Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29601 Hozzászólás Szerző: undertow »

hozzateszem sheva es ballack valoszinuleg hatalmas marketing bevetelt is generalt. az arukat mindketten visszahozzak, az tuti.
owen rajta van a listan? :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29602 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:http://soccernet.espn.go.com/columns/st ... d=tab2pos1

Az év 10 legrosszabb igazolása az espn szerint. 3 játékosunk van a 10ben, jogosan...
Ebben én nem vagyok olyan biztos. Mármint a jogosságban. Kicsit mintha ránk lett volna kihegyezve az egész, mert elvesztettük a bajnoki címet, fogjuk rá az érkezőkre. Már-már csodálkozom, hogy nincs a listán A. Cole, Hilario vagy Hedman... sőt, JC és Robben a sok kihagyás miatt. Ugyanmár... nem mondom, hogy Seva vagy Ballack az évszázad igazolása lett az első évében nálunk, de ennyi erővel Tevez mi a francért nincs fent? A West Ham kidobott érte egy rakat pénzt, aztán nem játszatta, így szerencsétlen gólokat sem tudott lőni, a végén párat, ráadásnak még jól meg is büntették értük a klubot. Tényleg megérte... Seva és Ballack azzal a nem titkolt szándékkal érkezett, hogy a BL-ben előrébb végezzünk, mint eddig bármikor. Igaz, hogy ez nem sikerült, de a BL góljaink felét ők ketten lőtték. :wink: Folytassam? A cikk címe: You paid how much? - Ballack ingyen érkezett... Ha már itt tartunk, az Arsenal sem csinált valami nagy vásárt Gallasszal... pedig hát mi aztán tudjuk, hogy mekkora játékos. Vagy azért kérdéses, mekkora vásárt csinált a Pool Bellamyval (kevesebb gólt lőtt, mint Seva). Egy szó, mint száz, elég egyoldalúra sikerült az a lista...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29603 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://soccernet.espn.go.com/columns/st ... d=tab2pos1

Az év 10 legrosszabb igazolása az espn szerint. 3 játékosunk van a 10ben, jogosan...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29604 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A .com információi alapján most, hogy már eldőlt a bajnoki cím sorsa, Seva műtétjét előre hozta az orvosi stáb, holnap meg is műtik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29605 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...
Sőt, - megnézzük pl. a Pool elleni legutóbbi meccset - ha egyedül van,, mint csatár, ma is
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29606 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez hülyeség. Hameg ezért Lamps mégis menni akarna, akkor menjen. Ne most padoztassa, hanem legalább amikor mondjuk a Norwich vagy a Watford az ellenfél...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29607 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Lampard-nál én nagyon rég óta személyiségbeli problémákat érzek. Nem ad bele mindent, amit csak tud, mint mondjuk JT vagy épp Essien. Mintha valami ilyesmi lobogna a feje felett: "Minek hajtsam ki magam, akármilyen szarul játszom, úgyis kezdő vagyok"
Szerintem nagyon jót tenne neki a pad, hogy kicsit magába nézzen. Sarokba kell állítani, mint az oviban.:)
Persze, sok gólt lőtt idén is, de ez a minimum tőle...
szerintem,ha most josé padoztattná azzal megváltaná a jegyét barcelónába ! :!:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29608 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lampard-nál én nagyon rég óta személyiségbeli problémákat érzek. Nem ad bele mindent, amit csak tud, mint mondjuk JT vagy épp Essien. Mintha valami ilyesmi lobogna a feje felett: "Minek hajtsam ki magam, akármilyen szarul játszom, úgyis kezdő vagyok"
Szerintem nagyon jót tenne neki a pad, hogy kicsit magába nézzen. Sarokba kell állítani, mint az oviban.:)
Persze, sok gólt lőtt idén is, de ez a minimum tőle...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29609 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szpecnaz írta:
tibi71 írta:2004-05-be drogba sok fontos meccsen betalált ! seva góljai zömét vakok és gyengénlátok ellen rugta (shefield,watford,levszki,nottingham, norich,wycombe 2 ),de kétségkivül szerzet sok fontos gólt is ! azért én jobbnak találom didi elsőévét !
az idő mindent megszépít....de azt ne felejtsük el hogy droga milyen sűrűn volt a fórumon vitatéma....hogy menyire szar és hogy adjuk el.....
nekem nem az időszépiti,de a számok érdekesek. két és fél év alatt több gólt rugott mint flo 3 év alatt ! +vallom nem tudom mennyit meccsen szerepeltek ! szerintem tavaly nagyon sokszor érte kritika érdemtelenűl ! hálátlan szerep volt az övé. 16-osnál háttal a kapunak 2 védővel a nyakán ívelgették rá a labdát és mindenki elvárta tőle,hogy rugdossa a gólokat :P kicsit olyan volt a játékunk mint a vizipolóban mikor mindig a centerre játszák a labdát és ő majd +oldja !! hát idén megtudta oldani mert nem volt egyedül !! aki pedig az eladásáról papolt az+ mosson fogat mert most sehol nem lennénk nélküle !!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29610 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem.
mind a ketto csalodas volt.
drogba tavaly tavasszal kezdett jol jatszani. tehat shevanak van meg egy fel szezonja formaba lendulni, hogy ne maradjon le ;)
de sok ertelme nincs ezen filozofalni, jon a nyar, aztan majd osszel meglatjuk mit teljesit. szerintem hatarozottan jobb lesz. (probalok pozitiv lenni 8))

