Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#25501 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ToreAndre írta:
BlueBlood1993 írta:Többnyire gyenge csapatok ellen játszott a MU ez alatt a sorozat alatt és a védelem valamint a kapus hozta össze ezt együtt.
Hát, például minket is megvertek 3-0-ra ekkortájt...
Igen, talán mi voltunk a kivétel, de gondolom mindenki emlékszik arra a meccsre, hogy milyen bűnrosszak voltunk...(és nem csak a nagyszerű védelem miatt, hanem hitehagyottan, ötlettelenül mentünk előre)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25502 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ZenZo írta:Zsirkov közleményben tudatta, hogy hamarosan játszhat (3-4 nap múlva már a kerettel edzhet), sérülése nem olyan komoly, nincs szükség műtétre.
Rendben, de szerinted ő kezdő lesz vagy csak néha kezdő néha csere. Gondolod, hogy lenne stabil helye egy ilyen középpályán, ahol minden posztra van 1-2 világsztár???
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25503 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsirkov közleményben tudatta, hogy hamarosan játszhat (3-4 nap múlva már a kerettel edzhet), sérülése nem olyan komoly, nincs szükség műtétre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25504 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

BlueBlood1993 írta:Többnyire gyenge csapatok ellen játszott a MU ez alatt a sorozat alatt és a védelem valamint a kapus hozta össze ezt együtt.
Hát, például minket is megvertek 3-0-ra ekkortájt...
Only one Di Matteo!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25505 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

rafanadal írta:Zhirkov-nak mit gondoltok lessz-e helye a kezdőben, vagy csak a kispadról fog beugrani az esetek többségében???
Ez az esetleges ellenfél játékstílusától, a sérülésektől és Zsirkov formájától is függ, de szerintem lesz. Nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi pénzért a padra igazoltunk volna.
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25506 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zhirkov-nak mit gondoltok lessz-e helye a kezdőben, vagy csak a kispadról fog beugrani az esetek többségében???
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#25507 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Többnyire gyenge csapatok ellen játszott a MU ez alatt a sorozat alatt és a védelem valamint a kapus hozta össze ezt együtt.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25508 Hozzászólás Szerző: gerawba »

tomi87 írta:
gerawba írta: Hát jah, végülis Reina és Cech előtt is egy elég szar védelem áll, nekik nyilván ezért nem ment a több mint 1000 perc...
Cech-nek már van egy 1025 perc-es rekordja :wink: !
Én csak az előző szezonról beszélek, mivel VDS is akkor csinálta... :wink:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25509 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

tomi87 írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. .
Hát jah, végülis Reina és Cech előtt is egy elég szar védelem áll, nekik nyilván ezért nem ment a több mint 1000 perc...
Cech-nek már van egy 1025 perc-es rekordja :wink: !
A rekord csak addig rekord, amíg meg nem döntik. :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#25510 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

gerawba írta:
rafanadal írta:Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. .
Hát jah, végülis Reina és Cech előtt is egy elég szar védelem áll, nekik nyilván ezért nem ment a több mint 1000 perc...
Cech-nek már van egy 1025 perc-es rekordja :wink: !
Chelsea The Pride Of London

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#25511 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Szerintem Van der Sar nagyon jó kapus. Ha még 38 évesen is egy MU-nak lehet a kapusa, az azért valamit elárul. Ezt nem azért mondom, mert szeretném, de el kell ismernem a képességeit.

Amúgy nálam a befutók:
Van der Sar, Vidic, Xavi, Messi
A következő szavazásnál valami ilyesmit szeretnék látni:
Cech, Terry, Essien/Lamps, Drogba :lol:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25512 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Abban igazad van, hogy durva nekem csak az a bajom, hogy a kapust éljenezik, meg dicsérik meg ő a legjobb, de a védelem érdemli meg ezeket, nem a kapus, ő csak állt ott és végig unatkozta az egész meccset.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#25513 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

rafanadal írta:
Balázsinho írta:
rafanadal írta:Szerintem Cech, Casillas, Valdes és Buffon is jobbak, mint Van der Sar. Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. Csak megkell nézni, hogy az alatt az 1000 perc alatt volt 9 egyszerű s 2 közepes meccse a MU-nak s alig-alig kellett védenie Van der Sar-nak, mert mindent megoldott a védelem.
Meg kéne nézni azokon a meccseken a kapus statisztikákat és kiderülne, hogy vds, vagy a védelem volt jó.
Egyedül azzal nem értek egyet, hogy O'Shea szupersztár.
Tehát akkor szerinted se VDS volt jó hanem a védelem?
Ja. Am megnéztem, átlagban 2 kapuralövés volt azokon a meccseken, sőt kb minden harmadik-negyedik meccsen egy sem találta el a kaput. De azért november 15-től február 21-ig gólt sem kapni az durva egy csapattól ezt sajna el kell ismerni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25514 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. .
Hát jah, végülis Reina és Cech előtt is egy elég szar védelem áll, nekik nyilván ezért nem ment a több mint 1000 perc...
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25515 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Balázsinho írta:
rafanadal írta:Szerintem Cech, Casillas, Valdes és Buffon is jobbak, mint Van der Sar. Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. Csak megkell nézni, hogy az alatt az 1000 perc alatt volt 9 egyszerű s 2 közepes meccse a MU-nak s alig-alig kellett védenie Van der Sar-nak, mert mindent megoldott a védelem.
Meg kéne nézni azokon a meccseken a kapus statisztikákat és kiderülne, hogy vds, vagy a védelem volt jó.
Egyedül azzal nem értek egyet, hogy O'Shea szupersztár.
Tehát akkor szerinted se VDS volt jó hanem a védelem?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#25516 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

rafanadal írta:Szerintem Cech, Casillas, Valdes és Buffon is jobbak, mint Van der Sar. Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. Csak megkell nézni, hogy az alatt az 1000 perc alatt volt 9 egyszerű s 2 közepes meccse a MU-nak s alig-alig kellett védenie Van der Sar-nak, mert mindent megoldott a védelem.
Meg kéne nézni azokon a meccseken a kapus statisztikákat és kiderülne, hogy vds, vagy a védelem volt jó.
Egyedül azzal nem értek egyet, hogy O'Shea szupersztár.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25517 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem Cech, Casillas, Valdes és Buffon is jobbak, mint Van der Sar. Ez az én saját véleményem, de nem tartom nagyra Van der Sar-t. Könnyű úgy 1000 percig gólnélkül védeni, hogy Vidic, O'Shea, Ferdinand meg ehhez hasonló szupersztár védők vannak a csapatodba. Nélkülük nem tartott volna 200 percet se egy ilyen sorozat. Csak megkell nézni, hogy az alatt az 1000 perc alatt volt 9 egyszerű s 2 közepes meccse a MU-nak s alig-alig kellett védenie Van der Sar-nak, mert mindent megoldott a védelem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#25518 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

misakd írta:van der sar meg egy vén nagy orru köcsög sosem fogom elismerni
Mintha csak grimriepert hallanám...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem se a legjobb kapus Valdes, de jó páran elfelejtettétek, miket védett pont ellenünk. Drogba egyszerüen nem tudott neki gólt lőni...

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25520 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

KJoci1992 írta:
Zsoca87 írta:
misakd írta: az egy dolog van der sar meg egy vén nagy orru köcsög sosem fogom elismerni
:roll:
attól hogy nem szereted el kellene ismerni hogy milyen jó kapus ! én is utálok egy pár játékost mégis elismerem hogy a világ legjobbjai!
Szerintem Van Der Sar-nál nem sok jobb kapus van még úgyis hogy már majdnem 40 éves.

Válasz küldése