Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2401 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchel on Lukaku: “It's not the time to laugh about Romelu - he is our player and we will protect him. What can I do? I don't know. Well, we have to deal with it”, via @nizaarkinsella. 🔵 #CFC

“The data is out there and speaks the language that he wasn't in our game”, he added.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2402 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. február 20., vasárnap 14:18
kecske01 írta: 2022. február 20., vasárnap 13:32 Twitteren találtam.

Kiemelik a jelenlegi problémáinkat.
Az egyik, hogy a labda nem érkezik oda ahová szeretné Lukaku, a másik, hogy már nem is támadja úgy a területeket mint a szezon első felében, mert egyszer sem kapta meg a labdát olyankor amikor futott és kérte. Mindenki a biztos passzt választja 99%ban, ami csatárként feltételezem, hogy frusztráló, azonban nem elfogadható tőle sem, hogy akkor szarunk az egészbe.

Azt mondjuk énis észrevettem, hogy Kovacic az egyetlen aki középpályáról próbál minőségi labdákat adni, a többiek teljesen figyelmen kívül hagyták egész szezonban Lukaku mozgásait.

Ezek is elmondják, hogy nem veszel 100milliós csatárt, hogy aztán úgy játsz, hogy ne használj ki az erősségeiből semmit. Teljesen jogos.
Volt más opció is Lukaku helyett, nem minden csatár fog középpályáig jönni egy labdáért. Tudtuk, hogy Lukaku nem ilyen, mégis megvettük s most emiatt szapuljuk, de még mindig nem próbáltunk úgy játszani, hogy neki is feküdjön, de mégis kezd minden meccsen.
Persze a BL győztes nem alkalmazkodik egy csatárhoz, tudom tudom.
Van benne igazság, na de az olyan szituációk akk mivel vannak magyarázva, amikor pl kap egy tökéletes beadást és el sem találja a labdát a kapu előtt 1méterrel?
1 ilyenre emlékszem, asszem a Brighton ellen volt hazain. Wernernek egy picit több ilyen volt, Bl döntőben is például.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2403 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Persze jo lenne ha lenne egy lampardunk vagy egy fabregasunk, de kante es jorginho nem tud elore jatszani ez oke vedheto, kova azert probalkozik, de akinek a feladata lenne, pl a szelsoinknek beivelni, vagy leginkabb a Havertz, mount kettosunknek nem igen megy a dolog.

Jobb lesz a szitu ha visszajon james es vegre chilwell is, de addig is kene egy Cam, aki kiugratja a csatarokat.

Ziyech jelenleg a legjobb eselyunk hogy golokat lojjunk, ot agyverzesig jatszani kell mert formaban van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2404 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. február 20., vasárnap 13:32 Twitteren találtam.

Kiemelik a jelenlegi problémáinkat.
Az egyik, hogy a labda nem érkezik oda ahová szeretné Lukaku, a másik, hogy már nem is támadja úgy a területeket mint a szezon első felében, mert egyszer sem kapta meg a labdát olyankor amikor futott és kérte. Mindenki a biztos passzt választja 99%ban, ami csatárként feltételezem, hogy frusztráló, azonban nem elfogadható tőle sem, hogy akkor szarunk az egészbe.

Azt mondjuk énis észrevettem, hogy Kovacic az egyetlen aki középpályáról próbál minőségi labdákat adni, a többiek teljesen figyelmen kívül hagyták egész szezonban Lukaku mozgásait.

Ezek is elmondják, hogy nem veszel 100milliós csatárt, hogy aztán úgy játsz, hogy ne használj ki az erősségeiből semmit. Teljesen jogos.
Volt más opció is Lukaku helyett, nem minden csatár fog középpályáig jönni egy labdáért. Tudtuk, hogy Lukaku nem ilyen, mégis megvettük s most emiatt szapuljuk, de még mindig nem próbáltunk úgy játszani, hogy neki is feküdjön, de mégis kezd minden meccsen.
Persze a BL győztes nem alkalmazkodik egy csatárhoz, tudom tudom.
Van benne igazság, na de az olyan szituációk akk mivel vannak magyarázva, amikor pl kap egy tökéletes beadást és el sem találja a labdát a kapu előtt 1méterrel?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2405 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Twitteren találtam.

Kiemelik a jelenlegi problémáinkat.
Az egyik, hogy a labda nem érkezik oda ahová szeretné Lukaku, a másik, hogy már nem is támadja úgy a területeket mint a szezon első felében, mert egyszer sem kapta meg a labdát olyankor amikor futott és kérte. Mindenki a biztos passzt választja 99%ban, ami csatárként feltételezem, hogy frusztráló, azonban nem elfogadható tőle sem, hogy akkor szarunk az egészbe.

Azt mondjuk énis észrevettem, hogy Kovacic az egyetlen aki középpályáról próbál minőségi labdákat adni, a többiek teljesen figyelmen kívül hagyták egész szezonban Lukaku mozgásait.

Ezek is elmondják, hogy nem veszel 100milliós csatárt, hogy aztán úgy játsz, hogy ne használj ki az erősségeiből semmit. Teljesen jogos.
Volt más opció is Lukaku helyett, nem minden csatár fog középpályáig jönni egy labdáért. Tudtuk, hogy Lukaku nem ilyen, mégis megvettük s most emiatt szapuljuk, de még mindig nem próbáltunk úgy játszani, hogy neki is feküdjön, de mégis kezd minden meccsen.
Persze a BL győztes nem alkalmazkodik egy csatárhoz, tudom tudom.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2406 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount lehet felepul a ligakupa dontore, James jovo heten talan mar tud a csapattal is edzeni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2407 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. február 16., szerda 12:33
emsanya írta: 2022. február 15., kedd 17:28 Bubi felhivnam figyelmed Jacob Ramsey-re az Aston Villabol. Ha esetleg lesz időd aston villa meccset nezni, kivancsi lennék mit mondasz rá. Nagyon nagy tehetseg.
Láttam róla pár videót de teljes meccsét még talán nem. Nagy tehetségnek tartják és a villában könnyen kiteljesedhet.
Köszönöm!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2408 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2022. február 15., kedd 17:28 Bubi felhivnam figyelmed Jacob Ramsey-re az Aston Villabol. Ha esetleg lesz időd aston villa meccset nezni, kivancsi lennék mit mondasz rá. Nagyon nagy tehetseg.
Láttam róla pár videót de teljes meccsét még talán nem. Nagy tehetségnek tartják és a villában könnyen kiteljesedhet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2409 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. február 15., kedd 23:13 Mount 2 hétre esett ki, kihagyja a Ligakupa döntőt.
Na akkor lehet majd nézni az agyatlan fos CHO-nak a bénázását egy sorral feljebb, hurrá...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2410 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount 2 hétre esett ki, kihagyja a Ligakupa döntőt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2411 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi felhivnam figyelmed Jacob Ramsey-re az Aston Villabol. Ha esetleg lesz időd aston villa meccset nezni, kivancsi lennék mit mondasz rá. Nagyon nagy tehetseg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2412 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://youtu.be/sZwnh7LtFhc

Egy új összeállítás Havertzről. Kívülállóként azt mondanám ha látom ezt a videót, hogy 80 milláért nem volt drága. :P

Persze ez nem fedi a valóságot, DE időnként mutat olyan dolgokat amiket átlagos játékosok soha. Én még mindig hiszem, hogy a csapat erőssége lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2413 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Lukaku a tortenelmunk egyik, ha nem a legrosszabb igazolasa jelen allas szerint ami az ar/ertek aranyt illeti. Nem szabad leirni fel ev utan, de nehez dolga lesz, ekkora melysegbol felkapaszkodnia. Szamara soha sem fekudt a PL, ezert is volt meglepo a visszaterese. A magas vetelara, az oriasi fizetese egyertelmuen teher a klub szamara, ettol fuggetlenul nem tartom realisnak, hogy egy ev utan tavozzon.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2414 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2022. február 8., kedd 18:59 Roman Abramovich is backing Thomas Tuchel over Romelu Lukaku who is the latest striker to become an issue for both his head coach and the club. (Telegraph)

Abra elvileg nem túl boldog Lukaku eddigi szereplésétől. Tuchelt támogatja mindenben.

Ziyech meg lemondta a válogatottságot végleg.
Ertheto ha Abramovich nem elegedett. 1 ev leforgasa alatt elkoltott kozel 500 millio fontot (213 milliard ft) es egyetlen igazolas sem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. Elobb-utobb fejek fognak hullanni, remenykedem Tuchel tuleli es meg evekig nalunk lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2415 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Roman Abramovich is backing Thomas Tuchel over Romelu Lukaku who is the latest striker to become an issue for both his head coach and the club. (Telegraph)

Abra elvileg nem túl boldog Lukaku eddigi szereplésétől. Tuchelt támogatja mindenben.

Ziyech meg lemondta a válogatottságot végleg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2416 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mendy papa lassan mindent behúz, amit csak lehetséges. Nem rossz ez ahhoz képest hogy pár éve munkanélküli volt :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#2417 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jaj de szép volt, kivédett egyet. Megérdemelte. Megérdemelték, én úgy gondolom. 8)

Ui: nem csodálom, hogy egyik sportcsatorna sem adta, nézhetetlen meccsek voltak 90%-ban.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2418 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta: 2022. február 6., vasárnap 23:27 https://www.youtube.com/watch?v=Z2d4G-YMct8

szurkoljatok Mendynek az AFK-döntőben, mindjárt jön a tizenegyes párbaj valószínűleg.
Na egyet megfogott :)
Nyertek is
Salah az új Ronaldo 5.re vár de nem jut el oda :lol: :lol: :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2419 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.youtube.com/watch?v=Z2d4G-YMct8

szurkoljatok Mendynek az AFK-döntőben, mindjárt jön a tizenegyes párbaj valószínűleg.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2420 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na Kenedy vajon holnap kezd? :D

Válasz küldése