Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#25601 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hallottam,egy interes barátomtól,hogy az első célpont Elano a cityből,de a milan is szeretné leigazolni,és ha nem sikerül,akkor lenne a megoldás Deco,és én úgy vélem az a védelem nem túl acélos még,bár jött Lúcio oda...kaptak 50 millát a barcától, én biztos megpróbálnám ezt a kettőst,sőt akár hármast Ferreira-val elhozni,egy 20 millás ajánlatra rábólintana a vezetőség...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25602 Hozzászólás Szerző: emsanya »

KJoci1992 írta:
dunyha írta:

Ámen, reméljük így is lesz...
de szerintem még Deco-Carvalho kettősre még licitál majd az Inter...

elég ha carvalho ra licitálnak sőt el is vihetik :)
deco még marad ! :wink:
Fordítva jobb lenne, ég és föld a két ember, amit eddig letettek nálunk az asztalra...

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25603 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

dunyha írta:

Ámen, reméljük így is lesz...
de szerintem még Deco-Carvalho kettősre még licitál majd az Inter...

elég ha carvalho ra licitálnak sőt el is vihetik :)
deco még marad ! :wink:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#25604 Hozzászólás Szerző: dunyha »

ZenZo írta:No igen, ha Deco ismét jó formát kap el, a diamond élére ő is simán alkalmas lehet. Lampard és Essien kihagyása szerintem is elképzelhetetlen, így variációs lehetőség azonban adódik bőven Ballack, Belletti, Mikel, Joe, Malouda és Zsirkov ittlétével. Remélem Ancelottinak is többször lesz az a problémája, hogy a jó formában lévő játékosok közül ki szoruljon padra, s ki kezdjen, mint hogy az egészségesek közül ki játsszon...

Ámen, reméljük így is lesz...
de szerintem még Deco-Carvalho kettősre még licitál majd az Inter...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25605 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

No igen, ha Deco ismét jó formát kap el, a diamond élére ő is simán alkalmas lehet. Lampard és Essien kihagyása szerintem is elképzelhetetlen, így variációs lehetőség azonban adódik bőven Ballack, Belletti, Mikel, Joe, Malouda és Zsirkov ittlétével. Remélem Ancelottinak is többször lesz az a problémája, hogy a jó formában lévő játékosok közül ki szoruljon padra, s ki kezdjen, mint hogy az egészségesek közül ki játsszon...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25606 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Megyó írta:Meg azt sem tudjuk Decot mennyire kedvelte meg Carlo. Lehet Essien, Lamps mellett ő kezd majd.

szerintem deco nem fog kezdőbe kerülni, bár kitudja hogy CA mit képzeld el :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25607 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Meg azt sem tudjuk Decot mennyire kedvelte meg Carlo. Lehet Essien, Lamps mellett ő kezd majd.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25608 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én viszont ez úgy képzelném, hogy

--- Mikel ---
-Essien-Lamps
----Joey---

Írtam már, de szerintem ez a legjobb kezdőnk, ha egyszer Joey belelendül... Persze nem tudjuk, hogy Zhirkov milyen lesz, szóval vannak itt változók...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25609 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

AwayRoller írta:
ZenZo írta: "I know all about the top players. He's perfect to play behind the strikers and has the maturity.

"He's very good at playing in a small space and is a good dribbler. I will wait until he's recovered from injury and then try him."

--------------------

Ez számomra jó hír. Végre a helyére kerülne Joey. Már csak fel kéne épülnie...
bocs nem akartam bemasolni az egeszet...de ha jol ertem...akkor ez a diamondban azt jelenti h Joey Lamps posztjan tolna nem?...szoval ha nem a jobb szelen lesz bevetve akkor vagy Lampard helyett vagy az o cserejekent jonne szamitasba?
Igen, én is úgy értelmezem, hogy a diamond élére tolná fel őt Carlo. Nem kapna annyi lehetőséget, de talán jobban tudna teljesíteni ezen a poszton, ráadásnak ilyentén Lampardnak is lenne egy coverje, ami ráfér. Sajnos túl sok időt töltött el sérülés nélkül, egyre inkább félek tőle, hogy bármikor benne van egy nagyobb kiesés.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25610 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ZenZo írta: "I know all about the top players. He's perfect to play behind the strikers and has the maturity.

"He's very good at playing in a small space and is a good dribbler. I will wait until he's recovered from injury and then try him."

--------------------

Ez számomra jó hír. Végre a helyére kerülne Joey. Már csak fel kéne épülnie...
bocs nem akartam bemasolni az egeszet...de ha jol ertem...akkor ez a diamondban azt jelenti h Joey Lamps posztjan tolna nem?...szoval ha nem a jobb szelen lesz bevetve akkor vagy Lampard helyett vagy az o cserejekent jonne szamitasba?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25611 Hozzászólás Szerző: misakd »

Di Santo megérdemelné hogy a Chelseaben normaisan lehetöséget kapjon egy bajnokin de nem ugy hogy 2,3-0 anal beall amikor mar alig tamadunk 10-20 percre hanem egyszar legalabb egy felidot vagy egy kiscsapat ellen mint pl.:Burnley,Blackburn stb. akar kezdöként

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Játékosok

#25612 Hozzászólás Szerző: Mendez »

ZenZo írta:Mostanában eléggé elültek a hírek Di Santoval kapcsolatban, hogy most mi igaz, vagy csak újra felmelegítették a régi hírt:
Blackburn have been given the all-clear to sign Chelsea striker Franco Di Santo on loan. (Daily Mirror)
Szerintem a 2 csatáros taktika miatt nem biztos hogy elengedik,mivel ebben az esetben min 4 támadóra van szükség 1 szezon alatt (Pizzával és Sevával nm számolok)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea boss Carlo Ancelotti insists Joe Cole has an important role to play in his plans this season.

The England international endured an injury-hit 2008/09 campaign, restricting him to just 19 appearances in all competitions.

A knee problem picked up during an FA Cup clash with Southend in January forced him to undergo surgery, and he is yet to regain full fitness.

Much has changed at Chelsea since he suffered the knock, with Luiz Felipe Scolari having made way for temporary coach Guus Hiddink and now Ancelotti.

The former AC Milan chief has experimented with a new 'diamond' formation during Chelsea's recent US tour, breaking away from the tried and tested 4-3-3 system favoured by his predecessors.

The new approach has cast further doubt over Cole's future at the club, with sceptics uncertain as to where he would fit into the new-look Blues set-up.

Ancelotti, though, insists the playmaker will play his part in the new season, believing the talented 27-year-old would be an ideal option to play just behind a front two.

"I like football so know everything about Joe Cole," he said.

"I know all about the top players. He's perfect to play behind the strikers and has the maturity.

"He's very good at playing in a small space and is a good dribbler. I will wait until he's recovered from injury and then try him."

--------------------

Ez számomra jó hír. Végre a helyére kerülne Joey. Már csak fel kéne épülnie...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25614 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mostanában eléggé elültek a hírek Di Santoval kapcsolatban, hogy most mi igaz, vagy csak újra felmelegítették a régi hírt:
Blackburn have been given the all-clear to sign Chelsea striker Franco Di Santo on loan. (Daily Mirror)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#25615 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Lehet igazad van,de én nem értem Terry-t,miért is kellett érdeklődnie,mintha csak évek óta a "kupás helyezésekért" küzdene a csapat,hogy "a klub ambíciói nem csökkentek"??? :shock:
Évek óta szerintem egyre nagyobb, Abra több 100milliót költött már a klubra,minden évben "elismert" játékosokat igazolnak (ha egyesek nem is válnak be),emelet a klub évek óta magasabbra teszi a lécet...
Szerintem "sztárigazolás" a real-city-barca vonal miatt nem fog sikerülni, a klubok olyan ajánlatokat kérnek,ami már irreális egy játékosért, és személy szerint inkább vennék 2-3 "vízhordó" típusú vagy fiatal játékost (együtt a 2 remek) még, mint sztárigazolásokat...
De emelet a keret annyira bő,hogy minden poszton 3 ember van aki tud játszani, és szerintem ez sok...egy erős 20as mag mellé 4-5 fiatallal is elérhetné akár a triplázást a csapat

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25616 Hozzászólás Szerző: emsanya »

undertow írta:
kdako írta:Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
hát, én olvastam az interjút az OSen(plusz láttam az utolsó meccs elött a chelsea tv-n) és a skysportson, egyikből sem ez jött le nekem. minden bizonnyal hízelgőek a focisták számára a megaajánlatok, de JT elmondása szerint az első naptól maradni akart, nincs szó jelenleg új szerződésről, pusztán annyit akart hallani abrától és kenyontól, hogy a klub ambíciói nem csökkentek. ahogy azt is elmondta, hogy a nyilatkozat időzítve volt, azért volt eddig csendben mert a vezetőséggel együtt választották meg azt az időpontot ami a klub számára a legmegfelelőbb.
lehet hinni a chelseat évek óta mocskoló bizonyítottan hazug szennylapok firkálmányainak, vagy lehet hinni a csapat ikonjának aki 14 éve kiteszi a lelkét a gyepen, és többször is vérét adta a csapatért, szó szerint. én tudom kinek hiszek.
ezek után pedig még pénzéhes szar gecinek nevezni JT-t egy cseppet durva. fickle fans, eh?
Abból a szempontból valamilyen szinten megértem Terry-t, hogy megpróbálta megérdeklődni várhatóak-e még erősítések és vannak-e még komoly ambíciók. Mert finoman fogalmazva sem tudunk klasszist igazolni (főleg támadórészlegbe). És még ígértek, hogy egy lehetséges komoly érkező lesz, arról is egyre kevesebbet hallani.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25617 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Norbi!
1. Én úgy tudom, hogy Grimi csak 7-8 éve él Londonban, előtte Kanadában lakott. De igazából ez tökmindegy.
2. Hirtelen csak az jut eszembe, amikor tavaly "biztos kézből" tudta, hogy Elmander meg Pantelic a Chelsea-be igazol. Szóval attól, hogy kinn él és első kézből olvassa a Sun-t (vagy informálódik olyanoktól, akik olvassák) még nem biztos, hogy mindent tud.
És attól, hogy pár Headhunterses pöcsfej kifütyüli majd Terry-t, még nem utálja meg őt a szurkolótábor.
Bocs grimi...
Only one Di Matteo!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25618 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
Azok vannak páran akik egyetértenek vele :D . Én nem hibáztatom, de az mégiscsak túlzás, hogy bárki aki el akar igazolni, vagy a pletykalapok szerint el akar igazolni az egyből pénzéhes szar geci lesz.
De pl. Ibrá-ról, aki tényleg egy p.sz.g. és nem is a mi játékosunk jó véleménnyel van. Terry-re rátérve, amikor meghosszabbította a szerződését, 10 éves szerződést kért, de a Chelsea vezérkara nem ment bele(akkor senki nem akarta leigazolni), a lojalitás akkor hol volt, most mindenki Terry lojalitását kérdőjelezi meg, de ő úgy is lojális maradt, hogy a klub nem volt az. Persze, hogy átgondolta, hogy marad vagy sem, amikor számára több fontos ember is elment a Clarke, Bridge például, akik egy Chelsea legenda hívására hagyták el a klubbot, őket miért nem marasztalta senki? Ráadásul ha valaki a legfontosabb ember a csapatban az keresse a legtöbbet is szerintem.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25619 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
hát, én olvastam az interjút az OSen(plusz láttam az utolsó meccs elött a chelsea tv-n) és a skysportson, egyikből sem ez jött le nekem. minden bizonnyal hízelgőek a focisták számára a megaajánlatok, de JT elmondása szerint az első naptól maradni akart, nincs szó jelenleg új szerződésről, pusztán annyit akart hallani abrától és kenyontól, hogy a klub ambíciói nem csökkentek. ahogy azt is elmondta, hogy a nyilatkozat időzítve volt, azért volt eddig csendben mert a vezetőséggel együtt választották meg azt az időpontot ami a klub számára a legmegfelelőbb.
lehet hinni a chelseat évek óta mocskoló bizonyítottan hazug szennylapok firkálmányainak, vagy lehet hinni a csapat ikonjának aki 14 éve kiteszi a lelkét a gyepen, és többször is vérét adta a csapatért, szó szerint. én tudom kinek hiszek.
ezek után pedig még pénzéhes szar gecinek nevezni JT-t egy cseppet durva. fickle fans, eh?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25620 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:
kdako írta:Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
IQ-terroristából pedig van bőven, aki nem tud leírni helyesen egy mondatot sem, akinek nincs saját véleménye, csak helyesel, aki minden hsz kapcsán a Real Madridot fikázza, stb.

Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
Nem az van a hivatalos nyilatkozatában, hogy "szóbe sem jött" nála az elmenés... ???

Azért itt vannak apró "füllentések" is, itt-ott... :)
Kegyes hazugság, vagy hogy is van ez....
A hivatalos közlemény után nyilatkozott, ezt hozták le a lapok. A Telegraph a megbízhatóbbak közé tartozik: http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... erest.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Válasz küldése