Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25721 Hozzászólás Szerző: Spring »

gerawba írta:
Spring írta:
gerawba írta:Inkább ő játsszon, mint Anelka.
Nem értelek...
Már leírtam 100x, utálom azt az embert, hiába gólkirály, nem egy klasszis csatár. Kizárt, hogy még egyszer ennyi gólt lőjön (ami egyébként nem volt olyan kiemelkedően sok, ha gólkirály, ha nem)
Egyenletlen a teljesítménye, nagycsapatok ellen kész csőd.

De bárkit látnék helyette, legyen az Kalou, Sturridge, Di Santo, Seva vagy akár Pizarro (aki azért nem olyan szar, végülis idén ő ejtette ki majd' egymaga a Milant)
Azért, mert utálod nem jelenti azt, hogy egy szar. Én se szeretem, de azt elkell ismerni, hogy őnélküle sehol se lettünk volna az idei szezonban (persze lett volna más helyette, de mégis). Ráadásul Drogba-val is remekül megértik egymást. Seva-nak volt 2 éve, azalatt semmit sem csinált, nem hiszem, hogy jobb lenne most, mint Anelka. Pizarro-nak meg pont egy olyan csapat való, ahol számít valamit, és nem egy a sok közül. Ja, és Sturridge-et és Di Santo-t meg hagyjuk, ők teljesen más kategóriák...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25722 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:
gerawba írta:Inkább ő játsszon, mint Anelka.
Nem értelek...
Már leírtam 100x, utálom azt az embert, hiába gólkirály, nem egy klasszis csatár. Kizárt, hogy még egyszer ennyi gólt lőjön (ami egyébként nem volt olyan kiemelkedően sok, ha gólkirály, ha nem)
Egyenletlen a teljesítménye, nagycsapatok ellen kész csőd.

De bárkit látnék helyette, legyen az Kalou, Sturridge, Di Santo, Seva vagy akár Pizarro (aki azért nem olyan szar, végülis idén ő ejtette ki majd' egymaga a Milant)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25723 Hozzászólás Szerző: Spring »

gerawba írta:Inkább ő játsszon, mint Anelka.
Nem értelek...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25724 Hozzászólás Szerző: gerawba »

tiszi írta:Nem tudom hogy vagytok vele de én örülnék neki ha Sevcsenko maradna nálunk és kapni is lehetőséget!
Én is remélem, hogy marad. Eddig egyértelmű, hogy nem csinált semmi érdemlegeset, de én még megadnék neki egy utolsó lehetőséget.
Mint már írta valaki, a VB selejtezőkön jól játszik, gólokat lő, miért ne sikerülhetne ez a nálunk is?

Inkább őt lássam, mint Anelkat.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25725 Hozzászólás Szerző: Spring »

tiszi írta:Nem tudom hogy vagytok vele de én örülnék neki ha Sevcsenko maradna nálunk és kapni is lehetőséget!
Nem tudom hogy vagy vele, de ha két év lehetőség nem volt neki elég, akkor szerintem húzzon innen a fenébe. Ilyen fizetéssel...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25726 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Nem tudom hogy vagytok vele de én örülnék neki ha Sevcsenko maradna nálunk és kapni is lehetőséget!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25727 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

nekem van egy olyan erzesem, hogy ha ok mennek akkor az vegleges lesz...de ne legyen igazam

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25728 Hozzászólás Szerző: misakd »

ToreAndre írta:A Reading vinné kölcsönbe Jack Cork-ot, Ryan Bertrand-ot és Michael Mancienne-t is. Ki is az új edző? Jja, igen, Brendan Rodgers!:-) (Priskint is akarja, de őt megvételre)
Nem hiszem, hogy értelme lenne megint kölcsönadni őket. Mancienne 21, Bertrand és Cork 20 évesek.
Michael több, mint 70 Championship meccsen, Jack és Ryan pedig több, mint 80 másod és harmadosztályú meccsen van túl. Ha nem első osztályba mennek, nincs értelme.
Mind a hárman U21-es válogatottak, itt az ideje a PL-hez! Ha nem is a Chelsea-ben. (amit azért bánnák)
ezek sem kapnanak sok goakt de én is ugy gondolom hogy ez a 3 játékos megérett a PL szereplésre akár a Chelseaben akár egy Wolves,Burnley szintü csapatban kölcsönben ott legalább folyamatosan kezdök lehetnenek

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25729 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Skysports.com understands that John Obi Mikel has signed a new long-term contract with Chelsea.

A .com-on még nincs megerősítve, mindenesetre jó hír
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25730 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jaj.

Deco says he is willing to stay at Chelsea this season, but says things must change at Stamford Bridge.

"I am getting tired of Europe, but out of respect for Chelsea, I will stay on this continent a while longer," Deco told A Bola.

"I have some offers from other clubs, but if I stay at Chelsea it's important that some things change because things happened last year that I did not like.

"I have had some adaptation problems in England and I've been sidelined with several injuries."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25731 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerencsére úgy tűnik, a pletykák nem lesznek igazak, és Joey hosszabbít hamarosan.

Talks are already under way over the four-year contract and the club is confident an agreement will be found soon. The England international has impressed the club with his hard work over the summer to recover from the knee injury and he is making swift progress.

http://www.thisislondon.co.uk/football/ ... article.do" onclick="window.open(this.href);return false;

Egyébként ebben a cikkben az áll, hogy Mancienne-t meg akarja tartani a klub, ugyanis várhatóan Riccy távozni fog.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25732 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A Reading vinné kölcsönbe Jack Cork-ot, Ryan Bertrand-ot és Michael Mancienne-t is. Ki is az új edző? Jja, igen, Brendan Rodgers!:-) (Priskint is akarja, de őt megvételre)
Nem hiszem, hogy értelme lenne megint kölcsönadni őket. Mancienne 21, Bertrand és Cork 20 évesek.
Michael több, mint 70 Championship meccsen, Jack és Ryan pedig több, mint 80 másod és harmadosztályú meccsen van túl. Ha nem első osztályba mennek, nincs értelme.
Mind a hárman U21-es válogatottak, itt az ideje a PL-hez! Ha nem is a Chelsea-ben. (amit azért bánnák)
Only one Di Matteo!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25733 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Kép hivatalosan is bemutatták Turnbull-t

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25734 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#25735 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... om=&ucat=1&" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a f@sz?!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25736 Hozzászólás Szerző: undertow »

Joey írta:Sturridge tegnap előtt még másba volt, és edzésen Lampard is voltmár 33-as, és Di Santo tavaly az előszezonban 39-es volt. Majd a szezon előtt lesz hivatalos lista.
igen, ezt minden előszezonban egy tucatszor el kell mondanunk :) az edzőmez számozása nem feltétlenül egyezik a hivatalos mezszámmal.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25737 Hozzászólás Szerző: tiszi »

És mikor mutatják be őket?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25738 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Balazska7 írta: Pizarro meg visszatért a 14-eshez :D
térjen vissza a werderhez :D, jobban járunk :D

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#25739 Hozzászólás Szerző: Sindu »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 41,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nyilatkozat:
"I've had my share of criticism in the past and my behaviour against Barcelona is still bothering me very much because it was not right," Drogba said in the Daily Mirror.

"I will do my suspension and after that I will come back stronger."

Na, legalább feltüzelte Drogbát ez a fucking disgrace, ami az elődöntőben volt...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25740 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Sturridge tegnap előtt még másba volt, és edzésen Lampard is voltmár 33-as, és Di Santo tavaly az előszezonban 39-es volt. Majd a szezon előtt lesz hivatalos lista.

Válasz küldése