Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28781 Hozzászólás Szerző: twopac »

j.cole számomra is tuti kezdő,de malouda és philips között nem tudok dönteni kinek kéne többet játszania,de ne feledjük kalou is tökéletes szélsőnek

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28782 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...
Azért erős a saját véleményedet objektívnek beállítani, mert vannak még páran, akik akkor is köpködnek SWP-re ha mesterhármast szerez mondjuk. A vélemény mindig szubjektív - nem egy bonyolult dolog erre rájönni.

Még mindig Robbent sírod vissza? ugyanmár, látszik, hogy jókor adtuk el. Egy hosszú kihagyás után nem tudott belelendülni, inkább gyorsan megint megsérült. Az élet - eddig - minket igazolt.

Joey nekem is az egyik kedvencem, hajt, akar, cselez, de ha épp nincs jó passzban, ő is hajlamos eltűnni a mezőnyben, akárcsak Malouda.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28783 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
undertow írta:
szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:
második félidőben kit emelnél ki?...az én meglátásom szerint ebben az évben mikor pályára lépett jól teljesített...

önmagához képest igen és a Chelseas múltjához képest.
jo nah bevallom egy 3. számu szélsőnek elmegy, de nem elég sokoldalu. a tegnapi teljesitménye is nagyrész azért tetszett mert ahányszor visszajött szerelni labdát szerzett.

nem kezdek el példálozni más klasszis csapatok szélsőivel hogy azok mekkora ászok mert fölösleges lenne de nálam Joey aki tuti kezdő és se Malouda se Swp nem elég jo ahhoz hogy örömmel nézném ha kezdőben vannak.

Joey remek kis játékos, mindig tudja mit kell tenni és ha szar napja van akkor is valamit hozzá tud tenni.
nah ha Swpnek szar napja van nem tud labádt kezelni, Malouda meg csak elveszik ugy 90 percre.

nah mondhatnám hogy csak szubjektiv de mivel sokan igy gondolják mondhatom ez az objektiv és az Swp tul nagyszerüsitése a szubjektiv...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28784 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:
második félidőben kit emelnél ki?...az én meglátásom szerint ebben az évben mikor pályára lépett jól teljesített...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28785 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért várjunk azzal hogy nem idevvaló,az első szezonjában ugye alig kapott játéklehetőséget nem is ment neki,később megkapta de még nem igazán érezte a játékot labdát nem tudta levenni,nem volt bejövő csele,és most idén mindenki látja hogy inkább van hasznára a csapatnak mint hátrányára

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28786 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj, hogy szép dolgokat megtud csinálni a Chelsea-ben kiscsapatok ellen, és néha van egy két jó húzása a nagyok ellenis, elvétve, és szép dolgokat tud csinálni egy kiscsapatban bárki ellen!
Nem idevaló! City volt az ő csapata.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28787 Hozzászólás Szerző: undertow »

jo volt. a masodik felodiben meg az egesz csapat alulteljesitett igazsag szerint, csusztatas lenne csak swpt kiemelni.
iden eddig osszessegeben jol szerepelt, en tovabbra is adnek neki lehetoseget. pedig soha nem tartottam sokra a sracot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28788 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:
szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:
Most nem szalad ki vele 120al a partvonalon túlra a lasztival?
Bírom a srácot, ha labdát lát, megőrül. Jópofa:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28789 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...
egy felidot... a wigan ellen... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28790 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nem tudom hogy hányan látták a tegnapi meccset, de megint bebizonyosodott, hogy az a rohadék, gennyes, anti-talentum,lókötő,büdös kis árva törpe tud focizni....sőt..elég jól...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28791 Hozzászólás Szerző: kdako »

Joe Cole has promised to buy clubmate Tal Ben Haim the holiday of a lifetime if he can help Israel beat Russia and give England a chance of reaching Euro 2008.

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779 :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28792 Hozzászólás Szerző: Megyó »

twopac írta:szerintem drigbának van annyi esze,hogy ne a szezon közepén nyilatkozzon ilyeneket!

persze hogy van, aki meg megirta az egy zsák gözölgő szar

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28793 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem drigbának van annyi esze,hogy ne a szezon közepén nyilatkozzon ilyeneket!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#28794 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Na ez a The Sun már megint kezdi... felmelegített húsleves.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28795 Hozzászólás Szerző: norbbiii »


Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28796 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

undertow írta:pontosabban chelsea jatekoskent tetmeccsen osszesen ennyi golt szerzett.
Én is így gondoltam! :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28797 Hozzászólás Szerző: twopac »

igazatok van!álmosan nem tudok gondolkodni

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28798 Hozzászólás Szerző: undertow »

pontosabban chelsea jatekoskent tetmeccsen osszesen ennyi golt szerzett.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28799 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:olvastam egy cikket a nemzetisportban,és azt irták hogy giggsnek a holnapi rangadón lehet meg a 100.ik pl gólja!ha ez igaz akkor lamps teljesitménye nem akármi,ugyan annyi gólnál tart mint giggs akinek jóval több meccse is volt
De Lampard nem a PL-be szerzett ennyit, hanem az összes tétmeccsen!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28800 Hozzászólás Szerző: twopac »

olvastam egy cikket a nemzetisportban,és azt irták hogy giggsnek a holnapi rangadón lehet meg a 100.ik pl gólja!ha ez igaz akkor lamps teljesitménye nem akármi,ugyan annyi gólnál tart mint giggs akinek jóval több meccse is volt

Válasz küldése