Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24641 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
Én is így voltam vele. :D Remélem Drogbáéknak ez nem lesz lelki gond. :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24642 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#24643 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Kiestek az elefántok,jönnek haza Drogbáék... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24644 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ParanoidAndroid írta:GOAL IVORY COAST! And it's Kalou! He popped up on the right, cutting it inside to Yaya Toure, he tried a shot which ricocheted off Bougherra back to Kalou who was onside obviously and took a touch before drilling it easy into the bottom right.
scorestime.com (ilyet sem láttam még :) )

20:30 HT ' Cote d'Ivoire 1 : 1 Algeria h2h

Salomon Armand Magloire Kalou 4' (<- ez meg ki a franc :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24645 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

GOAL IVORY COAST! And it's Kalou! He popped up on the right, cutting it inside to Yaya Toure, he tried a shot which ricocheted off Bougherra back to Kalou who was onside obviously and took a touch before drilling it easy into the bottom right.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24646 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

ZenZo írta:Porto - Belenenses, ahol 30 tizenegyest lőttek a párbaj során.
az tényleg szép :shock:
esetleg nem tud vki többet a meccsről? ha igen, akkor az írja meg légyszi a megfelelő topic-ban
biztos jó téma lenne :)
We're by far the greatest team...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#24647 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

koni0725 írta:Pool v swimming pool = medence.
Egy billiárd asztalon játszott játék neve is pool. És az asztali teniszből kiindulva inkább billiárd, mint úszás.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24648 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kiskacsa08 írta:
ZenZo írta:Bosingwa:
Legviccesebb esemény a héten: legyőztem Ashley Cole-t úszásban. Azt hiszi, jó, de én vagyok a jobb. Az idén nem veszek részt a versenyben (úszásban), de neveztem asztali teniszben.
Nem billiárdban (pool) győzte le?
Pool v swimming pool = medence.
211! NEW RECORD!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#24649 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ZenZo írta:Bosingwa:
Legviccesebb esemény a héten: legyőztem Ashley Cole-t úszásban. Azt hiszi, jó, de én vagyok a jobb. Az idén nem veszek részt a versenyben (úszásban), de neveztem asztali teniszben.
Nem billiárdban (pool) győzte le?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24650 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:Lehetne magyarul is?Hadd vigadjon a buta 1 nyelvet beszélő nép is. :D
Persze. Bosingwat faggatták a szokásos cikksorozatban, ahol mindenki ugyanazokat a kérdéseket kapja meg, mi volt a héten a leg... (nem olyan rég a Mikellel készültből is idéztem ide)
Bosingwa:
Legviccesebb esemény a héten: legyőztem Ashley Cole-t úszásban. Azt hiszi, jó, de én vagyok a jobb. Az idén nem veszek részt a versenyben (úszásban), de neveztem asztali teniszben.

Legjobb szórakozás a héten: Néztem egy rakás focit a tv-ben, angolt, portugált, spanyolt; nem láttam a Villa - BB-t (6-4 lett), de láttam a Porto - Belenenses-t (gondolom portugál kupa), ahol 30 tizenegyest lőttek a párbaj során.

És valami, amit megemlítenél: Paulo Ferreira, a héten lett 31 éves, s ő egy kiváló ember.
És Lampard, aki kicsit féltékeny, odajött hozzám, s azt mondta, ő is akar egy két hónapos szabadságot! :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24651 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Lehetne magyarul is?Hadd vigadjon a buta 1 nyelvet beszélő nép is. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24652 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 08,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bosingwa:
Funniest moment of the week…
I beat Ashley Cole at pool, he thinks he is good but I am the better one. I am not in the tournament this year, but I did enter the table tennis.
Jól elvannak ezek a pályán kívül is, csak az állandó verseny :)
Best entertainment...
I have watched a lot of football this week on TV, English games, Portuguese games, Spanish football, I didn't see Aston Villa v Blackburn but I watched Porto, they were against Belenenses and there were 30 penalties in the shootout.
Az igen.. :shock:
And a special mention goes to…
Paulo Ferreira, this week was his 31st birthday, and he is a very good man. Last week I know Frank Lampard said me, but it is because he is jealous, he wants a two-month holiday!
:)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24653 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mindkét hirnek örülök, mivel Ivanovic az idei szezon egyik legjobbja és Essien sem kell olyan nagyon sokat kihagyjon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24654 Hozzászólás Szerző: timoboll »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 71,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
járhattunk volna rosszabbul is,így viszont az inter elleni visszavágón már lehet h játszhat,ha nagyon rosszul állunk az odavágó után

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#24655 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Így is legyen nehogy má' eligazol a Margitba:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 95,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24656 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Erről én is olvastam. :) Se Terry, se a Chelsea nem tartana itt, bár az tuti, hogy Terry vesztett volna többet ezzel. (Ha gonosz lennék, akkor +1 BL serleg lenne, de ez csak vicc. nyilván nem így működik:D)
Mindenesetre a dolog sokat elmond Terry klubhűségéről és ambíciójáról. Ríszpekt!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24657 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem tudom, erről volt-e szó, én a bbc-s összefoglalóban hallottam először, utána bukkantam rá a cikkre.
http://www.guardian.co.uk/football/2010 ... sunderland" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát 2000-ben a Huddersfield edzője volt Steve Bruce, és 750 ezer fontért ajánlatot tett a Chelsea-nek John Terryért. ezt a klub, pontosabban Vialli el is fogadta, de JT nem akart menni.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24658 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Etelkozi írta:Egy ilyen meccsen, mint legutóbb, sose fog előfordulni, mint ami pl. anno a Barca elleni visszavágón, hogy térdelve néztem a meccset, mert se állni, se ülni nem tudtam, és hangosan számoltam vissza a perceket...

Vagy mint a 08-as Pool elleni elődöntő, amikor Babel bebaszta 5 perccel a vége előtt!
A Véndiákban néztük, és komolyan mondom, azt hittem szívrohamot kapok az az 5 perc örökkévalóság volt!!!

Mi a jó abban, hogy 10 perc alatt eldől a meccs és aztán csak úgy nézed meg számolod a gólokat??

:D :D
Igazad van, teljesen más az egész, a lelkiállapot. :D (én félek h így fogok meghalni, szívinfarktusban :D) De nem mondd azt, hogy néha nem esik jól egy ilyen meccs. Nem igaz, hogy nem vagy büszke arra, hogy most, köv. hétvégéig, mindenhol arról van szó többek között, hogy milyen jó volt a Chelsea. Én nagyon büszke és boldog vagyok emiatt. :)

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#24659 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egy ilyen meccsen, mint legutóbb, sose fog előfordulni, mint ami pl. anno a Barca elleni visszavágón, hogy térdelve néztem a meccset, mert se állni, se ülni nem tudtam, és hangosan számoltam vissza a perceket...

Vagy mint a 08-as Pool elleni elődöntő, amikor Babel bebaszta 5 perccel a vége előtt!
A Véndiákban néztük, és komolyan mondom, azt hittem szívrohamot kapok az az 5 perc örökkévalóság volt!!!

Mi a jó abban, hogy 10 perc alatt eldől a meccs és aztán csak úgy nézed meg számolod a gólokat??

:D :D

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#24660 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Etelkozi írta:Én meg nem...
Ilyen unalmas meccset régen "izgultam" végig... Félidő 4-0, pfff.
Kövezzetek meg ("JEHOVA!!!"), de én a szoros meccseket szeretem, amit megnyerünk 1 góllal, lásd. pl manure elleni győzelem...
Megkövezünk, csak adj elérhetőséget :D , és ha lehetne egy kérésem szurkolj inkább a MU-nak és az Arsenal-nak légyszíves :D . Én a sima meccseket szeretem már, utálok izgulni, túl "öreg" vagyok már ehhez és az egészségemre is rossz hatással vannak az ilyen meccsek.

Válasz küldése