Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28661 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Német médiaértesülés szerint Michael Ballack, a Chelsea német válogatott labdarúgója hosszú sérülését követően decemberben szeretne visszatérni a pályára.
"Nagyon szépen gyógyulok, megkezdtem az edzéseket és remélem a jövő hónapban már játszhatok" - nyilatkozta a 31 éves középpályás az ARD közszolgálati televíziónak, ám azt nem árulta el, hogy pontosan mikor kezdené a játékot.
A 77-szeres válogatott Ballack azt is elmondta, hogy február 6-án Bécsben az osztrákok elleni barátságos mérkőzésen is szeretne pályára lépni.
A klasszis, aki április 22-én sérült meg, majd két bokaműtéten esett át, a tavalyi németországi világbajnokságot követően szerződött a londoni Kékekhez.

(mti)
Remélem elüti egy kamion. :D Najó nem, annyira azért nem utálom, de valahogy nem érzem hogy hiányozna. De mint már írtam(és nem csak én), lehet hogy olyan lesz mint Essien a 2. idényében, bár erre kicsi az esély.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28662 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dunyha írta:Szerintem adjuk el és hozzuk el Steven Taylort helyette a szarkáktól


sztem benne tombol a bizonyitási vágy... full Terry a srác... a padon megörülne...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28663 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Német médiaértesülés szerint Michael Ballack, a Chelsea német válogatott labdarúgója hosszú sérülését követően decemberben szeretne visszatérni a pályára.
"Nagyon szépen gyógyulok, megkezdtem az edzéseket és remélem a jövő hónapban már játszhatok" - nyilatkozta a 31 éves középpályás az ARD közszolgálati televíziónak, ám azt nem árulta el, hogy pontosan mikor kezdené a játékot.
A 77-szeres válogatott Ballack azt is elmondta, hogy február 6-án Bécsben az osztrákok elleni barátságos mérkőzésen is szeretne pályára lépni.
A klasszis, aki április 22-én sérült meg, majd két bokaműtéten esett át, a tavalyi németországi világbajnokságot követően szerződött a londoni Kékekhez.

(mti)
:cry:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28664 Hozzászólás Szerző: kdako »

Német médiaértesülés szerint Michael Ballack, a Chelsea német válogatott labdarúgója hosszú sérülését követően decemberben szeretne visszatérni a pályára.
"Nagyon szépen gyógyulok, megkezdtem az edzéseket és remélem a jövő hónapban már játszhatok" - nyilatkozta a 31 éves középpályás az ARD közszolgálati televíziónak, ám azt nem árulta el, hogy pontosan mikor kezdené a játékot.
A 77-szeres válogatott Ballack azt is elmondta, hogy február 6-án Bécsben az osztrákok elleni barátságos mérkőzésen is szeretne pályára lépni.
A klasszis, aki április 22-én sérült meg, majd két bokaműtéten esett át, a tavalyi németországi világbajnokságot követően szerződött a londoni Kékekhez.

(mti)
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#28665 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Gondolom ennek mindenki örül :D Makelele wants long Chelsea stay
http://eurosport.yahoo.com/19112007/58/ ... -stay.html

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#28666 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Szerintem adjuk el és hozzuk el Steven Taylort helyette a szarkáktól

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28667 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A The People és a Daily Star (sőt, még a Sunday Mirror is) információi szerint Big Sam januárban Newcastlebe vinné TBH-t. Érdekes felvetés. Felmerül a kérdés: jó nekünk TBH, mert akárhogyan nézzük is, Terry és Carvalho januárra vagy játszik, vagy sem, (bár Terry elvileg nemsokára ismét pályára léphet) az Afrika kupa miatt valószínűleg a támadók helyett inkább a védekezésünkre kell koncentrálni, tehát inkább maradjon Haim, aki legalább már egy félévet együtt játszott a kerettel, vagy engedjük, és hozzunk mást? Vagy csak adjuk el, és ne is hozzunk senkit?

Szintén több lap is megírta, hogy a Chelsea kész eladni télen Ryan Bertrandot a Leicesternek...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#28668 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

állítólag Malouda is megsérült : http://eurosport.yahoo.com/18112007/58/ ... elsea.html :?

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#28669 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »


Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28670 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:ez gerinc, tehát nem lehet vele mókázni. Nyilván egy kis porctörésbe nem fog lebénulni, de ha nem forr rendesen össze, és rásérül, akkor ez is benne van a pakliban.

igen ezt már leakartam irni hogy mielőtt még az eredményekre gondolunk kicsit nézzünk már magunkba....
gerincen ha még csak repedés is van az szörnyü, akárcsak tavaly Cech fejműtéte...


most az a legfontosabb (eltekintve attol, hogy mi van a csapattal), hogy Carvalho egészsége az esés előtti állapotba térjen vissza...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28671 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani írta:
twopac írta:mi is történ pontosan carvalhoval?mert én már mindent olvastam gericnc törés,semmi komoly,8hónapra dőlt ki vag 8 hétre
Az Everton meccsen szerencsétlenül esett földre és a Gercincében egy vagy több kisebb csont eltörött így 8 hét azaz 2 hónap kényszerpihenő vár rá.
Tudod, injekciós tű elmélet... :wink:
Így van. Legalábbis amennyit tudni lehet, a portugál válogatott orvosa, Henrique Jones azt nyilatkozta, hogy Carvalhonak a kettes, hármas, négyes csigolyáján van picike törés (repedés), ami ugyan nem számít súlyos sérülésnek, de ha nem pihen, nagyon komoly következményei lehetnek --> valószínűleg nem léphet pályára 8 hétig, de persze itt is minden attól függ, hogyan, milyen mértékben javul az állapota. Egy tény, ahogy Norbert is írta alább, hogy ez gerinc, tehát nem lehet vele mókázni. Nyilván egy kis porctörésbe nem fog lebénulni, de ha nem forr rendesen össze, és rásérül, akkor ez is benne van a pakliban. (egyébként jó nagyot esett)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#28672 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

twopac írta:ez már vicc hogy más fél éve alig jácott együtt terry és carvalho
Most viszont együtt ülhetnek a lelátón 8) sajnos :cry:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#28673 Hozzászólás Szerző: Dani »

twopac írta:mi is történ pontosan carvalhoval?mert én már mindent olvastam gericnc törés,semmi komoly,8hónapra dőlt ki vag 8 hétre
Az Everton meccsen szerencsétlenül esett földre és a Gercincében egy vagy több kisebb csont eltörött így 8 hét azaz 2 hónap kényszerpihenő vár rá.
Tudod, injekciós tű elmélet... :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28674 Hozzászólás Szerző: twopac »

mi is történ pontosan carvalhoval?mert én már mindent olvastam gericnc törés,semmi komoly,8hónapra dőlt ki vag 8 hétre
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28675 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

5 hsz-szel lejjebb :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28676 Hozzászólás Szerző: norbbiii »


danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#28677 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:
8Lampard8 írta:http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... le_1168072
itt nincs olyan írva ,hogy 8 hétre kidőlt...
Itt nincs, de nem is a klub adta ki, hogy 8 hónap. A hír a portugál válogatott orvosától származik, Henrique Jones-tól (BBC)
akkor addig még reménykedhetünk, amíg a hivatalos oldalon nem lesz írva, hogy mennyi időre dőlt ki... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28678 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... le_1168072
itt nincs olyan írva ,hogy 8 hétre kidőlt...
Itt nincs, de nem is a klub adta ki, hogy 8 hónap. A hír a portugál válogatott orvosától származik, Henrique Jones-tól (BBC)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#28679 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... le_1168072
itt nincs olyan írva ,hogy 8 hétre kidőlt...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#28680 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Vicc, sőt, kész röhej. De még mindig inkább aggaszt a jelen helyzetben, hogy a szélsőinknek jó napot kell kifogni, hogy értékelhetőt nyújtsanak, meg a támadósorunknak is, hogy gólt szerezzen. Ha minden meccsünket 3-4 góllal hoznánk, nem lenne annyira aggasztó, hogy a hátsó sorból hiányzik... bocs, nem a 'hátsó sorból', hanem a 'hátsó sor' :) Az utóbbi és ez az év sérülések szempontjából rémisztő. Terry, Carvalho, Cech, Ashley, Bridge, PF... még az a szerencsénk, hogy pl. Cech vagy Ricky sérülés után is olyan játékot tud/tudott produkálni, amiben nincs hiba. Mert hát Ash és Bridgey sajnos nem sorolhatók ide... erre jött egy PF, aki lesérül. Ezen a balvédő poszton átok ül, én mondom... Lampard kezdi visszanyerni régi fényét, erre Drogba veszíti el azt. Csak hál' istennek ugyanúgy, ahogy előző szezonban Lamps, szar formában is betalál :) De valahogy van egy olyan érzésem, hogy meg kell tanulnunk meccseket nyerni a 'B' csapattal is... :?
Igen, ez rotáció átka. Itt nincsenek összeszokott sorok mint a hokiban. Így nagyon nehéz önálló stílust kölcsönözni a játékunknak. Ezért nem irigylem az edzői stábot. Ez olyan mintha nap mint nap más-más zenészekkel játszana a zenekar. Egyik nap Jon Lord billentyűs, másnap Martin Gore...
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése