Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26741 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ja, és még egy dolog amin mostanába gondolkoztam.
Mindig is elleneztem a színészkedést és utaltam mint a szart, de vannak helyzetek amikor pechesek vagyunk (volt rá példa az utóbbi időben) ilyenkor ugy érzem nem vagyunk elég "tapasztaltak" ahhoz, hogy mondjuk bátran betámadunk a 16os területére, ilyenkor 2 dolog történhet, vagy felrúgják a játékosunkat és 11es, vagy ellövi a játékosunk a labdát vagy bemegy vagy nem alapon. (nyilván ha meg sem próbálunk betámadni semmi nem lesz belőle) És az esetek többségében tényleg felrúgják a veszélyes helyzetbe kerülő támadókat, így nem is beszélünk színészkedésről.
Az erőszakosságot hiányolom a csapatból, erre rájöttem.
Még egyszer mondom, útálom a színészkedést, de 1-1 esetben megbocsájtható, nyilván nem CR szinten :DD

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26742 Hozzászólás Szerző: Dízel »

2 jó hír, már akinek, (nekem igen :) )

LFS, Drogbáról: „Nincsen problémája velem vagy a klubbal. Az edzésmunkája megfelelő, újra remek a kondíciója, és nemcsak fizikailag, de technikailag is rendben van” – jelentette ki Scolari, aki a nyilatkozata végén még egyszer kijelentette: csupán szakmai döntést hozott az előző két találkozó előtt.

A Chelsea-hez kapcsolódó hír, hogy John Terry kihagyta a keddi edzést, mert a hétvégén megsérült a háta, ám csupán rutinvizsgálatról van szó, szerdán már visszatérhet a többiekhez.

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=217716

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26743 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bezony, erről beszéltünk már anno, hogy Essien nem alkalmas a Makelele posztra... Túl lendületes, túl sokat támad ahhoz. Jobb szélen a helye szerintem is. Kalou meg a balon.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26744 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem tudni, de még konditermezik. Szerintem jó, ha februárban elkezdhet edzeni a csapattal, s talán március környékén pályára léphet. Talán.

Átszervezve? Szerintem sehogy. Essien jobbszélsőként játszott már, nem is akárhogyan, Joe kidőlésével számomra egyértelmű, hol lép pályára, hacsak Mikel le nem sérül. De még akkor is inkább állítom a szűrő posztra Bellettit, s Essient meg kitolom jobbra.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Játékosok

#26745 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Essien mikorra épül már fel?
Amugy kíváncsi leszek, hogyan lesz átszervezve a védelem mikor visszatér.
"I think I'm a special one"

Avatar
kalandor
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: kalandor0706@freemail.hu

Re: Játékosok

#26746 Hozzászólás Szerző: kalandor »

nyárig drogba is marad
Hajrá chelsea ----------

Avatar
kalandor
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: kalandor0706@freemail.hu

Re: Játékosok

#26747 Hozzászólás Szerző: kalandor »

terry marad abban biztos vagyok pár font nem oszt nem szoroz nála :lol:
Hajrá chelsea ----------

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26748 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Petrolanos írta:
Puti írta:Drogbát eladja LFS.
Ha jó csatár jönne helyette én nem bánnám. :roll:
Én még akkor se bánnám, ha nem jön új csatár, és úgy megy el Drogba...
én meg azt hallottam hogy terryt azért adják el mert nem fejel havonta 2 gólt...
Komolyan mondom rosszabbak vagytok, mint a 80éves pletykás nyugdíjjasok :DD

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#26749 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Puti írta:Drogbát eladja LFS.
Ha jó csatár jönne helyette én nem bánnám. :roll:
Én még akkor se bánnám, ha nem jön új csatár, és úgy megy el Drogba...
2012. 05. 19.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26750 Hozzászólás Szerző: Puti »

Drogbát eladja LFS.
Ha jó csatár jönne helyette én nem bánnám. :roll:

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#26751 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Szia! Tulajdonképpen minden igaz amit leírsz,de én mégis azt mondom hogy ha igazak a hírek, és 200-250 ezres heti fizetéssel hívják, akkor el fog menni. Igen heti 140 000 -ből is megél még az ükunokája is, de mégis millió példa mutatja hogy több pénzért igenis otthagynak nevelő klubbot, hazát, mindent a profik. Gerrard is aki maga a Liverpool, majdnem hozzánk jött a pénzért ,igaz mikor BL-t nyertek nem merték elengedni inkább megadták neki amit nálunk kapott volna. Remélem amúgy hogy csak kacsa az egész mert ha igaz a heti 250 000, akkor JT el fog menni.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26752 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nem értek egyet (hacsak nem ironizáltál :) ).Ő már annyit megkeresett, hogy még az ük-unokái sem fognak hiányban szenvedni. Minek még 10 autó, ha egyszerre csak egyet vezetek. Akkor már legyen kategóriaként 1 és ok. nem kell 3 Ferrari, csak 1. Mellesleg a gyerekeim meg ne legyenek mihaszna semmirekellők, keressék meg ők is a maguk betevőét, nehogy mér életük végéig csak az én pénzemből éljenek.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#26753 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

"""Szerintem nem kell aggódni, hogy JT elhagy minket. Imádja a klubbot, a szurkolók méginkább Őt! Valószínüleg tisztában van vele, hogy szurkolók százezreinek szakadna meg a szíve és csalódna benne hatalmasat, így nem fogja meglépni ezt a lépést. 150k vagy 250k, az már mindegy.
Az meg nem érv, hogy van két gyereke. Heti 10 ezerből is ugyanúgy feltudná őket nevelni, mint amennyiből most teszi....""""

Sajnos nem igy van. Eddig megszokott egy hihetetlen életszinvonalat, és a pályafutása még hátralévő 5-8(?) évében kell megkeresnie azt a pénzt ami lehetővé teszi hogy Ő és egész családja ugyanúgy élhessen.Sőt az unokái is. És van egy emberi jellemző. Amikor valaki lentről jön , és úgy jut nagy összegekhez,akkor magától jön az érzés is, ezt az állapotot mindenáron fenn kell tartani. Heti 10 000 különbségért nem fog váltani, de 50,80, 100 e-ért igen. Sajnos.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#26754 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibi71 írta:
Wisey írta: A mai futballban tényleg nagyon kevés "tündérmesében" lehet hinni, de Terry azon kevesek közé tartozik (ha nem az egyetlen), akiből nem nézem ki, hogy elhagyná a Chelsea-t addig, amíg egészséges és megbízhatóan játszik. 33-34 évesen már elmehet, de addig szerintem maradni fog.
Tudod a történelem mindig ismétli önmagát :( sajnos ha végignézed a chelsea legendáit mindig volt 1 ilyen nagyformátumú játékos távozása a csapatból pénz miatt ! Greaves,Willkins,Harris..,de majd Undwetow prof megerösiti vagy cáfplja ezeket a gondolatokat :wink: persze más idök voltak akkoriban ! Mint irtam én inkább Ambra cikis helyzete miatt látom neccesnek ezt a transfert :roll:
Greaves nagyon fiatalon ment el, ráadásul külföldre (Milan), Wilkins távozása mögött valóban a pénz, de a Chelsea rossz anyagi helyzete állt.
Harris csak 36 évesen ment csak el a klubtól, talán Osgooddal kevered, aki 27 évesen igazolt el, a történetek szerint a menedzserrel való összetűzése miatt. Talán az ő példája a legjobb ;)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#26755 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Wisey írta:
A mai futballban tényleg nagyon kevés "tündérmesében" lehet hinni, de Terry azon kevesek közé tartozik (ha nem az egyetlen), akiből nem nézem ki, hogy elhagyná a Chelsea-t addig, amíg egészséges és megbízhatóan játszik. 33-34 évesen már elmehet, de addig szerintem maradni fog.
Tudod a történelem mindig ismétli önmagát :( sajnos ha végignézed a chelsea legendáit mindig volt 1 ilyen nagyformátumú játékos távozása a csapatból pénz miatt ! Greaves,Willkins,Harris..,de majd Undwetow prof megerösiti vagy cáfolja ezeket a gondolatokat :wink: persze más idök voltak akkoriban ! Mint irtam én inkább Ambra cikis helyzete miatt látom neccesnek ezt a transfert :roll:

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26756 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Wisey írta:
tibi71 írta:nekem is hihetettlen ez a Terry hír ! de nem azér tmert JT olyan szent és sérhetettlen lenne. Hanem azért mert ez abrának oriási blamázs lenne és nagy presztizs veszteség ! Nehéz elhinni 1büszke zsidoról,hogy pénzért beadja a derekát az araboknak :? nem tudom mit szólnának a zsinagógában az 'tesói' fölleg amikor dúl a csata az arabokkal izraelbe :roll: viszont én nem hiszek a tüdérmesében amiben a kis john a föszereplü és mindig a 'hazát' szolgálja :o 2009-ben ez sci-fi ! ha Ambra leszarja az elöbb emlitett dolgokat akkor simán elhiszem,hogy JT eligazol,ha nem most akkor nyáron ! Mint ikon és legenda nagyon hiányozna viszont mint játékost én nem tartom olyan nagyra ! remélem marad,de ha megy akkor is lesz chelsea és majd más lesz a következö ikon :wink:
A mai futballban tényleg nagyon kevés "tündérmesében" lehet hinni, de Terry azon kevesek közé tartozik (ha nem az egyetlen), akiből nem nézem ki, hogy elhagyná a Chelsea-t addig, amíg egészséges és megbízhatóan játszik. 33-34 évesen már elmehet, de addig szerintem maradni fog.
Én tegnap a mecs közben tudtam meg tibi71 írt chatre és ugye a meccsen is izgultam és már én úgy kezeltem h biztos eligazolt de ma már tiszta fejjel ezt nem tartom valószínűnek nem tudom elképzelni őt más mezben és ő a mi kapitányunk.Ennyire kopasz testvérem sem lehet hülye hogy eladja Johnt..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#26757 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibi71 írta:nekem is hihetettlen ez a Terry hír ! de nem azér tmert JT olyan szent és sérhetettlen lenne. Hanem azért mert ez abrának oriási blamázs lenne és nagy presztizs veszteség ! Nehéz elhinni 1büszke zsidoról,hogy pénzért beadja a derekát az araboknak :? nem tudom mit szólnának a zsinagógában az 'tesói' fölleg amikor dúl a csata az arabokkal izraelbe :roll: viszont én nem hiszek a tüdérmesében amiben a kis john a föszereplü és mindig a 'hazát' szolgálja :o 2009-ben ez sci-fi ! ha Ambra leszarja az elöbb emlitett dolgokat akkor simán elhiszem,hogy JT eligazol,ha nem most akkor nyáron ! Mint ikon és legenda nagyon hiányozna viszont mint játékost én nem tartom olyan nagyra ! remélem marad,de ha megy akkor is lesz chelsea és majd más lesz a következö ikon :wink:
A mai futballban tényleg nagyon kevés "tündérmesében" lehet hinni, de Terry azon kevesek közé tartozik (ha nem az egyetlen), akiből nem nézem ki, hogy elhagyná a Chelsea-t addig, amíg egészséges és megbízhatóan játszik. 33-34 évesen már elmehet, de addig szerintem maradni fog.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26758 Hozzászólás Szerző: tiszi »

szerintem nem olyan rossz ez a Ben Sahar!!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26759 Hozzászólás Szerző: Spring »

ToreAndre írta:A barátságos meccseken lőtt 3 gólja után Ben Sahar az első tétmeccsén is betalált, sőt, győztes gólt lőtt a Willem II elleni 1-0-ára megnyert mérkőzésen. Ezzel a De Graafschap kikerült a kiesőzónából!
Jó ötlet volt őt kölcsönadni nekik, úgy gondolom, hogy ha továbbra is tartja ezt a formáját, akkor jövőre a pad közelébe is kerülhet...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26760 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A barátságos meccseken lőtt 3 gólja után Ben Sahar az első tétmeccsén is betalált, sőt, győztes gólt lőtt a Willem II elleni 1-0-ára megnyert mérkőzésen. Ezzel a De Graafschap kikerült a kiesőzónából!
Only one Di Matteo!

Válasz küldése