Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30321 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta: Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Ha Joey ilyen könnyen feladja, akkor őt sem kell itt tartani. De mivel ő bevallottam Chelsea drukker már kiskora óta, nem hiszem hogy pár meccs kihagyása miatt elkívánkozna innen. Álmai csapatában játszhat, és ő az aki a legjobban tudja, hogy eljön majd az ideje. Emlékeztek milyen keveset játszott eleinte, és hová feljlődött? Joey-t nem kell félteni, talpraesett gyerek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30322 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ugyan! Joey nem megy sehova! Hagyjuk már meg a sajtónak az ilyeneket, hogy kevés játék miatt elmegy. Igaz, hogy sérülése óta PL mérkőzésen még nem volt kezdő, de csereként nem egyszer beállt, és hát nem sokat mutatott. De ha valamelyik csatárunk véletlenül megsérül, amire azért van esély (mint pl. most Seva), máris a 4-3-3-hoz nyúl José, ott pedig a csatár két szélső párja Robben és Joey lesz. Azért, mert mostanában nem játszott még végig egy mérkőzést, nem kell ilyeneken gondolkodni. Akkor már miért nem inkább Geremi vagy SWP távozásáról beszélünk? Vagy Diarra, Kalou, Mikel? JC-nek nagyon sok esélye van a pályára kerülésre, és ezt ő is tudja. Robben-t is állandóan faragják, és nála sem ritka a sérülés. Ballackra a bírók mindent befújnak, és könnyen kerül elő a lap is, neki szerintem még egy eltiltás benne van akár ebben az őszi szezonban is. Vagy ne adj' isten Lamps kidől - előfordulhat. 22 játékosunk van, de csak 11 léphet pályára egy meccsen. Ettől még a maradék 11 nem fog egyből lelépni. Baromi erős a keretünk, ami jó, sőt. Nekem is hiányzik Joey a pályáról, de jelenleg nem tudnám, ki helyén szerepeltetném. Három védővel soha nem fogunk kezdeni. Egy szűrőnk is lesz a mérkőzés elején. Marad a középpálya és az eslő sor. Lampard helyére? Mikor végre a régi kitűnő formáját idézi? Nem. Essien helyén? Ezt azt hiszem nem kell indokolni, miért nem. Ballack? Most, mikor végre elkapta a fonalat és jól játszik? Drogba? Sheva? Szerintem jelenleg ez a legerősebb felállásunk. A wingerek most kissé háttérbe szorulnak, de eljön az ő idejük is, elég, ha a fent említettek közül egy is kidől valami miatt. Hát szerintem ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30323 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

tibi71 írta:szerintem gyors és erőszakos,de nem egy joe cole tipusú aki labda müvész.
Gyors és kreatív. Ettől függetlenül tényleg nem egy Maradona, de nem is ezért szeretjük. :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30324 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem gyors és erőszakos,de nem egy joe cole tipusú aki labda müvész.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30325 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

tibi71 írta:baromi jó winger !!!
Tehát kreatív és pengés. :wink: Szerintem.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30326 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !
Láttunk már ilyet....:/ (pl.: Duffer)
én imádom duff-ot de hogy kreatív és pengés játékos lenne ????? 1 baromi jó winger !!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30327 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !
Láttunk már ilyet....:/ (pl.: Duffer)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30328 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Te neked nem volt egy varju a csaladodban ???J. Cole itt lett vilag star miert menne el . Vissza fogja magat kuzdeni a kezdobe es kesz. A masik hogy rengeteg merkozes var rank ,ahol mindig kell friss lab. Biztos lehetsz benne hogy fog o eleget jatszani az iden. Ya es annyi hogy a serulese utan csak nem azt gondoltad hogy azonnal vissza a kezdobe ? Persze ujra kiujul a serules akkor meg azt irtad volna hogy mekkora hulye a Muri hogy miert nem vigyazz jobban ra .
Szeptember vége óta jól van. Október elején már végig játszott egy tartalék meccset, ahol fantasztikus volt. Azóta több, mint 1 hónap eltelt. Már rég játszhatna és már rég az egykori fényében tündökölne.
A sérülés már a múlté!

Miért menne el? Amiért Duff, Guddy, Johnson, Kezman...és még sorolhatnám. KEVÉS JÁTÉKLEHETŐSÉG.

Azzal, hogy folyamatosan lecserélődik a keret, a régi, jó játékosok elkívánkoznak, mert José mindig az újakat játszatja valamiért...(Bridge-cashley, Essien-Gudjohnsen, Ballack-Joe Cole....)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30329 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
szerintem január környékére kiszoritja ballackot ! ilyen kreatív játék inteligens játékost bűn lenne elengedni !

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30330 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Tegnap pont ezen gondolkoztam, szerintem simán beférne a kezdőbe, méghozzá Ballack helyett! Nem azért, mert német, hanem mert alattomosan és legfőképp gyengén játszik. Nem értem JM-t. :?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#30331 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Te neked nem volt egy varju a csaladodban ???J. Cole itt lett vilag star miert menne el . Vissza fogja magat kuzdeni a kezdobe es kesz. A masik hogy rengeteg merkozes var rank ,ahol mindig kell friss lab. Biztos lehetsz benne hogy fog o eleget jatszani az iden. Ya es annyi hogy a serulese utan csak nem azt gondoltad hogy azonnal vissza a kezdobe ? Persze ujra kiujul a serules akkor meg azt irtad volna hogy mekkora hulye a Muri hogy miert nem vigyazz jobban ra .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30332 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Készüljetek fel rá, hogyha Drogba továbbra is ilyen félelmetes formában játszik, Coley könnyen eligazolhat. A kétcsatáros játékba Josénál nem fér bele Joey!:( Essien-Maka-Balle-Lamps középpálya mellé a Drogba, Seva/Robben csatárkettős jön, wingernek itt nincs helye sajnos.:((

Szar, hogy alig látom játszani!:(
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30333 Hozzászólás Szerző: Norbert »

8Lampard8 írta:
nandorfipeti írta:
zirkonium írta:Berlusconi beszélt Shevaval és kiragadott egyetlen mondatot:
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... nts+return
Tiszta hülye ez a csávó, tuti, hogy kacsa, nem hiszem el, hogy Sheva ilyet mondott volna, még csak pár hónap telt el és egyre jobban kezd már beilleszkedni, most már gólokat is lő... biztos nem mondott ilyet.
Különben is Berlusconitól már megszokhattuk az ilyen kijelentéseket, emlékezhettek mennyi hülyeséget hordott össze Sheva átigazolásánál a nyáron, nem hiába veszítette el a választásokat...
Sztem Shevchenko nyilatkozhatna egyet, hogy megnyugtasson mindenkit.De sztem is kacsa.
Berlusconit az olaszok sem veszik komolyan, ezért mi se cselekedjünk másképp...
IN CHELSEA WE TRUST!

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30334 Hozzászólás Szerző: LooseR »

vegre beindult seva is

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#30335 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

nandorfipeti írta:
zirkonium írta:Berlusconi beszélt Shevaval és kiragadott egyetlen mondatot:
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... nts+return
Tiszta hülye ez a csávó, tuti, hogy kacsa, nem hiszem el, hogy Sheva ilyet mondott volna, még csak pár hónap telt el és egyre jobban kezd már beilleszkedni, most már gólokat is lő... biztos nem mondott ilyet.
Különben is Berlusconitól már megszokhattuk az ilyen kijelentéseket, emlékezhettek mennyi hülyeséget hordott össze Sheva átigazolásánál a nyáron, nem hiába veszítette el a választásokat...
Sztem Shevchenko nyilatkozhatna egyet, hogy megnyugtasson mindenkit.De sztem is kacsa.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30336 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

zirkonium írta:Berlusconi beszélt Shevaval és kiragadott egyetlen mondatot:
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... nts+return
Tiszta hülye ez a csávó, tuti, hogy kacsa, nem hiszem el, hogy Sheva ilyet mondott volna, még csak pár hónap telt el és egyre jobban kezd már beilleszkedni, most már gólokat is lő... biztos nem mondott ilyet.
Különben is Berlusconitól már megszokhattuk az ilyen kijelentéseket, emlékezhettek mennyi hülyeséget hordott össze Sheva átigazolásánál a nyáron, nem hiába veszítette el a választásokat...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30337 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Berlusconi beszélt Shevaval és kiragadott egyetlen mondatot:
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... nts+return

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#30338 Hozzászólás Szerző: Anti »

grimrieper írta:ya es persze gratula Shevanak is ,mert megszuletett a masodik gyermeke. Azert volt a bab ringatas a gol utan . A fiuk egyre jobban betalalnak a kapuba.
Na meg a kedvesükbe... :wink: :wink: :wink:

Nem akartam gusztustalan lenni... :roll:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30339 Hozzászólás Szerző: Dani »

jön az utánpótlás,kiváló génekkel :)
Gratula mindkettőjüknek :)
(ha Lampard gyereke nem fiú lesz,akkor meg majd megy a női válogatottba :lol: )

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#30340 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ya es persze gratula Shevanak is ,mert megszuletett a masodik gyermeke. Azert volt a bab ringatas a gol utan . A fiuk egyre jobban betalalnak a kapuba.

Válasz küldése