Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25161 Hozzászólás Szerző: kdako »

Drogba és Anelka páros interjú a France Footballból átvéve: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... thers.html" onclick="window.open(this.href);return false;

kölcsönösen dicsérik egymást, szeretnek együtt játszani...a kép elég jópofa.
GO BLUES!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25162 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Drogba nem játszik az Elefántcsontpart - Guinea barátságos mérkőzésen, Evans karate tudásának köszönhetően. Annyi jó azért van, hogy a következő barátságoson 3 nappal később Németország ellen már valószinüleg pályára lép.

LINK: http://uk.eurosport.yahoo.com/11112009/ ... endly.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25163 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

albundy írta:
Cudicini írta:
Anyboy írta:Pontosan mettől meddig tart az Afrika Kupa?
Mert Január viszonylag Drogba és Essien nélkül is menni fog: Hull City,Sunderland,Birmingham,Burnley..
De Februárban: Arsenal,Everton,Wolverhampton,Manchester City. Oda már jól jönne Drogba meg Essien :D
Szóval remélem, hogy Február elején már vége lesz.
Január 10-től 31-ig tart.
De ha kiesnek hamar,akkor nincs baj:)
Szerinted Elefáncsontpart vagy Ghána esik ki hamarabb? Csak azért, mert szerintem ez a két csapat akár döntőt is játszhat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25164 Hozzászólás Szerző: albundy »

Cudicini írta:
Anyboy írta:Pontosan mettől meddig tart az Afrika Kupa?
Mert Január viszonylag Drogba és Essien nélkül is menni fog: Hull City,Sunderland,Birmingham,Burnley..
De Februárban: Arsenal,Everton,Wolverhampton,Manchester City. Oda már jól jönne Drogba meg Essien :D
Szóval remélem, hogy Február elején már vége lesz.
Január 10-től 31-ig tart.
De ha kiesnek hamar,akkor nincs baj:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25165 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:
kdako írta:Bár végre kiderülhet, mit tud Zsirkov, elkezdheti megszolgálni a 18 milliós vételárát.
Megint a szokásos rendszer lesz. Jönnek az orosz válogatott meccsek, ott játszani fog kezdőben végig, majd visszatér london-ba és sérültet jelent...
Hm, sérültet jelent vagy azt mondják, hogy sérült... szerintem ezt inkább a klubok játszák el a válogatottakkal, s nem fordítva. Nekem gyanus, hogy nem találtuk még meg a helyét a pályán. Hiába mondja egy játékos, hogy sérült, ha az orvos azt mondja, játszhat, max kap egy injekciót, lásd most AC... egyébként is, ritkán dobjuk be a mély vízbe az új játékosainkat, legalábbis azokat, akik nem brandként érkeztek, mint pölö Seva, Anelka vagy Malouda. Ennek igencsak lehet az is az oka, hogy a játékosaink első szezonja a legtöbb esetben baromi sz*rul sül el. Ivanovics sem volt rosszabb védő szerintem, mikor jött, mégis fél évig pályára sem lépett. Így pedig említett két játékos kapcsán felmerül még 1 dolog, mégpedig az orosz bajnokság. Nem kell elfelejteni, hogy Zsirkovnak nem volt sok "nyara", odakinn olyankor javában dübörög a bajnokság.

Edz, formába lendül, erősödik a PL-hez, néhány reserve meccs, CC, rövid pályára lépések (végülis már debütált), aztán idővel majd eljön az ő ideje is. Nem feltétlenül most, bár már én is igencsak megnézném, a QPR ellen volt egy nagyon tetszetős 30 perce.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25166 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta:Bár végre kiderülhet, mit tud Zsirkov, elkezdheti megszolgálni a 18 milliós vételárát.
Megint a szokásos rendszer lesz. Jönnek az orosz válogatott meccsek, ott játszani fog kezdőben végig, majd visszatér london-ba és sérültet jelent...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#25167 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Keppi írta:
paco83 írta:Tiszteletem!
Biztos volt már téma de sajna nincs energiám visszaolvasni és keresgetni.
Megtudná valaki mondani hogy Ancelotti mit lát Deco-ban?Mert nem értem miért játszik pláne miért kezdő.
Előre is köszönöm.
Deco azért nem olyan rossz, vannak jó napjai és akkor okosan játszik. Viszont ha Joey bírni fog egy -komolyabb- meccset végig, akkor aligha lesz kezdő!
Amit én láttam tőle az egy nagy 0.Idén szinte az összes meccset volt szerencsém megnézni és összesen 3 értelmes és jó megmozdulást láttam tőle ami szerintem szánalmas.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25168 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Bár végre kiderülhet, mit tud Zsirkov, elkezdheti megszolgálni a 18 milliós vételárát.
ha nem lesz sérült megint...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25169 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár végre kiderülhet, mit tud Zsirkov, elkezdheti megszolgálni a 18 milliós vételárát.
GO BLUES!

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#25170 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

emsanya írta:A Wolves meg a Porto elleni meccset sztem nélküle is kitudnánk bírni, de utána amik jönnek, oda nagyon kéne...
Angliai válogatottban valószinűleg nem fog játszani: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... lt-2006215" onclick="window.open(this.href);return false;
Cudicini írta:Január 10-től 31-ig tart.
Az nagyon jó..talán a január lesz a legkönnyebb az egész szezonban :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25171 Hozzászólás Szerző: Spring »

A Chelsea válogatott balhátvédje, Ashley Cole több hétre kidőlt a sorból, miután fáradásos törést szenvedett.



A játékos a keddi, Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája találkozón sérült meg, de nem érezték súlyosnak a bajt, így vállalta a játékot a Manchester United elleni vasárnapi bajnokin.

Pechjére, ugyanis a „bújtatott" sérülésből valóságos lett, így Cole néhány hétre kényszerpihenőre kényszerült. Kihagyja többek között az angol válogatott katari felkészülési mérkőzését, amelyen Brazília ellen lépnek pályára.


nso
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25172 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta: Sípcsont...hát reméljük, 2 hét alatt rendbejön. húzós hetek jönnek (4 idegenbeli meccs a Wolves után: Porto, arse, Blackburn, Citeh), ash nagyon kell ebbe a csapatba.
Most lesz bajnoki szünet, a válogatott pótselejtezők miatt, talán nem hívják be vmi barátságosra Ashley-t(bár nem tudom, játszanak-e az angolok).

A Wolves meg a Porto elleni meccset sztem nélküle is kitudnánk bírni, de utána amik jönnek, oda nagyon kéne...

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Játékosok

#25173 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Anyboy írta:Pontosan mettől meddig tart az Afrika Kupa?
Mert Január viszonylag Drogba és Essien nélkül is menni fog: Hull City,Sunderland,Birmingham,Burnley..
De Februárban: Arsenal,Everton,Wolverhampton,Manchester City. Oda már jól jönne Drogba meg Essien :D
Szóval remélem, hogy Február elején már vége lesz.
Január 10-től 31-ig tart.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#25174 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Pontosan mettől meddig tart az Afrika Kupa?
Mert Január viszonylag Drogba és Essien nélkül is menni fog: Hull City,Sunderland,Birmingham,Burnley..
De Februárban: Arsenal,Everton,Wolverhampton,Manchester City. Oda már jól jönne Drogba meg Essien :D
Szóval remélem, hogy Február elején már vége lesz.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25175 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:... Ash pedig beinjekciózva játszott tegnap.
Au. Legalább tudjuk, miért nem rohangálhatott tegnap oly sokat előre.
Sípcsont...hát reméljük, 2 hét alatt rendbejön. húzós hetek jönnek (4 idegenbeli meccs a Wolves után: Porto, arse, Blackburn, Citeh), ash nagyon kell ebbe a csapatba.
GO BLUES!

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#25176 Hozzászólás Szerző: Keppi »

paco83 írta:Tiszteletem!
Biztos volt már téma de sajna nincs energiám visszaolvasni és keresgetni.
Megtudná valaki mondani hogy Ancelotti mit lát Deco-ban?Mert nem értem miért játszik pláne miért kezdő.
Előre is köszönöm.
Deco azért nem olyan rossz, vannak jó napjai és akkor okosan játszik. Viszont ha Joey bírni fog egy -komolyabb- meccset végig, akkor aligha lesz kezdő!
:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25177 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:... Ash pedig beinjekciózva játszott tegnap.
Au. Legalább tudjuk, miért nem rohangálhatott tegnap oly sokat előre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25178 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bosingwa térdét ma műtötték, Ash pedig beinjekciózva játszott tegnap.
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#25179 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Tiszteletem!
Biztos volt már téma de sajna nincs energiám visszaolvasni és keresgetni.
Megtudná valaki mondani hogy Ancelotti mit lát Deco-ban?Mert nem értem miért játszik pláne miért kezdő.
Előre is köszönöm.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25180 Hozzászólás Szerző: redrum »

ZenZo írta:Random érdekes adat Didier Drogba legutóbbi 42 klub- és válogatott meccsén 36 gólt szerzett. (hogy kinek jutott eszébe pont 42 mérkőzésre vetíteni ezt, nem vágom, lehet, hogy ez az idei mérkőzések száma lenne? Passz, ha valaki megfejtette, várom a választ :) ).
Nyilván így jött ki a legjobb arány. Valószínűleg az azt megelőző x mérkőzésének hozzászámolása rontott volna ezen.
I'm goin' down down down down

Válasz küldése