Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30301 Hozzászólás Szerző: undertow »

guddyt es essient hasonlitgatni hulyeseg, teljesen mas poszton jatszanak.
eidurnak most drogbaval, shevaval, lamparddal, ballackal, joeyval, robbennel, kalouval... kene versenyeznie a jateklehetosegert.

johnno tehetseges, de ennyi. tamadasban ugyes, ebben max geremi kelhet vele versenyre a keretunkbol. de vedekezesben... nagyon sokat kell meg tanulnia.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30302 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta: Szerinted Guddy jobb mint Essien ?
Bridge mint A. Cole
Te ettel egy kis bolond gombat az erdoben ahol voltal?

Ballack es Joe Cole nyugi Cole fog jatszani eleget.

Egy olyan serulest ami Joe-nak volt nem lehet csak ugy egy par het alatt kiheverni.
Guddy azert ment el mert nem KELLETT.
Johnson meg agyatlan
Bridge van nala jobb.
A 2005 tavaszi Gudjohnsen jobb volt, mint a 2005 őszi Essien.
Persze, a mai formájába nem kötnék bele, de az első évében Essien nem találta magát és ha te erre nem emlékszel, akkor szedjél cavintont!
Az akkori középpályás Guddy jobb volt!

Bridge a mostani formáját tekintve SOKKAL jobb, mint cashley! És szerintem amúgy is. Cole bajnok lett az Arsenal-lal kétszer, azóta hihetetlenül sztárolják (mint szinte az egyetlen angolt az akkori Arsenalban). Ő is baromi jó, de Bridge legalább olyan jó, de inkább jobb.
Védekezésben mindenképp!!

Johnson agyatlan?? Még mindig az útleveles szarság miatt mondod?? Lehet, hogy az (Play Stationban például Ő a király!:)) de baromi jó jobbvédő... nem tudom láttad-e őt játszani az első Chelsea évében Ranieri alatt vagy most a Pompey-ban....
Ferreiránál mindenféleképpen százszor jobb!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#30303 Hozzászólás Szerző: Lamps »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Te neked nem volt egy varju a csaladodban ???J. Cole itt lett vilag star miert menne el . Vissza fogja magat kuzdeni a kezdobe es kesz. A masik hogy rengeteg merkozes var rank ,ahol mindig kell friss lab. Biztos lehetsz benne hogy fog o eleget jatszani az iden. Ya es annyi hogy a serulese utan csak nem azt gondoltad hogy azonnal vissza a kezdobe ? Persze ujra kiujul a serules akkor meg azt irtad volna hogy mekkora hulye a Muri hogy miert nem vigyazz jobban ra .

Szeptember vége óta jól van. Október elején már végig játszott egy tartalék meccset, ahol fantasztikus volt. Azóta több, mint 1 hónap eltelt. Már rég játszhatna és már rég az egykori fényében tündökölne.
A sérülés már a múlté!

Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Joey egyszer már beküzdötte magát a kezdőbe...nem pudingból van mint Duff. Nem abból a fából faragták...egyébként. Ha a sérülése után nem volt 100%-os formában miért kellett volna neki játszani. Muri mondta hogy kb. 80%-os formában volt akor amikor a tartalék meccseket játszotta. és még most sincs 100%os állapotban. Ballacknak pedig megy, Lampard visszanyerte régi önmagát, Essienhez nem kell sokat fűzni...hihetetlen jó, makara meg nagy szükség van. és Joey ezt pontosan tudja. és meg fogja csinálni.
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30304 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Adriano Galliani alelnök annak ellenére elképzelhetetlennek tartja Andrij Sevcsenko visszatérését az AC Milan labdarúgócsapatába, hogy "felettese", Silvio Berlusconi szerint az ukrán támadó visszavágyik az együttesbe.

"Seva EU-n kívüli játékos, az ő pótlására pedig a szintén EU-n kívüli brazil Ricardo Oliveirát vettük meg, azaz jelenleg nincs szabad helyünk a számára" - mondta Galliani.

Az aranylabdás csatár visszatérése azután vetődött fel, hogy Berlusconi arról számolt be a sajtónak: beszélt Sevcsenkóval, aki nem érzi jól magát Angliában a Chelsea-nél és szívesen újra magára öltené a Milan piros-fekete mezét, amelyben 296 mérkőzésen 173-szor volt eredményes.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#30305 Hozzászólás Szerző: Anti »

Gondolom már megnéztétek, mégis berakom:

Sheva: No going back


Andriy Shevchenko has dismissed media talk he wants to return to Italy.



Stories over the last two days suggest AC Milan president Silvio Berlusconi claimed that the Chelsea striker wished to return to Serie A following a telephone call between the pair.

However, speaking to Italian newspaper Corriere della Sera, Shevchenko has said:

‘There's nothing in it. The phrase I made that I wanted to return was out of simple courtesy.’

Further reports have Milan vice-president Adriano Galliani stating that a return for Shevchenko to the San Siro is 'technically impossible'.

The Galliani quotes say: ‘It is technically impossible. Shevchenko is a non-European player and his (non-European) spot has been taken by Ricardo Oliveira, full stop.

‘The president thinks ahead to the future and speaks about feelings but he doesn't look at the acquisitions. Hence, there's no point in remembering the rest, that 'Sheva' is a Chelsea player, that they paid lots of millions for him and that he made a life choice.’


Bár szerintem nem sokan kételkedtünk benne... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30306 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Játszhatna többet is, de én nem féltem....az meg hogy ki fog elmenni majd kiderül....lehet előre jósolni...de semmi értelme.....amúgy jelenleg ballack csúcsformában játszik...zseniális amit a pályán művel...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#30307 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Te neked nem volt egy varju a csaladodban ???J. Cole itt lett vilag star miert menne el . Vissza fogja magat kuzdeni a kezdobe es kesz. A masik hogy rengeteg merkozes var rank ,ahol mindig kell friss lab. Biztos lehetsz benne hogy fog o eleget jatszani az iden. Ya es annyi hogy a serulese utan csak nem azt gondoltad hogy azonnal vissza a kezdobe ? Persze ujra kiujul a serules akkor meg azt irtad volna hogy mekkora hulye a Muri hogy miert nem vigyazz jobban ra .
Szeptember vége óta jól van. Október elején már végig játszott egy tartalék meccset, ahol fantasztikus volt. Azóta több, mint 1 hónap eltelt. Már rég játszhatna és már rég az egykori fényében tündökölne.
A sérülés már a múlté!

Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Szerinted Guddy jobb mint Essien ?
Bridge mint A. Cole
Te ettel egy kis bolond gombat az erdoben ahol voltal?

Ballack es Joe Cole nyugi Cole fog jatszani eleget.

Egy olyan serulest ami Joe-nak volt nem lehet csak ugy egy par het alatt kiheverni.
Guddy azert ment el mert nem KELLETT.
Johnson meg agyatlan
Bridge van nala jobb.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#30308 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:
8Lampard8 írta:Sztem Shevchenko nyilatkozhatna egyet, hogy megnyugtasson mindenkit.
Megtette.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Az olasz Corriere della Sera sportlapnak nyilatkozva kijelentette: nem tér vissza Olaszországba.
Jó ezt látni! :lol: :wink: Sheva: No going back!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30309 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Sztem Shevchenko nyilatkozhatna egyet, hogy megnyugtasson mindenkit.
Megtette.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Az olasz Corriere della Sera sportlapnak nyilatkozva kijelentette: nem tér vissza Olaszországba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#30310 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ha Joey elmegy én nem tudom mit csinálok. A legjobb!! Azt a szar fritzet kell pont játszatni. MOndjuk Joeynak az összes szezonja így kezdődik nálunk...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30311 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta: Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Ha Joey ilyen könnyen feladja, akkor őt sem kell itt tartani. De mivel ő bevallottam Chelsea drukker már kiskora óta, nem hiszem hogy pár meccs kihagyása miatt elkívánkozna innen. Álmai csapatában játszhat, és ő az aki a legjobban tudja, hogy eljön majd az ideje. Emlékeztek milyen keveset játszott eleinte, és hová feljlődött? Joey-t nem kell félteni, talpraesett gyerek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30312 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ugyan! Joey nem megy sehova! Hagyjuk már meg a sajtónak az ilyeneket, hogy kevés játék miatt elmegy. Igaz, hogy sérülése óta PL mérkőzésen még nem volt kezdő, de csereként nem egyszer beállt, és hát nem sokat mutatott. De ha valamelyik csatárunk véletlenül megsérül, amire azért van esély (mint pl. most Seva), máris a 4-3-3-hoz nyúl José, ott pedig a csatár két szélső párja Robben és Joey lesz. Azért, mert mostanában nem játszott még végig egy mérkőzést, nem kell ilyeneken gondolkodni. Akkor már miért nem inkább Geremi vagy SWP távozásáról beszélünk? Vagy Diarra, Kalou, Mikel? JC-nek nagyon sok esélye van a pályára kerülésre, és ezt ő is tudja. Robben-t is állandóan faragják, és nála sem ritka a sérülés. Ballackra a bírók mindent befújnak, és könnyen kerül elő a lap is, neki szerintem még egy eltiltás benne van akár ebben az őszi szezonban is. Vagy ne adj' isten Lamps kidől - előfordulhat. 22 játékosunk van, de csak 11 léphet pályára egy meccsen. Ettől még a maradék 11 nem fog egyből lelépni. Baromi erős a keretünk, ami jó, sőt. Nekem is hiányzik Joey a pályáról, de jelenleg nem tudnám, ki helyén szerepeltetném. Három védővel soha nem fogunk kezdeni. Egy szűrőnk is lesz a mérkőzés elején. Marad a középpálya és az eslő sor. Lampard helyére? Mikor végre a régi kitűnő formáját idézi? Nem. Essien helyén? Ezt azt hiszem nem kell indokolni, miért nem. Ballack? Most, mikor végre elkapta a fonalat és jól játszik? Drogba? Sheva? Szerintem jelenleg ez a legerősebb felállásunk. A wingerek most kissé háttérbe szorulnak, de eljön az ő idejük is, elég, ha a fent említettek közül egy is kidől valami miatt. Hát szerintem ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30313 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

tibi71 írta:szerintem gyors és erőszakos,de nem egy joe cole tipusú aki labda müvész.
Gyors és kreatív. Ettől függetlenül tényleg nem egy Maradona, de nem is ezért szeretjük. :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30314 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem gyors és erőszakos,de nem egy joe cole tipusú aki labda müvész.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30315 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

tibi71 írta:baromi jó winger !!!
Tehát kreatív és pengés. :wink: Szerintem.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30316 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !
Láttunk már ilyet....:/ (pl.: Duffer)
én imádom duff-ot de hogy kreatív és pengés játékos lenne ????? 1 baromi jó winger !!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30317 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !
Láttunk már ilyet....:/ (pl.: Duffer)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30318 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Te neked nem volt egy varju a csaladodban ???J. Cole itt lett vilag star miert menne el . Vissza fogja magat kuzdeni a kezdobe es kesz. A masik hogy rengeteg merkozes var rank ,ahol mindig kell friss lab. Biztos lehetsz benne hogy fog o eleget jatszani az iden. Ya es annyi hogy a serulese utan csak nem azt gondoltad hogy azonnal vissza a kezdobe ? Persze ujra kiujul a serules akkor meg azt irtad volna hogy mekkora hulye a Muri hogy miert nem vigyazz jobban ra .
Szeptember vége óta jól van. Október elején már végig játszott egy tartalék meccset, ahol fantasztikus volt. Azóta több, mint 1 hónap eltelt. Már rég játszhatna és már rég az egykori fényében tündökölne.
A sérülés már a múlté!

Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30319 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30320 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Tegnap pont ezen gondolkoztam, szerintem simán beférne a kezdőbe, méghozzá Ballack helyett! Nem azért, mert német, hanem mert alattomosan és legfőképp gyengén játszik. Nem értem JM-t. :?

Válasz küldése