Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#24661 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egy ilyen meccsen, mint legutóbb, sose fog előfordulni, mint ami pl. anno a Barca elleni visszavágón, hogy térdelve néztem a meccset, mert se állni, se ülni nem tudtam, és hangosan számoltam vissza a perceket...

Vagy mint a 08-as Pool elleni elődöntő, amikor Babel bebaszta 5 perccel a vége előtt!
A Véndiákban néztük, és komolyan mondom, azt hittem szívrohamot kapok az az 5 perc örökkévalóság volt!!!

Mi a jó abban, hogy 10 perc alatt eldől a meccs és aztán csak úgy nézed meg számolod a gólokat??

:D :D

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#24662 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Etelkozi írta:Én meg nem...
Ilyen unalmas meccset régen "izgultam" végig... Félidő 4-0, pfff.
Kövezzetek meg ("JEHOVA!!!"), de én a szoros meccseket szeretem, amit megnyerünk 1 góllal, lásd. pl manure elleni győzelem...
Megkövezünk, csak adj elérhetőséget :D , és ha lehetne egy kérésem szurkolj inkább a MU-nak és az Arsenal-nak légyszíves :D . Én a sima meccseket szeretem már, utálok izgulni, túl "öreg" vagyok már ehhez és az egészségemre is rossz hatással vannak az ilyen meccsek.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24663 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Etelkozi írta:Én meg nem...
Ilyen unalmas meccset régen "izgultam" végig... Félidő 4-0, pfff.
Kövezzetek meg ("JEHOVA!!!"), de én a szoros meccseket szeretem, amit megnyerünk 1 góllal, lásd. pl manure elleni győzelem...
Én csak más csapatok meccsein szoktam ezzel így lenni. :) Saját meccsünkön szívesen nézem, ahogy gyalázunk. :D:D Persze, egy manure elleni 1 gólos győzelem is hatalmas élmény, de máshogy. Meg azért megnézném szívesen egyszer, ahogy 4-0 vezetünk a manu ellen félidőben és unatkozunk, mert túl könnyű... :D

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#24664 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én meg nem...
Ilyen unalmas meccset régen "izgultam" végig... Félidő 4-0, pfff.
Kövezzetek meg ("JEHOVA!!!"), de én a szoros meccseket szeretem, amit megnyerünk 1 góllal, lásd. pl manure elleni győzelem...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24665 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

CHEJoci írta:vhogy meg kéne oldani (ha nem is könnyű :) ), h ha Essien lesérül vagy nélkülözni kell, akkor ne legyen hullámvölgy.
nem lehet 1 játékosra alapozni
Remélem ez a hullámvölgy, ami hétvégén volt, továbbra is kitart.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24666 Hozzászólás Szerző: gerawba »

CHEJoci írta:vhogy meg kéne oldani (ha nem is könnyű :) ), h ha Essien lesérül vagy nélkülözni kell, akkor ne legyen hullámvölgy.
nem lehet 1 játékosra alapozni
Szerintem szó sincs semmi olyanról, hogy egy játékosra alapoznánk...
Abban én is bízom persze, hogy valóban csak 1 hónapig nem játszhat, addig Mikel simán megoldja (sőt, akár Belletti)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24667 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

vhogy meg kéne oldani (ha nem is könnyű :) ), h ha Essien lesérül vagy nélkülözni kell, akkor ne legyen hullámvölgy.
nem lehet 1 játékosra alapozni
We're by far the greatest team...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24668 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Keppi írta:
Dízel írta:nélküle is megleszünk, mint ahogy eddig is... csak drogba le ne sérüljön.
mert ez a jó formánk nem fog örökké tartani.
Most könnyű csapatokkal játszottunk már egy ideje, de emlékezz csak, decemberben Essien sérülése után kezdődött a "hullámvölgy".. szerintem az egyik legfontosabb játékosunk, szóval gyász, hogy már megint sérült.
Remélem nem kezdődik megint egy hullámvölgy Essien újabb sérülése után. Szerintem is az egyik legfontosabb játékos és nem lesz könnyű nélküle. Remélem tényleg csak 1 hónapig fog hiányozni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
balazs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. december 30., szerda 14:40
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Játékosok

#24669 Hozzászólás Szerző: balazs »

de kár hogy lesérült essien !!!!
ő 1 alapember volt és bevethető volt szinte minden poszton :? :?

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#24670 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Igen,elég nagy baj,hogy már megint sérült.Nélküle sokkal nehezebb egy csapatnak,őt nem lehet csak úgy pótolni...max. helyettesíteni de az már nem olyan.Remélem nem olyan súlyos mint tavaly volt.
Who the fuck are Man.United

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#24671 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Dízel írta:nélküle is megleszünk, mint ahogy eddig is... csak drogba le ne sérüljön.
mert ez a jó formánk nem fog örökké tartani.
Most könnyű csapatokkal játszottunk már egy ideje, de emlékezz csak, decemberben Essien sérülése után kezdődött a "hullámvölgy".. szerintem az egyik legfontosabb játékosunk, szóval gyász, hogy már megint sérült.
:)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24672 Hozzászólás Szerző: Dízel »

nélküle is megleszünk, mint ahogy eddig is... csak drogba le ne sérüljön.
mert ez a jó formánk nem fog örökké tartani.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24673 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24674 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
remek. azt árulja el nekem a ghánai szövkap, hogy az elefántok utáni sérülés után vajon miért került vissza azonnal az edzésbe essien... abszolút a ghánai háttércsapat amatőrségének köszönhető ez a sérülés, szerintem mehet nekik a számla essien 4 heti béréről...
Ami a szövetség félévi költségvetése lehet... igen, jogos a meglátás. azzal nem lehet takarózni, hogy nem meccsen történt, és az edzésen sem csúszott oda neki senki.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24675 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
remek. azt árulja el nekem a ghánai szövkap, hogy az elefántok utáni sérülés után vajon miért került vissza azonnal az edzésbe essien... abszolút a ghánai háttércsapat amatőrségének köszönhető ez a sérülés, szerintem mehet nekik a számla essien 4 heti béréről...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24676 Hozzászólás Szerző: kdako »

szekelyla írta:
kdako írta:Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
hát nem hiányzott, de ha végigjátszotta volna a ANK-t akkor is kb február közepén játszhatott volna először teljes értékű játékosként.
Talán a BL-re visszatér, az fontos lenne, az Arsenal ellen meg Mikel zsebre teszi Keksz Fabregast.
GO BLUES!

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24677 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

grat Lampard:
http://www.premierleague.com/page/Headl ... 53,00.html" onclick="window.open(this.href);return false; :)
We're by far the greatest team...

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24678 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kdako írta:Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
jó lenne ha tényleg csak 1 hónap lenne mert akkor tudna játszani az inter ellen!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#24679 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

kdako írta:Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
hát nem hiányzott, de ha végigjátszotta volna a ANK-t akkor is kb február közepén játszhatott volna először teljes értékű játékosként.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24680 Hozzászólás Szerző: kdako »

Íme a diagnózis: partially torn medial ligament in his left knee, vagyis részleges szakadás a bal térdében. http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 464319.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, ez nem hiányzott. A ghánai orvosok szerint egy hónap a minimum...
GO BLUES!

Válasz küldése