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29611 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:2004-05-be drogba sok fontos meccsen betalált ! seva góljai zömét vakok és gyengénlátok ellen rugta (shefield,watford,levszki,nottingham, norich,wycombe 2 ),de kétségkivül szerzet sok fontos gólt is ! azért én jobbnak találom didi elsőévét !
az idő mindent megszépít....de azt ne felejtsük el hogy droga milyen sűrűn volt a fórumon vitatéma....hogy menyire szar és hogy adjuk el.....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29612 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

2004-05-be drogba sok fontos meccsen betalált ! seva góljai zömét vakok és gyengénlátok ellen rugta (shefield,watford,levszki,nottingham, norich,wycombe 2 ),de kétségkivül szerzet sok fontos gólt is ! azért én jobbnak találom didi elsőévét !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29613 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
undertow írta:
bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...
csak annyi a külöbség,hogy drogba elsőévben 26 pl meccsen rugott 10 gólt a másodikban 29 meccsen pedig 13-at ! seva pedig 4-et !!!!!! ezt a külöbséget azért zongorázni lehet !
a labdakezelesrol volt szo.

egyebkent masfelol nezve drogba 16 golt rugott az elso evadjaban. sheva 14nel jar. nagyjabol egy kategoria. a kulonbseg annyi, hogy drogba a goljai nagy reszet shevaval szemben a PLben szerezte, ahol inkabb ervenyesult a fizikuma.
arrol nem is beszelve, hogy a hosszu labdakkal drogba erossegere jatszottunk, shevanak nem nagyon fekszik ez a stilus...
ha tobbet eroltetnenk a lapos, rovid passzos jatekot a tamadasban, akkor sheva is jobban ervenyesulne.
az biztos, hogy osszessegeben semmikep se volt roszabb iden, mint drogba 04/05-ben. elmenni nem fog, jobb ebbe beletorodni es bizni benne, hogy a nyaron kipiheni magat es a kovetkezo szezonban jobb format hoz.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29614 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...
csak annyi a külöbség,hogy drogba elsőévben 26 pl meccsen rugott 10 gólt a másodikban 29 meccsen pedig 13-at ! seva pedig 4-et !!!!!! ezt a külöbséget azért zongorázni lehet !

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29615 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Robi írta:mennyit változott a fórum...minden 2. hozzászólásba benne szerepel Kaká.... :shock:
egy vicc! Felejtsétek el Kakát! Mondhatni részemről le van sz...va!

Nem kell nekünk új játékos. Ez a keret brutál erős.

Lampardot nevetséges kritizálni. Idén lőtt kb 20 gólt! Lehet, hogy nem annyira látványos a játéka, mint tavaly, tavalyelőtt, de akkor nagyon magasra tette a lécet. Ettől függetlenül szerintem a szezon egyik legjobbja Essien, Ricky, Didier és Czch mellett.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29616 Hozzászólás Szerző: Robi »

mennyit változott a fórum...minden 2. hozzászólásba benne szerepel Kaká.... :shock:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29617 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29618 Hozzászólás Szerző: Megyó »

amugy Lampard rossz játékára is megtaláltam a választ:
nah ugye Ő megkapja a labdát, felnéz és indit. ez oké de kit?
az elmult két évben volt két szélső meg Drogba.
nah mi van idén. felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
swpnek magas labda???????????? azért kell szurkolni hogy a sajátjába ne essen el nem hogy majd 40 méteres labdát le vesz!! (igen láttam én is az ucso 5 meccset és igen, nem játszott rosszul, de láttam a maradék 50 et is és igen, eladtam volna ingyen is mert csak az ellenfelet segitette...)
még ott van Yoe meg Robben. meg mondom öszintén Robbenből kicsit kezd elegem lenni. Állandoan szo van rola csak épp nincs köze a focihoz vagy a csapathoz. ha játszik önzőzik vagy szar, ha nem játszik sérült ha nem sérült és padozik akkor pofázik szal brr unom... aszem ha vennénk vkit a helyére nem fájna a szivem ha eladnánk... (vagy csere Kakára 8) nah jo ez mindenkinek jo lenne csak a Millanak nem)
és ennyi. Make ugye mögötte van meg neki nem szabad labdába érnije ha nem Ő szerzi meg Ballack meg ugye ott áll Lampard mellett... jah meg Mikel és Essien is...
az átlövések hiányára is sztem ez a válasz. az ellenfélnek kit kell fognija? Drogba meg Lampard elől a szabadutat. kb ennyi.
lehet leegyszerüsitettem a dolgot de nállam a vizhordo középpálya a válasz mindenre.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29619 Hozzászólás Szerző: undertow »

shevat a szezon vegen muteni kell, ugy fest komolyabb a serules, ami miatt kihagyta a keddi meccset.

essient pedig tisztaztak, a verteszt szerint nem volt a megengedett felett a veralkohol szintje. milyen meglepo...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29620 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Riccy várhatóan a teljes szezont kihagyja. A Sun szerint Portugáliába utazott kezelésre.
Ez igen rossz hír... két nagyon fontos mérkőzésünk van még hátra, mindkettő a ManU ellen, nagyon fog hiányozni... idei egyetlen gólunkat ellenük ő szerezte.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése