Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31561 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Essien már most nagyon jó játékos, és még csak fejlődni fog. Biztosan megtanulja majd - akár a saját bőrén is -, hogy a nagyon kemény belépőkkel fel kell hagynia. Hozzáteszem, hogy Lauren-t a mellkasán érte az "ütés", de amikor felkelt már a fogát fogta... Makalele pótolhatatlan, de ha Essiennek sikerülne majd, akkor jól fog járni a csapat. Essien munkabírása valóban mint a bivalyé. Mindenhol ott van, sorra akasztja meg a támadásokat, bár Makelele valami mesterien űzte ezt az Arse ellen! Az, hogy csak 7 gólt kaptunk eddig, azért Essien érdeme is. Azt is érdemes megjegyezni, hogy nem hagyott ki egy meccset sem, amióta megérkezett, és ez mutatja Mourinho hozzáállását is.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31562 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Essien óriási erösités nem vitás ! Nem sok csapatot tudnánk felsorolni akik mondjuk 5 éve ugyanaz a mag alkotja,ha meg ugyan az akkor meg lefelé süllyed (arsenál,MU,Real ) ! Tehát aki mindig toppon akkar maradni rá kell,hogy jöjjön futbalpanoptikum nem a pályára való,frissitésre mindig szüksé van ! És ez sokszor fájó !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31563 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ja..egy 11-est....vagyis a 11-es kipattanóját..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31564 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, tényleg olyan, mint Makalele, de Claude már lőtt gólt és harmadannyiba került!!:) (igaz már a 3. évét tapossa kékben)
Elnézést a tegnapi kiborulásomért....
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31565 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Én is hozzászólok a vitához...Sok mindenben igaza van Tore-nak...de Essient a védelmem alá veszem.A posztján fantaztikusan játszik.Ugyan olyan mint Makelele....nekik kettőjüknek nem a cseleikről vagy a bomba góljaikról kell híresnek lenniük.Végül is elég szimpátia szempontból elég rossz poszton szerepelnek, az ő posztjuk lényege a támadások szűrése, az ellenfél feltartása,labdaszerzés és ezek után minnél előnyösebb pozicióba passzolni a labdát és onnantól a támadások hátulról történő segítsége.Ehez nem kell látványos foci, nincsenek nagyon olyan momentumok a szerepükben ami miatt az ember megjegyezne 1-1 mozdulatukat...ők a szürke eminenciások, a háttér emberek, akik nagy terhet cipelnek a válukon, akik nélkül a csapatnak sokkal több feladata lenne...Abban 1-et értek hogy tradíció, de sajnos nem nagyon mondhatjuk el, te se+én se hogy ebben a 8-9 évben annyira fontos tényező volt a csapatnál a tradíció...játékosok jöttek-mentek, de a kulcsemberek mindig megmaradtak(szerintem)...szóval szerintem most is beszélhetünk egy magról ami van és meg is fog maradni....Guddy nem tudná ellátni Essien posztját, mivel szerintem nem elég agresszív hozzá és szerintem nem nagyon bírná az ütközéseket sem....mindazon által én is nagyon szeretem és csodálom....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31566 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Az a baj, hogy én más vagyok, mint Ti. Nálam a hagyomány sokkal fontosabb, mint a siker. Az én kedvenc játékosaim vagy azok, akik már nagyon régóta a csapatnál vannak és már bízonyítottak (Guddy, Lamps, Terry, Gallas) vagy simán az angol játékosok. (Cole-mindkettő, Glenny, Wayne)
Nem akarok kirakatcsapatot a kedvenc csapatomból, ezért néha (tényleg csak néha) visszavágyom azokba az időkben, amikor még az UEFA kupás hely meg az FA kupa volt a cél. Imádom a csapatot, de a legfontosabb, hogy a tisztesség megmaradjon a csapat berkein belül. Igazából elég nehezen viselem, hogy az egész világ minket gyülöl, pedig nem is ismerik igazán a CHELSEA-t. Nekem, aki már a 8. évemet taposom úgy, hogy csak EGY csapat van, elég nehéz így. Amit Essien csinál, az nálam nem fér bele a körbe. Szerintem nem idevaló játékos. Akármennyire is jó. José-t sem értem mindig. Mi a francért nem játszatja Bridge-t, vagy legalább Del Horno-t???
Guddy-ról: Remek játékos, rengeteg gólt lőtt már nekünk (76-ot) így mindenkinek, aki Chelsea drukker csak is tisztelettel szabad beszélni róla! Olvastátok mit mondott neki José: "Ott játszol, ahol szükségem van rád"
Játszott már védekező középpályást, nagyon jól. Ellenünk (Izland-Mo.) is akkor brillírozott, amikor hátravették a középpályára.
Ő egy legenda. És ezt nem azért mondom, mert a kedvenc játékosom. Be kell, hogy lássátok!

Még egy valami. A közös meccsnézéseken is észrevehettétek, hogy nem káromkodom, főleg a csapatom tagjait nem szídom, csak ritkán. (akikkel nem szimpatizálok) Nekem ők istenek, akikre (bármekkora nagy helyzetet hagy ki) nem mondanék rosszat. Mert a legtöbbjük már tett az asztalra. Így Cech, Carlo, Glenny, JT, Gallas, Bridge, még Carvalho is, Makalele, Joe Cole, Robben, Duff, Lampard, Gudjohnsen számomra szent és sérthetetlen. Drogba, Essien, Ferreira, Del Horno nekem még nem tett le az asztalra semmit.
Remélem nem leszek ezekután közellenség.
Tore
Megértelek én is nosztalgikus alkat vagyok ! Bár ezzel a ki mit tett le, nem mindennel értek eggyet ! Sajnos a mai futbalvilág egyik rákfenéje, tetszik nem tetszik,hogy nincs klubhűség ! Hozzáteszem nem is lehet ! Egy világ verő klubnál sincs ez másképp.Talán a 99.MU- volt ilyesmi ! Pár hete Jimi Floyd aki szerintem mindenidők csatára volt,majdnem hazavágott minket a régi lakhelyén a SB-en ! Na őt elengedni !!!? Ez volt José legnagyobb hibája !! Most nagyon kéne !!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31567 Hozzászólás Szerző: undertow »

elkepeszto mennyit fejlodott joe cole iden is. ha az olaszoknal vagy a spanyoloknal jatszana, akkor mar o lenne a kovetkezo ronaldinho es odakat zengene rola a sajto. fantasztikus. terry es lamps mellett o is beirhatja magat a chelsea legendak koze.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31568 Hozzászólás Szerző: undertow »

Tore, pontosan mi is volt a bajod Essiennel az arse meccsen? semmi tul durvat nem csinalt. lauren szineszkedese tevesztett meg? nagyon utaztak arra az arse jatekosok, hogy Essiennek mar a hirneve alapjan lapot osztassanak a biroval.
a bolton es a pool ellen valoban durva volt a belepoje, de szerintem most nem csinalt semmit, amiert el lehetne/kene itelni.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31569 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Remélem nem leszek ezekután közellenség...
Szerintem Te is érzed, hogy sokszor csak ugratunk Essiennel vagy Drogbával... ;)
Bár én sem értek egyet Veled, Essient nagyon jó játékosnak tartom (csak sokallom az érte kifizetett összeget). Drogbáért most sem rajongok, de idén még hasznosabban játszik mint tavaly, bár folyamatosan jó teljesítményre ő sem képes...
ToreAndre írta:Az a baj, hogy én más vagyok, mint Ti. Nálam a hagyomány sokkal fontosabb, mint a siker. Az én kedvenc játékosaim vagy azok, akik már nagyon régóta a csapatnál vannak és már bízonyítottak (Guddy, Lamps, Terry, Gallas) vagy simán az angol játékosok...
Ezzel nem csak Te vagy így, igaz, a mai futballvilágban nehéz hagyományokról beszélni. Főleg, hogy a Chelsea volt az első csapat, amely 11 külföldivel állt ki... Szerintem attól még nem lettünk kirakatcsapat, mert Essient megvettük. A csapat magja pont az általad felsoroltakból áll...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31570 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az a baj, hogy én más vagyok, mint Ti. Nálam a hagyomány sokkal fontosabb, mint a siker. Az én kedvenc játékosaim vagy azok, akik már nagyon régóta a csapatnál vannak és már bízonyítottak (Guddy, Lamps, Terry, Gallas) vagy simán az angol játékosok. (Cole-mindkettő, Glenny, Wayne)
Nem akarok kirakatcsapatot a kedvenc csapatomból, ezért néha (tényleg csak néha) visszavágyom azokba az időkben, amikor még az UEFA kupás hely meg az FA kupa volt a cél. Imádom a csapatot, de a legfontosabb, hogy a tisztesség megmaradjon a csapat berkein belül. Igazából elég nehezen viselem, hogy az egész világ minket gyülöl, pedig nem is ismerik igazán a CHELSEA-t. Nekem, aki már a 8. évemet taposom úgy, hogy csak EGY csapat van, elég nehéz így. Amit Essien csinál, az nálam nem fér bele a körbe. Szerintem nem idevaló játékos. Akármennyire is jó. José-t sem értem mindig. Mi a francért nem játszatja Bridge-t, vagy legalább Del Horno-t???
Guddy-ról: Remek játékos, rengeteg gólt lőtt már nekünk (76-ot) így mindenkinek, aki Chelsea drukker csak is tisztelettel szabad beszélni róla! Olvastátok mit mondott neki José: "Ott játszol, ahol szükségem van rád"
Játszott már védekező középpályást, nagyon jól. Ellenünk (Izland-Mo.) is akkor brillírozott, amikor hátravették a középpályára.
Ő egy legenda. És ezt nem azért mondom, mert a kedvenc játékosom. Be kell, hogy lássátok!

Még egy valami. A közös meccsnézéseken is észrevehettétek, hogy nem káromkodom, főleg a csapatom tagjait nem szídom, csak ritkán. (akikkel nem szimpatizálok) Nekem ők istenek, akikre (bármekkora nagy helyzetet hagy ki) nem mondanék rosszat. Mert a legtöbbjük már tett az asztalra. Így Cech, Carlo, Glenny, JT, Gallas, Bridge, még Carvalho is, Makalele, Joe Cole, Robben, Duff, Lampard, Gudjohnsen számomra szent és sérthetetlen. Drogba, Essien, Ferreira, Del Horno nekem még nem tett le az asztalra semmit.
Remélem nem leszek ezekután közellenség.
Tore
Only one Di Matteo!

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#31571 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Én nagyon sajnálom hogy megint Ronaldinho mögött végzett Lamps, de végülis ez is szép. Csak így tovább Frank :lol:
Forever Blues!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31572 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Robi írta:
Clarmont írta:
ToreAndre írta: Guddy sokkal jobban eltudná látni azt a posztot!!!
Nem tudom, hogy egy csatarbol mert akarsz vedekezo kozeppalyast csinalni...
Gudy szerintem 3.-4. számú csatár Josénál.Már tavaly is (asszem),de lehet hogy csak idén,a középpályán játszatta inkább a "mester".
Nálam egyébként Guddy nem kezdő,és tom hogy ez semmit se jelent,de én a FIFA-ba is eladtam őt.
Ezen a poszton Geremit kezdi favorizálni muri.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31573 Hozzászólás Szerző: Robi »

a FIFA szavazáson is a brazil zseni,Roinaldinho lett az első,és itt is "csak" második Lampard.
Szerintem ez is szép eredmény....majd jövőre

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31574 Hozzászólás Szerző: Robi »

Clarmont írta:
ToreAndre írta: Guddy sokkal jobban eltudná látni azt a posztot!!!
Nem tudom, hogy egy csatarbol mert akarsz vedekezo kozeppalyast csinalni...
Gudy szerintem 3.-4. számú csatár Josénál.Már tavaly is (asszem),de lehet hogy csak idén,a középpályán játszatta inkább a "mester".
Nálam egyébként Guddy nem kezdő,és tom hogy ez semmit se jelent,de én a FIFA-ba is eladtam őt.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#31575 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta: Guddy sokkal jobban eltudná látni azt a posztot!!!
Nem tudom, hogy egy csatarbol mert akarsz vedekezo kozeppalyast csinalni...

Vendég

#31576 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem Essien volt az utobbi idők legjobb igazolása ! Eddig a csapat leghasznosabb embere volt ! Az jót tesz a csapatnak hogy eltiltás miatt nem játszik a barca ellen??? Akkor rossz a tv-ém ! Meccsenként kb 30 labdát,szerez mindenüt ott van ! Gudinak ehez a poszthoz nem sok köze van,hisz tavaly még csatár volt,jövöre meg lehet,hogy kapus !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31577 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Kezd elegem lenni Essienből! Az egy állat! Kimondottan örülök, hogy nem játszhat a Barca ellen. Még kiállítatná magát. Védekező középpályásnak jó, de arra ott van Maka.
Guddy sokkal jobban eltudná látni azt a posztot!!
Ennyi pénzt kiadni egy ekkora állatért!!
Nagyon nem érte meg szerintem!

Drogba megint szinte szart se csinált. Visszajöhetne már a régi formája. És különben is: Scotty-t a csapatba!!!:)

Van két balhátvédünk. Miért Gallas játszik azon a poszton?? Ez idegesítő!
Tore...Drogba pl, kiosztott 1 gólpaszt..és összehozott rgy 11-est..amit nem fújtak be...ez tényleg semmi...:)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31578 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Cole is simán tudna játszani Essien helyén....de Essien tényleg jó vétel a kpra,csak mostanában erőszakos...1 kicsit vissza kéne vennie magából...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#31579 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Csáó
Hár Essienről más a véleményem lehet hogy durva egy kicsit de vele sokkal jobb a középpálya, na de mindegy én inkább a kedvencemről irok J. Cole-ról aki már honapok óta a legjobb a csapatban.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31580 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kezd elegem lenni Essienből! Az egy állat! Kimondottan örülök, hogy nem játszhat a Barca ellen. Még kiállítatná magát. Védekező középpályásnak jó, de arra ott van Maka.
Guddy sokkal jobban eltudná látni azt a posztot!!
Ennyi pénzt kiadni egy ekkora állatért!!
Nagyon nem érte meg szerintem!

Drogba megint szinte szart se csinált. Visszajöhetne már a régi formája. És különben is: Scotty-t a csapatba!!!:)

Van két balhátvédünk. Miért Gallas játszik azon a poszton?? Ez idegesítő!
Only one Di Matteo!

Válasz küldése