Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29321 Hozzászólás Szerző: twopac »

mondjuk ha elmenne lampard lehet akkor tudna igazán érvényesüln ballack,de ha meglátnám lampit barcás mezbe lehet hozzá vágnám a távirányítót a tv-hez
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29322 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szpecnaz írta:
undertow írta:milyen huzavonaval?
tenyleg, felhaborito, hogy a szezon vege utan elutazott nyaralni :)

azert legalabb mi, chelsea drukkerek ne kezdjuk habzo szajjal lampardot szidni, mert firkalt valami hazugsagot az notw...
huzavona alatt nem az újságot értem...mi a legegyszerűbb....lamps tesz egy nyilatkozatott, hogy itt szeretne maradni és akkor aláírja a szerződést....(ha itt szeretne maradni akkor nem hiszem hogy 9.000 fonton menne a cirkusz)...ha meg nem akkor mondja azt hogy kéri a klubot engedje el..ennyi...
igen szpecnaz összefoglalta a lényeget ! azt,hogy ezt nem tette meg kicsit orrolok rá,de szerintem ez nem fog kihatni a játékára :D :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29323 Hozzászólás Szerző: undertow »

lampard a szezon vege utan elutazott nyaralni. azota nem targyalt a klubbal.
ebbol kifolyolag nyilatkozni se nyilatkozik hetene, a szezon vegen megtette, ezt neha ujra feldolgozzak a lapok.
minden mas kacsa, dul az uborkaszezon/

egyebkent egy emlitesre melto hir igy nez ki:
Agent Steve Kutner said today that neither Lampard, chief executive Peter Kenyon nor himself have been free to set up a meeting since the end of last season.

Lampard, who has been linked with moves to Barcelona and Juventus, will now join up with his team-mates in America next Monday but Kutner won't be going with him.

Kutner, however, is adamant there is no cause for alarm and said: "The three of us haven't had a chance to have talks.

"There has never been a time when the three of us have been free as Frank has been on holiday and Peter has been away. But nothing has changed. Frank has always said he wants to stay at Chelsea for the rest of his career.

"He will join up with Chelsea's tour next week and will be as committed as ever. Nothing can get sorted out until he gets back, but there is no rush."


pontos idezet, es nev szerint emlitve a forras.

persze lehet, hogy van benne csusztatas, hiszen daily mail. :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29324 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:milyen huzavonaval?
tenyleg, felhaborito, hogy a szezon vege utan elutazott nyaralni :)

azert legalabb mi, chelsea drukkerek ne kezdjuk habzo szajjal lampardot szidni, mert firkalt valami hazugsagot az notw...
huzavona alatt nem az újságot értem...mi a legegyszerűbb....lamps tesz egy nyilatkozatott, hogy itt szeretne maradni és akkor aláírja a szerződést....(ha itt szeretne maradni akkor nem hiszem hogy 9.000 fonton menne a cirkusz)...ha meg nem akkor mondja azt hogy kéri a klubot engedje el..ennyi...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29325 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:milyen huzavonaval?
tenyleg, felhaborito, hogy a szezon vege utan elutazott nyaralni :)

azert legalabb mi, chelsea drukkerek ne kezdjuk habzo szajjal lampardot szidni, mert firkalt valami hazugsagot az notw...
nézd essien és drogba már évközbe aláirt ! terry 100x-or elmondta,hogy itt fog maradni csak üljenek le vele tárgyalni,de azért megnyugodnék ha végre alákanyarintaná azt a szerződést ! lampi dettó ! nekem mondjuk ez baromi magas,hogy majd minden héten 3x-or elmodják,hogy itt szeretnék befejezni pályafutásukat,de még nem ültek le ??? mi van elfogyott a tinta a stamford bridg-en ? van ennél fontosabb ?? ki itt a hunyó ? kenyon ? esetleg a játékosok ? ne mondja senki,hogy nem édesebb a pihenés,hogy tudom hol kezdem a felkészülést a következő szezonban ! ezt baromira nem fogom fel ! én nem szidom habzó szájjal lampit csak azt mondom,hogy ha ezek után mégis elmegy akkor ő sose volt igazán kék,mert nem emelt fővel tette ! poyetnek is nehezen bocsátottam meg a rotterhamet !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29326 Hozzászólás Szerző: undertow »

milyen huzavonaval?
tenyleg, felhaborito, hogy a szezon vege utan elutazott nyaralni :)

azert legalabb mi, chelsea drukkerek ne kezdjuk habzo szajjal lampardot szidni, mert firkalt valami hazugsagot az notw...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29327 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:én voltam aki a legdurvábban fogalmazott ! sokminden nem tetszik ebbe a lampard ügyben és frankben sem ! 1 miért nem hosszabít ? 2 ha nem hosszabít és ilyen 'ál pénz' problémákról susmog a sajtó miért nem cáfol ? 3 ha mégis igaz a ballack és seva fizu többlete az miért akkora baj ? két klasszis játékosról beszélünk aki nagyon alul teljesitett,de például sevának 1000x-er jobb múltja van és nem biztos,hogy fog olyan magasságokba eljutni mint az ukrán ! vessetek meg,de én így gondolom független az idei évtől ! ha elmenne a barcába kb dinnye,henry,eto és messi után állhatna sorrba a képzeletbeli pénztárnál !!!! és tuti,hogy nem kapna annyi pénzt mint nálunk !!! imádom a srácot ! annyi lampard mezem van,hogy folyik ki a szekrényemből,ha kinyitom ! viszont,ha azt mondaná,hogy boccsánat,de 29 éves vagyok szeretnék máshol is focizni más országban és örökké szeretni fogom a klubot.de eligazolok akkor bennem nem lenne semmi csalodotság ! 30 éves koromig én is sportoltam.ebből éltem ! abszolult megérteném,hogy új kihivás érdekli ! viszont,ha kiderül,hogy 9000 font miatt megy el és lassan 6 hónapja hülyiti a szurkolókat akkor tényleg gerinctelen ember !!ráadásul akkora feszültséget hagyna maga mögött ami erössen rányomná a bélyeget a következő szezonra ! remélem hazajön és dönt vagy így vagy úgy ! csak korrekten !!!!!
egyben igaza van Tibinek...ezzel a huzavonával csak egy dolgot ér el...ha elmegy nem lesz valami nagyon szép a búcsúja...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29328 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én voltam aki a legdurvábban fogalmazott ! sokminden nem tetszik ebbe a lampard ügyben és frankben sem ! 1 miért nem hosszabít ? 2 ha nem hosszabít és ilyen 'ál pénz' problémákról susmog a sajtó miért nem cáfol ? 3 ha mégis igaz a ballack és seva fizu többlete az miért akkora baj ? két klasszis játékosról beszélünk aki nagyon alul teljesitett,de például sevának 1000x-er jobb múltja van és nem biztos,hogy fog olyan magasságokba eljutni mint az ukrán ! vessetek meg,de én így gondolom független az idei évtől ! ha elmenne a barcába kb dinnye,henry,eto és messi után állhatna sorrba a képzeletbeli pénztárnál !!!! és tuti,hogy nem kapna annyi pénzt mint nálunk !!! imádom a srácot ! annyi lampard mezem van,hogy folyik ki a szekrényemből,ha kinyitom ! viszont,ha azt mondaná,hogy boccsánat,de 29 éves vagyok szeretnék máshol is focizni más országban és örökké szeretni fogom a klubot.de eligazolok akkor bennem nem lenne semmi csalodotság ! 30 éves koromig én is sportoltam.ebből éltem ! abszolult megérteném,hogy új kihivás érdekli ! viszont,ha kiderül,hogy 9000 font miatt megy el és lassan 6 hónapja hülyiti a szurkolókat akkor tényleg gerinctelen ember !!ráadásul akkora feszültséget hagyna maga mögött ami erössen rányomná a bélyeget a következő szezonra ! remélem hazajön és dönt vagy így vagy úgy ! csak korrekten !!!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#29329 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Én az ijeneket úgy utálom, hogy Nemzeti Sport, The Sun, stb. Drogba összel 2010-ig aláírt a Chelsea-hez. Nem hiszem, hogy elakar igazolni. Csak a sajtónak kell a téma. Valamit rágcsálni kell nyáron. És akkor itt van ehhez a Chelsea...
Reach out touch blue (faith)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29330 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bauer írta:Te jó ég! Egy pár ember hozzászólása nagyon meglepett! Könyörgöm Lampard évek óta a chelsea motorja, lelke. Most a fizetés dologba ne nagyon menjünk bele (amúgy lampard mellett állok, nehogy már ő ne érjen meg annyi pénzt nekünk mint seva vagy ballack), de emberek! "Ha megy akkor megy, nem áll meg az élet..." "Gerinctelen szar ember, menjen a picsába", te jó ég!!!
Lehet, hogy anglián kívül, egy másik csapatban nem lenne ennyire meghatározó játékos, de itt AZ!
Nem hiszem el, hogy csak én gondolom úgy, hogy Lampard távozása súlyos csapás lenne a klubbnak... Persze nem játszhat örökké, meg azt se mondom, hogy innen vonuljon vissza, de én még jó pár évig szeretném kékben látni!
110-et, 120-at szeretne? Szerintem megérdemli, szerintem tett már annyit a klubbért...
Aki meg ezen ügy kapcsán szidja (ha jól emlékszem talán tibi71 volt a legkeményebb hangnemben beszélő), hát inkább nem is mondok semmit...
Ez az én véleményem, rosszul gondolom? Nem tudom, talán a felháborodott emberkéknek igazuk van. Ballack és Sheva télleg többet érdemel... Meg ugye ők klubbhűségből játszanának itt kevesebbért is...
Na persze, ez vicc...
miért?...ha elmegy megáll az élet?...NEM!...sajnálnám, de akkor el kellene égessem a mezemet?...Anno Zola is itthagyott minket(jó, ő máshogy)....mégis van még Chelsea FC!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29331 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:az nso pedig drogbáról irja,hogy távozik ! mi van ma !! nem marad játékosunk !
chelseafan jol irja.
egyebkent a the sun volt a forras, akik egy tavaly nyari 'hiruket' melegitettek fel...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29332 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:azt nem gondolod,hogy ennek semmi alapja ? viszont nem emlékszem arra,hogy határozottan elzárkozna és visszautasitaná ezeket a 'vádakat' !
mar miert gondolnam, hogy van? mert egy notw szintu hazugsaggyar ezt irta? minden forras es idezet nelkul? na ne vicceljunk.
es mar miert kene minden nevetseges pletykat kommentalnia? hadd nyaraljon nyugodtan...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2007. július 2., hétfő 7:09-kor.

Bauer
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. május 6., vasárnap 12:55

#29333 Hozzászólás Szerző: Bauer »

Te jó ég! Egy pár ember hozzászólása nagyon meglepett! Könyörgöm Lampard évek óta a chelsea motorja, lelke. Most a fizetés dologba ne nagyon menjünk bele (amúgy lampard mellett állok, nehogy már ő ne érjen meg annyi pénzt nekünk mint seva vagy ballack), de emberek! "Ha megy akkor megy, nem áll meg az élet..." "Gerinctelen szar ember, menjen a picsába", te jó ég!!!
Lehet, hogy anglián kívül, egy másik csapatban nem lenne ennyire meghatározó játékos, de itt AZ!
Nem hiszem el, hogy csak én gondolom úgy, hogy Lampard távozása súlyos csapás lenne a klubbnak... Persze nem játszhat örökké, meg azt se mondom, hogy innen vonuljon vissza, de én még jó pár évig szeretném kékben látni!
110-et, 120-at szeretne? Szerintem megérdemli, szerintem tett már annyit a klubbért...
Aki meg ezen ügy kapcsán szidja (ha jól emlékszem talán tibi71 volt a legkeményebb hangnemben beszélő), hát inkább nem is mondok semmit...
Ez az én véleményem, rosszul gondolom? Nem tudom, talán a felháborodott emberkéknek igazuk van. Ballack és Sheva télleg többet érdemel... Meg ugye ők klubbhűségből játszanának itt kevesebbért is...
Na persze, ez vicc...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29334 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha elmegy drogba lampi és roben akor végünk sajnos!
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29335 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:az nso pedig drogbáról irja,hogy távozik ! mi van ma !! nem marad játékosunk !
Hazugság.

Meanwhile, Ivory Coast forward Drogba has denied reports linking him with a move to European champions AC Milan.

"Milan? What a good club, they are the champions of Europe. But I have spoken to nobody," he added.

"I only know what I read in the press but there is no problem with my contract with Chelsea. My deal is clear and no bother to me."

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29336 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

az nso pedig drogbáról irja,hogy távozik ! mi van ma !! nem marad játékosunk !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29337 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A Newcastle elkezdte a tárgyalásokat Geremivel. Úgy látszik megvan az egyik távozó!

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... clid=8&lid

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29338 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:nekem már az nagyon unszimpi,hogy itt sajton keresztül hangoztattja hogy mennyire bántja ballack és seva fizuja !! ez kinek jó ?? mert a csapatnak biztos nem ! 1 focistának aki angol és a pl-ben focizik sőt a chelsea-ben(már ami a pézt illeti) az ne hőbörögjön a pénzről és a megbecsülésről !! ha ez eto-val történik meg akkor röhögök na de hogy lampardal :oops:
hangoztatja? mutatsz tole egy idezetet?
azt nem gondolod,hogy ennek semmi alapja ? viszont nem emlékszem arra,hogy határozottan elzárkozna és visszautasitaná ezeket a 'vádakat' !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29339 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:Úgy gondolom, hogy pofátlanság a klub vezetőségtől, hogy Ballack & Sheva jobban keres, mint azok, akik éveken át hajtottak/hajtanak a Chelsea-ben. Ez nem pénz kérdés, hanem presztízs.
(tehát ebben a kérdésben Lampard mellé álltam)

Hmmm...a nem cenzúrázott válaszomat írom inkább a dolog másik felével kapcsolatban... :oops:
Lampard a spanyol ligában egy szürke egér lenne, mert ő csak angol szinten technikás...lehet, hogy egyeseknek ez erős, de ez van. :evil:
Finomabban fogalmazva, nem lenne olyan meghatározó játékos a Barca-ban, mint a Chelsea-ben, erre fogadni is mernék...ennyi... 8)
Abban igazat adok - mégha pofátlanságnak nem is tartom - hogy Ballack vagy Sevcsenko ne keressen többet Lampardnál, de ennyi erővel minden szezon elején minden játékosunkkal köthetnénk új szerződést az új érkezők szintjére tornázva a régiek fizetését. Aztán meg a szezon után a mutatott játék alapján aki alulteljesített, attól meg visszaszednék a pénzt :) Ne már... Ezzel a már így is nevetséges pénzügyi helyzetünket tennénk katasztrofális szinten nevetségessé... az, hogy az újakat mennyiért tudjuk szerződtetni, nem szabadna, hogy zavarjon egy ilyen kaliberű játékost. Szerintem. Ennél még Gallas indoka is elfogadhatóbb számomra. Nem ott játszott, nem annyit stb. amennyit akart, miegymás, nade a pénz miatt... mert ha még negyedannyit kapna, mint a fent említett két ember. Jóhogy már nem azért verik magukat, hogy ki mennyiért került a klubhoz... érte csak 11 millát fizettek, Seva pedig 50-ért jött. Áááh. Szóval mint ember, megértem, de mint szurkoló, már kevésbé. De ez van.
----
Lampard a Barcaban kb annyira jutna, mint Guddy. Annyira való ő a La Ligaba, mint Del Horno a PL-be. Ez tény. Persze rámcáfolhat.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29340 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:nekem már az nagyon unszimpi,hogy itt sajton keresztül hangoztattja hogy mennyire bántja ballack és seva fizuja !! ez kinek jó ?? mert a csapatnak biztos nem ! 1 focistának aki angol és a pl-ben focizik sőt a chelsea-ben(már ami a pézt illeti) az ne hőbörögjön a pénzről és a megbecsülésről !! ha ez eto-val történik meg akkor röhögök na de hogy lampardal :oops:
hangoztatja? mutatsz tole egy idezetet?

Válasz küldése