Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#21 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Update: Nicolas Jackson is now valued at €97M! 💫

His value has increased by €44M in the last 6 months. 🤯

(Source: @CIES_Football)

Na itt a 100m csatár :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#22 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Marc Cucurella was the only player to win possession in the final third yesterday. 😳

(@NizaarKinsella) #CFC

Az komoly :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#23 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2024. április 6., szombat 14:04 Meg kanté, Kovacic és Rüdiger. Nem jorginho 3 méteres alibipasszai miatt volt szűrve a KP, hanem mert Kanté levadászott mindenkit ahogy Rüdiger is többet volt a KPn mint hátul és nem a kapu torkában védekeztünk beszarva.
Kanté bármely csapatban, bármely edző alatt egy kimagasló klasszis, nem volt gyomrom a többiekkel egy mondatban említeni :D Rüdi Lamps alatt kb. Zouma szint volt, gyakran Chris meg Tomori voltak a kezdők helyette, ő ezért lett kihagyva a felsorolásból.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 13:35
kecske01 írta: 2024. április 6., szombat 13:14 De teljesen más volt a 2 csapat, ahol Mount berobbant majd Tuchel alatt játszott. Enzo egyelőre egy nagy káoszban játszik mióta itt van. Igazából ebben a csapatban senki nem tüzel senkit. Palmer sem egy vezéralkat. Enzoban ez inkább benne van szerintem majd hosszútávon.
Így van, más volt. Szigorúan a neveket tekintve előrébb kéne járjunk, Kepa, Alonso, Zouma, Chris, Azpi, Jorg, Kova, Mount, Puli, Abraham névsorhoz képest most van egy Petro, Chilly, Badi, Disasi, Gusto, Enzo, Caicedo, Palmer, Sterling, Mudryk, Jackson névsorunk. Az, hogy ilyen játékosokból nem képes Poch kihozni azt, amit Lamps a fentiekből, az az ő szégyene, de ahogy említetted, hogy senki nem tüzel senkit, na ez már Enzo sara is.

Tudtommal nem egyszer volt már rajta a karszalag, illene az ő névsorából kiemelkedjen és vezérévé váljon a csapatnak. Mert most is örülünk, hogy legyőztük a MU-t, de 0 kiszámíthatóság és kontroll volt az egészben, mint a fejetlen csirkék mindenki futott előre meg hátra(szerencsére a teheneknél is), na ezt is azért le kéne rendeznie a középpályán. A sokunk által selejtnek tartott Jorg valahogy megbirkózott ezzel a feladattal, Enzonak is ideje felnőni.
Meg kanté, Kovacic és Rüdiger. Nem jorginho 3 méteres alibipasszai miatt volt szűrve a KP, hanem mert Kanté levadászott mindenkit ahogy Rüdiger is többet volt a KPn mint hátul és nem a kapu torkában védekeztünk beszarva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 13:35
kecske01 írta: 2024. április 6., szombat 13:14 De teljesen más volt a 2 csapat, ahol Mount berobbant majd Tuchel alatt játszott. Enzo egyelőre egy nagy káoszban játszik mióta itt van. Igazából ebben a csapatban senki nem tüzel senkit. Palmer sem egy vezéralkat. Enzoban ez inkább benne van szerintem majd hosszútávon.
Így van, más volt. Szigorúan a neveket tekintve előrébb kéne járjunk, Kepa, Alonso, Zouma, Chris, Azpi, Jorg, Kova, Mount, Puli, Abraham névsorhoz képest most van egy Petro, Chilly, Badi, Disasi, Gusto, Enzo, Caicedo, Palmer, Sterling, Mudryk, Jackson névsorunk. Az, hogy ilyen játékosokból nem képes Poch kihozni azt, amit Lamps a fentiekből, az az ő szégyene, de ahogy említetted, hogy senki nem tüzel senkit, na ez már Enzo sara is.

Tudtommal nem egyszer volt már rajta a karszalag, illene az ő névsorából kiemelkedjen és vezérévé váljon a csapatnak. Mert most is örülünk, hogy legyőztük a MU-t, de 0 kiszámíthatóság és kontroll volt az egészben, mint a fejetlen csirkék mindenki futott előre meg hátra(szerencsére a teheneknél is), na ezt is azért le kéne rendeznie a középpályán. A sokunk által selejtnek tartott Jorg valahogy megbirkózott ezzel a feladattal, Enzonak is ideje felnőni.
De magától nem állhat le Enzo és mondhatja a többieknek, hogy nem kell rohanni, ha az edző ezt nem adta ki utasításnak. Poch ezt a focit játszatja velünk. Ezért kéne már valami normális edző.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. április 6., szombat 13:14 De teljesen más volt a 2 csapat, ahol Mount berobbant majd Tuchel alatt játszott. Enzo egyelőre egy nagy káoszban játszik mióta itt van. Igazából ebben a csapatban senki nem tüzel senkit. Palmer sem egy vezéralkat. Enzoban ez inkább benne van szerintem majd hosszútávon.
Így van, más volt. Szigorúan a neveket tekintve előrébb kéne járjunk, Kepa, Alonso, Zouma, Chris, Azpi, Jorg, Kova, Mount, Puli, Abraham névsorhoz képest most van egy Petro, Chilly, Badi, Disasi, Gusto, Enzo, Caicedo, Palmer, Sterling, Mudryk, Jackson névsorunk. Az, hogy ilyen játékosokból nem képes Poch kihozni azt, amit Lamps a fentiekből, az az ő szégyene, de ahogy említetted, hogy senki nem tüzel senkit, na ez már Enzo sara is.

Tudtommal nem egyszer volt már rajta a karszalag, illene az ő névsorából kiemelkedjen és vezérévé váljon a csapatnak. Mert most is örülünk, hogy legyőztük a MU-t, de 0 kiszámíthatóság és kontroll volt az egészben, mint a fejetlen csirkék mindenki futott előre meg hátra(szerencsére a teheneknél is), na ezt is azért le kéne rendeznie a középpályán. A sokunk által selejtnek tartott Jorg valahogy megbirkózott ezzel a feladattal, Enzonak is ideje felnőni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 10:13
kecske01 írta: 2024. április 6., szombat 8:24 Enzot hasonlítani Palmerhez meg Mounthoz :D Enzo már elég sokat megvillantott magából, de nyilván egy normális edzővel még jobban rá lehetne építeni az erősségeire. Kb egyike a kevés világklasszis matériának a keretben. Az meg, hogy Enzo nem hajtott a meccs végén szimplán hazugság. Szögletnél is ő rohant gyorsan elvégezni.

Nem kell védeni Mountot megkapta a júdás ami járt.
1. Mégis kihez hasonlítsam? Fabregashoz vagy Xavihoz, hogy esélye se legyen? Lehet, hogy fáj, de az első 2 szezonjában Mount többet elért(akár a BL győzelmet leszámítva is), mint Enzo. Ez tény, nem tudom miért ilyen nehéz feldolgozni.
2. A jelenről beszélünk, nem a mi lenne, ha-król.
3. Nem azt írtam, hogy nem hajt egyénként, hanem hogy messze nem tüzeli és hajtja annyira előre a csapattársakat, mint a 30 millás ifista. Valahogy az ára miatt az ember tőle várná el azt, hogy mindenkinek rugódja a valagát, hogy ELŐRE B+
4. Nem védem Mountot, épp azt írtam, hogy jogos amit a szurkolóktól kap és tudnia kellett, hogy ezt fogja kapni. Ezt sem értem miért nem lehet úgy értelmezni, ahogy le van írva.
De teljesen más volt a 2 csapat, ahol Mount berobbant majd Tuchel alatt játszott. Enzo egyelőre egy nagy káoszban játszik mióta itt van. Igazából ebben a csapatban senki nem tüzel senkit. Palmer sem egy vezéralkat. Enzoban ez inkább benne van szerintem majd hosszútávon.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#28 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2024. április 6., szombat 12:18 Miért tart előrébb a manu? Most volt tulajváltás, a csapat fele nőverő vagy erőszaktevő, nem győzik védeni, újraépíteni majd elpasszolgatni az elbaszott 100 milliós igazolásaikat. A csapat ikonja Rashford látványosan szarik bele az egészbe, alig várja, hogy eltakarodhasson. Sorolhatnám...

Nem cserélnék velük, nem hagynám ott a chelseat miattuk.
Igen tehát még csak nem is került előbbre ezzel ez a pojáca. Még ha egy Arsenal-Pool azt mondom oké (de akkor se igazabol, bajnokságon belül váltás úgy ahogy van felháborító pont tőle), de hát nyilván oda vérszegény, nem véletlen nem akarták.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#29 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Miért tart előrébb a manu? Most volt tulajváltás, a csapat fele nőverő vagy erőszaktevő, nem győzik védeni, újraépíteni majd elpasszolgatni az elbaszott 100 milliós igazolásaikat. A csapat ikonja Rashford látványosan szarik bele az egészbe, alig várja, hogy eltakarodhasson. Sorolhatnám...

Nem cserélnék velük, nem hagynám ott a chelseat miattuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#30 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Cesc idősebb korában érkezett ide, addigra már több nagy csapatban bizonyított és eleve nagyon fiatalon dobták a mèlyvízbe (talán valami 16 évesen debütált az arsenalban?). De igen, Fabregas jobb játékos volt ez kétségtelen, bár hátha változik ez mèg.

Az hogy 100+ milla arról szerencsétlen nem tehet, legalább nem szarja össze magát a saját tèrfelèn és ad gólpasszt Garnachonak....ebből is látszik, hogy a mai világban ha valami, hát negatívan hat egy játékosra az árcèdula.

Sokkal nagyobb kutyaütők futkosnak itt nagyobb pénzeket felvéve (picsasegg), ráadásul ha bármi anyagi vonzat akkor a játékos szemszögéből a fizukat kéne elővenni.

Egyetlen kritikám vele kapcsolatban, hogy feltűnően hullámzó a teljesítménye, de bízom benne hogy a korral ez is javul.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#31 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tudtam, hogy a viselkedésével annyira kivívta a szurkolók szimpátiáját, hogy most 1-2 hétig kb. "érinthetetlen" kategória, de nem számítottam rá, hogy ennyire széllel szemben fogok pisilni :lol:
kecske01 írta: 2024. április 6., szombat 8:24 Enzot hasonlítani Palmerhez meg Mounthoz :D Enzo már elég sokat megvillantott magából, de nyilván egy normális edzővel még jobban rá lehetne építeni az erősségeire. Kb egyike a kevés világklasszis matériának a keretben. Az meg, hogy Enzo nem hajtott a meccs végén szimplán hazugság. Szögletnél is ő rohant gyorsan elvégezni.

Nem kell védeni Mountot megkapta a júdás ami járt.
1. Mégis kihez hasonlítsam? Fabregashoz vagy Xavihoz, hogy esélye se legyen? Lehet, hogy fáj, de az első 2 szezonjában Mount többet elért(akár a BL győzelmet leszámítva is), mint Enzo. Ez tény, nem tudom miért ilyen nehéz feldolgozni.
2. A jelenről beszélünk, nem a mi lenne, ha-król.
3. Nem azt írtam, hogy nem hajt egyénként, hanem hogy messze nem tüzeli és hajtja annyira előre a csapattársakat, mint a 30 millás ifista. Valahogy az ára miatt az ember tőle várná el azt, hogy mindenkinek rugódja a valagát, hogy ELŐRE B+
4. Nem védem Mountot, épp azt írtam, hogy jogos amit a szurkolóktól kap és tudnia kellett, hogy ezt fogja kapni. Ezt sem értem miért nem lehet úgy értelmezni, ahogy le van írva.
Cappy írta: 2024. április 6., szombat 8:52 Nem gondolnam, hogy Enzo viselkedese ok nelkuli lett volna. Valoszinuleg volt elozmenye a dolognak a meccs elott, kozben, vagy az atigazolasakor.

Az Enzorol irt velemenyed meg nonszensz, inkabb nem reagalok.
Én sem gondolom, hogy ok nélküli volt a viselkedése, ahogy gyakran Costának sem volt az és ahogy Zidane sem ok nélkül osztotta a fejest. Attól még mindenki eldöntheti, hogy az adott, pályán mutatott viselkedéssel, szimpatizál vagy sem.
BlueBlood1993 írta: 2024. április 6., szombat 9:22 +1 nem is értem, ugyanazokat a meccseket nézzük? Jorginho? Nemar. Rég volt már itt oldalpassz, elevenitsd fel összefoglalókkal kicsit :D borzasztó játékos volt, akit a személyisége tartott a csapatban. Enzonak nincsenek hajmeresztő eladott 16-os környéki labdai (hogy ne menjek messze a műolasz pont az MU ellen alkotott egy ilyet), kva ritkán passzol hatra ellenben rahedli mélységi labdája van. Jobban hajt, mostanában lőni is többet teszi már és igen ő adta a győztes gólpasszt a 100+ sokadik percben, koncentrált.

Hullámzó a teljesítménye de klasszis. Petro-Gusto-Enzo-Gallagher-Palmer akiket semmiképp sem engednek el a nyáron, rájuk lehet építeni, végre van egy magja a csapatnak.
Jogos, túlzó volt a sarkításom, nem egy Jorg. Én sem engedném el, csak 100+ milláért egy Fabregast várnék el.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#32 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Cappy írta: 2024. április 6., szombat 8:52
AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 7:37
koni0725 írta: 2024. április 6., szombat 0:57 Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.
Én a szurkolói részről amit kap, nem vitatom. Bármi is vezetett a távozásához, tudta, hogy mit fog kapni. Számomra csak az ilyen Enzo féle játékosok megnyilvánulása a homály.

Mount amíg itt volt(ingyen), addig első szezonjában alapember/húzó volt abban a csapatban, amelyik a BLbe kvalifikált, a másodikban meg azon ment a vita, hogy már klasszis vagy csak azzá válhat és behúztuk vele a BL-t. Hogy utána önteltségből vagy Tuchel miatt eresztett le (jelenlegi formája alapján előbbi) az már más téma, ahogy az is, hogy talán több pénzt is kaphattunk volna, ha aláír a váltás előtt - ilyenformán a klub "károsítása" miatt a szurkolói reakció valid.

Ezzel szemben itt van az Enzo srác, akiért egy vb után a vezetőségünk dobott egy 100+ millát, egyelőre semmi világmegváltót nem mutatott, jobb napjain egy Jorginho szintet hoz és a 2 szezonja teljesítménye, hogy nem estünk ki és most megyünk a veretes 6. helyért. Ráadásul eddig semmi olyant nem mutat, ami miatt a képességei és nem a keret szegénysége tenné kihagyhatatlanná a kezdőből. Referenciaként ott a City tartalék Palmer, aki senkiként érkezett egy ifi csapatból és hátán húzza/tüzeli az új felnőtt gárdát, hajt a 90+ adik percben is, hogy meglegyen a győzelem - na ebből a 100 millás pattogó egy szikrányit sem mutatott eddig, pedig ha valakitől, hát tőle, meg a másik délamerikai pénzeszsáktól alap elvárás kéne legyen.

Nagy kedvenc, amikor ezek a nyomorultak azzal voltak bevédve, hogy szokniuk kell az új közeget meg a PL ritmust, stb. Érdekes, a champos Mountnak meg az u21 Palmernek nem voltak ilyen problémáik.
Nem gondolnam, hogy Enzo viselkedese ok nelkuli lett volna. Valoszinuleg volt elozmenye a dolognak a meccs elott, kozben, vagy az atigazolasakor.

Az Enzorol irt velemenyed meg nonszensz, inkabb nem reagalok.
+1 nem is értem, ugyanazokat a meccseket nézzük? Jorginho? Nemar. Rég volt már itt oldalpassz, elevenitsd fel összefoglalókkal kicsit :D borzasztó játékos volt, akit a személyisége tartott a csapatban. Enzonak nincsenek hajmeresztő eladott 16-os környéki labdai (hogy ne menjek messze a műolasz pont az MU ellen alkotott egy ilyet), kva ritkán passzol hatra ellenben rahedli mélységi labdája van. Jobban hajt, mostanában lőni is többet teszi már és igen ő adta a győztes gólpasszt a 100+ sokadik percben, koncentrált.

Hullámzó a teljesítménye de klasszis. Petro-Gusto-Enzo-Gallagher-Palmer akiket semmiképp sem engednek el a nyáron, rájuk lehet építeni, végre van egy magja a csapatnak.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#33 Hozzászólás Szerző: Cappy »

AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 7:37
koni0725 írta: 2024. április 6., szombat 0:57 Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.
Én a szurkolói részről amit kap, nem vitatom. Bármi is vezetett a távozásához, tudta, hogy mit fog kapni. Számomra csak az ilyen Enzo féle játékosok megnyilvánulása a homály.

Mount amíg itt volt(ingyen), addig első szezonjában alapember/húzó volt abban a csapatban, amelyik a BLbe kvalifikált, a másodikban meg azon ment a vita, hogy már klasszis vagy csak azzá válhat és behúztuk vele a BL-t. Hogy utána önteltségből vagy Tuchel miatt eresztett le (jelenlegi formája alapján előbbi) az már más téma, ahogy az is, hogy talán több pénzt is kaphattunk volna, ha aláír a váltás előtt - ilyenformán a klub "károsítása" miatt a szurkolói reakció valid.

Ezzel szemben itt van az Enzo srác, akiért egy vb után a vezetőségünk dobott egy 100+ millát, egyelőre semmi világmegváltót nem mutatott, jobb napjain egy Jorginho szintet hoz és a 2 szezonja teljesítménye, hogy nem estünk ki és most megyünk a veretes 6. helyért. Ráadásul eddig semmi olyant nem mutat, ami miatt a képességei és nem a keret szegénysége tenné kihagyhatatlanná a kezdőből. Referenciaként ott a City tartalék Palmer, aki senkiként érkezett egy ifi csapatból és hátán húzza/tüzeli az új felnőtt gárdát, hajt a 90+ adik percben is, hogy meglegyen a győzelem - na ebből a 100 millás pattogó egy szikrányit sem mutatott eddig, pedig ha valakitől, hát tőle, meg a másik délamerikai pénzeszsáktól alap elvárás kéne legyen.

Nagy kedvenc, amikor ezek a nyomorultak azzal voltak bevédve, hogy szokniuk kell az új közeget meg a PL ritmust, stb. Érdekes, a champos Mountnak meg az u21 Palmernek nem voltak ilyen problémáik.
Nem gondolnam, hogy Enzo viselkedese ok nelkuli lett volna. Valoszinuleg volt elozmenye a dolognak a meccs elott, kozben, vagy az atigazolasakor.

Az Enzorol irt velemenyed meg nonszensz, inkabb nem reagalok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#34 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. április 6., szombat 7:37
koni0725 írta: 2024. április 6., szombat 0:57 Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.


Ezzel szemben itt van az Enzo srác, akiért egy vb után a vezetőségünk dobott egy 100+ millát, egyelőre semmi világmegváltót nem mutatott, jobb napjain egy Jorginho szintet hoz és a 2 szezonja teljesítménye, hogy nem estünk ki és most megyünk a veretes 6. helyért. Ráadásul eddig semmi olyant nem mutat, ami miatt a képességei és nem a keret szegénysége tenné kihagyhatatlanná a kezdőből. Referenciaként ott a City tartalék Palmer, aki senkiként érkezett egy ifi csapatból és hátán húzza/tüzeli az új felnőtt gárdát, hajt a 90+ adik percben is, hogy meglegyen a győzelem - na ebből a 100 millás pattogó egy szikrányit sem mutatott eddig, pedig ha valakitől, hát tőle, meg a másik délamerikai pénzeszsáktól alap elvárás kéne legyen.

Nagy kedvenc, amikor ezek a nyomorultak azzal voltak bevédve, hogy szokniuk kell az új közeget meg a PL ritmust, stb. Érdekes, a champos Mountnak meg az u21 Palmernek nem voltak ilyen problémáik.
Enzot hasonlítani Palmerhez meg Mounthoz :D Enzo már elég sokat megvillantott magából, de nyilván egy normális edzővel még jobban rá lehetne építeni az erősségeire. Kb egyike a kevés világklasszis matériának a keretben. Az meg, hogy Enzo nem hajtott a meccs végén szimplán hazugság. Szögletnél is ő rohant gyorsan elvégezni.

Nem kell védeni Mountot megkapta a júdás ami járt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#35 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta: 2024. április 6., szombat 0:57 Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.

15+ éve vagyok Chelsea szurkoló, de ugyanezt tettem volna a helyében (bár nem a Manu-t választottam volna a helyében, bár tény, hogy előrébb járnak, mint mi). Egy dolog az, hogy kinek szurkol az ember (ahogy én sem tudnék más csapatnak) meg más az, hogy hol van több esélye nyerni. De ez persze csak az én véleményem, megértem azt is, aki nem így gondolja.
2 éve folyamatosan sérült a karrierje csúcspontján. Engem Havertz, Jorgi és Kova abszolút nem zavar, hogy bajnokságon belül igazolt el, mert ők valahogy normálisan tudták ezt elintézni. Mount meg a utd szurkoló apjával hergelte is a chelseaseket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#36 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: 2024. április 6., szombat 0:57 Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.
Én a szurkolói részről amit kap, nem vitatom. Bármi is vezetett a távozásához, tudta, hogy mit fog kapni. Számomra csak az ilyen Enzo féle játékosok megnyilvánulása a homály.

Mount amíg itt volt(ingyen), addig első szezonjában alapember/húzó volt abban a csapatban, amelyik a BLbe kvalifikált, a másodikban meg azon ment a vita, hogy már klasszis vagy csak azzá válhat és behúztuk vele a BL-t. Hogy utána önteltségből vagy Tuchel miatt eresztett le (jelenlegi formája alapján előbbi) az már más téma, ahogy az is, hogy talán több pénzt is kaphattunk volna, ha aláír a váltás előtt - ilyenformán a klub "károsítása" miatt a szurkolói reakció valid.

Ezzel szemben itt van az Enzo srác, akiért egy vb után a vezetőségünk dobott egy 100+ millát, egyelőre semmi világmegváltót nem mutatott, jobb napjain egy Jorginho szintet hoz és a 2 szezonja teljesítménye, hogy nem estünk ki és most megyünk a veretes 6. helyért. Ráadásul eddig semmi olyant nem mutat, ami miatt a képességei és nem a keret szegénysége tenné kihagyhatatlanná a kezdőből. Referenciaként ott a City tartalék Palmer, aki senkiként érkezett egy ifi csapatból és hátán húzza/tüzeli az új felnőtt gárdát, hajt a 90+ adik percben is, hogy meglegyen a győzelem - na ebből a 100 millás pattogó egy szikrányit sem mutatott eddig, pedig ha valakitől, hát tőle, meg a másik délamerikai pénzeszsáktól alap elvárás kéne legyen.

Nagy kedvenc, amikor ezek a nyomorultak azzal voltak bevédve, hogy szokniuk kell az új közeget meg a PL ritmust, stb. Érdekes, a champos Mountnak meg az u21 Palmernek nem voltak ilyen problémáik.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#37 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem rohadtul nem érdemli meg Mount azt a szartengert, amit a Chelsea szurkolóktól kap. Elhagyott egy klubot, ahol a karrierje csúcspontján nem volt reális esélye, hogy trófeákat nyerjen. Illetve továbbra is biztos vagyok benne, hogy bőven volt a klub részéről is oka annak, amiért Mason így döntött. Mindezek ellenére nem emlékszem egyetlen tiszteletlen nyilatkozatra sem tőle.

15+ éve vagyok Chelsea szurkoló, de ugyanezt tettem volna a helyében (bár nem a Manu-t választottam volna a helyében, bár tény, hogy előrébb járnak, mint mi). Egy dolog az, hogy kinek szurkol az ember (ahogy én sem tudnék más csapatnak) meg más az, hogy hol van több esélye nyerni. De ez persze csak az én véleményem, megértem azt is, aki nem így gondolja.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#38 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért Mount simán leültetheti a "hány BL-t is nyertél a csapattal öcsém?" "hol is tanyáztok, amióta itt vagy?" mondatokkal :roll:

Bármennyire is jól esik a káröröm Enzo és a többi pattogi nagyarc kb. annyit tett a Chelsea sikerességéért jelenleg, mint a mucsaröcsögei 11

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#39 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sindu írta: 2024. április 5., péntek 13:18
BlueBlood1993 írta: 2024. április 5., péntek 11:18
kecske01 írta: 2024. április 5., péntek 9:50 Enzo meccs után veregette a címert Mountnak és összeszólalkoztak :D Mr.chelsea nagyon megérdemelte.

https://twitter.com/CFCDaily/status/1776148591305719866
Azért jó látni az egyik klasszisunkat így trashtalkolni. Meccs közben is összeszólalkozott vele amúgy.

Kedvencem hogy a balfasz kommentátor dicsérte money masont hogy milyen jól állt be én meg így állok hogy "gratulálok, 60 millióért eddig le tudott venni egy labdát, zseni".

Valami 9 meccset játszott és 1 gólja van. Istenem tényleg a legszebb öröm a káröröm, további hasonló karriert kívánok neki :lol:
Mason pályára lépett a Brigden, a Chelsea ezzel megfordította a meccset :))))) ;) Parádés csere volt!
https://www.youtube.com/watch?v=ICwYC5GtJ5s

Most nézem, hogy már a meccs előtt is odamutogatott Enzo. Kb sztem azt mutathatta, hogy jó te ne gyere ide fel a Stamford gyepére többet júdás köcsög. :D

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#40 Hozzászólás Szerző: Sindu »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 5., péntek 11:18
kecske01 írta: 2024. április 5., péntek 9:50 Enzo meccs után veregette a címert Mountnak és összeszólalkoztak :D Mr.chelsea nagyon megérdemelte.

https://twitter.com/CFCDaily/status/1776148591305719866
Azért jó látni az egyik klasszisunkat így trashtalkolni. Meccs közben is összeszólalkozott vele amúgy.

Kedvencem hogy a balfasz kommentátor dicsérte money masont hogy milyen jól állt be én meg így állok hogy "gratulálok, 60 millióért eddig le tudott venni egy labdát, zseni".

Valami 9 meccset játszott és 1 gólja van. Istenem tényleg a legszebb öröm a káröröm, további hasonló karriert kívánok neki :lol:
Mason pályára lépett a Brigden, a Chelsea ezzel megfordította a meccset :))))) ;) Parádés csere volt!

Válasz küldése