Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29301 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pizarro 2 gólt lőtt a Copa America-n, s ezzel továbjuttatta csapatát.

Remélem a formáját áthozza a csapatunkba is. :wink:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29302 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pizarro 2 gólt lőtt a Copa America-n, s ezzel továbjuttatta csapatát.

Remélem a formáját áthozza a csapatunkba is. :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29303 Hozzászólás Szerző: twopac »

nocsak pizarroról kiderült hogy jól fejel!2t fejelt bolíviának és tovább juttata perut a csoportból!
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29304 Hozzászólás Szerző: undertow »

jol mondod Etelkozi.
nem is ertem ezt a cirkuszt. az notw irt egy massziv hazugsagot, es erre a chelsea drukkerek is nekiestek lampsnek :/
azota a bbc is levette a sztorit, de van akit ez se zavar.
lamps nyaral, nem adott interjukat a szezon vege ota, es nem is targyalt a szerzodeserol.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29305 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én egyelőre Lampard szájából az alábbiakat halottam /illetve olvastam/:

- Még két évig élő szerződésem van a klubnál.
- Éppen ezért nem kötelesek nekem másikat ajánlani.
- Elégedett vagyok a jelenlegi szerződésemmel. /na jó, talán nem pont ezt a kifejezést használta, de erre hajazott/.
- Ha ajánlanak egy újat, jobbat, azonnal aláírom.
- Nem megyek sehova, főleg nem Barcelonába. A Chelsea-ből szeretnék nyugdíjba menni.

Na, kb. ezeket.

Abban meg biztosak lehettek, hogy olyat SOHA nem fog nyilatkozni, hogy sérelmezi, hogy a klubnál más többet keres, mint ő. Ennyire biztosan nem tapló a lelkem. Sokkal diplomatikusabb. /A menedzsere sem hiszem, hogy ezt nyíltan ki fogja jelenteni, mert amit Kutner mond, az majdnem olyan mintha Franky mondaná./

UFF!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29306 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.
Ezek szerint Lampard már bármit megtehet, mert jól játszott nállunk.Mi érdemünk is hogy az lett aki, a tiszteletnek kölcsönösnek kéne lennie.Nincs semmi bajom lamparddal, de ha igazak a hírek, mi szerint pár rongyos fontért sír a szája, hát felőlem tölthetett bármenyni időt itt, nem fogom kedvelni. Gallas az egyik kedvencem volt, most viszont rühellem. Az amiket állított, és ahogy sarazta a klubot, undorító volt.
Másrészt senki az ég egyatta világon nem vonta kétségbe Lampard képességeit, én mint embert kritizáltam, de ott van minden mondatomban, és gondolatomban a "ha", mert nem lehetek biztos.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29307 Hozzászólás Szerző: Oziris »

findex írta:
Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
én is hallottam valami ilyesmit tegnap este a kocsmában.már csak az a kérdés h mennyire megbizható ez a forrás.de ha este megyek még rákérdezek az alkoholistáknál :lol: :D :P
Ja nálunk is minden kocsmában Lampard a tma :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29308 Hozzászólás Szerző: findex »

Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
én is hallottam valami ilyesmit tegnap este a kocsmában.már csak az a kérdés h mennyire megbizható ez a forrás.de ha este megyek még rákérdezek az alkoholistáknál :lol: :D :P
Carefree, wherever we may be

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29309 Hozzászólás Szerző: findex »

twopac írta:minden reggel attól rettegek hogy ez lesz a nemzetisport cimlapján:
FRNAK LAMPARD 4 ÉVRE ÍRTA ALÁ A BARCELONÁHOZ
ettől én nem félek mert nem veszem meg a Nemzeti Sportot. :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#29310 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
dikk ez nagyon LOL :D :D :D

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29311 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.
én magamra veszem ezt az inget ! valszeg nem olvastad figyelmesen a hozzászolásaimat ! lampard nálam akkor zéro,hogy ha igaznak bizonyulnak azok a dolgok hogy például seva fizuja miatt parádézik ! seva tavaly jött és sokkal nagyobb multja van mint lampinak ! tavaly ismétlem TAVALY szerintem teljesen reális volt,hogy több pénzt kapott mint lampi ! az hogy szar volt a szezonja azt senki nem tudta előre ! gondolom nincs az a csapat aki évközbe levitte volna az ukrán fizuját mert nem azt nyujtotta amit elvártak tőle főleg a gólok számára gondolok ! idén kb 6 meccsen voltam a sb-n és megmondom őszintén,hogy sokkal több emberen láttam sevcsenkó mezt mint lampardot !! ez nem normális csak,ha már a pénzről beszélünk ezt mindenképp meg kell emliteni ! ballack az 1 másik eset,hisz ő ingyen jött és gondolom ennek gazdasági okai is voltak ! lampardra való neheztelésem csak akkor igaz,ha tényleg a pénz miatt hisztizik !!! remélem nálunk marad és innen megy nyugdijba !!! :P

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29312 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Geremi most már tényleg a Newcastle-ben! Egy kicsit sajnálom, mert kedveltem, de jobb ez így neki.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 244976.stm

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29313 Hozzászólás Szerző: findex »

Ricsi93 írta:
bilhacica írta:nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.
Seva nélkűl el sem jutottunk volna a BL elődöntőig. És nem nyertük volna meg a FA kupát (negyeddöntő). És ide tartozik még Ballack is. Ha ő nincs akkor lehet nem jutunk tova a Bl nyolcaddöntőn, se az FA Cup elődöntőjén.
igen ezeken a meccseken Ballack hozta azt amit tőle el lehetne várni.csak az a pici probléma h ez kb 5-6 meccs volt abból a 40-ből amin játszott.és hát az édes kevés!volt olyan meccs ahol azt kérdeztem h miért nem játszik?erre a kommentátor a 40.perben mondta a nevét először.akoris azért mert felrúgott vkit.Én Ballackot szerettem Münchenbe,de amíg itt nem tesz vmi olyat amiért megkedvelem addig nem fogom.a Chelsea-nek nincs szüksége alibifocistákra.aki csak a pénzért játszik,szív nélkül.
Carefree, wherever we may be

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#29314 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

bilhacica írta:nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.
Seva nélkűl el sem jutottunk volna a BL elődöntőig. És nem nyertük volna meg a FA kupát (negyeddöntő). És ide tartozik még Ballack is. Ha ő nincs akkor lehet nem jutunk tova a Bl nyolcaddöntőn, se az FA Cup elődöntőjén.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29315 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29316 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:
Bubi írta:Felőlem Lamps mehet, nekem nem tetszik amit csinál, sokat csökkent a szememben!
mi nem tetszik? az, hogy nyaral? tenyleg pofatlan dolog :)
merhogy a szezon vege ota nincs londonban, ergo nem is targyalt a szerzodeserol. jovo heten az amerikai edzotabor kezdeten csatlakozik a csapathoz, akkor majd lehet errol is beszelni.
Ez a huzavona már jóval nyaralása előtt kezdődött.Ha tényleg úgy van, hogy azért a pénzért, ami egyébként az össz jövedelmének nagyon kis százaléka, emiatt fog ő hisztizni, hát nem tudom...
Máskérdés hogy tényleg érthetetlen, hogy ballack egyáltalán miért kap itt fizut?!Neki kéne fizetnie a lehetőségért...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29317 Hozzászólás Szerző: Ricko »

MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29318 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért irtam hogy az egyik vezére!
mindörökké chelsea!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29319 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

twopac írta:tudom attólnem is félek hogy ne tunánk pótolni!de ez ki hathat a többi játékosra is hogy elmegy a csapat egyik vezére,és félek hogy összeomlik a csapat,na jóez már azér túl drámai,de nem lennejó az biztos
a csapat vezére szememben TERRY!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29320 Hozzászólás Szerző: undertow »

Bubi írta:Felőlem Lamps mehet, nekem nem tetszik amit csinál, sokat csökkent a szememben!
mi nem tetszik? az, hogy nyaral? tenyleg pofatlan dolog :)
merhogy a szezon vege ota nincs londonban, ergo nem is targyalt a szerzodeserol. jovo heten az amerikai edzotabor kezdeten csatlakozik a csapathoz, akkor majd lehet errol is beszelni.

Válasz küldése