Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28741 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mondom. A következő 1 hónapban nincs Carling Cup, nyilván ezért ment el...:/ Bár egy Sunderland ellen játszhatott volna...(vagy mehetett volna inkább oda kölcsönbe...)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28742 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én örülök h elment kölcsönbe, de 1 hónapra nem sok értelme van... Mehetett volna jan. 1ig mondjuk, de 1 hónap az olyan kevésnek tűnik.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28743 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Legalább nem a szezon végéig... Végülis a következő Carling Cup meccsre visszatér!:)
Sok sikert neki! Hozza ki a QPR-t a szarból!
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28744 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:A Trialfootball szerint Scott Sinclair év végéig a QPR-é lehet. Remélem ez csak egy hatalmas nagy kamu!
Nem kamu... :(
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 31,00.html

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28745 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta:Átnézve az angol sajtót, szinte mindenhol SWP lett a meccs embere. Nyilván vakok ítélkeztek...
Mint írtam, ha valaki folyamatosan szar, elég egy jó labdaátvétel, és egykét jó csel egy meccsen ahhoz, hogy MOTH legyen. Eleve nem értem mivel érdemelte ki a kezdőt...

Másrészt félre ne értsetek, én kedvelem SWPt, a City-s SWP-t.
Morten Gamst Pedersent egyenesen imádom, még is tudom, hogy kevés lenne hozzánk! Kb így vagyok Sweepy-vel is!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28746 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Érdekes lesz, hogy miként tudják a játékosok megszokni ezt a kis rotációt, amit Avram kezd alkalmazni.
Látszik, hogy Makelele csak a fontos meccseken játszik, attól függetlenül, hogy mondjuk Mikel milyen formában van. ezzel semmi gond, teljesen érthető, remélem Mikel is megérti, és nem kezd majd hisztizni.

A másik azonban érdekesebb: Joey-SWP. Ugye Joey jól játszott az utóbbi hetekben, gólok, ahogy kell. SWP hisztizett, legalábbis a sajtó szerint. Erre Joey pihen egy kis sérülés miatt a Wigan ellen, és SWP él a lehetőséggel, 2 gólpassz, valamint MOTM. A Schalke ellen mindketten játszhatnak, és bármilyek marad ki, elégedetlen lehet.
Malouda nyugodtan kimaradhatna, amúgy is játszott elég meccset, me ő van a leggyengébb formában.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28747 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:És itt a hír, amire sokan vártatok: jól halad Ballack felépülése, már edzett a tarcsikkal.

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 04,00.html


:cry:

mind1 Grat jo edző :)
bizok a tisztán látásában :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28748 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A Trialfootball szerint Scott Sinclair év végéig a QPR-é lehet. Remélem ez csak egy hatalmas nagy kamu!
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#28749 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Helyes, nagyon helyes...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28750 Hozzászólás Szerző: kdako »

És itt a hír, amire sokan vártatok: jól halad Ballack felépülése, már edzett a tarcsikkal.

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 04,00.html
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28751 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes lesz, hogy miként tudják a játékosok megszokni ezt a kis rotációt, amit Avram kezd alkalmazni.
Látszik, hogy Makelele csak a fontos meccseken játszik, attól függetlenül, hogy mondjuk Mikel milyen formában van. ezzel semmi gond, teljesen érthető, remélem Mikel is megérti, és nem kezd majd hisztizni.

A másik azonban érdekesebb: Joey-SWP. Ugye Joey jól játszott az utóbbi hetekben, gólok, ahogy kell. SWP hisztizett, legalábbis a sajtó szerint. Erre Joey pihen egy kis sérülés miatt a Wigan ellen, és SWP él a lehetőséggel, 2 gólpassz, valamint MOTM. A Schalke ellen mindketten játszhatnak, és bármilyek marad ki, elégedetlen lehet.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28752 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...
Pedig eddig te is ezt gondoltad róla és ezt többször is hangoztattad... :)

mert eddig igy is játszott :)
nem az én hibám hogy most elöször láttam ilyennek...
játszon profiként és kedvelni fogom :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28753 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...
Pedig eddig te is ezt gondoltad róla és ezt többször is hangoztattad... :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28754 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Átnézve az angol sajtót, szinte mindenhol SWP lett a meccs embere. Nyilván vakok ítélkeztek...


fölöslgesnek érzem az ironiát.... ezen a meccsen jo volt, itt is Ő lesz a MOTM a mi szavazásunkon...

én mindig tárgyilagos vagyok, a jot elismerem, a "szart" meg nem fogom még "végtermékké" sem felértékelni....

Swp a Wigan ellen nyerő volt és a motivácioja tudással párosult. ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28755 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Oziris írta:Engem már az meggyőzőtt h Bilhánál MOTM!Akkor tuti parádézott :D
És pont nem láttam a meccset :( Remélem ismétlik vmikor...
elvielg holnap 4től sport klub de gondolom max a második meccs lesz a mostani

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28756 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Engem már az meggyőzőtt h Bilhánál MOTM!Akkor tuti parádézott :D
És pont nem láttam a meccset :( Remélem ismétlik vmikor...
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28757 Hozzászólás Szerző: kdako »

Átnézve az angol sajtót, szinte mindenhol SWP lett a meccs embere. Nyilván vakok ítélkeztek...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28758 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:Hát engem nem fogtok megdumálni arról, hogy a "Sz@r ehető":)
Pedig az az ötven millió légy biztos nem tévedhet akkorát 8) :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28759 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
bilhacica írta:feladom :)
ha Tore itt lenne talán közös erővel megprobálnék szembeszállni, de igy nem megy :D

amugy azzal egyetértek hogyha Swp és Malouda is jo napot fog ki meg Ballack elkerüli a kezdőt akkor erős a csapat, a keret :)
Na haladunk, egy hete Sweepet még élve elástad volna, most már elég egy jó napot kifogni neki :) már csak Ballacknak kell bizonyítani, hogy ha jobb napot fog ki, akkor ide való, és nincs is gond :)

Egyébként ne add fel, illetőleg ne feladd (és ne várj Torera, egyrészt, mert egy ideje elveszett, vagy mi, másrészt meg ő az egész világot Manuréstől-mindenestől a keblére ölelené, leszámítva persze azon keveseket, akik pénzből élnek, pénzért fociznak ésatöbbi :) ). Egy tény, mint már írtam, a tőlünk távozók sehol sincsenek. Ha pedig valaki menni akar, azt itt lehet tartani, csak fölösleges.

Hát engem nem fogtok megdumálni arról, hogy a "Sz@r ehető":)

Swp sztem középszerű! Bármelyik premierlig játékos megcsinálja azt, amit ő...Folyton labdákat veszít, szörnyen játszik, és ha már 2-3 meccsente bejön egy csele, vagy labdát tud szerezni, már MOTH lesz...

Ballack? Hát, minden tiszteletem az övé, mert nagy focit csinált a hazájában, de sose felejtsük el, hogy a FOCIT angliában játszák, minden más bajnokság már csak távoli rokona.... Itt nem megy neki, ehhez kevés. Meg hát, eljárt fölötte az idő!


2005höz: remek év volt, de ne feledjük el, hogy volt egy eszméletlen, csodálatos, lélegzetelállító Robbenünk! Akkoriban nagyon pár emberes csapat voltunk! Robben, lampard, terry.

És ha Robben sérült volt, ami nem volt ritka, nem is ment a foci! Sztem nema taktikánkat ismerték ki, hanem Robbent. Plusz Mouri nem is adott neki utána akkora szabad kezet a pályán! Utána volt nagy váltás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28760 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:...Szóval én kb ezeket tarttom indokolatlannak: Ballack, Essien, Robben, Cech, Diarra, Sidwell, Ben Haim/Alex (valamelyik kettőjük közül, inkább Ben)
Azt írod, utolsó kettő közül inkább TBH a fölös/indokolatlan vétel, ezek szerint Alex épphogy, vagy nem is az. Ha viszont ő nem az, akkor Ballack miért az első ezen a listán? Sidwell, na ő igen. Az ő érkezésének akkor lett volna (megjegyzem csekély) értelme, ha Ballack távozik. Abba most ne menjünk bele, ki mennyire utálja a németet, mert én nem, úgyhogy ez hosszú vita lenne újfent. Ja, és Diarra miért volt fölös?
Diarra:Azért mert volt elég ember a posztjára! Ráadásul szegény hiába játszott jól bárhol, el lett adva...

Alex/Tbh: A kettő közül valamelyik! Szerintem TBH, mivel szinte biztos volt, hogy jön Alex.

Ballack: Ő olyan felemás! Kevés volt rá az esély, hogy beválik, de sokan mégis remélték, hogy 30 évesen is képes a váltásra (köztük én is). Egyszerüen el kellett hozni!Ingyen volt. De az igaz, hogy a posztjára most is kéne ember!

Válasz küldése