Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27381 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

JT és Lamps mindenképpen, de én VdV-nek adtam volna a kapus díjat.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27382 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta:Haragudni fogtok, de, ha a szívetekre teszitek a kezeteket, akkor megérdemelte, Lamps, JT és Petr az UEFA díjait??
igen

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

Re: Játékosok

#27383 Hozzászólás Szerző: Festa »

Lampard Excited By Robinho Signing
Chelsea midfielder Frank Lampard has hailed the impending arrival of Robinho, claiming the Brazilian superstar is "world class"...

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=839087" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát én is Excited vagyok,hogy jön Robinho! Mert ilyen típusú játékos most nincs is a keretben.
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27384 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Haragudni fogtok, de, ha a szívetekre teszitek a kezeteket, akkor megérdemelte, Lamps, JT és Petr az UEFA díjait??
miért ne?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27385 Hozzászólás Szerző: undertow »

a tavaly a legjobb 16 közé jutott csapatok vezetőedzői szerint igen. ezért is kapták meg.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27386 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Haragudni fogtok, de, ha a szívetekre teszitek a kezeteket, akkor megérdemelte, Lamps, JT és Petr az UEFA díjait??
Only one Di Matteo!

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Játékosok

#27387 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Három Chelsea játékos is ki lett tüntetve az UEFA által...ez azt hiszem megsüvegelendő..talán mégsem volt olyan rossz szezonunk mint gondolnánk, az idei pedig csak jobb lesz. Bízom az edzőben és a játékosokban egyaránt! Több jelöltünk is akadt az UEFA-díjakra, remélem melléjük még több játékos is ki fog emelkedni az idei teljesítményével!

CSAK A CHELSEA!
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#27388 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez az angol labdarúgás, keményebb mint a többi, ha nem tetszik a sok beszólogatás ami akár lehet jogos (miért ne lehetne) vagy keménykedés akkor nézzél buzi olasz focit vagy sakkot.
Drogba legalabb egy faszagyerek aki megmondja a véleményét.
De ergo sajna igaz h. a büszeksége miatt a csapata szivja meg a meccset/meccseket, vagy akár egy egész bajonokságot, bl döntő - piros lap (és anelka rúgta helyette.......)
sztem anelka egy büdös fasz*pó, aki szarik arra hogy áll a csapata és hajtani kéne. asley cole nagyszerű hátvéd, az hogy felkapja/ felkapják néha a vizet ez kajak hozzá tartozik, ők is emberek, ha leszarnák a dolgokat mint anelka egy jogtalan 11esnél vagy ha elkasznál rio ferdinand szabálytalanul valakit akkor még jó hogy ki áll az igaza melett, az hogy a bíró mit ítél meg az egy másik kérdés, el kell fogadni, aki nem fogadja el mint sokszor drogba, annak szembe kell néznie a következményekkel. A szemembe drogba egy picit sem rosszabb ember mint a sárga lap gyűjtő obi mikel.
Az h. nyafog meg ilyesmi ez egy kitalált baromság, valaki elkezdte h. drogba nyafog, meg semmi se jó neki aztán mindenki ezt fujja. nem kell mindent elhinni.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27389 Hozzászólás Szerző: Anti »

Malouda, aki az elmúlt szezonban csak 11 meccsen játszott, és visszautasította a Barcelona, Inter és Juve korábbi ajánlatait hiszi, hogyha javít a formáján megszerzi a helyét a kezdőcsapatban és biztos nyer min. egy trófeát.

Az utóbbi napokban feltámadtak a Robinho körüli átigazolási hírek. Malouda tudja, ha megvalósul a Robinho transzfer, kemény harcot jelentene a bal oldalon.

Florent ügynöke Pierre Frelot mondta: "Florent-nek esze ágában sincs elhagyni a Chelsea-t, ezért nem tudom honnan veszik a pletykákat, hogy ügyfelem a Romába vagy Newcastle-be készül. Csak megerősítem, hogy Florent kész harcolni a helyéért. Hisz a képességeiben, és én hiszem hogy eléri, ahogy sikerült neki az előző klubjaiban. Florent az egyetlen "természetes" balszélső a klubban és hiszi, ha lojális lesz az álmaihoz, nagy haszna lesz a klubnak a szezonbeni négy trófea megszerzéséhez."

(chelsea-portál.com)

Hát jó, maradjon, de akkor tényleg nyújtson nagyon jó teljesítményt!
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#27390 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

szeptember vegen lesz a shed-end barban a J.Cole ,Carlo Cudicini este es a cimboram szerzett ra 2 jegyett. ha van valakinek valami kerdese akkor szivesen felteszem illetve mindenkeppen hozok alairt kepeket a klubbunknak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27391 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:A People szerint Michael Mancienne egy évre kölcsönbe megy a....Real Mallorcába!? :shock:
Spanyolba?vajon minek? :o remélem nem akar ott maradni...
Stochról meg azt olvastam hogy vinné a Reading
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27392 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A People szerint Michael Mancienne egy évre kölcsönbe megy a....Real Mallorcába!? :shock:
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27393 Hozzászólás Szerző: Daniel »

grimrieper írta:
Blueflag írta:Nah jólvan, higgadj le, képzeld el az utóbbi 2-3 évet nélküle, aztán vegyél be egy nyugtatót, vagy kettőt, és alkoss véleményt újra! :) Ha azt mondom, hogy hálátlan vagy, akkor nagyon finoman fogalmaztam... az ilyenek ne szurkoljanak csapatnak!
na figyelj ide kiscsavo . en ott voltam Moszkvaban ahol a kocsog bunko allat lejaratta a csapatot magat es a szurkolokat. rajtam kivul az egesz drukker csapat aki ott volt ugyanezt a nezetett vallja. azonkivul en emlekszem amikor a rottenham ellen a 15 perc utan leeresztett mint egy lufi. te nekem ne mond hogy higgadjak le.en ne szurkoljak a csapatnak???? pubbantyu te mikor utoljara a Bridge-n?? you what you can go and fuck your self.ya es most persze ki lehet moderalni
Mondjuk ez igaz, ha tehetné már nem itt lenne, csak nem kell senkinek, egy paraszt a Drogba
*knock, and it shall be opened unto you*

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#27394 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Nah jólvan, higgadj le, képzeld el az utóbbi 2-3 évet nélküle, aztán vegyél be egy nyugtatót, vagy kettőt, és alkoss véleményt újra! :) Ha azt mondom, hogy hálátlan vagy, akkor nagyon finoman fogalmaztam... az ilyenek ne szurkoljanak csapatnak!
na figyelj ide kiscsavo . en ott voltam Moszkvaban ahol a kocsog bunko allat lejaratta a csapatot magat es a szurkolokat. rajtam kivul az egesz drukker csapat aki ott volt ugyanezt a nezetett vallja. azonkivul en emlekszem amikor a rottenham ellen a 15 perc utan leeresztett mint egy lufi. te nekem ne mond hogy higgadjak le.en ne szurkoljak a csapatnak???? pubbantyu te mikor utoljara a Bridge-n?? you what you can go and fuck your self.ya es most persze ki lehet moderalni

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27395 Hozzászólás Szerző: Daniel »

"I'm doing well," he said to Milan's official website, "and I'm happy. I had been hoping to come back for a while and already yesterday I imagined this negotiation could end well.
For me, it's as if I've won a Champions League. There were some complications, but now that everything has been resolved I am truly happy."

Ezt itt is elérhette volna, kis meló kellett volna a nemes cél érdekében.
Na mindegy legyen boldog, nem kívánom, hogy ne menjen neki, de a BL-t felejtse el kijár már nekünk :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27396 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, őt még meg kell ismerni!:) Kiderül. Bár
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27397 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:Nem értem...Keane nem egy szentfazék, de azért nálam jó sokan vannak előtte...
Sőt, mint ír drukker, még szeretem is!:)
Tény hogy hosszú a lista, ha nem is a második, de nálam igen előkelő helyen van, az íreket bírom én is, egyszerűen őt nem :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27398 Hozzászólás Szerző: redrum »

ToreAndre írta:Figyelj! Drogba zseniális volt két éve, de ettől még egy pondró, ahogy grimi írja! Nem annyira, mint Ronaldo, de nálunk Ő a legmocskosabb játékos. (Meg cashley és Mikel, amikor begurul) És most nem a tudását vagy a góljai számát kérem számon, hanem a viselkedését...
Decót sajnos nem lehet kihagyni a listáról.
I'm goin' down down down down

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27399 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értem...Keane nem egy szentfazék, de azért nálam jó sokan vannak előtte...
Sőt, mint ír drukker, még szeretem is!:)
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27400 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Én is annak tartom egy köcsögnek, csak nekem Ronaldo után Robbie Keane jön :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése