Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26081 Hozzászólás Szerző: Daniel »

redrum írta:
Speedie93 írta:Nekem van egy olyan érzésem hogy Anelka nagyon fog hajtani a következő 2 meccsen mivel CR most nem lőtt gólt ezért beelőzheti a góllövő listán.. :)
Mivel Kalou lesérült hétközben, ezért valószínűleg kezdő is lesz Anelka.
Eddig se akadályozta Kalou Anelkát abban, hogy kezdő legyen :( , de még Maloudát se sokszor, pedig...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#26082 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ki nyer döntetlennél a góllövőlistán?

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26083 Hozzászólás Szerző: redrum »

Speedie93 írta:Nekem van egy olyan érzésem hogy Anelka nagyon fog hajtani a következő 2 meccsen mivel CR most nem lőtt gólt ezért beelőzheti a góllövő listán.. :)
Mivel Kalou lesérült hétközben, ezért valószínűleg kezdő is lesz Anelka.
I'm goin' down down down down

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26084 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Nekem van egy olyan érzésem hogy Anelka nagyon fog hajtani a következő 2 meccsen mivel CR most nem lőtt gólt ezért beelőzheti a góllövő listán.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26085 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dani1905 írta:
szekelyla írta:http://www.angol-foci.hu/2009/03/30/van ... art-tagad/
http://www.tribalfootball.com/real-madr ... ool-241437
Google adatok:
A(z) "van der vaart chelsea" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 635 000 találatból.
A(z) "van der vaart manchester united" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 364 000 találatból.
A(z)"van der vaart liverpool" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 485 000 találatból.
A(z) "van der vaart arsenal" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 463 000 találatból.
összehasonlítva
A(z) "van der vaart real madrid" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 846 000 találatból.
tudom, hogy semmit sem bizonyít, de ...
Ezzel azt akarod bizonyítani hogy mégiscsak érdeklődtek iránta angolok és nem csak a Chelsea volt az? :D
Szerintem igen :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26086 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:koni0725, mint ahogy Dani is mondja természetesen az összehasonlítást releváns közegbe végeztem. Csatárral nem lehet összehasonlítani.
Így már értem :oops:
211! NEW RECORD!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26087 Hozzászólás Szerző: Daniel »

szekelyla írta:http://www.angol-foci.hu/2009/03/30/van ... art-tagad/
http://www.tribalfootball.com/real-madr ... ool-241437
Google adatok:
A(z) "van der vaart chelsea" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 635 000 találatból.
A(z) "van der vaart manchester united" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 364 000 találatból.
A(z)"van der vaart liverpool" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 485 000 találatból.
A(z) "van der vaart arsenal" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 463 000 találatból.
összehasonlítva
A(z) "van der vaart real madrid" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 846 000 találatból.
tudom, hogy semmit sem bizonyít, de ...
Ezzel azt akarod bizonyítani hogy mégiscsak érdeklődtek iránta angolok és nem csak a Chelsea volt az? :D
*knock, and it shall be opened unto you*

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26088 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

http://www.angol-foci.hu/2009/03/30/van ... art-tagad/
http://www.tribalfootball.com/real-madr ... ool-241437
Google adatok:
A(z) "van der vaart chelsea" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 635 000 találatból.
A(z) "van der vaart manchester united" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 364 000 találatból.
A(z)"van der vaart liverpool" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 485 000 találatból.
A(z) "van der vaart arsenal" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 463 000 találatból.
összehasonlítva
A(z) "van der vaart real madrid" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 846 000 találatból.
tudom, hogy semmit sem bizonyít, de ...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26089 Hozzászólás Szerző: Daniel »

szekelyla írta: VdV-ot is csak a Chelsea-vel hozzák kapcsolatba.
Nemnem, szóba jött ott a MU és a Pool is.
*knock, and it shall be opened unto you*

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26090 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Csak annyi a különbség, Kuyt és Van Persie, és Sneijder valamint VdV között, hogy az előbbiek a világ legjobb bajnokságában játszanak a világ legjobb csapataiban és meghatározó játékosok. Valamint az is érdekes, hogy Sneijder neve fel sem merült soha angol klubboknál, VdV-ot is csak a Chelsea-vel hozzák kapcsolatba.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26091 Hozzászólás Szerző: Megyó »

koni0725, mint ahogy Dani is mondja természetesen az összehasonlítást releváns közegbe végeztem. Csatárral nem lehet összehasonlítani.

medicine_man, én csak azt szeretettem volna "elhitetni" mennyire jó, no de senki nem mondta, hogy jön. Nem is volt róla szó egy újságban sem. Sajnos...

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Játékosok

#26092 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Megyó írta:Ez csak egy elhamarkodott kijeletés megvédésére irányuló erőtlet próbálkozás.
Kuyt és RVP szerintem sokkal gyengébb kvalitású játékos, mint Sneijder. VDVnak meg attól, hogy most nem megy, ezt az egy szezont kivéve, ő folyamatosan a világ legjobb irányítói között volt miden évben. Ha nem is a top 3 ban, de a legjobbak között, az tuti.

Sneijdernél, a jelenlegi keretből, max Lampard, aki támadás szempontjából hasznosabb és sikeresebb játékos.
Sneijder nagyon meggyőző VOLT, szerintem neki nem nagyon feküdne a Chelsea játéka.
Wesley jó, csak pici és gyenge. Egy Pool vagy ManUtd elleni harcban momentuma nem lenne.

4-3-3 vagy 4-5-1 esetében a Mikel/Essien/Lampard középpálya a legjobb, feltéve ha marad Mikel.
Én nagyon bízom benne, egy picit több önbizalom kell neki, hogy előre is veszélyesebb legyen.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26093 Hozzászólás Szerző: Daniel »

koni0725 írta:
Megyó írta:Sneijdernél, a jelenlegi keretből, max Lampard, aki támadás szempontjából hasznosabb és sikeresebb játékos.
Drogbára lehet azt mondani, hogy színészkedik, de szerintem van olyan hasznos és sikeres támadás szempontjából, mint a holland.
Ja csak Sneijder feladata nem éppen Drogbáéval egyezik, nem véletlenül példálódzott Megyó Lampival. Egyébként ha olyan sikeres lenne támadásban, mint Drogba középpályás létre akkor valószínűleg a világ legjobbja lenne.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26094 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:Sneijdernél, a jelenlegi keretből, max Lampard, aki támadás szempontjából hasznosabb és sikeresebb játékos.
Drogbára lehet azt mondani, hogy színészkedik, de szerintem van olyan hasznos és sikeres támadás szempontjából, mint a holland.
211! NEW RECORD!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26095 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ezzel én is vitatkoznék, RVP-t én személy szerint sose kedveltem és nem tartottam valami jó játékosnak, erre cáfolt rám az idei szezonjában ahol szenzációs volt, Kuyt-öt (tudom sokatoknak nagy kedvenc) én nem tartom valami jó játékosnak egy szélre kicsúszott csatár...Robben világklasszis lehetne ha nem lenen ennyire sérülékeny, de az mint a legtöbb holland (tisztelet a kivételnek, pl. Kuyt). VDV és Sneijder pedig szenzációs és tényleg a világ legjobbjai közé tartonak. amúgy nem szeretnék ezen vitatkozni, de ami tény az általad - szekelyla - felsorolt játékosokhoz VDS-t még mindenképp vedd hozzá, mármint az "első osztályú" kategóriába :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26096 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ez csak egy elhamarkodott kijeletés megvédésére irányuló erőtlet próbálkozás.
Kuyt és RVP szerintem sokkal gyengébb kvalitású játékos, mint Sneijder. VDVnak meg attól, hogy most nem megy, ezt az egy szezont kivéve, ő folyamatosan a világ legjobb irányítói között volt miden évben. Ha nem is a top 3 ban, de a legjobbak között, az tuti.

Sneijdernél, a jelenlegi keretből, max Lampard, aki támadás szempontjából hasznosabb és sikeresebb játékos.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26097 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Gyakorlatilag a jelenlegi holland válogatottban három első osztályú mezőnyjátékos van szerintem: van Persie, Robben és Kuyt. Vannak még jó játékosok, mint VdV, Snejder, Huntelaar például, de ők nem klasszis játékosok. A másodosztályút pedig a Chelsea keretéhez viszonyítva értettem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26098 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szekelyla írta:
Nekem is ez a két játékos a legnagyobb álmom a Realból. Sőt kb csak ők, akiket tényleg szívesen áthoznék. Sneijdert főleg... Ő valami fantasztikus játékos. De sztem képtelenség, hogy eladják...
Ja igazoljunk a Real Madridból másodosztályú holland játékosokat megaösszegekért. Bár, ha Frank Rijkaard lesz az edző semmi sem elképzelhetetlen.
? Nem szoktam ilyen jellegű dolgokra visszaírni, mert ez nem is vélemény különbözőség.
A két alap holland válogatott közül, melyik neked a másodosztályú?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26099 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ZenZo írta:
AwayRoller írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sajnos elkestunk...ugyertem mar tobb tekintetbe is real ketto vagyunk...
Itt under később jól fogta meg a lényeget, mindössze arra gondoltam, hogy ne álljon a fél keret hollandokból :) (egyébként nem baj ám, ha hosszút írsz... ;) )
Azt, hogy a fél keret hollandokból álljon, én sem támogatom, viszont annyit még felhoznék: volt már a Chelseaben olyan, hogy a csapat majdnem fele egy nemzetiségű játékos volt (nevezetesen portugál) és nem is jártunk rosszul vele :D
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26100 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

AwayRoller írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sajnos elkestunk...ugyertem mar tobb tekintetbe is real ketto vagyunk...
Itt under később jól fogta meg a lényeget, mindössze arra gondoltam, hogy ne álljon a fél keret hollandokból :) (egyébként nem baj ám, ha hosszút írsz... ;) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése