Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24461 Hozzászólás Szerző: kdako »

Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
Mi a kacsa? Itt is az van, hogy elvette a karszalagot...
GO BLUES!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24462 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Zsoca írta:
Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?
Szeretnéd, hogy lefordítsam a hírt?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24463 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Atthilleus írta:Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!
?

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24464 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Most nézem a Chelsea hivatalos angol nyelvű honlapján, hogy az egész hír kacsa és csak kitalálták a dolgot: Itt a link!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24465 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Spring írta: Joshi úr meggyőzte volna Fabio-t, hogy maradjon John a kapitány, és kibékítette volna a két védőt.
Miért, összevesztek? Én ilyet sehol nem olvastam, csak annyit tudunk, hogy Bridge exével csalta meg a feleségét, és elméletileg akkor már szakított Bridge és a csaj.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 19:00-kor.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#24466 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Az emberek 99%ával még nem történt meg "ilyen".

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24467 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem át kellett volna még ezt gondolnia Capello-nak alaposan. Legelső dolga az kellett volna legyen, hogy bemennek a Joshi Bharat-ba ő, Bridge és Terry, és letudják ezt az egészet. Joshi úr meggyőzte volna Fabio-t, hogy maradjon John a kapitány, és kibékítette volna a két védőt.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24468 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Zsoca írta:Szerintem Rooney jó csk. lesz (ha ő lesz).
Igen, sajnos ő lesz, hacsak nem az előbb említett Rio. Személyiségileg a csatár (Rooney...) egy 0, de még a MU-ban sem számít a legjobb csk-nak, nemhogy ha a Chelsea-ben lenne...
...Mindenkivel megesik, nem is maga a tett, ami ennyire súlyos, csak Terry-nek más a felelőssége, mint egy más embernek.
Hiába, a játéktudását és a pályán nyújtott teljesítményét senki sem kérdőjelezheti meg. Márpedig ez, illetve a vezetői képesség határozza meg, milyen csk lehet valójában. Miért keverik bele a magánéletét a válogatotthoz? Semmi közük nincs hozzá.
Egyszerűen muszáj (lett volna) maradnia, hisz nála jobb embert keresve sem találnánk erre a címre, ráadásul óriási érvágás ez az angol válogatottnak... Nem beszélve, hogyha Terry, hozzáteszem teljesen jogosan megsértődik és lemondja a válogatottságot, akkor a védelemben Rio-n kívül nincs még 1 játékos, aki teljes mértékben pótolni tudná őt.

Azzal pedig, hogy példát kéne mutatnia, és ez nem sikerül neki, nem teljesen értek egyet. Ha csak a magyar politikusokra vagy a hírességekre gondolok, akik valljuk be, több emberre vannak hatással, akkor könyörgöm! Egy labdarúgónak miért kéne jobban példát mutatni az embereknek? Miért kell őt egyfolytában szidni? Miért nem lehet már végre békén hagyni?
Amennyiben az emberek nem mindig mások hibáival lennének elfoglalva, talán mi sem hibáznánk annyit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 18:45-kor.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24469 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Semmi konkrétum, megint csak a "források szerint" jön. Ok, nem Terry lesz a csk. Nem szép, de én úgy gondolom, leültek Capelloval, figy, ez van, adjuk át valakinek a szalagot, hátha csitulnak az indulatok, felhangok. Jelenleg még abban sem vagyok biztos, hogy ettől a VB-re nem Terry vezeti ki az angolokat. A négy meccsre eltiltott, korábbi sittes-drogos Rio nem értem, miért lenne jobb választás :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24470 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na igen, de szerintem az vesse rá az első követ, akivel ez nem fordult elő!
Ő is csak emberből van, vagy mi a tököm... Ezt az egész félrekúrogatás-dolgot a köcsög, szemét, hálátlan, f*sszopó (és még sorolhatnám), angol média fújta fel... De arról, hogy a rúni miket csinál, arról egy árva kva szót nem ejtenek, vagy ha igen, azt is csak igen rövöd ideig nyomják. És ha az az agyatlan, vadparaszt wéjn kapja meg a karszalalgot, akkor én ott fejeztem be az angol válogatottnak való szurkolást( még azt is könnyebben elviselem, ha a gerrard kapja-bár Frankie jobban megérdemelné-.)
És sry a kicsit trágár szóhasználatért, de ez nagyon kikívánkozott belőlem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24471 Hozzászólás Szerző: Dízel »

igazad van Zsoca, de attól h. a magánéletem szar, de a munkámat jól végzem mit zavarja őket?
a focival kell a pályán foglalkozni nem a nőügyekkel.
értem én h. Anglia kapitánya és nem volt szép dolog amit tett, de akkor sem kéne keverni a szezont a fazonnal...

ezek utann ne várjunk nagy teljesitményt terrytől. agyba főbe fogják szopatni
Capello mondta, ha bizonyit terry, akkor visszakaphatja...
amúgy meg ferdinand lesz a az új CSK, nem rooney, hál isten.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24472 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem Rooney jó csk. lesz (ha ő lesz). És sajnos, képmutatás ide, képmutatás oda, Angliában a válogatott csapatkapitánya nagyon fontos ember. És egy ilyen után illik "lemondani"/"lemondatni". Szerintem. 2 dolog miatt:
- kúrta a haverja (volt?) nőjét
- ami azt is jelenti, hogy megcsalta a feleségét. Ami mondjuk ha gyerekek is vannak már, akkor főleg para.

Mind a kettő dolog gáz.

Mindenkivel megesik, nem is maga a tett, ami ennyire súlyos, csak Terry-nek más a felelőssége, mint egy más embernek.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24473 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Terry immáron nem csapatkapitánya az angol válogatottnak, Capello eldöntötte a sorsát és elvette tőle a csapatkapitányi karszalagot: :evil:
angol nyelvű link (Skysports)
magyar nyelvű link

Ezek után drukkol még vki az angol válogatottnak? Gondolom ez nem kérdés, mert igen, de az ezentúl nem én vagyok. Én egy normális és jó vezetői képességgel megáldott (Chelsea) csk-t szeretnék, aki egyedül Terry. Lampard, mint pl. nálunk is másodszámú, sajnos nem üti és ütötte meg a szintet. De ha mégis, akkor is Rooney fogja megkapni. Én pedig a "szeszpióca" által irányított angol válogatottnak nem kívánok és fogok drukkolni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2010. február 5., péntek 18:26-kor.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#24474 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Spring írta:A Bolton ellen idegenben 4-0-ra megnyert meccsen volt az (amikor Drogba lőtte azt a csodagólt), valaki beadta a bal oldalról, és az 5-ös vonal környékén Ivanovic berobbant és talppal a bal sarokba lőtte a labdát. Rémlik? :)
Neem, ezt a meccset pont nem láttam, és a gólokat sem.
paco83 írta:Az 5-ös környéke és a fél pályán túli lövés az kettő.Szerintem. :D
Igen :DDD Akkor lehet amúgy hogy elírták.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24475 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

hundave83 írta:"Ráadásul a jelek szerint a játékosok többsége is így érez, azaz Bridge mellett áll. A Manchester Cityből többen is "Team Bridge" feliratú pólót viseltek a mezük alatt a hét végi, Portsmouth elleni bajnokin - többek között a szintén válogatott Gareth Barry is. Sőt, olyan cikkeket is lehetett olvasni a bulvárlapokban, hogy többen is felhívták Bridge-et, és a támogatásukról biztosították - közöttük volt állítólag Rio Ferdinand és Frank Lampard is."

Persze majd Lamps hátba támadja Terry-t... mocskos bulvárlapok!

Forrás:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jarol.html
Lampard a támogatásáról biztosította Bridge-t?Baromság az egész!!
Chelsea The Pride Of London

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24476 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Oº-Zoli-ºO írta:Terry helyett inkább Ballack mehetne már végre...
Osztom a véleményt, hátha kicsit magához térne s elkezdene játszani.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24477 Hozzászólás Szerző: red79 »

Chelsea we're the team

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#24478 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

"Ráadásul a jelek szerint a játékosok többsége is így érez, azaz Bridge mellett áll. A Manchester Cityből többen is "Team Bridge" feliratú pólót viseltek a mezük alatt a hét végi, Portsmouth elleni bajnokin - többek között a szintén válogatott Gareth Barry is. Sőt, olyan cikkeket is lehetett olvasni a bulvárlapokban, hogy többen is felhívták Bridge-et, és a támogatásukról biztosították - közöttük volt állítólag Rio Ferdinand és Frank Lampard is."

Persze majd Lamps hátba támadja Terry-t... mocskos bulvárlapok!

Forrás:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jarol.html
Kámoncselszí!

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24479 Hozzászólás Szerző: red79 »

Chelsea we're the team

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24480 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Spring írta:
mYkr0 írta:Hali! Elemezgettem előbb a preamierleague hivatalos honlapját, csapatunkból játékosok statisztikáit néztem, ki hány gólt lőtt/sárgát kapott stb.stb. pl-es pályafutása során. Na most odaírják a profilnál a gólokhoz azt is hogy melyik területről lőtte az illető. Ivanovicsra rámentem, 1 PL gólt tartanak nyilván, amit fél pályán túli lövésnek írnak.: http://www.premierleague.com/page/Playe ... 09,00.html" onclick="window.open(this.href);return false; Erre a gólra emlékszik valaki, vagy csak elírták?? Légyszi, válaszoljatok! :roll: :D
A Bolton ellen idegenben 4-0-ra megnyert meccsen volt az (amikor Drogba lőtte azt a csodagólt), valaki beadta a bal oldalról, és az 5-ös vonal környékén Ivanovic berobbant és talppal a bal sarokba lőtte a labdát. Rémlik? :)
Az 5-ös környéke és a fél pályán túli lövés az kettő.Szerintem. :D

Válasz küldése