Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24481 Hozzászólás Szerző: Galóca »

grimrieper írta: sajnos hogy ezt kell irjam hogy megerdemli. o mar nem az a jatekos akit mi szerettunk es tiszteltunk. teljesen elkurvult a pali. talan az lenne a legjobb ha a nyaron egy masik csapatba es orszagba koltozne. hihetetlen hogy valaki olyan magasrol ahol o volt igy lesullyedjen. ebben sok minden benne van
1;ujra es ujra szerzodes iras
2;az hogy o penzert korbe vezet a Cobham-i edzo letesitmenyben
3; az hogy o penzert arulta magat uzlet embereknek a ceguk promociojahoz. ugy hogy let the England captain promote your company
4;az hogy a penz sovarsag egyszeruen nala mar a mennyekkig vezetet
5; a kulonbozo hazassagi kihagasok
6;lejaratta magat a csapatott es a valogatottat.
very simple he can go . it is time
Csak azt nem értem, mi köze a magánéletnek a foci és vezetőképességhez, egy Rio Ferdinand mennyivel jobb Terry-nél, az az igazság, hogy az összes válogatott játékosba bele lehet kötni ezért vagy azért. Pénzért focizik és minden és akkor mi van, te is pénzért dolgozol, ebben az undorító pénzközpontú világban ítéljük el őket(mert nem csak Terry , hanem Lampard, J.Cole, Anelka, is eljátszotta/eljátssza, ezt szerződéshosszabbításakor) nem ők fizetik saját magukat, hanem ez a világ teszi ezt lehetővé. Az angolok hülyék, hogy a VB előtt ezt csinálják a válogatottal, nyakamat teszem rá, hogy ezzel több kárt okoztak, mint amit az eset okozott volna ha nincs a balhé a VB álmoknak meg annyi. Terry lejáratta a Chelsea-t és a válogatottat? Ha te félredugsz lejáratod a céget ahol dolgozol és a családodat? Csak magát járatta le, ami ott folyik és téged is befolyásol, az nem más mint boszorkányüldözés, ha nem Chelsea-s játékosról lenne szó nem is lenne hír ennyi.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24482 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Atthilleus írta:
paco83 írta:
mYkr0 írta:England manager Fabio Capello has taken the England captaincy away from John Terry.
Ezt jól leforditottad. :D :lol:
Ettől ki tudok akadni! Nem fordítottam akkor még le, csak egy hozzászóló hatására gondoltam egyből azt, hogy a Chelseafc.com máshogy vélekedik. Tudnillik a sporthíradó elég nagy szenny és eléggé elfogult oldal (ezért nem sokáig fogom még látogatni), így gondoltam kezdetben, hogy csak kacsa lehet. Bár a skysports után egy kicsit gyanakodó lettem, mert az egy számomra eléggé megbízható honlap.
Láthatod az előző hsz-emben, hogy hogyan is fordítottam le, tehát kérlek, NE kételkedj előre a fordításomba! Köszönöm!
Ha megnézed az egészet nem is neked szólt. ;)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#24483 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rooney mentálisan tényleg nagyon erős, mint CSK viszont nem érezném jó választásnak.

A legjobb CSK-k általában a pálya centrumában játszanak, általában középhátvédek, középső középpályások. Ez személyes vélemény, vannak biztos ellenpéldák...

JT-nél sztem nincs jobb kapitány a világon, csak rá kell nézni, ő tényleg kapitánynak született. Irányít, vezényel, motivál és sztem bármelyik edzőnek, jó jobb keze.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24484 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimi, neked kidet dugta meg JT? :P
nagyon el akarod üldözni, már nyáron is eladtad volna bárkinek.

igen, a labdarúgók már csak ilyenek. hülyék és nagyon el vannak szakadva a valóságtól. ennyi erővel a 90%-ukat el lehetne hajtani. megcsalta a nejét, te jó ég, ki hallott már ilyenről? focisták soha. az angol válogatott kapitányai soha. leszámítva mondjuk még beckhamet vagy bobby mooret... vihar a biliben.
pont leszarom, a lényeg az, hogy a pályán mit művelnek, márpedig JT tagadhatatlanul jó formában van.

ha pedig akad olyan szülő, aki bármelyik focistától azt várja, hogy role model legyen a gyerekeinek akkor azokat a kölköket sürgősen el kell venni tőle, mert nem normális.
de sebaj, a drogos ferdiband minden bizonnyal példaértékű csk lesz minden angol lurkónak. ahhahahahahahhahahhhahahaha

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24485 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Zsoca írta:De miért nem olvasod el, amit belinkelsz? Magadból csinálsz hülyét. :roll: Főleg, hogy utána írok egy ?-et és eszedbe se jut megnézni, mit írtam. Értem én hogy kommentet néztél, de akkor is...
Már a ? előtt is megnéztem angolul a szöveget és a címet, de nekem elsőre más jött le, sőt közben fordítottam is. Én a take(n) szót először elvinni-nek értelmeztem. Aztán láttam a dicséreteit Terry iránt, már kezdtem örülni és csak utána láttam, hogy hóhó...!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24486 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

De miért nem olvasod el, amit belinkelsz? Magadból csinálsz hülyét. :roll: Főleg, hogy utána írok egy ?-et és eszedbe se jut megnézni, mit írtam. Értem én hogy kommentet néztél, de akkor is...

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24487 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

paco83 írta:
mYkr0 írta:
Atthilleus írta:Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?
England manager Fabio Capello has taken the England captaincy away from John Terry.
Ezt jól lefoditottad. :D :lol:
Ettől ki tudok akadni! Nem fordítottam akkor még le, csak egy hozzászóló hatására gondoltam egyből azt, hogy a Chelseafc.com máshogy vélekedik. Tudnillik a sporthíradó elég nagy szenny és eléggé elfogult oldal (ezért nem sokáig fogom még látogatni), így gondoltam kezdetben, hogy csak kacsa lehet. Bár a skysports után egy kicsit gyanakodó lettem, mert az egy számomra eléggé megbízható honlap.
Láthatod az előző hsz-emben, hogy hogyan is fordítottam le, tehát kérlek, NE kételkedj előre a fordításomba! Köszönöm!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24488 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Atthilleus írta:Terry immáron nem csapatkapitánya az angol válogatottnak, Capello eldöntötte a sorsát és elvette tőle a csapatkapitányi karszalagot: :evil:
angol nyelvű link (Skysports)
magyar nyelvű link

Ezek után drukkol még vki az angol válogatottnak? Gondolom ez nem kérdés, mert igen, de az ezentúl nem én vagyok. Én egy normális és jó vezetői képességgel megáldott (Chelsea) csk-t szeretnék, aki egyedül Terry. Lampard, mint pl. nálunk is másodszámú, sajnos nem üti és ütötte meg a szintet. De ha mégis, akkor is Rooney fogja megkapni. Én pedig a "szeszpióca" által irányított angol válogatottnak nem kívánok és fogok drukkolni.
sajnos hogy ezt kell irjam hogy megerdemli. o mar nem az a jatekos akit mi szerettunk es tiszteltunk. teljesen elkurvult a pali. talan az lenne a legjobb ha a nyaron egy masik csapatba es orszagba koltozne. hihetetlen hogy valaki olyan magasrol ahol o volt igy lesullyedjen. ebben sok minden benne van
1;ujra es ujra szerzodes iras
2;az hogy o penzert korbe vezet a Cobham-i edzo letesitmenyben
3; az hogy o penzert arulta magat uzlet embereknek a ceguk promociojahoz. ugy hogy let the England captain promote your company
4;az hogy a penz sovarsag egyszeruen nala mar a mennyekkig vezetet
5; a kulonbozo hazassagi kihagasok
6;lejaratta magat a csapatott es a valogatottat.
very simple he can go . it is time

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24489 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Spring írta:
Atthilleus írta:Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?
Aha... :D
Akkor a lényeget:
"Miután sokat gondolkodtam, aztán hoztam meg a döntést, hogy nekem legjobb lesz elvennem a kapitányságot John Terrytől.
Kapitányként a csapattal John Terry rendkívül pozitív viselkedést mutatott be. Mindazonáltal nekem számításba kell vennem más megfontolásokat és azt, ami legjobb az angliai "osztag" egészének.
...
John Terryt először értesítették.
Szeretném kihasználni ezt az alkalmat, hogy megköszönjem a FA-nek, különösen Lord David Triesmannek és Ian Watmore-nak, azt, hogy engedje meg nekem, hogy ezt a döntést a saját időmben és a csapat legjobb érdekében hozzam meg."

És valóban elvették, mindössze egy hülye sporthíradós hozzászóló vezetett félre és tévesztett meg engem ebben. Elnézést mindenkitől!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 19:23-kor.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#24490 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Atthilleus írta:
Zsoca írta:
Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?
Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?
England manager Fabio Capello has taken the England captaincy away from John Terry.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24491 Hozzászólás Szerző: Spring »

Atthilleus írta:
Zsoca írta:
Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?
Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?
Aha... :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24492 Hozzászólás Szerző: kdako »

Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
Mi a kacsa? Itt is az van, hogy elvette a karszalagot...
GO BLUES!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24493 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Zsoca írta:
Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?
Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24494 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24495 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24496 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Spring írta: Joshi úr meggyőzte volna Fabio-t, hogy maradjon John a kapitány, és kibékítette volna a két védőt.
Miért, összevesztek? Én ilyet sehol nem olvastam, csak annyit tudunk, hogy Bridge exével csalta meg a feleségét, és elméletileg akkor már szakított Bridge és a csaj.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 19:00-kor.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#24497 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Az emberek 99%ával még nem történt meg "ilyen".

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24498 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem át kellett volna még ezt gondolnia Capello-nak alaposan. Legelső dolga az kellett volna legyen, hogy bemennek a Joshi Bharat-ba ő, Bridge és Terry, és letudják ezt az egészet. Joshi úr meggyőzte volna Fabio-t, hogy maradjon John a kapitány, és kibékítette volna a két védőt.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24499 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Zsoca írta:Szerintem Rooney jó csk. lesz (ha ő lesz).
Igen, sajnos ő lesz, hacsak nem az előbb említett Rio. Személyiségileg a csatár (Rooney...) egy 0, de még a MU-ban sem számít a legjobb csk-nak, nemhogy ha a Chelsea-ben lenne...
...Mindenkivel megesik, nem is maga a tett, ami ennyire súlyos, csak Terry-nek más a felelőssége, mint egy más embernek.
Hiába, a játéktudását és a pályán nyújtott teljesítményét senki sem kérdőjelezheti meg. Márpedig ez, illetve a vezetői képesség határozza meg, milyen csk lehet valójában. Miért keverik bele a magánéletét a válogatotthoz? Semmi közük nincs hozzá.
Egyszerűen muszáj (lett volna) maradnia, hisz nála jobb embert keresve sem találnánk erre a címre, ráadásul óriási érvágás ez az angol válogatottnak... Nem beszélve, hogyha Terry, hozzáteszem teljesen jogosan megsértődik és lemondja a válogatottságot, akkor a védelemben Rio-n kívül nincs még 1 játékos, aki teljes mértékben pótolni tudná őt.

Azzal pedig, hogy példát kéne mutatnia, és ez nem sikerül neki, nem teljesen értek egyet. Ha csak a magyar politikusokra vagy a hírességekre gondolok, akik valljuk be, több emberre vannak hatással, akkor könyörgöm! Egy labdarúgónak miért kéne jobban példát mutatni az embereknek? Miért kell őt egyfolytában szidni? Miért nem lehet már végre békén hagyni?
Amennyiben az emberek nem mindig mások hibáival lennének elfoglalva, talán mi sem hibáznánk annyit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 18:45-kor.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24500 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Semmi konkrétum, megint csak a "források szerint" jön. Ok, nem Terry lesz a csk. Nem szép, de én úgy gondolom, leültek Capelloval, figy, ez van, adjuk át valakinek a szalagot, hátha csitulnak az indulatok, felhangok. Jelenleg még abban sem vagyok biztos, hogy ettől a VB-re nem Terry vezeti ki az angolokat. A négy meccsre eltiltott, korábbi sittes-drogos Rio nem értem, miért lenne jobb választás :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése