Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#18701 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
dankodavid írta:http://www.youtube.com/watch?v=T1GW1TWT ... r_embedded
Iva már a katalányok ellen készül :D
Alatta komment:

"Ivanovic,you are a shame for Serbia-punch him like a real Serb>IN THE FACE!!!Kosovo is Serbia..." :D

:DD Frankon leboxolta a gyereket....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18702 Hozzászólás Szerző: kiki »

ChesterB írta:Bertrand nincs nevezve a BL-re, így bosingwa lesz a balbekk ha így marad. hurrá :cry: :cry: :cry:
szerintem ez lesz: Iva-Cahill-Terry-Luiz
Azért nem gyenge 8)
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18703 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:http://www.youtube.com/watch?v=T1GW1TWT ... r_embedded
Iva már a katalányok ellen készül :D
Alatta komment:

"Ivanovic,you are a shame for Serbia-punch him like a real Serb>IN THE FACE!!!Kosovo is Serbia..." :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18704 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:legyen igazad, inkább Ferreira kezdjen, vagy akár Essien. és Dankó úr, a barcás előzetesed mikorra várható? :D
A meccsnapon, vagy előtte fog kimenni, értelemszerűen :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#18705 Hozzászólás Szerző: Chester »

legyen igazad, inkább Ferreira kezdjen, vagy akár Essien. és Dankó úr, a barcás előzetesed mikorra várható? :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18706 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Bertrand nincs nevezve a BL-re, így bosingwa lesz a balbekk ha így marad. hurrá :cry: :cry: :cry:
Az szvsz borítékolható, hogy a portugál fasszopó nem fog egy ilyen fontos meccsen kezdeni, legalábbis RDM eddigi tetteiből erre következtetek. Sőt, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez csak egy olcsó mind game.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#18707 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bertrand nincs nevezve a BL-re, így bosingwa lesz a balbekk ha így marad. hurrá :cry: :cry: :cry:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#18708 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

BlueBlood1993 írta:
Николаевич írta:Ash kihagyhatja a Sp*rs és a Barca elleni londoni meccset is

Hát, Bertrand akkor be lesz dobva rendesen a mély vízben. AVB Bosingwát tette volna be balbunkónak, de Bobby még jobb oldalra is hamarabb teszi PF-et, szóval ettől nem félek. Még max azt tudom elképzelni hogy a Barca ellen kiteszi Luizt a szélre, és JT meg Cahill pedig játszik középen.

De ha Ryan jól játszik ma és vasárnap, akkor akár benn is ragadhat. Ash azért jobb lenne, már csak azért is, mert Messi egy interjúban azt nyilatkozta hogy ellene utál a legjobban játszani, olyan mintha gondolatolvasó lenne. :D
Hát legalább biztosan el tudjuk dönteni ezek után a meccsek után, hogy kell-e venni balhátvédet, vagy házilag megoldjuk...bár én ennek most nem örülök, azért jobb lett volna AC, de ez egy igazi értékmérő lesz.

Idén láttam minden meccset amin Bertrand játszott, és egy kivételével mindig közepesen jó teljesítményt nyújtott. Lehet hogy ha több lehetőséget kapna(Ash idén 32 lesz, nem biztos hogy bír évi 60 meccset), talán még bátrabb és magabiztosabb lenne.

És ne feledkezzünk meg van Aanholtról sem, aki szintén jól játszott azon a pár meccsén tavaly.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#18709 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:Ash kihagyhatja a Sp*rs és a Barca elleni londoni meccset is

Hát, Bertrand akkor be lesz dobva rendesen a mély vízben. AVB Bosingwát tette volna be balbunkónak, de Bobby még jobb oldalra is hamarabb teszi PF-et, szóval ettől nem félek. Még max azt tudom elképzelni hogy a Barca ellen kiteszi Luizt a szélre, és JT meg Cahill pedig játszik középen.

De ha Ryan jól játszik ma és vasárnap, akkor akár benn is ragadhat. Ash azért jobb lenne, már csak azért is, mert Messi egy interjúban azt nyilatkozta hogy ellene utál a legjobban játszani, olyan mintha gondolatolvasó lenne. :D
Hát legalább biztosan el tudjuk dönteni ezek után a meccsek után, hogy kell-e venni balhátvédet, vagy házilag megoldjuk...bár én ennek most nem örülök, azért jobb lett volna AC, de ez egy igazi értékmérő lesz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#18710 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ash kihagyhatja a Sp*rs és a Barca elleni londoni meccset is

Hát, Bertrand akkor be lesz dobva rendesen a mély vízben. AVB Bosingwát tette volna be balbunkónak, de Bobby még jobb oldalra is hamarabb teszi PF-et, szóval ettől nem félek. Még max azt tudom elképzelni hogy a Barca ellen kiteszi Luizt a szélre, és JT meg Cahill pedig játszik középen.

De ha Ryan jól játszik ma és vasárnap, akkor akár benn is ragadhat. Ash azért jobb lenne, már csak azért is, mert Messi egy interjúban azt nyilatkozta hogy ellene utál a legjobban játszani, olyan mintha gondolatolvasó lenne. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18711 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.youtube.com/watch?v=T1GW1TWT ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Iva már a katalányok ellen készül :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18712 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Kapus77 írta:Alves megsérült, combizomhúzódást szenvedett.
Tarthatna 3 hétig :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18713 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kapus77 írta:Alves megsérült, combizomhúzódást szenvedett.
Valami komolyabb is lehetne, mondjuk lábtörés...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Kapus77
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011. február 4., péntek 15:24
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Játékosok

#18714 Hozzászólás Szerző: Kapus77 »

Alves megsérült, combizomhúzódást szenvedett.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#18715 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Frank Lampard at 184 goals is 18 goals away from equalling Bobby Tambling's record goal tally for Chelsea at 202.
Ezt megfogja dönteni :)
Stone haxleader!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18716 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

In Silva's 1st season with MCFC, he
scored 6 goals & assisted 13 in all
competitions. Mata has surpassed it
with 11 &14 respectively!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18717 Hozzászólás Szerző: chiedis »

pulci03 írta:
chiedis írta:Ettől függetlenül nem viszik ki, szerintem sem fér be. Ott nem asszisztkirály kell mert az van elég, hanem gólerős center. Villa sérülése miatt én Llorente, Raul, Soldado triót vinném.
Na persze majd a 35 éves Raúlt (aki egy isten!!! de semmi értelme sem lenne beleerőltetni ebbe a csapatba) fogják kivinni aki kb. 5 éve nem játszott válogatottban, amúgy meg Del Bosque kijelentette ha Villa felépül és bevethető lesz akkor biztos, hogy elviszi.

Nincs könnyű helyzetben del Bosque van még másfél hónapja, addig még lehet bizonyítani de a döntéssel biztos vagyok benn utolsó utáni pill. várni fog...
Del Bosque hozta fel Rault, én csak ismételtem :) Amúgy iszonyat megy neki, nem is érdemtelenül vinné ki. Torres-szel nekem nincs bajom, csak azt látom h hogyan megy Soldado, Llorente, Raul triónak. Kívánjuk a legjobbakat a szőke tincsesnek. Lehet h Valdes lehet (3.számú kapusként egy percet nem védve lett világbajnok /lol/)
Ha felépül Villa, akkor szerintem biztos nem viszi ki (elég 3 center, Villa, Llorente, Soldado)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#18718 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chiedis írta:Ettől függetlenül nem viszik ki, szerintem sem fér be. Ott nem asszisztkirály kell mert az van elég, hanem gólerős center. Villa sérülése miatt én Llorente, Raul, Soldado triót vinném.
Na persze majd a 35 éves Raúlt (aki egy isten!!! de semmi értelme sem lenne beleerőltetni ebbe a csapatba) fogják kivinni aki kb. 5 éve nem játszott válogatottban, amúgy meg Del Bosque kijelentette ha Villa felépül és bevethető lesz akkor biztos, hogy elviszi.

Nincs könnyű helyzetben del Bosque van még másfél hónapja, addig még lehet bizonyítani de a döntéssel biztos vagyok benn utolsó utáni pill. várni fog...

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Játékosok

#18719 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Szerintem is muszáj kivinniük Torrest, mert egyszerűen klasszis, és bármikor meccseket dönthet el egy pillanat alatt. Ez egy EB-n különösen fontos, ahol van 6-8 meccs (jobb esetben), aztán szevasz tavasz.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#18720 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

amikor berugta a Wigan az egyenlítő gólt csak én láttam azt hogy Essien elkezdett röhögni? volt min..
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése