Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30341 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:minőségi lapot üzemeltet.....
Ugye mondtam, hogy nincs Mo-on minőség... :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30342 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:
kdako írta:Mint gondolom tudjátok, hazánkból az nb1.hu szavazhat az Aranylabda-voksoláson a France Footballnál. Ők pedig, szavazásra bocsátották saját honlapjukon a dolgot. Egyetlen Chelsea-jelölt Drogba, ám sajna elég gyengén áll. Szóval szavazzatok, nehogy már Henry kapja az aranylabdát!
az nb1.hu????..az a szenny?????:D...hahahahaha...akkor ennyit ér az aranylabda...
A vezetőjük már hosszú évek óta, még az nb1.hu(gy) előtt ápol kapcsolatot a France Footballal.
minőségi lapot üzemeltet.....

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30343 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:Mint gondolom tudjátok, hazánkból az nb1.hu szavazhat az Aranylabda-voksoláson a France Footballnál. Ők pedig, szavazásra bocsátották saját honlapjukon a dolgot. Egyetlen Chelsea-jelölt Drogba, ám sajna elég gyengén áll. Szóval szavazzatok, nehogy már Henry kapja az aranylabdát!
az nb1.hu????..az a szenny?????:D...hahahahaha...akkor ennyit ér az aranylabda...
A vezetőjük már hosszú évek óta, még az nb1.hu(gy) előttről ápol kapcsolatot a France Footballal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2006. november 10., péntek 14:08-kor.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30344 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Mint gondolom tudjátok, hazánkból az nb1.hu szavazhat az Aranylabda-voksoláson a France Footballnál. Ők pedig, szavazásra bocsátották saját honlapjukon a dolgot. Egyetlen Chelsea-jelölt Drogba, ám sajna elég gyengén áll. Szóval szavazzatok, nehogy már Henry kapja az aranylabdát!
az nb1.hu????..az a szenny?????:D...hahahahaha...akkor ennyit ér az aranylabda...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30345 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mint gondolom tudjátok, hazánkból az nb1.hu szavazhat az Aranylabda-voksoláson a France Footballnál. Ők pedig, szavazásra bocsátották saját honlapjukon a dolgot. Egyetlen Chelsea-jelölt Drogba, ám sajna elég gyengén áll. Szóval szavazzatok, nehogy már Henry kapja az aranylabdát!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30346 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ma: Spain Copa Del Rey
FT' Getafe 1 : 2 Xerez :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30347 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Dandeer írta:
Norbert írta:Mióta az Atleticoban szöre akasztotta csukáját, edzőként eltünt mint andalúz szamár a ködben... :lol:
Nem értünk egyet. A Getafében nagyot teljesít.
Értünk? Ebbe remélem beleérted a Sakhtiar és a Levante szurkolóit...
(Mindkét helyről dicstelenül távozott...) :roll:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30348 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Norbert írta:Mióta az Atleticoban szöre akasztotta csukáját, edzőként eltünt mint andalúz szamár a ködben... :lol:
Nem értünk egyet. A Getafében nagyot teljesít.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30349 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Újabb példa (de hányadik...), hogy mindenki a Chelseat támadja (mindenért):
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... y+Schuster
Bárki jön a Chelseabe, az rossz döntés volt. És ennek nem (csak) szurkolók, hanem játékostársak, és mint láthatjuk edzők, szakvezetők is hangot adnak. Most épp Ballack. Eddig Sheva. Meg Cole. Annak idején Mikel. Essien. Asszem Drogbánál is volt valami hasonló. Ó, hogy szakadjon rá mindenkire egy mázsa sz@r!!! És persze mindenkinek a La Ligában van a helye. Még azoknak is, akik már rég itt játszanak (Lamps). Perszehogy. Elegem van a spanyol klubok ajnározásából! A f*stalicska Barcelona még nem tudott minket 11-11-ben megverni, a Real meg azt sem tudja, mit csináljon, hogy kitörjön a hullámvölgyből. Bah!

(Elnézést mindenkitől a kikelésért, de dühös vagyok és felháborodott! :evil: )
Megértelek. Schuster Úr meg maradjon a kaptafánál. Ő az akit egyik kispadtól a másikig rugdosnak Spanyolországan. Mióta az Atleticoban szöre akasztotta csukáját, edzőként eltünt mint andalúz szamár a ködben... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30350 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Újabb példa (de hányadik...), hogy mindenki a Chelseat támadja (mindenért):
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... y+Schuster
Bárki jön a Chelseabe, az rossz döntés volt. És ennek nem (csak) szurkolók, hanem játékostársak, és mint láthatjuk edzők, szakvezetők is hangot adnak. Most épp Ballack. Eddig Sheva. Meg Cole. Annak idején Mikel. Essien. Asszem Drogbánál is volt valami hasonló. Ó, hogy szakadjon rá mindenkire egy mázsa sz@r!!! És persze mindenkinek a La Ligában van a helye. Még azoknak is, akik már rég itt játszanak (Lamps). Perszehogy. Elegem van a spanyol klubok ajnározásából! A f*stalicska Barcelona még nem tudott minket 11-11-ben megverni, a Real meg azt sem tudja, mit csináljon, hogy kitörjön a hullámvölgyből. Bah!

(Elnézést mindenkitől a kikelésért, de dühös vagyok és felháborodott! :evil: )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#30351 Hozzászólás Szerző: Festa »

Gyeszti írta:Bocs minden Drogba fantól, de én csak abban reménykedem, hogy így több pénzt kapunk érte a Lyontól, vagy bárkitől! :twisted:
Gyeszti az nagyon durva volt.
Mourinho meg visszaveszi Tiagot! :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30352 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Zsoca87 írta:Erre a sárgára emlékszek. Akkor se értettem h mire kapott Cole lapot. NA mind1. Szemét bírók! Videóbíró kéne, nem mintha az ebben az esetben segítene. :D
Nem segít itt már más, csak a piócás ember!!! :lol:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30353 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Zsoca87 írta:Erre a sárgára emlékszek. Akkor se értettem h mire kapott Cole lapot. NA mind1. Szemét bírók! Videóbíró kéne, nem mintha az ebben az esetben segítene. :D

emlékszem nem emlékszek :lol: :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30354 Hozzászólás Szerző: undertow »

mondjuk poll helyeben es se mondtam volna mast. megis mit mondhat erre egy biro? 'szerintem nem vagy 10 yardra?' :) ugyan.

amugy egy szanalmas kreten a fazon ;) de itt egyetertek vele.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#30355 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Erre a sárgára emlékszek. Akkor se értettem h mire kapott Cole lapot. NA mind1. Szemét bírók! Videóbíró kéne, nem mintha az ebben az esetben segítene. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30356 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) vizsgálatot indít Ashley Cole ellen, annak Graham Pollra tett kijelentései miatt.
Cole nyilatkozata:
„Mielőtt a sárga lapot kaptam, odaszóltam Pollnak: Több mint tíz yardra vagyok, miért kell hátrébb mennem? Erre a válasz: Mert én azt mondtam! Újra azt mondtam, hogy több mint tíz yardra vagyok. Erre megkaptam a sárgát minden figyelmeztetés nélkül.”

„Nem akarok siránkozni, de nekünk nem kellett volna elveszteni egy olyan meccset, mint ez.”

„A gólunk mellett elértünk még egy teljesen szabályos találatot, amelyet a televíziós felvételek is bizonyítottak. A játékvezető azonban ezt elvette tőlünk, pedig ha ez megvan, sima ügy lett volna a meccs.”

Cole hozzátette, hogy szerinte a sikereik miatt pikkelnek rájuk a játékvezetők.
„Amikor az Arsenallal elkezdtünk nyerni, a játékvezetők ránk szálltak, és sárga lapoztak minket. Eljöttem a Chelsea-hez, és ugyanezt érzem.”

Egyébiránt Graham Pollt is vizsgálják, a másik három játékvezető és Frank Lampard bevonásával. (Nem tudom, Lampy hogy került a képbe). Ez a vizsgálat egyszerűnek tűnik, mert az elhangzottakat szalagra is rögzítik, úgy tudom, amióta be vannak vezetékelve a bírók.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30357 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jaja, egy kicsit sok már az ilyenekből, ebben a 43000-ben is még lehet hogy Illés, Urbán meg Mracskó is szavazott :lol: Ma már mindennek (újságok, lapok,) és mindenkinek (szervezetek, labdarúgók, edzők) van álomválogatottja - nem modom, hogy nem lehet dicsőség bekerülni egy ilyenbe, de ezzel ellaposítják a komoly díjak értékét, ennyi erővel a Szonda itszopsz is csinálhatna egy közvéleménykutatást :), hogy a Baktalórántháza focistái kit tartanak a legjobbnak tavalyról, vagy a JISZ (jászberényi idős szeszkazánok) kit tartanak annak. Egy játékos igazi értékét max az mutatná meg, hogy melyik csapatban milyen teljesítményt nyújt az árához viszonyítva, és emellett mit tud felmutatni a válogatottban, de ezt is ki tudná objektíven értékelni? Marad az aranylabda, az év játékosa díj, meg a gólkirályi cím, mert mindentől függetlenül ezek a legnívósabbak manapság, de egy hátvédnek vagy egy kapusnak nincs sok esélye egyik címre sem, holott lehet, hogy rajtuk múlott egy bajnoki cím megszerzése.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#30358 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez olyan mint az újságírók válogatottja....Nem teljesítményt alapján válogat, hanem népszerüség alapján, de hol van Beckham innen?:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30359 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Egyáltalán mi a lófa*z ez a fifopro vagy micsoda?:)...már minden szervezet csinál egy listát ha valamilyen szintű ismertséget csinál..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30360 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:A csapat a 2005/2006-os szezon álomcsapata, a vb nincs benne! Meg az azóta nyújtott teljesítmény. Különben Dinho elsősége is elég kérdéses lenne, ha az összes ezévi teljesítményt nézzük. Zidane-nak én sem tudom, mi keresni valója van ott, a szezonban nem sok mindent nyújtott már a Realban. Különben én sem tudom, hogy ez a negyvenháromezer futballista hogyan jön össze, de elég kevés angol lehet közte :)
És miért most hirdetik ki? ki emlékszik már a tavaly őszi teljesítményekre? Ha ez így igaz, akkor sem értem, hogy Lamps miért nem tagja az álomcsapatnak?
GO BLUES!

Válasz küldése