Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24581 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Tehát karácsonyfa?:

---------Anelka
------Joey - Deco
--Malouda-Lamps-Ballack


Sztem inkább 4-3-3 lesz, és talán lesz széljáték, mint a sunderland ellen. Én legalábbis ebben reménykedem...[/quote]

Amúgy megfigyeltem akkor ilyen,amilyen a középpálya amikor játszik Iva és A.Cole is.Vagyis rajtuk kívül nem nagyon lesz "szélső".J.Cole és Malouda is "szabadon"fog játszani,mint ahogy szoktak meccsek óta.És számomra ez zavaró,hogy elvileg 3 irányító minek van pályán egyszerre?(Deco,Ballack,Lampard...de ugye ők sem klasszikus irányítók)
Remélem eredménytől függetlenül Carlo kihasználja majd mind a 3 cserelehetőségét.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24582 Hozzászólás Szerző: undertow »

a karácsonyfa az egyik opció. természetesen lehet ez is:

--------anelka
malouda-------joey
----lamps---deco
--------ballack

esetleg deco és ballack megcserélve. vagy malouda hátrébb és deco a csatár mögött.

a legvalószínűbb viszont szerintem egy keverék valahol a kettő között, ahol a csatár mögötti két ember szabadon mozoghat a széleken és középen is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#24583 Hozzászólás Szerző: emsanya »

undertow írta:
emsanya írta: És akkor Deco baloldalon?? A széljátékot ne tegye tönkre a portugál, akkor inkább szerencsétlenkedjen középen, ott még ki tudják segíteni és nem olyan feltünő...
Remélem nem ez a verzió lesz, hanem tényleg Lamps--Ballack--Deco hármas középen.
nem, a csatár mögött az egyik támadó középpályásként:
...anelka
joey-deco

és inkább ezt preferálnám, mert védekezni nem tud és a brumik nem a preston, jó eséllyel gólt kapnánk róla ha megint ő lenne leghátsó középpályás.
Tehát karácsonyfa?:

---------Anelka
------Joey - Deco
--Malouda-Lamps-Ballack


Sztem inkább 4-3-3 lesz, és talán lesz széljáték, mint a sunderland ellen. Én legalábbis ebben reménykedem...

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24584 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Ballack-ot miért lehet szavazni a hónap címéért? Szerintem két lehetőség merülhet fel:1;vagy arcra osztályoznak 2;Ballack-on kívül lehet még vagy 10 emberre :D
Azért a csapatból nekem kapásból 4-5 játékos teljesítménye előrébb van mint a németé.
Igaz,hogy nem egy feltűnő játékos a pályán,de azért néha hozza a kötelezőt,egyszerűen csak nem szimpatikus,mert több fiatal játékos is tudná hozni a szintjét negyedannyi fizetésért :roll:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24585 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:tudja-e valaki hogy drogba már fog-e játszani a birningham city ellen?:D
Nem fog játszani még holnap, majd csak a hétvégi meccsen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24586 Hozzászólás Szerző: undertow »

emsanya írta: És akkor Deco baloldalon?? A széljátékot ne tegye tönkre a portugál, akkor inkább szerencsétlenkedjen középen, ott még ki tudják segíteni és nem olyan feltünő...
Remélem nem ez a verzió lesz, hanem tényleg Lamps--Ballack--Deco hármas középen.
nem, a csatár mögött az egyik támadó középpályásként:
...anelka
joey-deco

és inkább ezt preferálnám, mert védekezni nem tud és a brumik nem a preston, jó eséllyel gólt kapnánk róla ha megint ő lenne leghátsó középpályás.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#24587 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kecske01 írta:tudja-e valaki hogy drogba már fog-e játszani a birningham city ellen?:D
Na akkor fussunk neki még1x. Mit szeretnél?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24588 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

tudja-e valaki hogy drogba már fog-e játszani a birningham city ellen?:D

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24589 Hozzászólás Szerző: Galóca »

grimrieper írta:ha te a decot meg a ballack elnevezetu jatekosokat jonak talalod.
inkabb nezzel meg egy Chelsea merkozest mielott valami ekkora hulyeseget beirsz.
Én sehova nem írtam azt, hogy jónak találom Deco-t és Ballackot, csak nem tartom alibi játékosoknak:
Kire gondolsz: Ballack-ra, Malouda-ra, Deco-ra? Lehet, hogy alibi, de nincs más.(szerintem amúgy sem alibijátékosok, de mindegy)
Alibijátékosokat akarsz látni, akkor nézd a NB1-et, Angliában is lehet fogni. :D

Decot bár próbálkozik csak szar(bár az utolsó meccsen, hajaj), és Balle ahogy te is írtad lassú, bár akar és sokat harcol. Alibi játékos a Chelsea-be Kalou, ő aki minden meccsen "5 percet látszik" a pályán.

Amúgy Ballackra lehet szavazni a január hónap legjobb játékosa szavazásán:
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 73,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24590 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:azt azért ne feledjük, hogy mindkét hír pofátlan találgatás, hiszen se anelka, se joey, se a chelsea fc nem faxolja a konkrét igényeket és ajánlatokat a sajtónak.
az anelkás hír egyébként pont olyan első blikkre, mintha a múlt heti hírekből egész egyszerűen lecserélték volna joey nevét a franciáéra...
Nekem is gyanus utóbbi; Ancelotti meg viccesre vette:
"I think that they are speaking with his agent and they will try to find the right solution for both the club and for him," said Ancelotti.

"I'm confident he'll sign. Anelka is a top player and this club needs to have a lot of top players. And so, it's the same question with Joe Cole. We want to keep him and he wants to stay. There will be a resolution.

"Anelka has told me he wants to stay. He's happy with me. He's happy to work with me, and I'm very happy to work with him. That's a wedding, no? We don't want to break up."
:lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#24591 Hozzászólás Szerző: emsanya »

undertow írta:
erre tippelnék, a hétvégén is decot húzta hátra amolyan pirlo szerepkörbe charlie. esetleg:

malouda-lamps
......ballack
És akkor Deco baloldalon?? A széljátékot ne tegye tönkre a portugál, akkor inkább szerencsétlenkedjen középen, ott még ki tudják segíteni és nem olyan feltünő...
Remélem nem ez a verzió lesz, hanem tényleg Lamps--Ballack--Deco hármas középen.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24592 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Ancelotti most jelentette be a sajtótájékoztatón, hogy Lampard játszhat holnap, ma már edzett, viszont Belletti 3-4 hétig nem áll rendelkezésre. Drogba és Kalou szerda délelőtt jelentkezik Cobhamben, holnap még nem játszanak, de szombaton igen.

Így viszont kérdés, hogy ki lesz a védekező kp, mert Essien, Mikel és Belletti sincs. Matics, Ballack, Cork?
lamps-ballack
.....deco

erre tippelnék, a hétvégén is decot húzta hátra amolyan pirlo szerepkörbe charlie. esetleg:

malouda-lamps
......ballack

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24593 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:Ha Joe Cole is fizetésemelést kér, ne csodálkozzunk ha egy igazi zsoldos is ezt teszi.

Én mondjuk nem emelnék fizetést - addigra remélhetőleg beérik Sturridge vagy esetleg Borini. Anelka pedig lehet rutinos vésztartalék a kispadon, arra bőven elég lesz neki a heti 80.000 font.
azt azért ne feledjük, hogy mindkét hír pofátlan találgatás, hiszen se anelka, se joey, se a chelsea fc nem faxolja a konkrét igényeket és ajánlatokat a sajtónak.
az anelkás hír egyébként pont olyan első blikkre, mintha a múlt heti hírekből egész egyszerűen lecserélték volna joey nevét a franciáéra...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#24594 Hozzászólás Szerző: dunyha »

ÉN sem értem miért nem lehet több támadóval játszani, amúgy ez nem 4-3-3 lesz szerintem hanem megint karácsonyfa...:S

Valami ilyet vártam erre a meccsre:
Cech - Ivanovics, Terry, Carvalho, AC, - J.Cole, Cork, Lampard, Zhirkov - Anelka, Sturridge

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24595 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ya es meg gombas szaktars ez az ancelotti szegenysegi bizonyitvanya hogy nem a Sturridge -t jatszatja hanem a kocsog deco-ballack parost

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24596 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Galóca írta:
rafanadal írta:
kdako írta:És itt a kezdő holnapra: Cech, Ivanovics, JT, Riccy, Ash, Ballack, Lamps, Deco, Malouda, Joey, Anelka.
Eléggé meglepett, hogy Deco bent van a kezdőben és Sturridge nincs. Szerintem jobb lenne ha Deco helyén Joey játszana s Sturridge pedig elől Anelkával.
A kezdőcsapatból kiderül, hogy most a 4-3-3-as felállásban kezdünk, így a kezdőben csak 1 csatár kerülhet ez meg szerintem nem kérdéses, hogy ki az(Anelka). A hátvédsor alap semmi meglepetés nincs. Deco helyén azért nem játszhat Joey, mivel akkor ki játszik a jobb szélső pozícióban? Malouda az egyetlen klasszikus bal szélső játékosunk a keretben, én is rá szavaznék, már csak azért is mert hazai pályán elég gólveszélyes, arról nem is beszélve, hogy egyetlen alternatívája van Zhirkov, aki végigjátszotta a hétvégi kupameccset.
gergő17 írta:ez a kezdő engem idegesít :? sok alibi játékos miért kezd? :?
Kire gondolsz: Ballack-ra, Malouda-ra, Deco-ra? Lehet, hogy alibi, de nincs más.(szerintem amúgy sem alibijátékosok, de mindegy)
hát ilyen kezdővel szép játékra már eleve nem számítok. :roll: Így nehéz lesz nyerni.
Chelsea-Sunderland kezdőcsapat:
Cech; Ivanovic, Carvalho, Terry (c) (Alex 46.), A. Cole (Zhirkov 46.); Ballack, Belletti, Lampard; J. Cole, Malouda, Anelka
Néha nézz utána miket írsz egy változás van ugyanis, Belletti helyett Deco játszik!!!! :evil:
kedves gomba szaktars ahogy elnezem nemcsak a neved gomba de ettel egy kicsitt a bolond fajtabol. ha te a decot meg a ballack elnevezetu jatekosokat jonak talalod. ugyanis az a nemet sour kraut olyan lassu hogy teknoc erno a Dr Bubo-bol siman lekorozni es megpatkolna menet kozben. na es akkor vegyuk deco szaktarsat aki egy szelet kenyeret nem tud a kolykenek az ebedlo asztalnal atadni nemhogy egy jo past egesz merkozesen. ezek az emberkek nme azert vannak itt mert ernek valamit hanem azert mert hogy nekunk annyi lovenk van hogy sajnalatbol etetjuk oket. ahogy ezek jatszanak ugy meg egyu fel labu kaloz is tud meg akkor is ha a falabat a hona ala kapja.inkabb nezzel meg egy Chelsea merkozest mielott valami ekkora hulyeseget beirsz.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24597 Hozzászólás Szerző: Galóca »

rafanadal írta:
kdako írta:És itt a kezdő holnapra: Cech, Ivanovics, JT, Riccy, Ash, Ballack, Lamps, Deco, Malouda, Joey, Anelka.
Eléggé meglepett, hogy Deco bent van a kezdőben és Sturridge nincs. Szerintem jobb lenne ha Deco helyén Joey játszana s Sturridge pedig elől Anelkával.
A kezdőcsapatból kiderül, hogy most a 4-3-3-as felállásban kezdünk, így a kezdőben csak 1 csatár kerülhet ez meg szerintem nem kérdéses, hogy ki az(Anelka). A hátvédsor alap semmi meglepetés nincs. Deco helyén azért nem játszhat Joey, mivel akkor ki játszik a jobb szélső pozícióban? Malouda az egyetlen klasszikus bal szélső játékosunk a keretben, én is rá szavaznék, már csak azért is mert hazai pályán elég gólveszélyes, arról nem is beszélve, hogy egyetlen alternatívája van Zhirkov, aki végigjátszotta a hétvégi kupameccset.
gergő17 írta:ez a kezdő engem idegesít :? sok alibi játékos miért kezd? :?
Kire gondolsz: Ballack-ra, Malouda-ra, Deco-ra? Lehet, hogy alibi, de nincs más.(szerintem amúgy sem alibijátékosok, de mindegy)
hát ilyen kezdővel szép játékra már eleve nem számítok. :roll: Így nehéz lesz nyerni.
Chelsea-Sunderland kezdőcsapat:
Cech; Ivanovic, Carvalho, Terry (c) (Alex 46.), A. Cole (Zhirkov 46.); Ballack, Belletti, Lampard; J. Cole, Malouda, Anelka
Néha nézz utána miket írsz egy változás van ugyanis, Belletti helyett Deco játszik!!!! :evil:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24598 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem annyira nem vészes. Deco mondjuk szar lesz, de Lamps elfogadható formát fut, Malouda magához képest egész jó mostanság, Anelka úgyis rúg egyet, ha nincs Drogba :) és Joey-nak is csak kijön egyszer a lépés.

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Játékosok

#24599 Hozzászólás Szerző: my_bad »

hát ilyen kezdővel szép játékra már eleve nem számítok. :roll: Így nehéz lesz nyerni.

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24600 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

ez a kezdő engem idegesít :? sok alibi játékos miért kezd? :?

Válasz küldése