Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#1601 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2023. február 19., vasárnap 16:09
Gaba írta: 2023. február 19., vasárnap 16:01 https://twitter.com/_beckyy2/status/162 ... _jL0A&s=19

Ez igen...A 30+-os Azpi bárkinél motiváltabb....
Mitől lennének motiváltak? Ezeknek a mai agyonfizetett játékosoknak olyan edző kell akinek van tekintélye vagy tudja motiválni őket, csak akkor tudnak küzdeni érte. Megnézném melyik az a játékos aki a kisujját megmozdítaná Potter-ért vagy a pufifánk másodedzőjéért :D
Mitol lennenek motivaltak, ha tudjak hogy ha hibaznak is meg lesznek tapsolva?

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1602 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta: 2023. február 19., vasárnap 16:01 https://twitter.com/_beckyy2/status/162 ... _jL0A&s=19

Ez igen...A 30+-os Azpi bárkinél motiváltabb....
Mitől lennének motiváltak? Ezeknek a mai agyonfizetett játékosoknak olyan edző kell akinek van tekintélye vagy tudja motiválni őket, csak akkor tudnak küzdeni érte. Megnézném melyik az a játékos aki a kisujját megmozdítaná Potter-ért vagy a pufifánk másodedzőjéért :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1603 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://twitter.com/_beckyy2/status/162 ... _jL0A&s=19

Ez igen...A 30+-os Azpi bárkinél motiváltabb....

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1604 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg kell varni amig majd par jatekos elmegy aztan johet az uj edzo es megint vasarolhatunk uj jatekosokat.
Hagyjuk mar! A dortmundi meccs elott ki kell rugni es johet a felszabadult foci!!!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1605 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ben Chilwell spoke to @BBCMOTD :

"It's not good enough. We need to win these games. It's a pretty flat dressing room at the moment…” #CFC 🔵

Jól hangzik...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1606 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Madueke nem tudom, mennyit tud majd fejlődni, de nekem - még ha nem is volt drága - hatalmas pénzkidobásnak tűnik a csávó.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#1607 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 14:50
BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 14:39
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 14:28

Jah, aztán ha nem jön ki és beveri a gyerek akkor az lett volna a baj.
Nem, akkor egyszerűen jól lőtte el. De sokkal egyszerűbb megcsinálni egy szimpla elhúzós cselt, mint viszonylag èles szögből úgy ellőni a labdát, hogy a kapus bent van. Ezerszer inkább mint Mendy és még egyszer mondom a hozzáállása példaértékű, de ez egy rossz döntés volt, és bele-bele hibázik meccsekbe meg ha nem is olyan látványosan mint amikor Mendy 3 méterre a kaputól cselezget és elveszti, de ezek azok a döntések amiken múlik egy kièlezett BL meccs. Egy top csapat nem engedheti meg magának ezt a betlit--->kell nyáron egy top kapus. Ha elől leoltjuk Havertzet mert minden szart kihagy, akkor Kepa miért kivétel?
Mert mondva csinált hibák miatt van leoltva, ellenben a bravúrjai és a tökéletes passzjátéka az természetes. Félre értés ne essék, nem gondolom őt a legjobbak közé, egy Donnarumma szintekkel jobb, de nem gondolom hogy muszáj lenne a helyére igazolni egy sokmilliós kapust, pl Rayát aki 1 évvel fiatalabb kepánál és kb ugyan az a szint. Nem tudni hogy fogja viselni a nyomást amit nálunk kap, mert gondolom ő is lenne vagy 50-60 milla.
Donnarumma ami golt kapott Comantol azt Kepa meg meg sok mas kapus kiszedte volna, szerintem tobbet hibazik Kepanal de az igaz, hogy sok bravurja is van mivel magasabb. Kepa passzjateka viszont jobb nala.

Enzo amugy mar nem tudta volna kiszoritani, mert le volt maradva es ilyen szituacioban minden kapus kijott volna, Adeyemi viszont 10/9 kapus mellett elvitte volna ugyanigy.

En kapust nem vennek egyenlore sokkal fontosabb lenne egy gollovo center meg egy kozeppalyas mint pl Bellingham, Rice, Caicedo.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1608 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 14:39
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 14:28
BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 14:26 Kepa nem CFC szint. Leírtam, csípem, tökéletes cserekapus, de azt a szintet amit ez a keret képvisel (esetleg nyárral kiegèszülve) már nem üti meg. Seggèn kellett volna maradnia és hagyni hogy Enzo kiszorítsa és rossz szögből lőjön rá. Ezt a cselt amit Adayemi tolt megye 3ban megcsinálják, ergo kar próbálkozni kijövetellel.
Jah, aztán ha nem jön ki és beveri a gyerek akkor az lett volna a baj.
Nem, akkor egyszerűen jól lőtte el. De sokkal egyszerűbb megcsinálni egy szimpla elhúzós cselt, mint viszonylag èles szögből úgy ellőni a labdát, hogy a kapus bent van. Ezerszer inkább mint Mendy és még egyszer mondom a hozzáállása példaértékű, de ez egy rossz döntés volt, és bele-bele hibázik meccsekbe meg ha nem is olyan látványosan mint amikor Mendy 3 méterre a kaputól cselezget és elveszti, de ezek azok a döntések amiken múlik egy kièlezett BL meccs. Egy top csapat nem engedheti meg magának ezt a betlit--->kell nyáron egy top kapus. Ha elől leoltjuk Havertzet mert minden szart kihagy, akkor Kepa miért kivétel?
Mert mondva csinált hibák miatt van leoltva, ellenben a bravúrjai és a tökéletes passzjátéka az természetes. Félre értés ne essék, nem gondolom őt a legjobbak közé, egy Donnarumma szintekkel jobb, de nem gondolom hogy muszáj lenne a helyére igazolni egy sokmilliós kapust, pl Rayát aki 1 évvel fiatalabb kepánál és kb ugyan az a szint. Nem tudni hogy fogja viselni a nyomást amit nálunk kap, mert gondolom ő is lenne vagy 50-60 milla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1609 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 14:28
BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 14:26 Kepa nem CFC szint. Leírtam, csípem, tökéletes cserekapus, de azt a szintet amit ez a keret képvisel (esetleg nyárral kiegèszülve) már nem üti meg. Seggèn kellett volna maradnia és hagyni hogy Enzo kiszorítsa és rossz szögből lőjön rá. Ezt a cselt amit Adayemi tolt megye 3ban megcsinálják, ergo kar próbálkozni kijövetellel.
Jah, aztán ha nem jön ki és beveri a gyerek akkor az lett volna a baj.
Nem, akkor egyszerűen jól lőtte el. De sokkal egyszerűbb megcsinálni egy szimpla elhúzós cselt, mint viszonylag èles szögből úgy ellőni a labdát, hogy a kapus bent van. Ezerszer inkább mint Mendy és még egyszer mondom a hozzáállása példaértékű, de ez egy rossz döntés volt, és bele-bele hibázik meccsekbe meg ha nem is olyan látványosan mint amikor Mendy 3 méterre a kaputól cselezget és elveszti, de ezek azok a döntések amiken múlik egy kièlezett BL meccs. Egy top csapat nem engedheti meg magának ezt a betlit--->kell nyáron egy top kapus. Ha elől leoltjuk Havertzet mert minden szart kihagy, akkor Kepa miért kivétel?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1610 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 14:26 Kepa nem CFC szint. Leírtam, csípem, tökéletes cserekapus, de azt a szintet amit ez a keret képvisel (esetleg nyárral kiegèszülve) már nem üti meg. Seggèn kellett volna maradnia és hagyni hogy Enzo kiszorítsa és rossz szögből lőjön rá. Ezt a cselt amit Adayemi tolt megye 3ban megcsinálják, ergo kar próbálkozni kijövetellel.
Jah, aztán ha nem jön ki és beveri a gyerek akkor az lett volna a baj.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1611 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kepa nem CFC szint. Leírtam, csípem, tökéletes cserekapus, de azt a szintet amit ez a keret képvisel (esetleg nyárral kiegèszülve) már nem üti meg. Seggèn kellett volna maradnia és hagyni hogy Enzo kiszorítsa és rossz szögből lőjön rá. Ezt a cselt amit Adayemi tolt megye 3ban megcsinálják, ergo kar próbálkozni kijövetellel.

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#1612 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 12:05
BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 11:47
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 11:29 https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... lt-2941099

"Hívj egy ubert..." Mekkora gcik:D

Amúgy, kevés szó esett erről. Adeyemi nyilván sokkal gyorsabb nála, de nem ennyivel. Túl könnyen engedte el, nem volt elég erőszakos, közelebb kellett volna lennie hozzá.
Talán, de rizikós volt, egy kiállítást nem ért meg, márpedig piszok nehéz behátrálva jó ütemben szerelni 1v1-ben. Kepa amit csinált 8x nagyobb faszság. Hozzátáve, hogy ha valahol hibázott, akkor az, hogy túl hátul helyezkedett és nem szerezte meg a labdát szöglet után már az ellenfél térfelénél, de ezt nem tudom, hogy taktikai (edzői) hiánynak lehet e felróni vagy egyéni hiba.
Miben volt Kepa hibás? Mellényúlt az tény, de szerintem ki kellett jönnie. Én nem láttam hogy olyan nagyot hibázott volna, azt viszont igen, hogy itt az eset után sokak szerint alkalmatlannak meg rossz kapusnak lett titulálva, elfelejtve az előző meccseket.

Ha gólt kap egyből elő van véve, mindegy, hogy hibázott-e.

Enzot is csak azért hibáztatom, hogy kapjon valami negatívat is, mert nem könnyű belekötni. Szerintem túl sokáig kisérte, James már rég belemászott volna az arcába.
Kepat elovenni ezert a golert eleg vicces :D

James nyilvan sokkal eselyesebb lett volna, mert gyorsabb es eroszakosabb is, mint Enzo aki amugy nem sokkal gyorsabb, mint Jorginho volt :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1613 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 18., szombat 11:47
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 11:29 https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... lt-2941099

"Hívj egy ubert..." Mekkora gcik:D

Amúgy, kevés szó esett erről. Adeyemi nyilván sokkal gyorsabb nála, de nem ennyivel. Túl könnyen engedte el, nem volt elég erőszakos, közelebb kellett volna lennie hozzá.
Talán, de rizikós volt, egy kiállítást nem ért meg, márpedig piszok nehéz behátrálva jó ütemben szerelni 1v1-ben. Kepa amit csinált 8x nagyobb faszság. Hozzátáve, hogy ha valahol hibázott, akkor az, hogy túl hátul helyezkedett és nem szerezte meg a labdát szöglet után már az ellenfél térfelénél, de ezt nem tudom, hogy taktikai (edzői) hiánynak lehet e felróni vagy egyéni hiba.
Miben volt Kepa hibás? Mellényúlt az tény, de szerintem ki kellett jönnie. Én nem láttam hogy olyan nagyot hibázott volna, azt viszont igen, hogy itt az eset után sokak szerint alkalmatlannak meg rossz kapusnak lett titulálva, elfelejtve az előző meccseket.

Ha gólt kap egyből elő van véve, mindegy, hogy hibázott-e.

Enzot is csak azért hibáztatom, hogy kapjon valami negatívat is, mert nem könnyű belekötni. Szerintem túl sokáig kisérte, James már rég belemászott volna az arcába.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1614 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 11:29 https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... lt-2941099

"Hívj egy ubert..." Mekkora gcik:D

Amúgy, kevés szó esett erről. Adeyemi nyilván sokkal gyorsabb nála, de nem ennyivel. Túl könnyen engedte el, nem volt elég erőszakos, közelebb kellett volna lennie hozzá.
Talán, de rizikós volt, egy kiállítást nem ért meg, márpedig piszok nehéz behátrálva jó ütemben szerelni 1v1-ben. Kepa amit csinált 8x nagyobb faszság. Hozzátáve, hogy ha valahol hibázott, akkor az, hogy túl hátul helyezkedett és nem szerezte meg a labdát szöglet után már az ellenfél térfelénél, de ezt nem tudom, hogy taktikai (edzői) hiánynak lehet e felróni vagy egyéni hiba.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1615 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... lt-2941099

"Hívj egy ubert..." Mekkora gcik:D

Amúgy, kevés szó esett erről. Adeyemi nyilván sokkal gyorsabb nála, de nem ennyivel. Túl könnyen engedte el, nem volt elég erőszakos, közelebb kellett volna lennie hozzá.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1616 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: 2023. február 18., szombat 8:19 Valaki az edzői stábból vagy a játékosok közül nagyon a vesztunket és a valami változást akarhat.
Azért ekkora szivárogtatás rohadtul nem normális 1 nappal meccs előtt. Egy csapatnak se lenne szabad tudnia hogy pl. James kaliberű játékos pihentetve lesz a meccsükön.

Edit: és ami megrosszabb, hogy ez rendszeres most már nálunk és egyre előbb derülnek ki a dolgok.
A meccs előtti nap le kell adni a nevezett keretet szóval ezek a dolgok általában kiderülnek. Amúgy meg nem hiszem hogy ez csak ránk lenne jellemző, minden klub közelében vannak ilyen insider újságírók akik előre tudnak ilyen dolgokról, 2023-ban lehetetlen küldetés titokban tartani bármit is :D

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#1617 Hozzászólás Szerző: Crap »

Valaki az edzői stábból vagy a játékosok közül nagyon a vesztunket és a valami változást akarhat.
Azért ekkora szivárogtatás rohadtul nem normális 1 nappal meccs előtt. Egy csapatnak se lenne szabad tudnia hogy pl. James kaliberű játékos pihentetve lesz a meccsükön.

Edit: és ami megrosszabb, hogy ez rendszeres most már nálunk és egyre előbb derülnek ki a dolgok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6961
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1618 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Reece James rested by Graham Potter. (@SJohnsonSport) #CFC

Csak pihenőt kapott

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1619 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 17., péntek 23:35 Talán Hall lesz kezdő balhátvéd? Chilly nem valoszinü hogy kezdeni fog, Cucurella keretben sem lesz.
Esélyes, de vele is ütni kell őket. Edeskeves+1, én látom a fejlődést de tökmindegy mi a kezdő, ha nem nyerünk holnap jó játék ide vagy oda, azonnali hatállyal meccs után rúgnám ki Pottert.

De én győzelmet érzek, sztem ez most simán meglesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1620 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Talán Hall lesz kezdő balhátvéd? Chilly nem valoszinü hogy kezdeni fog, Cucurella keretben sem lesz.

Válasz küldése