Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30041 Hozzászólás Szerző: Wisey »

takee07 írta:Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!
KDako mindjárt lefordítja, és megírja hírnek a honlapunkra. Igaz? 8)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#30042 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

takee07 írta:
mourinho írta:
takee07 írta:Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!
tovabbra is kerlek, ne irj szinesen. foleg egy ilyen hozzaszolast. amugymeg forditsd le es maris magyarul lesz
Hogy fordítsam le mikor nem tudok minden szót és van aki németet tanul.
:idea:
Nyújts be egy kérvényt az iskolában,hogy te angolt szeretnél tanulni... :D

takee07

#30043 Hozzászólás Szerző: takee07 »

A Wigan ellen senki se lesz eltiltva és nyerünk!!!!!!!!!!!!!! :wink:

takee07

#30044 Hozzászólás Szerző: takee07 »

mourinho írta:
takee07 írta:Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!
tovabbra is kerlek, ne irj szinesen. foleg egy ilyen hozzaszolast. amugymeg forditsd le es maris magyarul lesz
Hogy fordítsam le mikor nem tudok minden szót és van aki németet tanul.
:idea:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30045 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem senki

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#30046 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

A Wigan ellen kik lesznek eltiltva ? :?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30047 Hozzászólás Szerző: kdako »

takee07 írta:Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!
Ezt tulajdonképp bóknak is vehetem: azt gondolod, hogy én írom a hivatalos honlap cikkeit... :lol: :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30048 Hozzászólás Szerző: mourinho »

takee07 írta:Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!
tovabbra is kerlek, ne irj szinesen. foleg egy ilyen hozzaszolast. amugymeg forditsd le es maris magyarul lesz

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#30049 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mondjuk azért mert copy-paste egy másik oldalról ahol híreket lehet olvasni?

takee07

#30050 Hozzászólás Szerző: takee07 »

Nem értem, hogy egy magyar fórumon miért nem lehet a lényeget magyarul írni!!!
Hajrá Chelsea!!!!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30051 Hozzászólás Szerző: kdako »

A sérültekről:

Jose also said yesterday that Arjen Robben will be fit to face Wigan on Saturday. Arjen's last game was against them, and he set up the first two goals and scored the winner. But Jose said little more about the other injured.

The truth is tinged with possible optimism. Both Petr Cech and Carlo Cudicini are hoping for the nod to start full training imminently. Andriy Shevchenko's hamstring strain is not serious.

Khalid Boulahrouz is already walking with a slight limp as opposed to the painful stiff leg he was dragging around with him a week ago.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30052 Hozzászólás Szerző: kdako »

The boss said: "John had surgery, he is recovering from that, but he is not ready yet.

"We have a lot of problems, because Ashley Cole and Claude Makelele face suspensions, and I do not see Terry back.

"There is no timescale on John. The only thing I know for sure is that he will not play against Wigan on Saturday.

"I am not a doctor. John is not fit to train with the group. He is not in my collective sessions yet, so he is out for the weekend."

Egyébként nem a Pool meccset hagyják ki az eltiltottak (nem rögtön a következőt, hanem az eggyel utánit)?

Marad a portugál kettős középen...
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30053 Hozzászólás Szerző: undertow »

joeynal azert altalaban mindig volt valami realis ok is a kritikanak, de igaz, hogy jose mindig tulreagalta. szerintem egyertelmu, hogy pszichologiai szandekkal tette, es igaza is volt, ez nagyszeruen motivalta joeyt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30054 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Valami hasonlót csinált Joey-val is, amikor állandóan csesztette és kihagyta a keretből. Joey-nak aztán nagyon jót tett, de Bridge már most is fantasztikus. Nem értem mi a szándék.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30055 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:
undertow írta:de, szerintem tudja. a problema inkabb az, hogy ezt egyszer mar eldontotte, es nem szereti beismerni, ha tevedett...
Pedig ezzel elég nevetségessé teszi saját magát.
kivancsi vagyok mit tenne, ha bridge lenne a legjobb jatekosunk a wigan ellen is. megint visszarakna a padra a pool meccsen?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30056 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:de, szerintem tudja. a problema inkabb az, hogy ezt egyszer mar eldontotte, es nem szereti beismerni, ha tevedett...
Pedig ezzel elég nevetségessé teszi saját magát.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30057 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, a mai teljesítménye után ugyanolyan mellőzött lesz e Bridge, mint annakelőtte a szezonban, vagy JM végre kapcsol, hogy Essien mellett az egyik legjobb teljesítményt nyújtja, és lassan legalább annyira sokoldalú, mint a ghánai.
Sajnos nem a mi fejünkkel gondolkozik JM. Szerintem ő maga sem tudja, miért mellőzi Bridge-et.
de, szerintem tudja. a problema inkabb az, hogy ezt egyszer mar eldontotte, es nem szereti beismerni, ha tevedett...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30058 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nem vennék rá mérget. Augusztusban tökéleteset játszott, mégis kitúrta cash, csak, mert nagyobb név...
Tavasszal megveszem a Bridge mezt!!:) Már alig várom! Milyen büszke leszek rá...
oszinten szolva szerintem jose soha nem erteklete tul sokra bridgeyt.
mindegy, szerintem bizonyitani fog :) ha a bal oldalon elorebb is jot fog nyujtani(bar erre azert nem vennek merget, a goljat leszamitva tegnap se volt brillians), akkor itt az uj soxy 8)
a wigan ellen kezd, es vedo lesz, ez biztos.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30059 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Lampard mai meccse a 300. volt Chelsea mezben, Gereminek pedig a 100. Sinclair - ha rövid időre is, de - debütált a nagyoknál. Wayne Bridge negyedik gólját lőtte kék mezben. Makelele sárgája viszont azt jelenti, hogy nem játszhat a Pool ellen.
es cash se jatszhat a wigan ellen.
legalabb drogba es carv visszater. iden meg az ag is huz minket(meg mi is magunkat :/)...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30060 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, a mai teljesítménye után ugyanolyan mellőzött lesz e Bridge, mint annakelőtte a szezonban, vagy JM végre kapcsol, hogy Essien mellett az egyik legjobb teljesítményt nyújtja, és lassan legalább annyira sokoldalú, mint a ghánai.
Sajnos nem a mi fejünkkel gondolkozik JM. Szerintem ő maga sem tudja, miért mellőzi Bridge-et.

Válasz küldése