Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27641 Hozzászólás Szerző: undertow »

felolem mehet sheva, ha akar. csak konyorgom akkor adjuk el, ne kolcsonbe kuldjuk, mert tokon szurom magam...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27642 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Ilcalmo te pedig próbálj meg használni olyan karaktereket is, mint .,;-: stb.
Nem tudom mi a bajod, az utolsó két sorban már két . is van... :P :P :D Amúgy az ilyen kommenteket el sem szoktam olvasni, most csak azért tettem, mert kiváncsi voltam mit írt Joseról.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27643 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na hogy a végén kezdjem, ma reggel már a Sampal hozták hírbe Sevát, amit nem más szellőztetett meg, mint maga a Sampdoria... azt már én sem értem viszont, hogy mit túráztatjátok magatokat ezen a Seva ügyön újfent. A vulgáris kifejezéseket is tartogassátok a kocsmai vitákhoz, ne ide. Fölösleges itt szemét árulózni, meg ki tudja. Ilcalmo te pedig próbálj meg használni olyan karaktereket is, mint .,;-: stb. Amit meg JM-ről írtál a saját érdekedben is remélem, hogy nem gondoltad komolyan... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27644 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta:DE AZ OYLAN EMBER AKI KÉPES EGY CSAPATOT 7ÉV UTÁN OTTHAGYNI (úgy hogy mindene megvolt, imádták....) MERT VAN EGY MILLIÁRDOS SPANJA AKI JÓL MEGFIZETI AZ EGY SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ....
talán azért mert ki hívásokra vágyott? :roll:
Meg sok pénzre...

Avatar
Flonaldo
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 8:45
Kedvenc játékos: Anelka
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo

Re: Játékosok

#27645 Hozzászólás Szerző: Flonaldo »

Ennyit veszekedni!
Engem nem érdekel ki játszik, Sheva , Anelka, vagy Pizarro. Ha Sheva olyan jó lesz, mint volt a Milanban akkor ő, ha Pizarro lövi a gólokat az sem érdekel, vagy ha Anelka kifog egy jó (Man City -s vagy Boltonos szezonzt) annak is örülni fogok . Ezek a srácok nem véletlen kerültek ide, csak tudnak valamit. Mindenki a miénk és én egyformán mindenkit kedvelek és szurkolok nekik.
Hajrá hajrá hajrá
Tore Andre Flo forever!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#27646 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dani1905 írta:DE AZ OYLAN EMBER AKI KÉPES EGY CSAPATOT 7ÉV UTÁN OTTHAGYNI (úgy hogy mindene megvolt, imádták....) MERT VAN EGY MILLIÁRDOS SPANJA AKI JÓL MEGFIZETI AZ EGY SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ....
talán azért mert ki hívásokra vágyott? :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27647 Hozzászólás Szerző: Daniel »

DjNeo92 írta:
Dani1905 írta:DE AZ OYLAN EMBER AKI KÉPES EGY CSAPATOT 7ÉV UTÁN OTTHAGYNI (úgy hogy mindene megvolt, imádták....) MERT VAN EGY MILLIÁRDOS SPANJA AKI JÓL MEGFIZETI AZ EGY SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ....
Frank Lampard will sign a pre-contract agreement with Inter Milan on 1 January in a deal worth £160,000-a-week. (News of the World)
Nem biztos hogy igaz de akkor Lamps is egy "SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ"??? vagy hogy van ez? :?
Ajj de tudtam hogy ezzel fogsz jönni :lol: :lol: :lol: erre inkább nem irok semmit elég szomorú ha nem értetted amit mondtam...Mit beszéltünk eddig mért fog ő elmenni (hogy segítsek....)?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27648 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Dani1905 írta:DE AZ OYLAN EMBER AKI KÉPES EGY CSAPATOT 7ÉV UTÁN OTTHAGYNI (úgy hogy mindene megvolt, imádták....) MERT VAN EGY MILLIÁRDOS SPANJA AKI JÓL MEGFIZETI AZ EGY SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ....
Frank Lampard will sign a pre-contract agreement with Inter Milan on 1 January in a deal worth £160,000-a-week. (News of the World)
Nem biztos hogy igaz de akkor Lamps is egy "SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ"??? vagy hogy van ez? :?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27649 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Sheva tényleg nagyon jó játékos, igazi sportember :o , imád itt lenni, játszani akar, élete a Chelsea.... :roll: :roll: :roll: Hogy lehet egy oylan játékost védeni aki lófaszt nem tett a csapatért?és nem is akart?játszotta az agyát hogy szarul bánnak vele(még ha így is volt, hozzáteszem hogy Ballack ugyanúgy padozott amikor szar volt, és volt benne annyi hogy megmutassa hogy ki is valójában és lám sikerült :wink: kb ennyit kellett volna sevának is tennie...[világ életemben utáltam Ballackot de becsülöm és tisztelem azért amit tett => Ő EGY IGAZI SPROTEMBER]), el volt ezzel a kifogással és hetente tolta zsebre a 130ezres fizuját az évi 10es gólátlagjára... Büszke lehet magára remélem eltűnik innen minél elöbb és nem rontja itt a levegőt.
Jó játékosnak tartom, DE AZ OYLAN EMBER AKI KÉPES EGY CSAPATOT 7ÉV UTÁN OTTHAGYNI (úgy hogy mindene megvolt, imádták....) MERT VAN EGY MILLIÁRDOS SPANJA AKI JÓL MEGFIZETI AZ EGY SZEMÉT ÁRULÓÓÓÓÓ....és nálam itt a pont 30milláért szart se csinált csak vakarászta a seggét...
Direkt nem tértem ki más játékosokra...(tehát nem kell leírni hogy pizzaro anelka,stb..mit csinált mert tisztában vagyok vele hogy semmit[mondjuk ők kevesebbért nem csinálták meg azt a szart amit seva 30milláért és heti 130ért nem csinált meg])
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27650 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

És nem sevcsenkot tetbe be szélsőnek, hanem Anelkát....

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27651 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

képtelen megszervezni hogy 2 cstár együttjátszon a pályán
Ennek ellenére 2006/07-ben ugy játszottunk, és Drogba több mint 30 gólt lőtt...

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#27652 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Még mindíg nem tudom mit vitatkoztok csak nem képzelitek hogy egy játékos elfelejt focizni ez pont olyan mint ha elfelejtenétek biciklizni ez sevával sem történt meg mindössze az a probléma hogy szerintem nem láttátok játszani a milánban csak a chelsea-ben na jó ezt nem gondoltam valószínüleg csak elfelejtettétek az a gyökér MOURINHO jól látjátok TEHET az egészről mert abra papának az volt élete vágya hogy seva játsszon zsozé meg bepöccent hogy mit szól bele a dolgába és itt kezdődtek a problémák zsozé eleve képtelen megszervezni hogy 2 cstár együttjátszon a pályán de mivel rajta volt a nyomás betette a kezdőbe csak nem csatárnak hanem balszélsőnek meg valami faszom tudja milyen kitalát középpályás posztra ugyan azt csinálta vele mint a jóöreg EIDUR Gudjohnsennel gondolom emlékeztek rá szal aki előző szezonban rúgott aszem 16 bajnoki gólt hirtelen a középpályán találta magát és meglepő módon összesen rúgott vagy talán 3-at és még sorolhatnám josé balfogásait Jan Huth-ból hogy lett jobboldali védő hát aszittem nem látok jól. SZÓVAL SEVÁVAL NINCS semmi probléma és nem is volt.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27653 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

tibi71 írta:
DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Neo tényleg ne röhögtess már :D most összeakarod hasonlitani seva és drogba chelsea-is munkásságát ??? :shock: valoszinü drogba majd 100 év múlva a chelsea aranykönyvében más oldalon lesz mint seva :D bár kétlem hogy benne lesz :roll: én nagyon szeretem sevcsenkot csak itt sokan megakarjátok magyarázni a megmagyarázhatattlant ! seva nagyszerü játékos VOLT a milanba ITT lófasz a köbön,ettöl még megujulhat ha visszamegy ! mikor kinnvoltam a SB-en(2006) minden harmadik emberen sevcsenko mez volt,nevétöl volt hangos a stadion és még nem irtunk csak oktobert ! idén megint volt szerencsém kint lenni az uccsó forduloban a bolton ellenin és már bizony fikázták rendesen holott gólt rugott ! csalodtak benne az emberek,megvallom én is !
Nehogy félreértés legyen! :roll:
Én se azt mondom hogy Seva itt jól játszott csak azt hogy ANNYIRA nem volt szar mint ahogy sokan leírták...
Persze hogy nem lehet összehasonlítani Drogbával... csak egy kis statisztákával kedveskedtem! :)
Szerintem nem csak ő volt a hibás(80%ban ő...)mert ha már idehoztuk akkor olyan játékrendszer kellett volna amiben jól érzi magát...
Na de mindegy én befejeztem a Sheva témát! :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27654 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Neo tényleg ne röhögtess már :D most összeakarod hasonlitani seva és drogba chelsea-is munkásságát ??? :shock: valoszinü drogba majd 100 év múlva a chelsea aranykönyvében más oldalon lesz mint seva :D bár kétlem hogy benne lesz :roll: én nagyon szeretem sevcsenkot csak itt sokan megakarjátok magyarázni a megmagyarázhatattlant ! seva nagyszerü játékos VOLT a milanba ITT lófasz a köbön,ettöl még megujulhat ha visszamegy ! mikor kinnvoltam a SB-en(2006) minden harmadik emberen sevcsenko mez volt,nevétöl volt hangos a stadion és még nem irtunk csak oktobert ! idén megint volt szerencsém kint lenni az uccsó forduloban a bolton ellenin és már bizony fikázták rendesen holott gólt rugott ! csalodtak benne az emberek,megvallom én is !

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27655 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

redrum írta:
DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Nem is Drogbával kell összehasonlítani, hanem mondjuk Análkával vagy Pizarroval.
Azzal kell összehasonlítani, akivel kb. ugyan anniy percet töltött eddig a pályán CFC-s karrierében..... Ennyi erővel össze lehetne hasonlítani Woodsal, vagy Sinclairal és jobblnne a statisztikája Sevcsnekonak...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27656 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Ebből kiderül, hogy Drogba minden szezonba jobb volt mint Sevcsenko, mégha kevesebb játszott is.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Játékosok

#27657 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

redrum írta:
DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Nem is Drogbával kell összehasonlítani, hanem mondjuk Análkával vagy Pizarroval.
Akkor Shevának elsöprő eredményei lennének :lol:
Reach out touch blue (faith)

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27658 Hozzászólás Szerző: redrum »

DjNeo92 írta:Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)
Nem is Drogbával kell összehasonlítani, hanem mondjuk Análkával vagy Pizarroval.
I'm goin' down down down down

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27659 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Drogba(ára: 24 millió font) első szezon: 16 gól (41 meccsen)
2. szezon: 14 gól (40 meccsen)
Seva(ára: 30 millió font) első szezon: 14 gól (51 meccsen)
2. szezon: 8 gól (20 meccsen ebbe benne vannak a 20 másodperces meccsek is)

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#27660 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Szerintem sem véletlen, hogy Shevát egyik edzőnk sem játszatta, ennek oka van amit mi nem tudhatunk, vszínű, hogy szar fomában van ennyi. Ballack is megkapta a lehetőséget és ő élt is vele. Ballack 42(11), Sheva 47(9), tudom sokszor csak csere volt, de ez akkor is iszonyúan kevés.

Válasz küldése