Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29461 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Megszakadtak a tárgyalások a Chelsea és Frank Lampard között a játékos szerződéshosszabbítása ügyében. A klubhoz közeli források szerint immár nagyon valószínű, hogy a válogatott középpályás külföldre szerződik: a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus is csábítja.
Messze már május 19-e, az angol kupadöntő napja. Az eufóriában ünneplő Frank Lampard akkor azt kiabálta a mikrofonokba, hogy a Chelsea élete klubja, és hogy pályafutása hátralévő részében csak a Kékeknél akar futballozni.
Egyelőre úgy fest, erősebb a sértődés faktora: Frank Lampard nehezen viseli, hogy a Chelsea nem hajlandó felemelni a fizetését.
A középpályás éves keresete 7,2 millió euró, meg sem közelíti Michael Ballack és Andrij Sevcsenko, a két klubtárs fejenkénti 9,24 milió euróját.
Miután megszakadtak a tárgyalások Lampard és a klub között, immár könnyen elképzelhető, hogy az angol középpályás, körülbelül nyolcmillió fontért (12 millió euróért) kivásárolja magát a szerződéséből, és utána új klubot választ magának.
Nyilvánvaló, hogy kérői - így, például, a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus - szívesen kifizetnének érte 12 millió eurónál többet is.
A Barcelona esélyeit növeli, hogy Lampard élettársa, Elen Rivas katalán származású, és szívesen költözne vissza hazájába.

(nb1.hu
most őszintén.....ezt miért be ide?:)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29462 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Megszakadtak a tárgyalások a Chelsea és Frank Lampard között a játékos szerződéshosszabbítása ügyében. A klubhoz közeli források szerint immár nagyon valószínű, hogy a válogatott középpályás külföldre szerződik: a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus is csábítja.
Messze már május 19-e, az angol kupadöntő napja. Az eufóriában ünneplő Frank Lampard akkor azt kiabálta a mikrofonokba, hogy a Chelsea élete klubja, és hogy pályafutása hátralévő részében csak a Kékeknél akar futballozni.
Egyelőre úgy fest, erősebb a sértődés faktora: Frank Lampard nehezen viseli, hogy a Chelsea nem hajlandó felemelni a fizetését.
A középpályás éves keresete 7,2 millió euró, meg sem közelíti Michael Ballack és Andrij Sevcsenko, a két klubtárs fejenkénti 9,24 milió euróját.
Miután megszakadtak a tárgyalások Lampard és a klub között, immár könnyen elképzelhető, hogy az angol középpályás, körülbelül nyolcmillió fontért (12 millió euróért) kivásárolja magát a szerződéséből, és utána új klubot választ magának.
Nyilvánvaló, hogy kérői - így, például, a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus - szívesen kifizetnének érte 12 millió eurónál többet is.
A Barcelona esélyeit növeli, hogy Lampard élettársa, Elen Rivas katalán származású, és szívesen költözne vissza hazájába.

(nb1.hu

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29463 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

NSO: cikk a holland válogatott sérülésekkel teli keretéről:
"Khalid Boulahrouzt térdsérülése, Clarence Seedorfot pedig magánéleti okok miatt marad távol, de nem lesz ott a keretben Edwin van der Sar, Khalid Boulahrouz és Boudewijn Zenden sem"

Nem kell mindent kétszer mondani kétszer mondani :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29464 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:
Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???
Nekünk ez a mániánk, nem tudtad?! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29465 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Chelseafan írta:
Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???
Ja... :lol: Mér ne? :) Amúgy idei játékával sztem jóval vesztett az árából..

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29466 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29467 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29468 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Shopper Of The Season
Winner: Glen Johnson. Fined £80 by police after being caught trying to steal a toilet seat from the B&Q store in Dartford."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.football365.com/story/0,1703 ... 28,00.html

És a legjobb:

"Worst Player Of The Season
Winner: Alex Hleb. Rancid piece of s**t.
Runner-Up: Titus Bramble. He's so bad that he can't even win this award."

Hát Bramble ultra-lol. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29469 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29470 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Én örülnék ha Robben maradna...nemtom hogy mi van a szerződéshosszabbítással..
Viszont hidegen hagyna ha Seva visszamenne a Milanba...személy szerint kiugranék a bőrömből ha egy Tevezt leigazolnánk...Drogbával elől irtanák az ellenfeleket... :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29471 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Makelele és Drogba is közleményben tudatta, nem mennek sehová. Robben fater pedig tovább ködösít: nincs még megegyezés a Chelseavel, Arjen számára továbbra is nyitva áll a bayern kapuja. Továbbra is nyitott még Lampard és Terry kérdése is (nem hiszem, hogy sokáig az lesz) - sok új információ nincs az átigazolásokkal kapcsolatban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29472 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:
undertow írta:robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'
nah ennek kivételesen én is örülök :D
bár idén már leirtam Robbent hogy csak egy alany lesz a nagy nevü dokiknak hogy kell sportolot operálni, de hátha jövöre belelendül, nah majd meglátjuk.
Én is örülök!Robben az én kedvencem, ahogy a PSVben is az volt, amikor kezsman zsákjával szállította a gólokat mellette.Remélem a szerződés motiválja kicsit!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29473 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'
nah ennek kivételesen én is örülök :D
bár idén már leirtam Robbent hogy csak egy alany lesz a nagy nevü dokiknak hogy kell sportolot operálni, de hátha jövöre belelendül, nah majd meglátjuk.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29474 Hozzászólás Szerző: undertow »

robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29475 Hozzászólás Szerző: undertow »

José Mourinho is now Chelsea's most successful manager ever with six trophies. John Terry is our most successful player ever with seven winner's medals.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29476 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Az apja szerint Robben hamarosan aláírja az új ötéves szerződését! Ezaz! 8)

Arjen Robben is close to signing a new deal at Chelsea, according to his agent and father Hans Robben.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=467858&CPID
Mondjuk az öregnek nehéz hinni számomra, néha jobban ködösít, mint JM
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29477 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az apja szerint Robben hamarosan aláírja az új ötéves szerződését! Ezaz! 8)

Arjen Robben is close to signing a new deal at Chelsea, according to his agent and father Hans Robben.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=467858&CPID

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29478 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hahóó Lampardrol beszélünk!!!! kit érdekel a pénz!? Lampard = Chelsea, kész ezt az évet kivéve szinte mindent eredményt neki köszönhetünk és amugy ebben a szezonban is a 2. legeredményesebb volt meg egy rakat gol passz.
nah ezt a témát sztem hagyjuk... már igy is katasztrofa a játékos állomány egyre kevesebb játékost kedvelek ha meg még elmegy a Hősöm is akkor meg mindennek vége...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29479 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Oziris írta:
CFCBoy írta:help me please, no speak english :oops: :D a lényeg, hogy amard, nem?
"Lampard: Örökké itt akarok maradni"

Többféle variáció napvilágot látott Lampard jövöjével kapcsolatban,több riport szerint a Bacában folytatja a pályafutását!


De Sky Sportsnak nyilatkozta: "Ez az én klubbom. szeretem ezt a klubbot, örökre itt akarok maradni!.

"A drukkereim és én is remélem h a szerzödéssel kapcsolatos tárgyalások minnél hamarabb lezajlanak!


így hirtelen kb ennyi:)
Köszi szépen :wink:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29480 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:de lampard sajat maga kivasarolhatja a szerzodese maradekat. ha akarja.
Amit persze új klubja kicsenget neki, tehát Lampard-nak egy fillérjébe nem kerülne, ha menni akarna, a fizetése alapján megállapított 8 milla font pedig nevetséges aprópénz egy ilyen szintű játékosért.

Ám: Lampsy marad és kész!!!!!!!!

Válasz küldése