Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6841 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kanténak ha minden igaz 6 meccset kell kihagynia...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6842 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gallion írta:
Николаевич írta:Azóta hogy, hogy nem eltűnt a szöveg Musonda posztja alól..

Hazard viszont szórt egy triplát tegnap.
Valóban, ha tesójával együtt számoljuk :)


Baszki, tényleg :)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6843 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Николаевич írta:Azóta hogy, hogy nem eltűnt a szöveg Musonda posztja alól..

Hazard viszont szórt egy triplát tegnap.
Valóban, ha tesójával együtt számoljuk :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6844 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azóta hogy, hogy nem eltűnt a szöveg Musonda posztja alól..

Hazard viszont szórt egy triplát tegnap.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6845 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
Pityee írta:Willian első számú helyettese még mindig Pedro, de szerintem inkább fordítva van ez így. Szóval ha továbbra is gyengélkedni fog Vilmos, akkor úgy is Pedro vagy Cesc fog beugrani helyette. Musonda pedig dolgozza végig szorgossan ezt a szezont, még ha nem is kap elég lehetőséget, legyen türelmes és idővel eljön az ideje, Conte nem vak, ha ki fog emelkedni az edzéseken akk befogja dobni őt, ha meg nem akk úgy is lelép és más csapatnál bebizonyíthatja, hogy mire képes. De egyébként abszolút nem szimpatikus, hogy 20 évesen teljesírja az instát, amiért nem kezdő egy top csapatban.
Bármelyik épelméjű edzőnél Pedro > Willian jelen állás szerint. Hova dolgozzon már szerencsétlen? Kapott 1 esélyt, élt vele, aztán a csöves Quarag ellen a padon se volt. Azóta is csend van. Nem a kezdőért sír, hanem a lehetőségekért, azért van különbség. És én sem azt várom Conte-től, hogy mától ő kezdjen, hanem Wili helyén lehessen a padon, mert a brazil a világát nem tudja már...
Nem akarok vészmadár lenni, de pont úgy fogunk járni vele mint De Bruyne-al.Emlékszem hogy Musonda a Barcát is félre tolta amikor ide igazolt, csak hogy együtt játsszon a tesójával.Azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy a Barcában már megkapta volna az esélyt,és ha nem is állandó kezdőként, de jó pár meccsen ott lenne a csapatban.Ez a srác megszerette a csapatunkat,itt akar játszani,küzd,hajt csak hogy megkapja a lehetőséget.Én nagyon nagyon fogom sajnálni, ha ez a srác elmegy,mert máshol biztos hogy be fog futni. Megvan benne az alázat,az ösztönös tehetség,hogy igazán nagy játékos legyen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6846 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Willian első számú helyettese még mindig Pedro, de szerintem inkább fordítva van ez így. Szóval ha továbbra is gyengélkedni fog Vilmos, akkor úgy is Pedro vagy Cesc fog beugrani helyette. Musonda pedig dolgozza végig szorgossan ezt a szezont, még ha nem is kap elég lehetőséget, legyen türelmes és idővel eljön az ideje, Conte nem vak, ha ki fog emelkedni az edzéseken akk befogja dobni őt, ha meg nem akk úgy is lelép és más csapatnál bebizonyíthatja, hogy mire képes. De egyébként abszolút nem szimpatikus, hogy 20 évesen teljesírja az instát, amiért nem kezdő egy top csapatban.
Bármelyik épelméjű edzőnél Pedro > Willian jelen állás szerint. Hova dolgozzon már szerencsétlen? Kapott 1 esélyt, élt vele, aztán a csöves Quarag ellen a padon se volt. Azóta is csend van. Nem a kezdőért sír, hanem a lehetőségekért, azért van különbség. És én sem azt várom Conte-től, hogy mától ő kezdjen, hanem Wili helyén lehessen a padon, mert a brazil a világát nem tudja már...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6847 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:És Wili-nek hány meccs gyalázatos, nézhetetlen teljesítménye kell még, hogy "kirakódjon" a kezdőből/padról? Tényleg azért játszatja Conte, mert magas a fizetése? Nagy csalódás lenne... Általában csere volt, persze volt amikor kezdett, néhány gólpasszt kiosztott, de most nem fogom visszakeresni a statisztikáját. Amíg nem kapja meg a lehetőséget a PL-ben, nem fogjuk tudni megítélni, hogy hol tart a fejlődésben. Nem tartom szerencsésnek, hogy ilyeneket posztol, mert így magával baszhat ki, de maximálisan megértem, hogy így érez.
Willian első számú helyettese még mindig Pedro, de szerintem inkább fordítva van ez így. Szóval ha továbbra is gyengélkedni fog Vilmos, akkor úgy is Pedro vagy Cesc fog beugrani helyette. Musonda pedig dolgozza végig szorgossan ezt a szezont, még ha nem is kap elég lehetőséget, legyen türelmes és idővel eljön az ideje, Conte nem vak, ha ki fog emelkedni az edzéseken akk befogja dobni őt, ha meg nem akk úgy is lelép és más csapatnál bebizonyíthatja, hogy mire képes. De egyébként abszolút nem szimpatikus, hogy 20 évesen teljesírja az instát, amiért nem kezdő egy top csapatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6848 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Inkább az a kérdés, ki tudja-e hozni magábol ami benne van. És arra elég-e az a pár meccs, amit itt játszik a ligalupában. Innen könnyű mondani, hogy miért nem kezdő végig, de baromi nehéz egy jo fizetésű brazil vagy spanyol válogatottat kirakni és berakni őt stabilan. Sajnos ez továbbra sem fifa, komplexebb dolog ennél.

Betis-ben egyébként milyen teljesítményr nyujtott összességében? Nekem úgy rémlik csere is volt. Ha nem ő róla lenne szó, ide hoznátok egy betisből egy tehetséget és beraknátok kezdőbe?

Jobban járna ha felépítené magát mint Lukaku, kisebb csapat, de stabil játéklehetőség. És ha ott se jön be, akkor beállhat a sorba, sok ilyen tehetség volt itt már, Kakuta kb ugyanez a sztori volt.
És Wili-nek hány meccs gyalázatos, nézhetetlen teljesítménye kell még, hogy "kirakódjon" a kezdőből/padról? Tényleg azért játszatja Conte, mert magas a fizetése? Nagy csalódás lenne... Általában csere volt, persze volt amikor kezdett, néhány gólpasszt kiosztott, de most nem fogom visszakeresni a statisztikáját. Amíg nem kapja meg a lehetőséget a PL-ben, nem fogjuk tudni megítélni, hogy hol tart a fejlődésben. Nem tartom szerencsésnek, hogy ilyeneket posztol, mert így magával baszhat ki, de maximálisan megértem, hogy így érez.
Jogos, Willian nincs formában, mindenki tudja. Csak nehéz berakni edzőként egy olyat, akinek kb . semmi múltja sincs, mondjuk 10 meccsen keresztül kezdőbe, mint aki volt már év játékosa is nálunk és előrébb van a keretben. Ezért mondtam h nála inkább a kölcsön játszana, akár télen, mert így pazarolja el az idejét. És ott kell olyat nyujtania, h rábassza az ajtot az edzőre, ez a néhány golpassz ez semmire se elég, egy kis spanyol csapatban.

Abraham példája nagyon jo lehet, letett vmit tavaly a másodosztályban, lépett is egy szintet, sokkal járhatóbb út, mint várni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6849 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nekem úgy rémlik, hogy '16 tavaszán többnyire kezdő volt, meg is hosszabbítottuk a kölcsönt 1 évvel. Aztán nyáron jött Poyet és valami nem működött már. Poyetnek sem, mert fél évet ha ott volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6850 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Inkább az a kérdés, ki tudja-e hozni magábol ami benne van. És arra elég-e az a pár meccs, amit itt játszik a ligalupában. Innen könnyű mondani, hogy miért nem kezdő végig, de baromi nehéz egy jo fizetésű brazil vagy spanyol válogatottat kirakni és berakni őt stabilan. Sajnos ez továbbra sem fifa, komplexebb dolog ennél.

Betis-ben egyébként milyen teljesítményr nyujtott összességében? Nekem úgy rémlik csere is volt. Ha nem ő róla lenne szó, ide hoznátok egy betisből egy tehetséget és beraknátok kezdőbe?

Jobban járna ha felépítené magát mint Lukaku, kisebb csapat, de stabil játéklehetőség. És ha ott se jön be, akkor beállhat a sorba, sok ilyen tehetség volt itt már, Kakuta kb ugyanez a sztori volt.
És Wili-nek hány meccs gyalázatos, nézhetetlen teljesítménye kell még, hogy "kirakódjon" a kezdőből/padról? Tényleg azért játszatja Conte, mert magas a fizetése? Nagy csalódás lenne... Általában csere volt, persze volt amikor kezdett, néhány gólpasszt kiosztott, de most nem fogom visszakeresni a statisztikáját. Amíg nem kapja meg a lehetőséget a PL-ben, nem fogjuk tudni megítélni, hogy hol tart a fejlődésben. Nem tartom szerencsésnek, hogy ilyeneket posztol, mert így magával baszhat ki, de maximálisan megértem, hogy így érez.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6851 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább az a kérdés, ki tudja-e hozni magábol ami benne van. És arra elég-e az a pár meccs, amit itt játszik a ligalupában. Innen könnyű mondani, hogy miért nem kezdő végig, de baromi nehéz egy jo fizetésű brazil vagy spanyol válogatottat kirakni és berakni őt stabilan. Sajnos ez továbbra sem fifa, komplexebb dolog ennél.

Betis-ben egyébként milyen teljesítményr nyujtott összességében? Nekem úgy rémlik csere is volt. Ha nem ő róla lenne szó, ide hoznátok egy betisből egy tehetséget és beraknátok kezdőbe?

Jobban járna ha felépítené magát mint Lukaku, kisebb csapat, de stabil játéklehetőség. És ha ott se jön be, akkor beállhat a sorba, sok ilyen tehetség volt itt már, Kakuta kb ugyanez a sztori volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6852 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Alázat.. RLC-t nem tudom, de Musondában pl több alázat van mint a fél kezdőben összesen.. szóval ha valaki megérdemelné, az ő

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6853 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Volt már szó erről sokszor és valamelyik nagy manager mondta, hogy a mai fiatalok nem elég türelmesek és nem elég kitartóak, nincs bennük annyi alázat. Persze tökre értem, hogy egy RLC és Musonda, ha megkapná a lehetőséget főleg egy Willian helyett rendszeresen, akkor tudnának bizonyítani, de azért a mester óvatos, nem meri még berakni őket, kitudja miért... talán mert nem elég jók? nem értik a taktikát hosszú távon? nem tudom. Musondanak nagyon drukkolok hogy kiszorítsa vilmost, mert jelenleg a formáját tekintve a legrosszabb játékosunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6854 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

igen, Conte ezt nem szereti... de tudja hogy mi potenciál van Musondában, és sztem Hazard is inkább Musondát támogatná.. minimális remény van, de reménykedek :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6855 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:jah XD reggel van... na meglátjuk. remélem utcalány gyorsan kiszorítja willit, mert a gyerek lehetne Hazard 2... és le van szarva hogy gyenge, ha rohadt veszélyes. Conte is kicsit gondolkodhatna.
Hát ha Conte tudomására jut amit írt, még kevesebb esélye lesz... Nem hiszem, hogy díjazza, ha a játékosok nyíltan elégedetlenek (még ha csak a közösségi oldalukon). Valami történhetett a háttérben, ha a válogatott szünetben tette ezt ki, nem pedig egy meccs előtt/után közvetlen. :| Egyébként igen, Wili helye a teljesítménye tükrében már rég nem kéne, hogy biztos legyen (még ha csak a kispadról beszélünk).

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6856 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

jah XD reggel van... na meglátjuk. remélem utcalány gyorsan kiszorítja willit, mert a gyerek lehetne Hazard 2... és le van szarva hogy gyenge, ha rohadt veszélyes. Conte is kicsit gondolkodhatna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6857 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:a kommentet látom de a post nem tölt be. az mi?
Az a post, a feketeség. Amúgy most nézem az a komment tőle származik? Nem vagyok vmi nagy Instagramos, csak megzavart, hogy nincs a pipa a neve mellett.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6858 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

a kommentet látom de a post nem tölt be. az mi?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6859 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.instagram.com/p/BaCobAVBCoC ... by=musonda Na ez vajon most mi akar lenni... :roll: A testvére kommentjét érdemes olvasni.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#6860 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Az lehet, hogyha izom vagy mozgasszervi fáradság. Ezt adom. Azt meg meg jobban, hogy ki tudja mi a gond.?

Válasz küldése