Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29601 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29602 Hozzászólás Szerző: Megyó »

amugy Lampard rossz játékára is megtaláltam a választ:
nah ugye Ő megkapja a labdát, felnéz és indit. ez oké de kit?
az elmult két évben volt két szélső meg Drogba.
nah mi van idén. felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
swpnek magas labda???????????? azért kell szurkolni hogy a sajátjába ne essen el nem hogy majd 40 méteres labdát le vesz!! (igen láttam én is az ucso 5 meccset és igen, nem játszott rosszul, de láttam a maradék 50 et is és igen, eladtam volna ingyen is mert csak az ellenfelet segitette...)
még ott van Yoe meg Robben. meg mondom öszintén Robbenből kicsit kezd elegem lenni. Állandoan szo van rola csak épp nincs köze a focihoz vagy a csapathoz. ha játszik önzőzik vagy szar, ha nem játszik sérült ha nem sérült és padozik akkor pofázik szal brr unom... aszem ha vennénk vkit a helyére nem fájna a szivem ha eladnánk... (vagy csere Kakára 8) nah jo ez mindenkinek jo lenne csak a Millanak nem)
és ennyi. Make ugye mögötte van meg neki nem szabad labdába érnije ha nem Ő szerzi meg Ballack meg ugye ott áll Lampard mellett... jah meg Mikel és Essien is...
az átlövések hiányára is sztem ez a válasz. az ellenfélnek kit kell fognija? Drogba meg Lampard elől a szabadutat. kb ennyi.
lehet leegyszerüsitettem a dolgot de nállam a vizhordo középpálya a válasz mindenre.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29603 Hozzászólás Szerző: undertow »

shevat a szezon vegen muteni kell, ugy fest komolyabb a serules, ami miatt kihagyta a keddi meccset.

essient pedig tisztaztak, a verteszt szerint nem volt a megengedett felett a veralkohol szintje. milyen meglepo...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29604 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Riccy várhatóan a teljes szezont kihagyja. A Sun szerint Portugáliába utazott kezelésre.
Ez igen rossz hír... két nagyon fontos mérkőzésünk van még hátra, mindkettő a ManU ellen, nagyon fog hiányozni... idei egyetlen gólunkat ellenük ő szerezte.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29605 Hozzászólás Szerző: kdako »

Riccy várhatóan a teljes szezont kihagyja. A Sun szerint Portugáliába utazott kezelésre.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29606 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
undertow írta:
kdako írta:Mert Essien jobb ezen a poszton, legalábbis eddig az volt, bár a második gólban benne volt, a teljes védelemmel együtt. Riccy nélkül nem kaptuk volna a második gólt.
ugy erted rickyvel, igaz? ;)
de vitatkoznek ezzel. az elso golt rickyvel kaptuk...
nem szamitott volna, hogy ott van-e, az egesz vedelem rosszul helyezkedett, 2-3 szabadon hagyott emberrel o sem tudott volna mit kezdeni.

rossz ezt latni azert, a rogzitett helyzetek az elozo 2 szezonban az erossegunk volt. iden meg... pedig jopar magas ember erkezett. :?
sort it out jose!
Persze, köszi az észrevételt.

Nem csak hátul voltunk erősek a fejesek ellen, hanem elöl is, rengeteg fejesgólt értünk el: Riccy, Drogba, de főleg JT. Pontos számot nem tudok, de kevesebb gólt fejelünk ebben a szezonban.
Sajnos igen. JT mindössze 1 gólos, Carvalho is kevés gólos, asszem 3, de ezek sem mind fejesgólok. Persze én ezt inkább Lampard veszélytenel beadásainak tulajdonítom. Hátul pedig tegnap mindkét gól hatalmas védelmi hibából adódott. A rögzített helyzetekből idén rengeteg gólt kaptunk. De ez még önmagában nem lenne gond, mert még így is mi kaptuk a legkevesebb gólt. Egyszerűen az a baj, hogy ha előttünk volt a lehetőség, nem tudtunk vele élni. Vertük magunkat, hogy a MU padja milyen, és majd nem fogják bírni a véghajrát, bezzeg mi... ennek ellenére mi vagyunk azok, akiknek megremeg a lába itt a végén... két x egymás után, öt pont 3 meccs alatt... a vetélytárs sem játszik jól, ez igaz. De mégis nyerni tudnak. Most ne menjünk bele a megadott és meg nem adott tizenegyesekbe, bár tegnap is volt egy gyanus helyzet, mint az elmúlt meccsek bármelyikén; ne foglalkozzunk egy balfasz Evertonnal, akik kétgólos előnyt tudtak elpazarolni két öngóllal (emellett még 2 gólt kapni). A MU végighajtja a mérkőzéseit, mi meg nem. A helyzeteink megvoltak tegnap is, mégsem tudtunk egyet sem berúgni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29607 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:Mert Essien jobb ezen a poszton, legalábbis eddig az volt, bár a második gólban benne volt, a teljes védelemmel együtt. Riccy nélkül nem kaptuk volna a második gólt.
ugy erted rickyvel, igaz? ;)
de vitatkoznek ezzel. az elso golt rickyvel kaptuk...
nem szamitott volna, hogy ott van-e, az egesz vedelem rosszul helyezkedett, 2-3 szabadon hagyott emberrel o sem tudott volna mit kezdeni.

rossz ezt latni azert, a rogzitett helyzetek az elozo 2 szezonban az erossegunk volt. iden meg... pedig jopar magas ember erkezett. :?
sort it out jose!
Persze, köszi az észrevételt.

