Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30281 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ezt tényleg értelmetlen hasonlitgatás mert nem tudhatjuk hogy henry hogy birta volna josé defenzív taktikáját illetve didi wenger rohanós játékát !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30282 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
undertow írta:nem most kezd kibontakozni. most van a csucson. ennel jobb mar nem lesz, a kerdes csak az, hogy meddig tud meg ezen a szinten maradni.
nekem bőven elég ameddig a szerződése szól !
nekem is :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30283 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Felelötlenség volt, mondjuk ki. Ugyanez van Diarra-val is...csak ő még kevesebbet játszik. Ezért nem akarom, hogy Aaron Lennon idejöjjön.
diarra teljesen mas eset. korban, pozicioban, ismertsegben...
ZenZo szepen megfogalmazta a kulonbsegeket, nem akarom en is ugyanazt elmondani :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30284 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Nem biztos, hogy célszerű összehasonlítani Drogba-t Henry-vel (vagy bármely két játékost) elért eredményeik, statisztikáik stb. alapján. Nem egy csapatban játszanak, teljesen más játékstílussal, stb stb. De szerintem Henry játéka sokkal ingadozóbb, mint Drogba-é.
egyreszt egyetertek, tenyleg mas tipusu csatarok, nem tul konnyu osszehasonlitani oket.
masreszt nem hiszem, hogy onri ingadozobb lenne. jelen pillanatban ugyan drogba majdnem minden meccsen jol jatszik, de elotte erosen ingadozott. onri hosszu evek ota szinte minden meccsen jo, egyedul a nagy meccseken szokott eltunni, azt viszont rendszeresen :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30285 Hozzászólás Szerző: kdako »

SWP épp a múlt héten nyilatkozta, hogy jól érzi magát, nem akar menni sehova, megharcol a helyéért. Nekem ez a hozzáállás szimpatikus. Remélem nem adjuk el, mert hiába álltunk át a szélsőjátékról, két ember ezen a poszton kevés.

Diarra esete teljesen más, őt nem azért hoztuk, hogy rögtön kiszorítsa Makét, előtte a jövő, tanulhat és bizonyíthat majd. Egyre inkább ez irányba megy át a futballpiac: fiatalon (18-21) vegyél játékost töredék áron. Örülök, hogy ezt a Chelsea-nél is kezdik felismerni.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30286 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Henrynak szerencséje volt, hogy egy csúcson lévő válogatottban helyet kapott 98-ban. Ott rúgott talán 3 gólt, de senki sem mondja, hogy ő nyerte meg a vb-t a franciáknak. Hiába lőtt előtte gólokat a Monacóban, a vb-n fedezték fel. És ha az nincs, most kb. ott tart, mint Cisse.
:shock: ez tobbszorosen nem igaz. bar utalom a patkanykeput, de be kell ismerni, hogy a kislabujjaban is tobb tehetseg van, mint cissenek osszesen.
masreszt pedig vb ide, vb oda, whinger ugyis vitte volna magava az arseba, o csinalt belole sztart es egyertelmuen a kedvenc jatekosa.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30287 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
Chelsea88 írta:
ToreAndre írta:Ebben a szezonban lehet, de az életben sosem lesz olyan sikeres és jó játékos, mint Henry. Mondom ezt úgy, hogy nem rajongok a békaképűért....
Már míért ne lehetne?! Sztem bőven megvan benne a kvalitás,és most kezd kibontakozni...Főleg Seva mellett...
nem most kezd kibontakozni. most van a csucson. ennel jobb mar nem lesz, a kerdes csak az, hogy meddig tud meg ezen a szinten maradni.
nekem bőven elég ameddig a szerződése szól !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30288 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelsea88 írta:
ToreAndre írta:Ebben a szezonban lehet, de az életben sosem lesz olyan sikeres és jó játékos, mint Henry. Mondom ezt úgy, hogy nem rajongok a békaképűért....
Már míért ne lehetne?! Sztem bőven megvan benne a kvalitás,és most kezd kibontakozni...Főleg Seva mellett...
nem most kezd kibontakozni. most van a csucson. ennel jobb mar nem lesz, a kerdes csak az, hogy meddig tud meg ezen a szinten maradni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30289 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem+ nehogy már josé hibája legyen hogy ilyen gyengén focizik a chelsea-be ! amikor ide jött tudta hogy nem dárdait vagy kristont kell kiszoritani a csapatból ! megszédült attól a számtól amit mindenhéten a bankszámlára utalnak és Ő nem mérte fel igazán jól a szakmai fejlödését ! állandoan siratjátok bridge-et de most hosszabitott ! végül is +született a gyerek jó a pénz a háznál beéri a srác kevesebb játék lehetőséggel mert nagyon úgy néz ki a válogatottnál és a chelsea-ben 2.számú ember ! ráadásul swp kapott annyi lehetőséget hogy bebizonyitsa hogy hiba lenne eladni őt ! ha vissza emlékeztek valahogy joe cole is így kezdte a csapatnál. beált a pool ellen győztes gólt rugott ha jól emlékszem 2x-er + a mu ellen is ! emigyen is hozzá lehet állni a dolgokhoz nem csak vagdalozni egész évbe hogy ha nem kapok folyamatos játéklehetőséget akkor veszem kalapomat mert ez a chelsea itt sokkal nagyobb a mérce aki nem veszi tudomásul menjen hívják bárhogy az illetőt !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30290 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Felelötlenség volt, mondjuk ki. Ugyanez van Diarra-val is...csak ő még kevesebbet játszik. Ezért nem akarom, hogy Aaron Lennon idejöjjön.
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30291 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:SWP döntött így, szerintem nem volt kötelező. Maradhatott volna sztár egy kiscsapatban, de ő inkább idejött, Joe Cole, Robben, (akkor még) Duff posztjára.
Ez rendben, nem kényszerítette senki. De egy Chelsea elég pontosan meg tudja határozni, hogy mennyire van/lesz szüksége egy bizonyos játékosra. Főleg akiért 20 milla fölött fizet.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30292 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Függetlenül attól, hogy szerintem sem kellett volna megvásárolnunk, a klub nem tudhatta, hogy nálunk nem lesz képes ugyanarra a teljesítményre, amire a Cityben. Ott nagyot játszott. Másrészről - ahogy Wisey is írta - ehhez kellett SWP is, az ő döntése is volt. A klub részéről azt érezném hiánynak, hogy ha menni akar, nem engedjük el. És nyilatkozata alapján Shaun nem akar távozni. Ki tudja, talán jövőre összekapja magát, és ő lesz az új meglepetés ember, mint idén Essien :) (Őszintén ezt azért én sem hiszem, mert ehhez szegénynek nőnie kéne vagy 30 centit, híznia 30 kilót, na meg k*rva jól teljesíteni... :) )

Diarra helyzete pedig azért kicsit másabb, ő nem volt annyira felkapott játékos, ha jól tudom a francia másodosztályból érkezett, és inkább tisztában lehetett azzal, hogy az ő ideje csak 1-2 év múlva jön el, ezért is írt alá 5 éves szerződést, arról nem is beszélve, hogy még 21 éves! Ha pedig tényleg Make utódja, akkor a legjobb helyen van. Többen írták, hogy azért már Makelele gyorsasága is megkopott kissé, s egyre többször kell elválasztani az ellenfelet szabálytalanság útján a labdától. S függetlenül attól, hogy óriási játékosnak - s egyben a Chelsea sikersorozatának egyik kulcsfontosságú játékosaként - tartom számon, jövőre lehet, hogy felesben nyomja végig a szezont honfitársával. Erre sokkal nagyobb esélyt látok, mint SWP feltámadására. Különben is csípom a srácot, és innen is minden jót kívánok neki a Chelsea-s karrierjéhez! Az ő megtartását feleannyira sem tartanám elhibázott lépésnek, mint SWP-jét. Sőt. SWP-ért szerintem most kaphatnánk jó 10-12 millát, jövőre talán a felét sem. (Tisztában vagyok vele, hogy mennyiért adtuk el Guddy-t és Duffot, mielőtt valaki ezzel érvelne, és szerintem többet is kaphattunk volna értük, ha egy kicsit leállunk alkudozni! Főleg Huth ára alapján!)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30293 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:Nekem csak az a szomorú ebben, hogy egy Chelsea szintű klub nem érez fikarcnyi felelősséget sem egy fiatal játékos karrierjéért. SWP-t nem lett volna szabad megvásárolni.
Egyetértek. De SWP nem az egyetlen egy kívétel, akivel ez történik (Diarra, Johnson...) és, ha bizonyos pletykáknak igazat adunk, akkor nem is Ő lesz az utolsó.
Kívánom neki, ha elmegy, mutassa meg a valódi tudását. Én láttam Őt a City-ben...
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30294 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:Nekem csak az a szomorú ebben, hogy egy Chelsea szintű klub nem érez fikarcnyi felelősséget sem egy fiatal játékos karrierjéért. SWP-t nem lett volna szabad megvásárolni.
SWP döntött így, szerintem nem volt kötelező. Maradhatott volna sztár egy kiscsapatban, de ő inkább idejött, Joe Cole, Robben, (akkor még) Duff posztjára.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30295 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nekem csak az a szomorú ebben, hogy egy Chelsea szintű klub nem érez fikarcnyi felelősséget sem egy fiatal játékos karrierjéért. SWP-t nem lett volna szabad megvásárolni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30296 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Úgy tűnik, meglehet az első távozónk a téli szezonban: lapértesülések szerint Peter Kenyon, a Chelsea igazgatója jelezte: egyelőre nem tervezik egyik játékosuk eladását sem, de hivatalos ajánlat esetén tárgyalnának a West Ham együttesével SWP eladásáról. sok szó esett már a távozást illetően itt a fórumon a napokban, én még mindig amondó vagyok, nem ejtenék sok könnyet érte. Nem tudott maradandót alkotni nálunk, máshol újra esélyt kaphat erre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30297 Hozzászólás Szerző: zirkonium »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30298 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Ingadozóbb??:) Drogba: halovány Franciaországban, kitünő Franciaországban, halovány Angliában, kitünő Angliában....:) Mi az, hogy ingadozóbb??

(Hihetetlen, Henry-t kell védenem...:))
Azt értettem ezalatt, hogy Henry több hullámvölgybe kerül egy szezon során, mint Drogba. Lehet, hogy amikor jól megy neki sokkal jobb, de amikor nagyon szarul megy neki és ez többször van, mint Didinek, akkor viszont hihetelen gyengusz a bukszaszájú...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30299 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

CARLO CUDICINI szerint győzelemre játszanak vasárnap és nem elégszenek meg az egy ponttal.Az olasz kapus hatalmas összecsapásra számít, de úgy véli a kékeknél minden adott a MU legyőzésére.

“A MU ligaelsőként áll ki ellenünk, 3 ponttal vezetnek előttünk. De mi vagyunk a bajnokok és ez nagyon sokat jelent. Ők is nyerni akarnak, de mindez nem érdekel engem. Tisztelem őket, de ez minden. Az idegek foöntosak, de hozzászoktunk már az ilyen meccsekhez. A prioritás a győzelem! A döntetlen egyik fél számára sem elég jó. "

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30300 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ingadozóbb??:) Drogba: halovány Franciaországban, kitünő Franciaországban, halovány Angliában, kitünő Angliában....:) Mi az, hogy ingadozóbb??

(Hihetetlen, Henry-t kell védenem...:))
Only one Di Matteo!

Válasz küldése