Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5941 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Conte után is ezt mondtam. Aztan tessék, szárnyalunk Sarrival. Mindig van valahogy, egyszer megy a szekér, egyszer mélyponton vagyunk. Hazard után is lesz élet, és Chelsea Fc.
Az már máskérdés, hogy ki mit szeretne, én azt szeretném, hogy hazard MELLÉ igazoljuk le Icardit és a másik oldalra Martial-t vagy griezmant. De ez ugye fantazmagória.
Ja, és ki miatt szárnyalunk? :roll: Idén még fajsúlyosabban érződik, hogy Hazard-on kívül SENKIRE nem lehet számítani. Eddig, persze. Úgyhogy én nem lennék magabiztos a (Hazard nélküli) jövőt illetően de még korai bármit biztosra kijelenteni. Mindenesetre nálam soha nem látott mélyponton van a board. ami a klub egyengetését illeti.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5942 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
Gallion írta:Én ebben most egyet értek a klubbal, hogy nem engedtük el. Szar szezont zártunk ismét, nem az EL-be valók vagyunk, nyilván az járt a fejében a boardnak, hogy Hazard maradjon itt még 1 évre, segítse hozzá a csapatot a BL induláshoz, ezzel nyáron kicsit nőne a csapat értéke a piacon, BL miatt tudnánk a nagybb nevekből halászni. Ha elengedtük volna most nyáron, lenne ~150 misink, talán egy Fekirünk, de ki tudja milyen formában kezdte volna a szezont, mert úgy mint Hazard egész biztosan nem. Nincs más játékos a földön aki így húzta volna az első 8 körben a csapatot, potenciális bajnokesélyesek vagyunk eddig (remélem így is marad), egy esetleges PL/EL győzelemmel és BL indulással szerintem mindkét fél meg tudna egyezni Hazard távozásában.
Egy 100ast még így is el tudunk majd kérni érte, ha jó szezont zár. Ő is lenyilatkozta, hogy csak úgy távozna, ha mindenki jól jár. Kár, hogy képtelenek leszünk újjáépíteni a csapatot.
Conte után is ezt mondtam. Aztan tessék, szárnyalunk Sarrival. Mindig van valahogy, egyszer megy a szekér, egyszer mélyponton vagyunk. Hazard után is lesz élet, és Chelsea Fc.
Az már máskérdés, hogy ki mit szeretne, én azt szeretném, hogy hazard MELLÉ igazoljuk le Icardit és a másik oldalra Martial-t vagy griezmant. De ez ugye fantazmagória.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5943 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Én ebben most egyet értek a klubbal, hogy nem engedtük el. Szar szezont zártunk ismét, nem az EL-be valók vagyunk, nyilván az járt a fejében a boardnak, hogy Hazard maradjon itt még 1 évre, segítse hozzá a csapatot a BL induláshoz, ezzel nyáron kicsit nőne a csapat értéke a piacon, BL miatt tudnánk a nagybb nevekből halászni. Ha elengedtük volna most nyáron, lenne ~150 misink, talán egy Fekirünk, de ki tudja milyen formában kezdte volna a szezont, mert úgy mint Hazard egész biztosan nem. Nincs más játékos a földön aki így húzta volna az első 8 körben a csapatot, potenciális bajnokesélyesek vagyunk eddig (remélem így is marad), egy esetleges PL/EL győzelemmel és BL indulással szerintem mindkét fél meg tudna egyezni Hazard távozásában.
Egy 100ast még így is el tudunk majd kérni érte, ha jó szezont zár. Ő is lenyilatkozta, hogy csak úgy távozna, ha mindenki jól jár. Kár, hogy képtelenek leszünk újjáépíteni a csapatot.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5944 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Gaba írta:
Gallion írta:@Kristof Terreur
Eden Hazard om Téléfoot: “Chelsea were very clear with me during the summer: they wouldn’t let me leave. I don’t regret that decision at all. I will never go into conflict with this club.” #cfc
Ez számomra érthetetlen...Tökre egyértelmű hogy szeretné kipróbálni magát a Realban.Nem lett volna értelmesebb döntés most nyáron eladni 150-ért,minthogy jövő nyáron el kelljen adni 60-70-ért az 1 éves szerződésével.Persze ő a legnagyobb kincse a csapatnak,de ez óriási bukta lesz. Én azt gondolom hogy Bailey lehet a hosszútávú megoldás baloldalra. Folyamatosan figyeli a csapat,kapcsolatban is vannak vele.Jó pár cikk is volt erről.
Én ebben most egyet értek a klubbal, hogy nem engedtük el. Szar szezont zártunk ismét, nem az EL-be valók vagyunk, nyilván az járt a fejében a boardnak, hogy Hazard maradjon itt még 1 évre, segítse hozzá a csapatot a BL induláshoz, ezzel nyáron kicsit nőne a csapat értéke a piacon, BL miatt tudnánk a nagybb nevekből halászni. Ha elengedtük volna most nyáron, lenne ~150 misink, talán egy Fekirünk, de ki tudja milyen formában kezdte volna a szezont, mert úgy mint Hazard egész biztosan nem. Nincs más játékos a földön aki így húzta volna az első 8 körben a csapatot, potenciális bajnokesélyesek vagyunk eddig (remélem így is marad), egy esetleges PL/EL győzelemmel és BL indulással szerintem mindkét fél meg tudna egyezni Hazard távozásában.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5945 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát nem tudom ki hogy van vele, de én már kezdem unni a körülötte kialakult tortúrát. Mindenki felfogta, hogy madridba akar menni és csak azért nem ment el már most, mert mi itt tartottuk kényszerrel. Miattam már most télen is mehet, aztán lesz ami lesz, senki sem pótolhatatlan. Pl. Depay is eléggé formába kezd lendülni újra, el tudnám képzelni őt is helyette, Martialról nem is beszélve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5946 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Itt az egész cikk, így már érthetőbb és korrektebb szvsz.
„A Chelsea-nél egyértelműen elmondták a nyáron, hogy nem hagyhatom el a klubot. Én ezt elfogadtam. Összességében mindegy is volt, megyek, vagy maradok, a célom, hogy boldog legyek. Nem bánom, hogy a klub így döntött” – jelentette ki Eden Hazard, aki korábban elárulta, nagy vágya, hogy egyszer a Real Madrid futballistája legyen. Lapértesülések szerint néhány előzetes egyeztetés történt is a belga játékos menedzsmentje és a spanyol klub vezetősége között.

„Amikor olyan döntés születik, ami nem tetszik, néha nehéz lenyelni, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó, de a Chelsea-nél eltöltött eddigi időszakom nagyszerű volt. Ahogyan a Lille-nél megmaradt a jó viszony a távozásom után, szeretném, ha a Chelsea-vel is megmaradna, mikor eljön a búcsú. Nem akarom, hogy viták legyenek” – tette hozzá a 27 éves szélső.

Hazard kijelentette: a télen biztosan nem igazol, mindegy, hogy milyen ajánlatot kap.

„Hogy januárban távozzak? Elképzelhetetlen!” – mondta Eden Hazard a Telefootnak.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rd-2663471

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#5947 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

cech19960320 írta:
Николаевич írta:
Amazing24 írta:Allitolag inditunk egy utolso kiserletet arra, hogy Hazard itt maradjon. Penzzel probaljuk meggyozni...

Chelsea will try again to persuade Eden Hazard into signing a new £425,000-per-week deal as part of a plan to secure the futures of their top stars. - Matt Law

Hazard klubvàltása szerintem a legkevésbè a pénzről szól, pláne hogy nem tudunk neki olyan fizut adni amivel a Real Madrid ne tudna versenyezni. Nem ezen fog múlni hogy marad-e, de nyilvàn meg kell próbálni.

Az győzheti meg talán ha a lehető legnagyobb legendaként van kezelve folyamatosan.
A legenda statuszt mar most is megkapja, szerintem meg biztositani kene neki a megfelelo jatszotarsakat, mert jelenleg az osszes tamado szellemu jatekosunkra koroket ver. Plusz az edzokeringo is rohadr faraszto lehet mar neki.
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5948 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gallion írta:@Kristof Terreur
Eden Hazard om Téléfoot: “Chelsea were very clear with me during the summer: they wouldn’t let me leave. I don’t regret that decision at all. I will never go into conflict with this club.” #cfc
Ez számomra érthetetlen...Tökre egyértelmű hogy szeretné kipróbálni magát a Realban.Nem lett volna értelmesebb döntés most nyáron eladni 150-ért,minthogy jövő nyáron el kelljen adni 60-70-ért az 1 éves szerződésével.Persze ő a legnagyobb kincse a csapatnak,de ez óriási bukta lesz. Én azt gondolom hogy Bailey lehet a hosszútávú megoldás baloldalra. Folyamatosan figyeli a csapat,kapcsolatban is vannak vele.Jó pár cikk is volt erről.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5949 Hozzászólás Szerző: Gallion »

@Kristof Terreur
Eden Hazard om Téléfoot: “Chelsea were very clear with me during the summer: they wouldn’t let me leave. I don’t regret that decision at all. I will never go into conflict with this club.” #cfc

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5950 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:
Николаевич írta:Hazard klubvàltása szerintem a legkevésbè a pénzről szól, pláne hogy nem tudunk neki olyan fizut adni amivel a Real Madrid ne tudna versenyezni. Nem ezen fog múlni hogy marad-e, de nyilvàn meg kell próbálni.
Az győzheti meg talán ha a lehető legnagyobb legendaként van kezelve folyamatosan.
Ennél jobban még? Konkrétan minden róla szól, ki van nyalva a segge fényesre. Dobjanak elé esetleg még vörösszőnyeget? :D
nem ennél jobban. ugyanígy. a végsőkig harcolva érte. nem egyik pillanatról a másikra lehet meggyőzni ha meg lehet...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5951 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Николаевич írta:Hazard klubvàltása szerintem a legkevésbè a pénzről szól, pláne hogy nem tudunk neki olyan fizut adni amivel a Real Madrid ne tudna versenyezni. Nem ezen fog múlni hogy marad-e, de nyilvàn meg kell próbálni.
Az győzheti meg talán ha a lehető legnagyobb legendaként van kezelve folyamatosan.
Ennél jobban még? Konkrétan minden róla szól, ki van nyalva a segge fényesre. Dobjanak elé esetleg még vörösszőnyeget? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5952 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... al-2663271" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez nem tudom hogy mennyire hiteles,viszont eléggé érdekes :)

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#5953 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Az a gond, hogy 1 eve marad a szerzodesebol, nyaron kellett volna eladni. Nem hiszem, hogy 70-80 millional tobbet ki fog fizetni erte a Real.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5954 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
Amazing24 írta:Allitolag inditunk egy utolso kiserletet arra, hogy Hazard itt maradjon. Penzzel probaljuk meggyozni...

Chelsea will try again to persuade Eden Hazard into signing a new £425,000-per-week deal as part of a plan to secure the futures of their top stars. - Matt Law

Hazard klubvàltása szerintem a legkevésbè a pénzről szól, pláne hogy nem tudunk neki olyan fizut adni amivel a Real Madrid ne tudna versenyezni. Nem ezen fog múlni hogy marad-e, de nyilvàn meg kell próbálni.

Az győzheti meg talán ha a lehető legnagyobb legendaként van kezelve folyamatosan.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5955 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:Allitolag inditunk egy utolso kiserletet arra, hogy Hazard itt maradjon. Penzzel probaljuk meggyozni...

Chelsea will try again to persuade Eden Hazard into signing a new £425,000-per-week deal as part of a plan to secure the futures of their top stars. - Matt Law

Hazard klubvàltása szerintem a legkevésbè a pénzről szól, pláne hogy nem tudunk neki olyan fizut adni amivel a Real Madrid ne tudna versenyezni. Nem ezen fog múlni hogy marad-e, de nyilvàn meg kell próbálni.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#5956 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Allitolag inditunk egy utolso kiserletet arra, hogy Hazard itt maradjon. Penzzel probaljuk meggyozni...

Chelsea will try again to persuade Eden Hazard into signing a new £425,000-per-week deal as part of a plan to secure the futures of their top stars. - Matt Law

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5957 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:nagyon sajnálom. hogy elmegy, de ha neki a Real kell akkor sok sikert a Real nem lesz ott mostanában a top-on mellényúltak most edző fronton is és megkockáztatom, hogy mi szebb focit játszunk és jelenleg a keretük sem jobb mint nekünk.
ami ott biztos az, hogy minden évben a Bl-ben játszhat mert ott nem nehéz elérni egy top 4-et.
Ha Hazard megy akkor remélem jön egy fiatal szélső Pulisic, Bailey, Chiesa és egy klasszis játékos mint mondjuk Fekir, Dybala vagy Icardi.
de ahogy jelenleg a board teljesít Hazard valami nevetséges összegért megy Madridba amiből nem tudunk hozni egy másik klasszis játékost.
remélem meggondolja magát és rájön, hogy jobb a Lampard Terry Drogba útját járni mint azt, hogy elmenjen a Realba és ő is csak 1 játékos legyen aki játszott a Realba.
amúgy szerintem Hazard hiába megy a Realba nem lesz aranylabdás és ezt nem bántásból mondom, de ott van Neymar aki jó játékos és ez mellett még egy celeb is ezzel nehéz lesz versenyeznie.
remélem nem indít el lavinát Hazard távozása.
hosszú még a szezon és remélem ha el is megy akkor ezt a szezont úgy hagyja itt, hogy ő megtett mindent azért , hogy jövőre a Chelsea ismét a Bl-ben lehessen.
rá nem fogok haragudni inkább a board-ra ha nem fogják tudni megfelelően pótolni.
Pár éven belül szerintem Mbappe is erősen versenyben lesz az aranylabdáért. Nem csodálkoznék ha lenyomná Neymart és Hazardot, zseni az a gyerek. De ne menjünk egyébként ennyire előre, ugyanis egyenlőre még CR és Messi ural minden ilyen díjat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5958 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nagyon sajnálom. hogy elmegy, de ha neki a Real kell akkor sok sikert a Real nem lesz ott mostanában a top-on mellényúltak most edző fronton is és megkockáztatom, hogy mi szebb focit játszunk és jelenleg a keretük sem jobb mint nekünk.
ami ott biztos az, hogy minden évben a Bl-ben játszhat mert ott nem nehéz elérni egy top 4-et.
Ha Hazard megy akkor remélem jön egy fiatal szélső Pulisic, Bailey, Chiesa és egy klasszis játékos mint mondjuk Fekir, Dybala vagy Icardi.
de ahogy jelenleg a board teljesít Hazard valami nevetséges összegért megy Madridba amiből nem tudunk hozni egy másik klasszis játékost.
remélem meggondolja magát és rájön, hogy jobb a Lampard Terry Drogba útját járni mint azt, hogy elmenjen a Realba és ő is csak 1 játékos legyen aki játszott a Realba.
amúgy szerintem Hazard hiába megy a Realba nem lesz aranylabdás és ezt nem bántásból mondom, de ott van Neymar aki jó játékos és ez mellett még egy celeb is ezzel nehéz lesz versenyeznie.
remélem nem indít el lavinát Hazard távozása.
hosszú még a szezon és remélem ha el is megy akkor ezt a szezont úgy hagyja itt, hogy ő megtett mindent azért , hogy jövőre a Chelsea ismét a Bl-ben lehessen.
rá nem fogok haragudni inkább a board-ra ha nem fogják tudni megfelelően pótolni.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5959 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Mondjuk számomra korrektebb lett volna, ha már tudja, hogy utolsó szezonja itt, legalább ne a szezon legelején kvázi tudassa mindenkivel, hogy jövőre már nem lesz itt, hanem amit eddig is nyomott "we will see"-vel diplomatikusan letudhatná az ilyesfajta kérdéseket. Nem fogok rá neheztelni - és szerintem a szurkolók 95%-a így van - amiért a Real-ba vágyik, megérdemli hogy valóra váljon az álma, de erről nem kell hetente beszámolni, mindenki tisztában van vele. Le lehet úgyis tolni ezt a szezont, hogy a végén Istenként távozik és síratni fogjuk, meg úgyis, hogy belefáradunk az ilyen interjúkba és elengedjük, hogy legyünk túl rajta. Szerintem mindenki egyetért, hogy az első legyen a járható út.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#5960 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Imádom, kedvenc játékosom, de ő is csak egy a sok közül. A klub itt lesz a játékosok jönnek mennek, ha nem is találunk egy Hazard kalibert, mert az kb lehetetlen akkor találjunk két úgymond sztárszélsőt az egy extra klasszisunk helyére, és akkor mind a két szélünk életveszély lesz a mostani egy helyett. Szép álom, de bizakodni lehet. :)
Hazard meg érje el amit szeretne, ha nem itt akkor Madridban. Az viszont egyértelmű, hogy itt Legenda lehetne, ott viszont csak egy újabb játékos lesz a többi szupersztár után. Volt itt egy hozzászólás a fórumon már nem tudom kitől, az volt a lényege, hogy Madridban 2-3 rossz meccs után kifütyölnék, ami itt kb elképzelhetetlen. 100% hogy ez így lenne. :D

ui: ha egész évben hozza ezt a formát és hozzuk a bajnokságot plusz az európa ligát vagy csak simán a bajnokságot nincs az a messi vagy ronaldo aki lenyomja az aranylabda szavazáson.. akkor meg minek elmenni hát megnyerte itt 8) :D

Válasz küldése