Nem csak hátul voltunk erősek a fejesek ellen, hanem elöl is, rengeteg fejesgólt értünk el: Riccy, Drogba, de főleg JT. Pontos számot nem tudok, de kevesebb gólt fejelünk ebben a szezonban.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29608 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
Zsoca87 írta:
Ricko írta:Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
Ez a meccs nem arról szól majd h kielégítsük az igényeket... Azt nem értem a Bolton ellen miért nem kapott lehetőséget.
Mert Essien jobb ezen a poszton, legalábbis eddig az volt, bár a második gólban benne volt, a teljes védelemmel együtt. Riccy nélkül nem kaptuk volna a második gólt.
ugy erted rickyvel, igaz? ;)
de vitatkoznek ezzel. az elso golt rickyvel kaptuk...
nem szamitott volna, hogy ott van-e, az egesz vedelem rosszul helyezkedett, 2-3 szabadon hagyott emberrel o sem tudott volna mit kezdeni.

rossz ezt latni azert, a rogzitett helyzetek az elozo 2 szezonban az erossegunk volt. iden meg... pedig jopar magas ember erkezett. :?
sort it out jose!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29609 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
Ricko írta:Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
jó ott neki....terry-vel nagyon lassuak lennének kuyt,belamy duó ellen ! szét futnák az agyukat ! max akkor,ha méterpéter is kezdő !
pontosan.
mondjuk crouch szerintem kezdeni fog, tegnap megmutattuk, hogy rogzitett helyzetekben szet lehet minket szopatni.

egyebkent teljesen egyertelmu, hogy boula nem fog kezdeni, ennel kevesbe fontos meccseken se jatszatta ot jose. nagyon ki van esve a meccsritmusbol, kizartnak tartom, hogy egy ilyen meccsen egyszercsak visszaterne a kezdobe.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29610 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Zsoca87 írta: SWP és Robben messze nem egy kategória, nem viccelj már... Ekkora hülyeséget rég hallottam, már bocs.
Robben sokkal jobban cselez, és veszélyesebb. Csak ugye túl sokat sérült.
Meg rohadt önző, ami a csapat számára hátrány! Amúgy meg a megpattanó lövéseiből lesz gól, ami méterekkel elkerülné a kaput..., no meg 2 hónap játék után 2-3 hónap pihenő... És cselez úgy SWP, mint Robben, a beadásai pocsékok ugyen, de jobban teszi a labdát kapura...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29611 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:
Ricko írta:Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
Ez a meccs nem arról szól majd h kielégítsük az igényeket... Azt nem értem a Bolton ellen miért nem kapott lehetőséget.
Mert Essien jobb ezen a poszton, legalábbis eddig az volt, bár a második gólban benne volt, a teljes védelemmel együtt. Riccy nélkül nem kaptuk volna a második gólt.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29612 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricko írta:Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
Ez a meccs nem arról szól majd h kielégítsük az igényeket... Azt nem értem a Bolton ellen miért nem kapott lehetőséget.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29613 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ricko írta:Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
jó ott neki....terry-vel nagyon lassuak lennének kuyt,belamy duó ellen ! szét futnák az agyukat ! max akkor,ha méterpéter is kezdő !

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29614 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Boula ? :? én nem merném megkockáztatni.
Essien viszont jól jönne a kp-ra :?


Egyébként Ballackot már nem látjuk ebben a szezonban. :roll:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29615 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sztem Boula megérdemelne végre egy meccset :!: régóta padozik...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29616 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ez most mát tuti,hogy carvalho nem játszik ?? az a baj,hogy ezzel a favágó bularúzzal úgyan úgy vagyok mint a rendkivül 'magasan' képzett huthinyóval :cry: bizonytalan,lassú,körülményes :roll: egyébként más baja nincs :!: két mozgékony liverpooli csatárduó így elág veszélyessé válhat !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29617 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
-Ba7u- írta:ezaz lesérült Carvalho is...nem játszik a pool ellen :cry:
:evil: :cry: Akkor Boulahrouz fog játszani helyette, de az is lehet, hogy Essien megint megy hátra...
ha esetleg Carvalho nem játszik akkor Essien lesz amjd kezdő helyette. Muri nem kockáztat bl meccsen, csak tapasztalt higgadt játékosokat vet be. ezért hozta a két sztárt is hogy majd ugy mindig lesz legalább 9 olyan játékos a pályán aki állando bl szereplő...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29618 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

-Ba7u- írta:ezaz lesérült Carvalho is...nem játszik a pool ellen :cry:
:evil: :cry: Akkor Boulahrouz fog játszani helyette, de az is lehet, hogy Essien megint megy hátra...

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29619 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

ezaz lesérült Carvalho is...nem játszik a pool ellen :cry:

Lamp8

#29620 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

Zsoca87 írta:
Drogba írta:szerintem nem nagy érvágás, h Robben nem játszik..., kb SWP is képes arra, amire ő, csak Robben inkább a másik oldal...év végén el kéne adni, s helyette egy jobb játkos kellene
Joe Cole mellett nem fog labdába rúgni Essien nem lesz csere, Lampard se, Ballack/Mikel/Makelele is előbb fog játszani, mint ő
De minőségi cserének, SWP mellett OK
SWP és Robben messze nem egy kategória, nem viccelj már... Ekkora hülyeséget rég hallottam, már bocs.
Robben sokkal jobban cselez, és veszélyesebb. Csak ugye túl sokat sérült.
meg idén önző is

Válasz küldése