Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29261 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147458

nem a cikk miatt raktam be, hanem a lap alján van egy kis video Robbenről :) az első golnál megfigyelhető Robben legnagyobb erénye. már megünnepelte a golját oda-vissza, amikor megérkeznek a társak is mellé ünnepelni :)
amugy meg néha felvillan Gudi is és Gallas is a képen.
komolyan mondom ahogy ezeket a 2005 ös golokat láttam olyan érzés tört elő belöllem, mintha látnám egy olyan volt barátnőmet, aki gyönyörü volt és jo volt vele és egyszer csak 1 év után se szo se beszéd csak úgy eltünt volna örökre... (most nem csak Robbora gondolok hanem az egész csapatra ahogy támadott.)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29262 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
undertow írta:hat tore, ugyfest tevedsz sajnos :/

'Wayne Bridge has been struggling with a right hip problem for the last few weeks,' he confirmed. 'We decided while we were out here for him to see a world-renowned hip surgeon who agreed he did need hip surgery due to a cartilage defect.

'The operation was carried out this week and a piece of bone was removed which was the source of the problem. Wayne is not on crutches and should be back in two to three months.'


2-3 honap...

hihetetlen, hogy nem diagnosztizaltak ezt mar az elozo szezon vegen. mar tul lehetne a nehezen...
hm, uncsik ezek a sérülések... remélem Cole egészséges lesz mert ha nem akkor Ben Haim lesz a balback. no comment. Bent nem irom le mielőtt vki megvádolna :) de Ashley jobb aszem ezen a poszton...
Hát Ferreira is bőven lehetne balbekk Ben Haim helyet,a válogatottban ugyis balbekket játszik!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29263 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem banom, ha hutchinson jatszik addig balbacket :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29264 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jm nyilatkozta, hogy mivel Bridge kiesett a sorból egy hosszabb időre, így vigyázni fog AC-re, s csak 100%-os állapotban engedi játszani. Ami azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel majd csak a ManU elleni CS-n láthatjuk pályára lépni.
--- --- ---
"With Ashley Cole, he's the only left-back we have so we have to take care of him," Mourinho said.

"He'll be back only in very, very safe conditions.

"Normally, he will go into the team next week when we go back to London and hopefully he'll start the season in the match against Manchester United for the Charity Shield."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29265 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:hat tore, ugyfest tevedsz sajnos :/

'Wayne Bridge has been struggling with a right hip problem for the last few weeks,' he confirmed. 'We decided while we were out here for him to see a world-renowned hip surgeon who agreed he did need hip surgery due to a cartilage defect.

'The operation was carried out this week and a piece of bone was removed which was the source of the problem. Wayne is not on crutches and should be back in two to three months.'


2-3 honap...

hihetetlen, hogy nem diagnosztizaltak ezt mar az elozo szezon vegen. mar tul lehetne a nehezen...
hm, uncsik ezek a sérülések... remélem Cole egészséges lesz mert ha nem akkor Ben Haim lesz a balback. no comment. Bent nem irom le mielőtt vki megvádolna :) de Ashley jobb aszem ezen a poszton...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29266 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez kemény. De túúl szép lett volna, ha a keret egészséges a kezdésre :/
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29267 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat tore, ugyfest tevedsz sajnos :/

'Wayne Bridge has been struggling with a right hip problem for the last few weeks,' he confirmed. 'We decided while we were out here for him to see a world-renowned hip surgeon who agreed he did need hip surgery due to a cartilage defect.

'The operation was carried out this week and a piece of bone was removed which was the source of the problem. Wayne is not on crutches and should be back in two to three months.'


2-3 honap...

hihetetlen, hogy nem diagnosztizaltak ezt mar az elozo szezon vegen. mar tul lehetne a nehezen...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29268 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Bridgey augusztus végére rendben lesz, ne aggódj! Amúgy már jópár napja megsérült, sejteni lehetett, hogy nem játszik.
Azt tudtam, hogy nem játszik, mert a jópárnapja az tényleg jó pár, hisz a legutóbbi angol válogatott mérkőzésen sérült meg, az meg nem most volt. Már amikor megérkeztek LA-be, akkor is nyilatkozta JM, hogy a balvédő poszton sem Bridge, sem AC nincs, így valszeg Ben Haim lesz kezdő ott, erre csak ő nem játszott balbekket, de hát istenem :) Agusztus vége persze még messze van, és addig elméletileg mindkét védőnk felépül, csak jó lenne, ha a felkészülést sem hagyták volna ki.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29269 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bridgey augusztus végére rendben lesz, ne aggódj! Amúgy már jópár napja megsérült, sejteni lehetett, hogy nem játszik.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29270 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sajnos úgy tűnik, Bridge hosszabb időre kidőlt:
"Jack Cork played left-back at the start because Bridge will be out for a long time and we are without Ashley Cole for a few more weeks." - José nyilatkozta a meccs után.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29271 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Óó, igen. Én nem ezt a cikket olvastam. Így egy fokkal érthetőbb. Bár még így sem értem. Taylor, Heinemann (vagy hogy is hívják), Sebek és tudtommal Russel sem igazolt el...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29272 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Beszarás. Ligán kívülről leigazoltunk egy 28 éves Stuart Searle nevű kapust a tartalékokhoz, cserének, MaKalambay helyére! ???...???
Komolyan mondom, nem értem ezt a klubbot. Vajon kinek a haverja?

In other Chelsea news, goalkeeper Stuart Searle has joined from non-league Basingstoke.

The 28-year-old worked at Stamford Bridge in a part-time coaching capacity but has now left Basingstoke to provide back-up to Chelsea's reserves as well as carrying on his previous role with the academy.


Ez sztem azt jelenti, hogy nálunk dolgozott részidős edzőként, aztán most végleg leigazoltuk a tartalékba cserekapusnak, de folytatja a munkáját az akadémián! :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29273 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Beszarás. Ligán kívülről leigazoltunk egy 28 éves Stuart Searle nevű kapust a tartalékokhoz, cserének, MaKalambay helyére! ???...???
Komolyan mondom, nem értem ezt a klubbot. Vajon kinek a haverja?
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29274 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:Ennek az egy éves kölcsönadásnak lehet köze van Dani Alves ügyéhez... :wink: Vagy csak én látom mindenben az érkezését? :)
ha osszefuggne az alves deallel, akkor szerintem nem kolcsonrol lenne szo.
bar vegulis lehetseges.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29275 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igazábol nincs bajom Maloudával,habár nem is a kedvencem a posztján, de sok más chelsea játékossal vagyok gy, mégis imádom őket. Ha ő is hajtani fog, akár csak Essien, őt is megszeretem majd!Ki tudja, az is lehet hogy idővel Maloudás CFC nezben fogok rohangálni a pályákon szabadidőmben:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29276 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Malouda a 15-ös mezt kapta. Szerintem Pizarro a 14-est fogja kapni.
Ja. Korábban azt írták, hogy Malouda kapja a 14-est, így viszont akkor nyilván Pizarro-nak marad.
Chelseafan írta: José Mourinho has introduced the third and final new player attending Chelsea's training camp in the United States
Az én felfogásomban ez nem azt jelenti, hogy nem lesz több érkező, hanem, hogy nem lesz más, akit az USA-ban mutatnak be. Ha Alves jön is, az később történik meg, így őt már nem a training camp-ben mutatják be. De attól még jöhet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29277 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:Malouda a 15-ös mezt kapta. Szerintem Pizarro a 14-est fogja kapni.

José Mourinho has introduced the third and final new player attending Chelsea's training camp in the United States

Ez érdekes. Tehát akkor nem lesz több új játékos? Akkor a Dani Alves-es dolog csak pletyka. :roll:

Kép
istenem ez a számozás meg ez a betü..nagyon rusnya..mintha valamilyen kínai gagyi lenne....

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29278 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Malouda a 15-ös mezt kapta. Szerintem Pizarro a 14-est fogja kapni.

José Mourinho has introduced the third and final new player attending Chelsea's training camp in the United States

Ez érdekes. Tehát akkor nem lesz több új játékos? Akkor a Dani Alves-es dolog csak pletyka. :roll:

Kép

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29279 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ennek az egy éves kölcsönadásnak lehet köze van Dani Alves ügyéhez... :wink: Vagy csak én látom mindenben az érkezését? :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29280 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Asszem 7M vettük, de nem is ez a lényeg. Khalid (új nevén EL 'CANÍBAL :) ) első nyilatkozata a Sevilla hivatalos honlapján:
(mivel még csak spanyolul olvasható, a megbízhatósága, amit írok, kétes)
kifejtette, hogy örül a Sevilla-i 1 éves kölcsönnek, és mindent meg fog tenni a klubért, - az elmúlt hat hónapban ugyan nem sokat játszott, de reméli, hogy gyorsan játékba tud lendülni, hogy jó játékkal hozzájárulhasson a klub sikeréhez, de mindenképp szeretne visszatérni a Chelsea-be, hogy bebizonyítsa, meg tudja állni a helyét. (az angol fordításban ez úgy hangzott el, hogy: Khalid Boulahrouz is confident of returning to form during his year-long loan to Sevilla from Chelsea to turn-back the english club past the loan-contract)
Nem tudom, ki hogy értékeli a nyilatkozatot, de szerintem jó. Örülök, hogy mindent megtesz azért, hogy visszajöhessen, mégha erre személy szerint kevés esélyt is látok. De alapvetően kedvelem, úgyhogy itt részrehajlás történt :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése