Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24541 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kdako írta:Ancelotti most jelentette be a sajtótájékoztatón, hogy Lampard játszhat holnap, ma már edzett, viszont Belletti 3-4 hétig nem áll rendelkezésre. Drogba és Kalou szerda délelőtt jelentkezik Cobhamben, holnap még nem játszanak, de szombaton igen.

Így viszont kérdés, hogy ki lesz a védekező kp, mert Essien, Mikel és Belletti sincs. Matics, Ballack, Cork?
tuti ballack lesz

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24542 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ancelotti most jelentette be a sajtótájékoztatón, hogy Lampard játszhat holnap, ma már edzett, viszont Belletti 3-4 hétig nem áll rendelkezésre. Drogba és Kalou szerda délelőtt jelentkezik Cobhamben, holnap még nem játszanak, de szombaton igen.

Így viszont kérdés, hogy ki lesz a védekező kp, mert Essien, Mikel és Belletti sincs. Matics, Ballack, Cork?
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#24543 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ha Joe Cole is fizetésemelést kér, ne csodálkozzunk ha egy igazi zsoldos is ezt teszi.

Én mondjuk nem emelnék fizetést - addigra remélhetőleg beérik Sturridge vagy esetleg Borini. Anelka pedig lehet rutinos vésztartalék a kispadon, arra bőven elég lesz neki a heti 80.000 font.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24544 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Zsoca írta:Sajnálnám, ha elmenne, de ilyen feltételek mellett (márha igaz, amit galóca írt) nem szabad megtartani. Pedig kezdem nagyon megszeretni, az idei szezonja szerintem jobb, mint a tavalyi. Meg ő is mondta h szeret nálunk játszani... Bízok benne, hogy marad, mert nehéz lenne pótolni, nagyon hasznos tagja a csapatnak.
A pénzen kívül nem nagyon tudok elképzelni más akadályt, hiszen ha most hosszabbítunk vele lényegében kap egy olyan szerződét, amely legalább 2012.06.31-ig szól (2,5 év), ami egy 30, két hónap múlva 31 éves játékosnál több, mint jónak számít, főleg csatár poszton.

"Márha" igaz amiket írnak(nem én találom ki :wink: )
Bár ő 2014-ig szeretne szerződést, ami szerintem utópia:
http://article.wn.com/view/2009/12/16/A ... ve_abroad/" onclick="window.open(this.href);return false;

Új szerződés:
http://www.imscouting.com/global-news-a ... sea-/3726/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jelenlegi szerződés:
(tudom, hogy nem a legjobb forrás, de Alex Diamond cikkei ált.ban jók)
http://www.goal.com/en-gb/news/2603/che ... arn-a-new-" onclick="window.open(this.href);return false;
Nicolas Anelka (with 18 months left on his current deal, he also wants a reported raise from £80,000 to around £120,000)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24545 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Sajnálnám, ha elmenne, de ilyen feltételek mellett (márha igaz, amit galóca írt) nem szabad megtartani. Pedig kezdem nagyon megszeretni, az idei szezonja szerintem jobb, mint a tavalyi. Meg ő is mondta h szeret nálunk játszani... Bízok benne, hogy marad, mert nehéz lenne pótolni, nagyon hasznos tagja a csapatnak.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24546 Hozzászólás Szerző: Galóca »

kdako írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html

A sky értesülése szerint megakadtak a tárgyalások Anelkával a szerződéshosszabbításról. csak 10 százalék az esély, hogy aláír. bár neki nem nyáron jár le, mint Joey-nak, hanem egy évvel később.
A hírek arról szólnak, hogy a jelenlegi 80000 font/hét összeg helyett 120000 font/hét összeget akar.
Egy 30 éves játékosnak akinek a szerződése 2011.06.11 jár le, amikor is már 32 éves lesz, és már az esetleges transzfer-embargó sem lesz már hatályban meghosszabbítani a szerződését, ráadásul ilyen feltételek mellett szerintem nem kellene. Ha neki nem elég, hogy 32 évesen még itt focizhat egy két évig 80000 fontért, el kell engedni amikor lejár a szerződése ingyen, fölösleges eladni úgy sem lehet sokat kaszálni már rajta.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24547 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A sky értesülése szerint megakadtak a tárgyalások Anelkával a szerződéshosszabbításról. csak 10 százalék az esély, hogy aláír. bár neki nem nyáron jár le, mint Joey-nak, hanem egy évvel később.
GO BLUES!

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24548 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

Nem tudja valaki, hogy a játékosok az ANK-ról melyik meccsre érkeznek vissza?
We're by far the greatest team...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24549 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szerintem 2008-ban szarabbul eshetett nekik, mert ott a döntőben kaptak ki. Most viszont még a döntőbe se kerültek. Én csak az utazás miatt ill. hogy "visszaszokjanak", azért gondoltam hogy csak a hétvégén állnának be.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#24550 Hozzászólás Szerző: dunyha »

emsanya írta:
Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
A hétközi fordulót nem vállalják még? Vagy gondolom egy ilyen erőltet menet után, még padra sem ülnek le...
Hát több mint 1 hetet pihentek, az Algériai meccsen sem hajtották ki a belüket, és a leggyorsabban úgy teszik magukat túl, ha játszanak és b**nak pár gólt.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24551 Hozzászólás Szerző: Galóca »

emsanya írta:
Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
A hétközi fordulót nem vállalják még? Vagy gondolom egy ilyen erőltet menet után, még padra sem ülnek le...
Nem lehetett sokkal nehezebb, Elefántcsontpart 3 tétmeccset játszott, akár a Chelsea januárban amióta nincsenek itt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#24552 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
A hétközi fordulót nem vállalják még? Vagy gondolom egy ilyen erőltet menet után, még padra sem ülnek le...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#24553 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca írta: Remélem Drogbáéknak ez nem lesz lelki gond. :)


ááá Tegnap néztem és szerintem Drogba úgy szart az egészbe ahogy van :wink: gondolom a nyilatkozatokban majd sír rí hogy mennyire sajnálja,de nekem úgy tünt hogy az egész tornán takaréklángon égett

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24554 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Zsoca írta:
Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
Én is így voltam vele. :D Remélem Drogbáéknak ez nem lesz lelki gond. :)
Hát én azért jobban örültem volna ha Elefántcsontpart nyeri az ANK-t. Szerintem kibírtuk volna azt a pár hetet még távol vannak.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24555 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Antifiu írta:Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
Én is így voltam vele. :D Remélem Drogbáéknak ez nem lesz lelki gond. :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24556 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ezért szurkoltam Algériának. A hétvégén akkor már csatasorba is állhatnak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#24557 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Kiestek az elefántok,jönnek haza Drogbáék... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24558 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ParanoidAndroid írta:GOAL IVORY COAST! And it's Kalou! He popped up on the right, cutting it inside to Yaya Toure, he tried a shot which ricocheted off Bougherra back to Kalou who was onside obviously and took a touch before drilling it easy into the bottom right.
scorestime.com (ilyet sem láttam még :) )

20:30 HT ' Cote d'Ivoire 1 : 1 Algeria h2h

Salomon Armand Magloire Kalou 4' (<- ez meg ki a franc :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24559 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

GOAL IVORY COAST! And it's Kalou! He popped up on the right, cutting it inside to Yaya Toure, he tried a shot which ricocheted off Bougherra back to Kalou who was onside obviously and took a touch before drilling it easy into the bottom right.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24560 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

ZenZo írta:Porto - Belenenses, ahol 30 tizenegyest lőttek a párbaj során.
az tényleg szép :shock:
esetleg nem tud vki többet a meccsről? ha igen, akkor az írja meg légyszi a megfelelő topic-ban
biztos jó téma lenne :)
We're by far the greatest team...

Válasz küldése