Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28781 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:ligakupaban nem lott(JT volt az egyetlen golszerzonk a sorozatban), az fa cupban meg csak a poolnak lott, a barcodest szinten JT goljaval vertuk.
tényleg !! a liga kupában hamar kiestünk a chartontól ügyes huth miatt(jó hazaadásából kaptuk a gólt és kihagyta a tizit) :( ebben az éveben afrika kupázott és ráadásul döntöt is játszottak az elefántok ! mind1 remélem lesz még százados drogba chelsea mezben és köszi az emlékeztetöt !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28782 Hozzászólás Szerző: undertow »

ligakupaban nem lott(JT volt az egyetlen golszerzonk a sorozatban), az fa cupban meg csak a poolnak lott, a barcodest szinten JT goljaval vertuk.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28783 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:68 golnal jar nalunk.
a 05/06-os szezonban is csak 16 volt, nem 18.
igen ? basszus ! én úgy emlékeztem,hogy 12 PL+1 BL( betis)+2community shield(asszem az gunárok ellen mindkét gólt ö szerezte),2 FA cup 1 (1 a szarkáknak,1pedig a poolnak)+1 liga cupa nekem így jött ki a 18 gól hosszas töprengés után ! valamire(valamikre) rosszul emlékszem ezek szerint,sajnos öregszem ! :)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28784 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kezd összeállni a hátsó alakzat is. Petr Cech már 4 Premiership meccs óta nem kapott gólt. Tavaly asszem 8 meccs volt, amit Tevez szakított meg a WHU - Chelsea 1-4-es meccsen. :wink:

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28785 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Minden év decemberében kiosztották eddig az év legjobb Európában játszó játékosának díját. Most fordul elő először a történelemben, hogy a világon bármely klub játékosa felkerülhet a listára. Az egyik francia sportmagazin, a France Football bonyolítja le a szavazást, és a végén ők adják át az Aranylabdát a nyertesnek.

A Chelsea-nek még nem volt Aranylabdása, de most ismét ott szerepel 4 játékosunk a listán. A csapatból egyébként Shevchenko már 2004-ben elnyerte egyszer a díjat, de még a Milan színeiben. Most Drogba, Essien, Cech és Maloda neve került fel az 50 legjobb közé.

Az esélyekről: szinte mindenki Kakát tartja a legesélyesebbnek a díjra, de C. Ronaldo, Henry, Pirlo, Messi és Drogba is beérhet. A többieknek kevesebb esélyük van.

Az 50 fős lista:
Eric Abidal (francia) - Lyon, FC Barcelona
Daniel Alves (brazil) - FC Sevilla
David Beckham (angol) - Real Madrid, Los Angeles Galaxy
Dimitar Berbatov (bolgár) - Tottenham
Gianluigi Buffon (olasz) - Juventus
Fabio Cannavaro (olasz) - Real Madrid
Iker Casillas (spanyol) - Real Madrid
Petr Cech (cseh) - Chelsea
Rogerio Ceni (brazil) - Sao Paulo
Cristiano Ronaldo (portugál) - Manchester United
Deco (portugál) - FC Barcelona
Mahamadou Diarra (mali) - Real Madrid
Diego (brazil) - Werder Bremen
Didier Drogba (elefántcsontparti) - Chelsea
Michael Essien (ghánai) - Chelsea
Samuel Eto'o (kameruni) - FC Barcelona
Francesc Fabregas (spanyol) - Arsenal
Gennaro Gattuso (olasz) - AC Milan
Steven Gerrard (angol) - Liverpool
Ryan Giggs (walesi) - Manchester United
Thierry Henry (francia) - Arsenal, FC Barcelona
Zlatan Ibrahimovic (svéd) - Internazionale
Filippo Inzaghi (olasz) - AC Milan
Kaká (brazil) - AC Milan
Frédéric Kanouté (mali) - FC Sevilla
Miroslav Klose (német) - Bayern München
Younis Mahmoud (iraki) - Algharafa
Paolo Maldini (olasz) - AC Milan
Florent Malouda (francia) - Lyon, Chelsea
Lionel Andres Messi (argentin) - FC Barcelona
Shunsuke Nakamura (japán) - Celtic Glasgow
Guillermo Ochoa (mexikói) - America Mexico
Andrea Pirlo (olasz) - AC Milan
Ricardo Quaresma (portugál) - FC Porto
Raúl (spanyol) - Real Madrid
Franck Ribéry (francia) - Marseille, Bayern München
Juan Roman Riquelme (argentin) - Boca Juniors, Villarreal
Robinho (brazil) - Real Madrid
Ronaldinho (brazil) - FC Barcelona
Wayne Rooney (angol) - Manchester United
Paul Scholes (angol) - Manchester United
Clarence Seedorf (holland) - AC Milan
Carlos Tevez (argentin) - West Ham, Manchester United
Luca Toni (olasz) - Fiorentina, Bayern München
Kolo Touré (elefántcsontparti) - Arsenal
José Fernando Torres (spanyol) - Atlético Madrid, Liverpool
Francesco Totti (olasz) - AS Roma
Ruud van Nistelrooy (holland) - Real Madrid
Robin van Persie (holland) - Arsenal
David Villa (spanyol) - Valencia CF

A brit klubok közül a Manchesternek van egyel több - összesen öt - játékosa a listán, míg a Arsenalból 3, a Liverpoolból 2, a Tottenhamból pedig 1 játékos került a listára.

Ha a klubokat nézzük, akkor a sorrend:
6 játékos: Barcelona, Real Madrid, AC Milan
5 játékos: Manchester United
4 játékos: Chelsea
3 játékos: Arsenal, Bayern München
2 játékos: Sevilla, Liverpool

Ha a nemzeteket nézzük, akkor a sorrend:
8 játékos: Olaszország
6 játékos: Brazília
5 játékos: Spanyolország
4 játékos: Anglia, Franciaország
3 játékos: Portugália, Argentína, Hollandia
2 játékos: Elefántcsontpart, Mali

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28786 Hozzászólás Szerző: undertow »

68 golnal jar nalunk.
a 05/06-os szezonban is csak 16 volt, nem 18.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28787 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Oziris írta:
ZenZo írta:Drogbánál járva: ez a mai a 150. meccse nálunk :)
Csak merő kiváncsiságból!Hány gólt lött pontossan 150meccsböl?Hátha tudja vki...
lehet,hogy ez volt a 70. ?! na azért az nem semmi lenne :roll: ha jól emlékszem(mert én a visszakereséshez tökhülye vagyok) FLO 164 meccsen 50 gólt rugott !!!! és azért nem volt akárki a norvég !!! valahol 70 környékén mozog didi(16+18+33+idén 3 az bezony 70),remélem idén megközeliti a 100-at bár az afrika kupa ebben erösen gátolni fogja !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28788 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Drogbánál járva: ez a mai a 150. meccse nálunk :)
Csak merő kiváncsiságból!Hány gólt lött pontossan 150meccsböl?Hátha tudja vki...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28789 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Drogbánál járva: ez a mai a 150. meccse nálunk :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28790 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Csatárposzt... Hmm. Én is utálom eléggé Ibra stílusát, de én úgy érzem, hogy ő egy olyan klasszis aki pótolná Drogbát. De az ő megszerzésére kicsi az esély.

Chelseafan által leírt csatárokkal nem érdemes szeritnem foglalkozni, mert egyikük sem lesz valszeg sohasem Chelsea-játékos, talán Villa.

Oziris listája jobban tetszik Pazzini,Benzema,Berbatov,Fred,Yakubu,Martins,Kerzsakov elég jó lenne ebbe csapatba, de nem tudom melyikük tudna Drogba szinten játszani... Hát ha elmegy Drogba, akkor ráb@szunk, az tuti... :(

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28791 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ugyan fenntartom, amit az előbb írtam, az átigazolási szenzon elején én mondtam Kloset és Berbatovot. A chelseafan01 által leírtakra nem is reagálnék, abból, amit írt, nem is tudom, van e alapja bárminek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28792 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem csak befutott sztárokban lehet gondolkodni,Drogbát se nagy csapatból,világsztárként vettük,de nálunk nagy csapatba:) az lett!Annyi a bibi h előre nemtudhatjuk ki hogy birja a PL-t!
Mert van azért sok jó csatár akibe lehet lehetőség!
PL:Pandev,Pazzini,Benzema,Berbatov,Fred,Yakubu,Martins,Elmander,Kerzsakov,Koné,Huntelaar stb.stb.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#28793 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Sziasztok! Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már tele a tö.öm a Drogba ,Lampard stb. féle nyilatkozatokkal. Ezek a túlértékelt hullócsillagok azt felejtik csak el hogy Muri kirugását pont az Ő szar játékuk tette lehetővé Abráéknak. Ez a csapat kb. egy éve megtorpant és képtelen hozni az egykori formáját. Sírnak -rínak Murinho miatt mint a fürdősku..ák, mindegyik "elvágyódik" és áldozatnak állítják be magukat , hiányzik nekik a Muri féle 'apai szeretet'.....be..arok!!! Egy dolguk lenne csak kimenni a pályára - függetlenül attól hogy ki van a padon- és NYERNI!!! Többszörösét keresik mint az ellenfeleik (egy-két kivétellel) játékosai. Ha nem elég 20 helyzet a Rosemborg ellen egy nyomorult gólhoz, akkor alakítsanak ki 50 helyzetet. (hátha egy bemegy.) Ja , és mivel Abra megteheti hogy szarjon a Milan vagy a Real 20-30 M fontjára,remélem nem engedi el Drogba-t. Még akkor se szabotálná esetleg a játékot. Akkor leküldeném a Reserves-höz és ott égetném még 4 évig. Akkor a sok Muri-s anyámasszonykatonája egyből tudná hogy mi van...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28794 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Villa, Trezeguet, Henry, Toni, Klose, Ibrahimovic, Van Nistelrooy, Eto'o (hozzáteszem, nagy részüket nem kedvelem).
Kb. ilyen szintű befejező csatárok tudnák pótolni Drogbát. De úgyse fog elmenni!! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28795 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az egy dolog, hogy Ibra nekem k*rvára unszimpatikus, mert nem ez alapján döntünk ugye. De Crespo és Seva után nem sok garanciát látok arra, hogy egy olasz bajnokságból érkező nemolasz labdarúgó csodát tudna tenni a Chelseaben. Drogba jelen formájában pótolhatatlan - ennyi. Ha azonban mégis távozik, egy év alatt talán valaki megközelíti, ha nem, akkor neki is kell három év, hogy beérjen. Drogba sem az első évében csinált nyarat. Tibi által javasolt Bensema-t meg szinte nem is ismerem, így véleményt nem alkotnék róla. Ha egyébként egy évet beáldozunk, szerintem Kalou oda tudna érni. Jelenleg is ott van valahol, köröz egy fiatal klasszis pozíció körül, mert rohadtul jól érkezik, helyezkedik, fejel, csak most még sajnos kicsi neki az a roh@dt hétméteres kapu. De folyamatos játékkal szerintem jó kis csatár válhatna belőle. És én nyugodtan el tudom képzelni a Kalou-Huntelaar-Babel hármas váltását csatár poszton.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28796 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
tibi71 írta:huntelaar potolná drogbát ? :D :shock: vicc kategoria ! sokan huntelaart olyan tutira veszik,hogy sikeres lenne a PL-ben mint hogy f.tores annyi gólt fog rugni mint seva tavaly ! tores nagy vétel lehetett volna,de elpuskáztuk ! miben venné fel a versenyt huntelaar drogbával ? fejjáték,rugoteknika,gyorsaság,anticipáció,öszjáték 5 klasszis külömbség ! talán helyzetkihasználás,de hollandia nem a PL ! illetve az utobbi évben drogba ebben sem rossz ! hát nem sok név maradt a kalapban ! nekem még mindig bensema a lyonból,hasonló a felépitésük is !

jol van én is csak utolso lehetőségként vettem alapul :) én sem birom annyira...

amugy nekem Ibra kellene :roll:
Ibra jó játékos, de nagyobb féreg annál mint amiylen féreg Drogba az első évében volt...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28797 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta:huntelaar potolná drogbát ? :D :shock: vicc kategoria ! sokan huntelaart olyan tutira veszik,hogy sikeres lenne a PL-ben mint hogy f.tores annyi gólt fog rugni mint seva tavaly ! tores nagy vétel lehetett volna,de elpuskáztuk ! miben venné fel a versenyt huntelaar drogbával ? fejjáték,rugoteknika,gyorsaság,anticipáció,öszjáték 5 klasszis külömbség ! talán helyzetkihasználás,de hollandia nem a PL ! illetve az utobbi évben drogba ebben sem rossz ! hát nem sok név maradt a kalapban ! nekem még mindig bensema a lyonból,hasonló a felépitésük is !

jol van én is csak utolso lehetőségként vettem alapul :) én sem birom annyira...

amugy nekem Ibra kellene :roll:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28798 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

huntelaar potolná drogbát ? :D :shock: vicc kategoria ! sokan huntelaart olyan tutira veszik,hogy sikeres lenne a PL-ben mint hogy f.tores annyi gólt fog rugni mint seva tavaly ! tores nagy vétel lehetett volna,de elpuskáztuk ! miben venné fel a versenyt huntelaar drogbával ? fejjáték,rugoteknika,gyorsaság,anticipáció,öszjáték 5 klasszis külömbség ! talán helyzetkihasználás,de hollandia nem a PL ! illetve az utobbi évben drogba ebben sem rossz ! hát nem sok név maradt a kalapban ! nekem még mindig bensema a lyonból,hasonló a felépitésük is !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28799 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
bilhacica írta:
Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?
Nem akarok nagyon gonoszkodni,mert szeretem nagyon Drogbát!De már nem 20éves és ha nagyon öszinte akarok lenni a tavalyi volt jó éve amugy nem az a minden évben 30gólt lövö csatár!szóval ha reálissan nézem miértne lenne pótolható?!Senki sem pótolhatatlan!A csatár poszt amugy is az ahol talán a legtöbb világklasszis van!Az megint más kérdés h ezekből nekünk csak 1van!Amugy evidens h a jelenlegi Chelseanek nagyon fontos része és nehéz lenne pótolni...
Kétlem h a tavalyi gólszámot meg tudja közeliteni,főleg ha 2hónap(ha jóltudom) Afrika kupára is megy:(

Írtad Henryt,ő már csak a kora miatt se fog itt játszani(meg más okokból is)detto pl Van Nistelrooy
Rooney meg rohadt jó,de nem az évi biztos 25-30gólt lövök csatár!És ilyen kéne(vagy hiperjó csapatjáték)
Ha Drogba stilusut keresünk az sztem Kanoute(jól fejel,jól fedez,jól oszt,jól cselez,életveszélyes,sok gólt rug!De ő is a kora miatt már nem tul jó hosszutávú befektetés...

:D :D
azzal kezted mennyire potolhato, a végére nem ez látszik a hszednek :D
én ha a mostani játékosokat nézem, akit van esély megszereni és jo. Az Huntelaar, Ibrahimovich, ETo'o, Villa. több általunk eséllyel megszerezhető sztár csatár nincs. azaz van de azok 30 évesek az meg kell a fnak.

az emlitett 4ből... Huntelaar azért zsákba macska... (magyarul tuti nem lesz olyan jo mint Drogba...)
a többi meg... nagy meglepetés lenne ha bármelyik idejönne, de bennük sem érzem hogy olyan nagy egyéniségek tudnának lenni mint Drogba... jo mondjuk Ibraba nagyon is de Ő ugy se jön...


tom tom nem is kell mert bunko a feje, meg dobálja magát... fontos paraméterek...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28800 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?
Nem akarok nagyon gonoszkodni,mert szeretem nagyon Drogbát!De már nem 20éves és ha nagyon öszinte akarok lenni a tavalyi volt jó éve amugy nem az a minden évben 30gólt lövö csatár!szóval ha reálissan nézem miértne lenne pótolható?!Senki sem pótolhatatlan!A csatár poszt amugy is az ahol talán a legtöbb világklasszis van!Az megint más kérdés h ezekből nekünk csak 1van!Amugy evidens h a jelenlegi Chelseanek nagyon fontos része és nehéz lenne pótolni...
Kétlem h a tavalyi gólszámot meg tudja közeliteni,főleg ha 2hónap(ha jóltudom) Afrika kupára is megy:(

Írtad Henryt,ő már csak a kora miatt se fog itt játszani(meg más okokból is)detto pl Van Nistelrooy
Rooney meg rohadt jó,de nem az évi biztos 25-30gólt lövök csatár!És ilyen kéne(vagy hiperjó csapatjáték)
Ha Drogba stilusut keresünk az sztem Kanoute(jól fejel,jól fedez,jól oszt,jól cselez,életveszélyes,sok gólt rug!De ő is a kora miatt már nem tul jó hosszutávú befektetés...
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése