Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31421 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ott van Micheal Mancienne és Adrian Pettigrew!!!!:) Vagy visszahozzuk Stevie Watt-ot.:)
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31422 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Geremi sztem jó, bármely poszton bevethető, pl:középpálya, védelem bármelyik oldalán.......Carvalho is aránylag jó, hogy itt van...amikor BL-t nyert a Portoval, akkor szinte úgy játszott, mint most Terry, és ha elmegy Gallas, meg netán Carvalho is, Huth fog játszani Terry mellett??????? Naneeeeeeeeeeeeeeee...!!!!!! :P :)

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31423 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Adjátok vissza Crespot! :D

Lampard8
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006. január 29., vasárnap 19:15
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: G.Zola

#31424 Hozzászólás Szerző: Lampard8 »

Mourinhot én már nem értem sorra veszük a kp-kat és mire vegyünk vele arra hogy ugyanaz a négy játszik. Maniche v Geremi pl miért van még itt, mert sztem semmi értelme h itt "játszanak". Maniche is azért kell mert portugál, a f***om ki van már a portugálokkal, nem az hogy nem jó játékosok, de azért nem mind1ik.
Ki lesz a bal bekk ha Del Horno-val lesz vmi hosszú időre??? Huth??? :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :lol: :D :?: :idea:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31425 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hát Carvalho-ért nem hullatnék könnyeket, az biztos. Ha nem adjuk el Glenny-t, akkor szerintem 1-2 éven belül alapember lehet. Ez csak rajta (na és Mourin) múlik...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31426 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

oké-oké...én csak álomodztam, egy szóval sem mondtam hogy Johnsonnk mostantól bérelt helye lesz a csapatban....csak jó lenne ha állandó jó teljesítményt tudna nyújtani...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31427 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szerintem azért favorizálja a portugált mert,régota vele dolgozik tudja milyen kvalitásokkal rendelkezik ! Glen hullámzó mint a balaton ! Nagyon ügyes gyerek,de azért mert az Everton ellen jól játszott még nem biztositék arra,hogy mindig ott a helye ! Emelett az I. félidöben minden veszélyes akciót az ő oldaláról vezettek PL gólnál is onnan adták be a labdát !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31428 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

milyen szép is lenne ha ferreira kiszorulna....végül is minőségi cserének nagyszerű....meg carvalho is..és akkor már alig lenne portugál...:D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31429 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem tudom mi az oka, de szerintem pont ez a baja Josenak Glennyvel. Az egyik meccsen kivívja a bizalmat mert rohadt jól nyomja, aztán a következőn meg olyan bakikat csinál, amelyre még Huth is irigykedik.
Talán ha többet játszana segítene, de nem tudom. Reméljük többet fog bizonyítani és folyamatosan. Helye lenne a csapatban.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31430 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Tegnap Johnson jól játszott, nekem most tetszett a teljesítménye. Jó lenne ha játszana a következő mérkőzésen, kíváncsi vagyok rá.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31431 Hozzászólás Szerző: Festa »

Hát lehet,hogy csak túlzott udvariaskodás,De ha nem tudnám,hogy
jól megvan a Barcában azt hinném,hogy most felajánlkozott a chelseanek.
Mintha az utolsó közös találkozás egy barátságos meccs lett volna.
Mi az élet értelme??? 42!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31432 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lehet, hogy ez már a BL meccs előszele, amolyan beetetés. El szeretnék érni, hogy eleve úgy lépjen a Chelsea pályára, hogy ők a győztesek, mert jobbak. De ez ostoba taktika JM-val szemben. Szerintem.
Ha meg komolyan gondolta, akkor ok, bár ezt mi eddig is így gondoltuk.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31433 Hozzászólás Szerző: Festa »

Ronaldinho feldühítette a barcelonaiakat


Barcelona, január 25., 13.50 A brazil zseni hat Chelsea-futballistát válogatott be álomcsapatába.



Ronaldinho, a Barcelona brazil játékmestere kisebb felzúdulást okozott, mikor arra kérték, hogy állítsa össze álomcsapatát az Európában futballozók játékosokból. Az örökké vigyorgó zseni ugyanis nem kevesebb, mint 6 (!) Chelsea-játékost állított a gárdába - saját társai közül pedig egyet sem, annak ellenére, hogy a katalánok immár 10 pont előnnyel vezetik a spanyol bajnokságot, rekordokat döntögető győzelmi sorozatuk pedig 18 mérkőzést számlál. Ronaldinho ennek ellenére a kapuba Peter Cechet tette, a védelemben John Terryt nevezte meg elsőként, a középpályás sorban Frank Lampard és Claude Makelele is helyet kapott, elöl pedig - némi meglepetésre - Andrij Sevcsenko mellett Didier Drogbára és Eidur Gudjonhsenre szavazott, "elfelejtve" olyan futballistákat, mint Thierry Henry, Wayne Rooney, David Trezeguet, vagy éppen saját csapattársa, Samuel Eto'o.
Döntését azzal indokolta, hogy Drogba erős, jól fejel, míg Gudjohnsen nagyon okos csatár, aki remekül használja ki az előtte adódó lehetőségeket.
A dolognak külön pikantériát kölcsönöz, hogy a Barcelona éppen a Chelsea-vel méri össze majd erejét a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőjében...
Ki tudja, talán így akarta elérni, hogy csapattársai kettőzött erővel küzdjenek az angol bajnoki címvédő ellen, amely tavaly kiejtette a katalánokat a BL-ből...

Hát kell ennél nagyob elismerés. :lol: :lol: :lol:
Kíváncsi vagyok Eto'i mit szól majd ehhet ha hazajön :?:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#31434 Hozzászólás Szerző: Anti »

Drogba ismét gólt lőtt az ANK-n. Líbia ellen szerezte a vezető gólt a 10-ik percben. Egyébként Elefántcsontpart 2:1-re nyerte a mérkőzést.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#31435 Hozzászólás Szerző: Anti »

CFCBoy írta:
ToreAndre írta:Az igazi True Blue!

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... _page.html
ez mit jelent????annyit értettem, h Chelsea, meg láttam Phil Taylor képét(a kedvenc dartsosom :P :) )
irt a 2003as 2:1es Liverpool elleni sikerről, amikor bejutottak a BL-be. A meccs előtti öltözöben, hogy ha nem nyernek akkor bajban lesznek. Aztán jött Abramovics, és minden teljesen megváltozott. Továbbá kb, h bárki jött és bárki ment, Ő itt nőtt fel és itt is marad, annak ellenére, hogy más posztokon játszik. nagyjábol ennyi. Nem vagyok szuper angolból. Ha tévedtem, bocsi. Mindenesetre én nagyon szeretem Guddy-t. Sok sikert Eidur!!!
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31436 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És reméljük, h A.Cole nem fog felépülni a VB-re, és akkor majd játszhat Bridge :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31437 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Tegnap játszott Bridge a West Ham-Fulham mérkőzésen...néztem a játékát...szerintem annyira nem volt rossz....nyáron simán jó lesz!:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31438 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:
szpecnaz írta:
chelseafan01 írta:Carvalho helyére követelem Huth-ot!!!! :D :D :D
Én meg követelem hogy téged zárjanak a diliházba..:D
Ne dőljbe csak viccelt mert,ha nem akkor a név mögött Steve Wonder lakozik !
én is csak vicceltem...:D...igazából a diliház kevés kínzás lenne neki! :D

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31439 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

ToreAndre írta:Az igazi True Blue!

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... _page.html
ez mit jelent????annyit értettem, h Chelsea, meg láttam Phil Taylor képét(a kedvenc dartsosom :P :) )

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31440 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szpecnaz írta:
chelseafan01 írta:Carvalho helyére követelem Huth-ot!!!! :D :D :D
Én meg követelem hogy téged zárjanak a diliházba..:D
Ne dőljbe csak viccelt mert,ha nem akkor a név mögött Steve Wonder lakozik !

Válasz küldése