Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#29521 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kdako írta:Év gólja szavazás

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 86,00.html

mi is csinálhatnánk!
Lesz is, mint minden évben!
De csak az Év Játékosa szavazás után, júniusban!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29522 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Én Lampardra nyomtam, mert azt is beleszámítottam, hogy mennyire volt fontos. Bár a felsoroltak közül szinte az összes az volt.
szintén lampard...idegenben....nou camp...barca ellen...kb 0 szögből....hihetetlen....de második Essien gólja..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29523 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha benne lett volna, én Make góljára nyomtam volna. Így maradt Drogba Everton elleni gólja, és csak azért nem a Pool elleni, mert az jobb mérkőzés volt :) (valahogy csak dönteni kell, ugye)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29524 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én Lampardra nyomtam, mert azt is beleszámítottam, hogy mennyire volt fontos. Bár a felsoroltak közül szinte az összes az volt.
GO BLUES!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29525 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Már szavaztam is, nálam Essien gólja nyert az Arse ellen. Hihetetlen hogy találta el, ráadásul nem is állt a labda...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29526 Hozzászólás Szerző: kdako »

Év gólja szavazás

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 86,00.html

mi is csinálhatnánk!
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29527 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez tény. Pedig szerintem baromi jó játékos. Mindegy, úgy néz ki Curb-bel bennmarad a Hammers! Én ennek örülök.:) (Bár annak nem, hogy a Charlton és a Sheffield/Wigan számlájára)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29528 Hozzászólás Szerző: undertow »

lucas neill nem a klub oldalarol volt rossz igazolas.
neill volt idiota, amiert csak a tobb penz miatt a spammereket valasztotta.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29529 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tulajdonképpen 5 játékosunk van a listán...
Amúgy odavenném még Lucas Neill-t.... Bár, ha bennmarad a West Ham...
Sevcsenko első helye egyáltalán nem meglepő.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29530 Hozzászólás Szerző: undertow »

hozzateszem sheva es ballack valoszinuleg hatalmas marketing bevetelt is generalt. az arukat mindketten visszahozzak, az tuti.
owen rajta van a listan? :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29531 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:http://soccernet.espn.go.com/columns/st ... d=tab2pos1

Az év 10 legrosszabb igazolása az espn szerint. 3 játékosunk van a 10ben, jogosan...
Ebben én nem vagyok olyan biztos. Mármint a jogosságban. Kicsit mintha ránk lett volna kihegyezve az egész, mert elvesztettük a bajnoki címet, fogjuk rá az érkezőkre. Már-már csodálkozom, hogy nincs a listán A. Cole, Hilario vagy Hedman... sőt, JC és Robben a sok kihagyás miatt. Ugyanmár... nem mondom, hogy Seva vagy Ballack az évszázad igazolása lett az első évében nálunk, de ennyi erővel Tevez mi a francért nincs fent? A West Ham kidobott érte egy rakat pénzt, aztán nem játszatta, így szerencsétlen gólokat sem tudott lőni, a végén párat, ráadásnak még jól meg is büntették értük a klubot. Tényleg megérte... Seva és Ballack azzal a nem titkolt szándékkal érkezett, hogy a BL-ben előrébb végezzünk, mint eddig bármikor. Igaz, hogy ez nem sikerült, de a BL góljaink felét ők ketten lőtték. :wink: Folytassam? A cikk címe: You paid how much? - Ballack ingyen érkezett... Ha már itt tartunk, az Arsenal sem csinált valami nagy vásárt Gallasszal... pedig hát mi aztán tudjuk, hogy mekkora játékos. Vagy azért kérdéses, mekkora vásárt csinált a Pool Bellamyval (kevesebb gólt lőtt, mint Seva). Egy szó, mint száz, elég egyoldalúra sikerült az a lista...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29532 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://soccernet.espn.go.com/columns/st ... d=tab2pos1

Az év 10 legrosszabb igazolása az espn szerint. 3 játékosunk van a 10ben, jogosan...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29533 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A .com információi alapján most, hogy már eldőlt a bajnoki cím sorsa, Seva műtétjét előre hozta az orvosi stáb, holnap meg is műtik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29534 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
bilhacica írta:felnéz és fent van Drogba ez idáig ok. meg fent van seva... ameddigre lekezelné mindig kirugják előle...
furcsa, ez pont igy volt drogbaval is az elso 1.5 eveben...
Sőt, - megnézzük pl. a Pool elleni legutóbbi meccset - ha egyedül van,, mint csatár, ma is
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29535 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez hülyeség. Hameg ezért Lamps mégis menni akarna, akkor menjen. Ne most padoztassa, hanem legalább amikor mondjuk a Norwich vagy a Watford az ellenfél...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29536 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Lampard-nál én nagyon rég óta személyiségbeli problémákat érzek. Nem ad bele mindent, amit csak tud, mint mondjuk JT vagy épp Essien. Mintha valami ilyesmi lobogna a feje felett: "Minek hajtsam ki magam, akármilyen szarul játszom, úgyis kezdő vagyok"
Szerintem nagyon jót tenne neki a pad, hogy kicsit magába nézzen. Sarokba kell állítani, mint az oviban.:)
Persze, sok gólt lőtt idén is, de ez a minimum tőle...
szerintem,ha most josé padoztattná azzal megváltaná a jegyét barcelónába ! :!:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29537 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lampard-nál én nagyon rég óta személyiségbeli problémákat érzek. Nem ad bele mindent, amit csak tud, mint mondjuk JT vagy épp Essien. Mintha valami ilyesmi lobogna a feje felett: "Minek hajtsam ki magam, akármilyen szarul játszom, úgyis kezdő vagyok"
Szerintem nagyon jót tenne neki a pad, hogy kicsit magába nézzen. Sarokba kell állítani, mint az oviban.:)
Persze, sok gólt lőtt idén is, de ez a minimum tőle...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29538 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szpecnaz írta:
tibi71 írta:2004-05-be drogba sok fontos meccsen betalált ! seva góljai zömét vakok és gyengénlátok ellen rugta (shefield,watford,levszki,nottingham, norich,wycombe 2 ),de kétségkivül szerzet sok fontos gólt is ! azért én jobbnak találom didi elsőévét !
az idő mindent megszépít....de azt ne felejtsük el hogy droga milyen sűrűn volt a fórumon vitatéma....hogy menyire szar és hogy adjuk el.....
nekem nem az időszépiti,de a számok érdekesek. két és fél év alatt több gólt rugott mint flo 3 év alatt ! +vallom nem tudom mennyit meccsen szerepeltek ! szerintem tavaly nagyon sokszor érte kritika érdemtelenűl ! hálátlan szerep volt az övé. 16-osnál háttal a kapunak 2 védővel a nyakán ívelgették rá a labdát és mindenki elvárta tőle,hogy rugdossa a gólokat :P kicsit olyan volt a játékunk mint a vizipolóban mikor mindig a centerre játszák a labdát és ő majd +oldja !! hát idén megtudta oldani mert nem volt egyedül !! aki pedig az eladásáról papolt az+ mosson fogat mert most sehol nem lennénk nélküle !!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29539 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem.
mind a ketto csalodas volt.
drogba tavaly tavasszal kezdett jol jatszani. tehat shevanak van meg egy fel szezonja formaba lendulni, hogy ne maradjon le ;)
de sok ertelme nincs ezen filozofalni, jon a nyar, aztan majd osszel meglatjuk mit teljesit. szerintem hatarozottan jobb lesz. (probalok pozitiv lenni 8))

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29540 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:2004-05-be drogba sok fontos meccsen betalált ! seva góljai zömét vakok és gyengénlátok ellen rugta (shefield,watford,levszki,nottingham, norich,wycombe 2 ),de kétségkivül szerzet sok fontos gólt is ! azért én jobbnak találom didi elsőévét !
az idő mindent megszépít....de azt ne felejtsük el hogy droga milyen sűrűn volt a fórumon vitatéma....hogy menyire szar és hogy adjuk el.....

Válasz küldése