Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28741 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én is okoskodok kicsit :)

Mouri érkezésétől tekintve nézem.

nah ugye 2005 ben a belső 3 as Lamps Makelele Gudy volt.
minőségi csere: Tiago

ez qrva jol müködött...

a 3 szélső Duff Robben Joey. ebből 2 kezdő

csatár Drogba Kezman ebből 1 kezdő.

ezt ahogy volt ugy kellett volna meghagyni....

2006 ra annyi változott érdemben hogy jött fölöslegesen Swp csak hogy lehessen fölöslegesen versengeni és jött Essien, ami jo ötlet volt nagyon. jah meg Crespo vissza. ez is jo ötlet volt mert Kezman nem vált be. az más kérdés hogy mivel akkoriban Drogba nem volt az a nagy gol vágo és Crespo meg hát... lassu volt mint a zuhano tank, ezért a csatáraink nagyon szarok voltak gol lövés szempontjábol. Lamps lőtt a legtöbb golt mind2 évben

és amikor már kezdett kikristályosodni hogy akkor jövöre mely posztokat kellene átcserélni tehát kelle 1 csatár és semmi más elment Duff meg Gudy ......

jött helyette 0 szélső és egy Baleck. itt a csapat iszonyat nagyon gyengült hisz Gudynak a nyomába nem ér Baleck és ugye egy szélsőt elvesztettünk. meg egy felet mert Robben soha nem volt egészséges, szal 1.5 szélsőt vesztettünk.

mondanom sem kell előtte állandoan azt lehetett hallani hogy milyen jol ki van találva hogy a harcias szélsők visszafutnak védekezni támadáskor meg szétspriccelnek és hirtelen 3 csatárunk lesz... fontos volt ezt a szép hagyomány 2007 re lerombolni...

nah és itt vunk 2007/2008 és sziv megállás szerü kiváncsiság van rajtam meg talán még máson is hogy Tiago az első szezonja után miért? Duff egy gyenge fél év után miért? Kezman egy rossz év után miért???? ment el?????? és az elmult év két legrosszabb igazolása még hogyhogy most is élvezi a vezetőség bizalmát?????

khm, nah a 2005 ös csaptbol kiindulva miben hasonlit ill nem hasonlit az aktuális keret:
csatár poszton akkor senki nem volt aki ugy egyéniség lett volna bár a lefejelgetés Didinek akkor is jol ment. tehát az egyértelmüen erősebb hisze Didi tul tesz akkor önmagán és Kezmanon egyedül meg itt van még nekünk ugye a szuper ügyes Kalou.

belső kp poszt. Make meg maradt nekünk meg Lamps. mondanom sem kell hogy azért nem olyanok mint akkor de még mindig qrva jok... Essien ugye Gudy helyett van ami megint csak nem egy rossz dolog ugy utolag. Tiago helyett meg a csere Mikel, most jelenleg egy szinten vannak. Tiago sokkal jobban támadott Mikel meg sokkal erősebb és jobban védekezik de Ő még nagyon fiatal.

szélsők: nah ez volt ugye a legerősbb pontunk, most nem az... Malouda Duffal nem ér fel... Cole maradt.... Robbenhez meg Swp max biologiailag hasonlithato csak :) mind2nek van feje :) meg 2 lába :)

tehát én ugy gondolom itt gyengült meg nagyon a csapat. ha Swp helyett lenne mondjuk egy Vaartunk vagy őőő nem is tom, egy olyanunk mint Robben volt akkor :D, akkor most nagyon szuperek lennénk. még ennél is jobbak és szebb lenne még ennél is a játék :)

nah ennyi :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28742 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Oké, bocsi a keverésért, csak zavaró, hogy össze-vissza írnak a magyar "hír"források. Vagy mi a nevük. :D
Na most bocsánatot ne kérj, ne viccelj. Ezért vagyunk :wink: Az a baj az NSO-sokkal meg az NB1.hu-s írókkal, hogy ők leírják, mielőtt idejönnének kérdezni :) pedig ha megtennék, jóval kevesebb gondot okoznának maguknak. Csakhát mint tudjuk, az igazság nehezen eladható, mert az nem elég izgalmas már a népeknek. Szenzáció kell. Ha a Chelsea 6-0 arányban nyer, na azt túl snassz leírni. Mennyivel szebben hangzik, hogy "féltucat". Lassan már-már azon csodálkozom, hogy be "merik" írni a hivatalos végeredményt, nem toldják meg 1-2 góllal a szebb főcím miatt, utána úgyis ráérnek 2 nap múlva javítást/kiigazítást közölni valahol az utolsó lap alján a kisbetűs részben... Gondolj bele, egy-két hét múlva hogy verhetik majd a mellüket, hogy ők, mint jövőbe látók már jó előre megírták, hogy Lampard százados lett :lol:

Megjegyzem: tisztelet a kivételnek kdako mester... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28743 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ahogy írtam, szerintem fiatal játékos sosem fölösleges igazolás, szóval Diarrat én sem értettem.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28744 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:...Szóval én kb ezeket tarttom indokolatlannak: Ballack, Essien, Robben, Cech, Diarra, Sidwell, Ben Haim/Alex (valamelyik kettőjük közül, inkább Ben)
Azt írod, utolsó kettő közül inkább TBH a fölös/indokolatlan vétel, ezek szerint Alex épphogy, vagy nem is az. Ha viszont ő nem az, akkor Ballack miért az első ezen a listán? Sidwell, na ő igen. Az ő érkezésének akkor lett volna (megjegyzem csekély) értelme, ha Ballack távozik. Abba most ne menjünk bele, ki mennyire utálja a németet, mert én nem, úgyhogy ez hosszú vita lenne újfent. Ja, és Diarra miért volt fölös?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28745 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Oké, bocsi a keverésért, csak zavaró, hogy össze-vissza írnak a magyar "hír"források. Vagy mi a nevük. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28746 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Lampardos kérdésekre:
1. a főoldalt szoktátok olvasni? Mármint a chelseafc.hu-t? A fő hírek általában időben kikerülnek, a szenzációk azonnal, és hát azt hiszem igyekszünk megbízható forrásként az olvasók rendelkezésére állni. (Lamparddal kapcsolatban írtam én is, meg kdako is) Lampard jelenleg 97 gólos.
2. azért ez a második pont, mert nem tudom, hányan tudnak angolul annyira, hogy külföldi honlapokat látogassanak. Én egy épkézláb mondatot nem tudnék összerakni angol nyelven, ha meg kellene szólalni, de írásban elég jó vagyok, főleg angolról magyarra. Olvassatok külföldi oldalakat, ajánlom főleg a chelseafc.com-ot, a BBC vagy a skysports oldalát. Ezek közül az első a legmegbízhatóbb, aztán a többi. Egy Lampard jubileummal tele lenne minden, ebben biztos vagyok. De nincs, csak itthon vannak eltévedve a srácok nem kicsit.

Tehát eloszlatva minden kétséget: Lampard a CC mesterhármasával 96 gólig jutott, ezzel pedig a nyolcadik helyre került az örökranglistán. A Wigan elleni találat volt a 97. Ezzel ugyen 3 gólra van a 100-as álomhatártól, és 10 gólra, hogy újabb lépést tegyen előre a ranglétrán. A jelenlegi hetedik Geroge Hildson 107 találattal.

Jutalmul még 1x bevágom ide a lista felső részét: (ez az aktuális, Wigan meccs utáni)

Minden idők legeredményesebb Chelsea játékosai

Bobby Tambling 202 (366+4 games)
Kerry Dixon 193 (413+7 games)
Roy Bentley 150 (367 games)
Peter Osgood 150 (376+4 games)
Jimmy Greaves 132 (169 games)
George Mills 123 (239 games)
George Hilsdon 107 (164 games)
Frank Lampard 97 (321+19 games)
Barry Bridges 93 (203+2 games)
.....
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28747 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca87 írta:
Bubi írta:
Zsoca87 írta:AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).
Hiányposztokra? Akkor én eddig nem tudom milyen csapatnak követtem az átigazolási rendszerét!
Lehet, hogy igazad van, cáfolj meg tényekkel légyszíves!
Kellett egy kapus, jött Cech. Jött középre Carvalho. Aztán később mivel csak Bridge volt, jött del Horno, majd mivel ő ment, jött Cashley. Makelele-t hadd ne magyarázzam. Kellett egy jó szélső, jött RObben. Mivel csak ballábas szélsőnk volt, jött SWP. Kellett egy mindenes védő Gallas helyett, jött Boulahrouz. Nem vált be. Kellett egy topcsatár Drogba mellé, jött Sheva és kellett egy kis kreativitás középre, jött Ballack. Ők sem váltak be. A fiatalok igazolását meg szerintem sosem kell magyarázni. Én így látom a dolgokat. Nem mindig a legmegfelelőbb játékosakat igazoltuk le, de szerintem a legtöbb játékosra szükség volt.

Amúgy tényleg: akkor most Lamps hol tart? :D

Robben pl úgy jött, hogy 2 ember volt a posztján, akikről akkoriban azt hittem, hogy szétfogják egymást szedni a posztért! Jött Ballack...Felesleges!Azért jött mert ingyen volt! Jött Sheva....Ő féligmeddig érthető!Jött Cech! Itt volt Carlo, akit akkoriban szintén lehetetlen volt kirobbantani a posztról (legalábbis én úgy hittem!) Ezektől függetlenül, meg még jó néhány játékostól, akit feltudnék sorolni, sztem nagyrészt jó igazolások voltak! Cech, Robben, Essien...Mindegyik bevált, nem is akár hogy!

Szóval én kb ezeket tarttom indokolatlannak: Ballack, Essien, Robben, Cech, Diarra, Sidwell, Ben Haim/Alex (valamelyik kettőjük közül, inkább Ben)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28748 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bubi írta:
Zsoca87 írta:AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).
Hiányposztokra? Akkor én eddig nem tudom milyen csapatnak követtem az átigazolási rendszerét!
Lehet, hogy igazad van, cáfolj meg tényekkel légyszíves!
Kellett egy kapus, jött Cech. Jött középre Carvalho. Aztán később mivel csak Bridge volt, jött del Horno, majd mivel ő ment, jött Cashley. Makelele-t hadd ne magyarázzam. Kellett egy jó szélső, jött RObben. Mivel csak ballábas szélsőnk volt, jött SWP. Kellett egy mindenes védő Gallas helyett, jött Boulahrouz. Nem vált be. Kellett egy topcsatár Drogba mellé, jött Sheva és kellett egy kis kreativitás középre, jött Ballack. Ők sem váltak be. A fiatalok igazolását meg szerintem sosem kell magyarázni. Én így látom a dolgokat. Nem mindig a legmegfelelőbb játékosakat igazoltuk le, de szerintem a legtöbb játékosra szükség volt.

Amúgy tényleg: akkor most Lamps hol tart? :D

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#28749 Hozzászólás Szerző: findex »

A Chelsea 2-0-ra nyert a Wigan otthonában az angol labdarúgó Premier League 12. fordulójában. A vendégek első találatát Frank Lampard szerezte, aki ezzel pontosan 100. alkalommal talált a hálóba a londoniak színeiben. A bűvöst határt korábban csak heten tudták elérni a klub történetében.
by énbéegyponthu :)

akkor most hánygólos valójában?
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28750 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bex&Guevara írta:
Zsoca87 írta:AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).
Hát sztem nem csak soksazor roszul,hanem szinte mindig...minden 5. igazolás jön be úgy ahogy...:S
Hát azért naaaa... ez még az elmúlt három évet nézve is erős. A 03/04-es szezonban sokan érkeztek, de azért olyanok, mint Geremi, Duff, Bridge, JC, Makelele, Crespo nem voltak rossz vételek :) Crespo elvágyódott, ok, akik nem váltak be, az igazából Veron, és esetleg Parker + Smertin, Mutu magával b@szott ki... ez azért nem rossz arány. Köv szezonban jött 8 játékos, akik közül szerintem jól bevált igazolás Cech, Robben, Ferreira, Carvalho, Drogba. Nem beváltnak tekinthető Tiago, Kezman, Jarosik. 05/06 szezon: 4 érkező, Essien, Diarra, SWP, Del Horno. Na itt lehet vita, de igazából csak Del Hornora mondanám, hogy nem vált be. 06/07: Ballack, Seva, Mikel, Kalou, Khalid, Hilario, A. Cole. Ez itt egy elég vitatott helyzetet szül, ez tény, de ha Ballack-Seva kettősre azt modnjuk, hogy nem váltak be igazán, még akkor is minden egyes szezonban 50% feletti a jó igazolások aránya :) Az idei szezonról még kicsit korai nyilatkozni, de szerintem egyelőre Sidwell az egyetlen - nem rossz, hanem fölösleges igazolásunk volt. A mostani keret tagjai közül két játékos az, aki nem Abra alatt érkezett.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28751 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca87 írta:AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).
Hiányposztokra? Akkor én eddig nem tudom milyen csapatnak követtem az átigazolási rendszerét!
Lehet, hogy igazad van, cáfolj meg tényekkel légyszíves!

Bex&Guevara
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. október 21., vasárnap 21:28
Tartózkodási hely: Kecel

#28752 Hozzászólás Szerző: Bex&Guevara »

Zsoca87 írta:AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).
Hát sztem nem csak soksazor roszul,hanem szinte mindig...minden 5. igazolás jön be úgy ahogy...:S

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28753 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

AZ kicsit túlzás Bubi, hogy nálunk fél évenként van csapatépítés. Szerintem az esetek nagy részében hiányposztokra igazolunk, igaz, sokszor szarul :) , de ritka az olyan igazolás, aki nagyon fölösleges(Sidwell, így utólag Ballack).

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28754 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:
kdako írta:
bilhacica írta:önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...
Azért erős a saját véleményedet objektívnek beállítani, mert vannak még páran, akik akkor is köpködnek SWP-re ha mesterhármast szerez mondjuk. A vélemény mindig szubjektív - nem egy bonyolult dolog erre rájönni.

Még mindig Robbent sírod vissza? ugyanmár, látszik, hogy jókor adtuk el. Egy hosszú kihagyás után nem tudott belelendülni, inkább gyorsan megint megsérült. Az élet - eddig - minket igazolt.

Joey nekem is az egyik kedvencem, hajt, akar, cselez, de ha épp nincs jó passzban, ő is hajlamos eltűnni a mezőnyben, akárcsak Malouda.

Robbennek most jött volna el az ideje. Valószínüleg lesz újra csapatépítés, habár nálunk ez félévenként állandó volt eddig is.
Támadó foci + azt a feladatkőrt kapta volna, ami neki testhezálló!
Robbennek nem ment mert belefulladt Mouri taktikájába....Fél évig jól ment, amíg égett benne a bizonyítási vágy, miután kioltotta Mouri a bunkerfocijával, nem mehetett neki....
robennel egy nagy probléma volt, mégpedig a sérülékenysége...robben az örök tehetség fog maradni...soha nem lesz képes már akár egy évet is végigjátszani...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28755 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta:
bilhacica írta:önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...
Azért erős a saját véleményedet objektívnek beállítani, mert vannak még páran, akik akkor is köpködnek SWP-re ha mesterhármast szerez mondjuk. A vélemény mindig szubjektív - nem egy bonyolult dolog erre rájönni.

Még mindig Robbent sírod vissza? ugyanmár, látszik, hogy jókor adtuk el. Egy hosszú kihagyás után nem tudott belelendülni, inkább gyorsan megint megsérült. Az élet - eddig - minket igazolt.

Joey nekem is az egyik kedvencem, hajt, akar, cselez, de ha épp nincs jó passzban, ő is hajlamos eltűnni a mezőnyben, akárcsak Malouda.

Robbennek most jött volna el az ideje. Valószínüleg lesz újra csapatépítés, habár nálunk ez félévenként állandó volt eddig is.
Támadó foci + azt a feladatkőrt kapta volna, ami neki testhezálló!
Robbennek nem ment mert belefulladt Mouri taktikájába....Fél évig jól ment, amíg égett benne a bizonyítási vágy, miután kioltotta Mouri a bunkerfocijával, nem mehetett neki....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28756 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:második félidőben kit emelnél ki?
senkit.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28757 Hozzászólás Szerző: twopac »

j.cole számomra is tuti kezdő,de malouda és philips között nem tudok dönteni kinek kéne többet játszania,de ne feledjük kalou is tökéletes szélsőnek

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28758 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...
Azért erős a saját véleményedet objektívnek beállítani, mert vannak még páran, akik akkor is köpködnek SWP-re ha mesterhármast szerez mondjuk. A vélemény mindig szubjektív - nem egy bonyolult dolog erre rájönni.

Még mindig Robbent sírod vissza? ugyanmár, látszik, hogy jókor adtuk el. Egy hosszú kihagyás után nem tudott belelendülni, inkább gyorsan megint megsérült. Az élet - eddig - minket igazolt.

Joey nekem is az egyik kedvencem, hajt, akar, cselez, de ha épp nincs jó passzban, ő is hajlamos eltűnni a mezőnyben, akárcsak Malouda.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28759 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
undertow írta:
szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:
második félidőben kit emelnél ki?...az én meglátásom szerint ebben az évben mikor pályára lépett jól teljesített...

önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28760 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:
második félidőben kit emelnél ki?...az én meglátásom szerint ebben az évben mikor pályára lépett jól teljesített...

Válasz küldése