Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25401 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: de a Sp*rs sem vette fel a védekező pozíciókat, 1-0 után pedig nekik kellett ezen változtatni, visszább állni, amiből meg is lett a sima győzelem...
Arra gondolsz, hogy ha ők szerzik meg a vezetést, akkor akár fordított is lehetett volna az eredmény?

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#25402 Hozzászólás Szerző: Keppi »

ZenZo írta: Anelka egyelőre elég hullámzó, de tény, a Porto ellen is hozta a meccset, tehát lehet rá számítani. Én azért nyugodtabb lennék, ha legalább még 1 csatárunkat játékban tartanánk, hogy alkalom adtán legyen kire építeni.
Szerintem Anelka baja az hogy túl sportszerű :) Ha már fennáll annak a veszélye hogy a lába konfliktusba kerüljön az ellenfél akármelyik testrészével akkor abba már nem megy bele, pl ha a kapus fut a labdára akkor már nem emeli fel derékig sem a lábát még ha lenne is esély rá hogy elpöckölje előle a labdát. De ma nagyot nőtt a szememen hogy végig ott állt a sérült játékos mellett, végülis vele csatázott amikor megsérült, lehet azt gondolta hogy ő a felelős azért h ilyen állapotba került (pedig nem)
:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25403 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Petrolanos írta:
Zsoca87 írta:Borini milyen volt? Csinált valami különöset/érdekeset? :) Sajna ez a meccs is kimaradt nekem, floorball bajnoki meccsünk volt Dunaújvárosban.
Pár percet kapott csak. Ez alatt nem csinált semmi kiemelkedőt se pozitív és se negatív értelemben.
Nagyjából ja. Egy meglepő húzására emlékszek csak, a jobbon futott le a tizenhatos vonala mögé, beadás helyett azonban inkább erősen, laposan visszagurított, majdnem a félpályáig... nem mozgott rosszul, de pár perc alapján nehéz lenne bármilyen következtetést lehozni róla. Mindenesetre jó, hogy ha mást nem is, perceket kapnak ilyen meccseken, valahogy van olyan érzésem, hogy a szezonban még számítanunk kell Sturridge, Borini, Di Santo és társai teljesítményére is. Drogba eszméletlen tempót diktál, de ebben benne van a sérülés, mint ahogyan a természetét ismerve az eltiltás is - ne feledjük, egy újabb hülyeség a pályán vagy pályán kívül a BL-ben és már idén pályára sem léphet jószerével, mert ha akár 1 meccses bant kap is a nyakába varrják egyből a mostani felfüggesztett kettőt. Jelen állás szerint nélküle is megy, de nagggyon nehezen. Anelka egyelőre elég hullámzó, de tény, a Porto ellen is hozta a meccset, tehát lehet rá számítani. Én azért nyugodtabb lennék, ha legalább még 1 csatárunkat játékban tartanánk, hogy alkalom adtán legyen kire építeni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25404 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már CA értékelése: azt ő is megjegyzi, amit én a meccs közben a chat-en, hogy a Sp*rs nagyot húzott azzal az első félidőben, hogy a középpályájuk felállása amolyan semmilyen volt, mindenki futott, amerre látott, más kérdés, hogy ezt ők sem tudták teljesen kontrollálni, de ezért volt, hogy a félidőben nem volt nagy szerepe a középpályának, hiszen mindkét csapat átfutott a másikén, mi nem találtuk a védekező és ütköző pontokat, de a Sp*rs sem vette fel a védekező pozíciókat, 1-0 után pedig nekik kellett ezen változtatni, visszább állni, amiből meg is lett a sima győzelem...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#25405 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Carlo a meccs után: "'We don't know precisely what happened, it is too early, but we hope it is only cramp in his calf. The next days we will have a precise diagnosis.' He also explained Ballack was taken off as a precaution after feeling fatigue in his leg.

'It is not possible that we lose confidence if Drogba does not play,' continued Ancelotti looking forward. 'He is a fantastic player for us but we can play well without him. We won the last game against Porto without him, Nicolas Anelka scored, and we have Salmon Kalou and Daniel Sturridge, and we have Fabio Borini."

Valószínűleg a BBC innen szedi az infóit. Reméljük nem komoly, mert azért Ancelotti akármit is mond, ha nincs Drogba akkor csak szenvedés van elöl. De legalább jó jel az utolsó mondat - Ancelotti tudja hogy ottvan a keretben Sturridge meg Borini is :) :)
:)

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#25406 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Zsoca87 írta:Borini milyen volt? Csinált valami különöset/érdekeset? :) Sajna ez a meccs is kimaradt nekem, floorball bajnoki meccsünk volt Dunaújvárosban.
Pár percet kapott csak. Ez alatt nem csinált semmi kiemelkedőt se pozitív és se negatív értelemben.
2012. 05. 19.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25407 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Borini milyen volt? Csinált valami különöset/érdekeset? :) Sajna ez a meccs is kimaradt nekem, floorball bajnoki meccsünk volt Dunaújvárosban.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25408 Hozzászólás Szerző: redrum »

A BBC calf injuryról ír, tehát vádlisérülése van. Nem tűnik annyira komolynak a dolog, mint amennyire első pillantásra tűnt.
I'm goin' down down down down

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25409 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:Én mintha úgy láttam volna, hogy görcs állt a vádlijába, de lehet, hogy hülye vagyok :)
Ezt azért zárom ki, mert ha görcs, akkor 1: rá tudsz állni 2: azt a pályán megpróbálják kimasszírozni, visszafeszíteni a lábát, stb. Ő pedig rá sem tudott állni, ezért kellett végül hordágyon levinni. Szerintem inkább kiugrott a bokája, amit helyszínen nem mertek visszatenni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25410 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:
Frank23 írta:vajaki tudja ,hogy sérult meg
Mármint hogy hogyan sérült meg? A meccsen Anelka lapos beadását próbálta kapura tenni, de inkább kicsit lecsúszott neki a lövés, ezer darabra törte a labdát, az ilyenekből meg általában rándulás lesz, az tuti, hogy a jobb lába ment gallyra, vagy térd, vagy boka, passz, először a térdét fogta, amikor kísérték le, olyan volt, mintha ki lenne fordulva a lába, az alapján szerintem boka lesz, ha rándulás, vagy szalaghúzódás, akkor szerencsénk van, ha komolyabb, akkor basszameg.
Én mintha úgy láttam volna, hogy görcs állt a vádlijába, de lehet, hogy hülye vagyok :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25411 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Frank23 írta:vajaki tudja ,hogy sérult meg
Mármint hogy hogyan sérült meg? A meccsen Anelka lapos beadását próbálta kapura tenni, de inkább kicsit lecsúszott neki a lövés, ezer darabra törte a labdát, az ilyenekből meg általában rándulás lesz, az tuti, hogy a jobb lába ment gallyra, vagy térd, vagy boka, passz, először a térdét fogta, amikor kísérték le, olyan volt, mintha ki lenne fordulva a lába, az alapján szerintem boka lesz, ha rándulás, vagy szalaghúzódás, akkor szerencsénk van, ha komolyabb, akkor basszameg.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Frank23
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009. augusztus 29., szombat 20:31
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#25412 Hozzászólás Szerző: Frank23 »

vajaki tudja ,hogy sérult meg

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25413 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ilyen forma esetén bármilyen sérülés kizökkentheti, de inkább pihenjen akár 2 hetet, mint hogy félig sérülten játszon, aztán kihagyjon megint vagy 5-6 hónapot...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#25414 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Dani1905 írta:
Dízel írta:Énis...
nélküle kevesebbek lennénk:(
remélem 1-2hét pihi max...
Remélem egy se, sérültekkel és eltiltásokkal tele a padlás...
1 azért belefér,mert a kövi ellenfelünk a Wigan.A második nem kéne,mert a Pool ellen megyünk,ergo remélem nem komoly annyira,hogy 2 hétig húzódjon a felépülés.
Farewell Didier!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#25415 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dízel írta:Énis...
nélküle kevesebbek lennénk:(
remélem 1-2hét pihi max...
Remélem egy se, sérültekkel és eltiltásokkal tele a padlás...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#25416 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Énis...
nélküle kevesebbek lennénk:(
remélem 1-2hét pihi max...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#25417 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Remélem Drogba sérülése nem komoly.... :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#25418 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 48,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
agggyatok munkát!!!!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#25419 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

gondolom most lelt rá egy 4 évvel (3?) ezelőtti versre valahol..:D

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25420 Hozzászólás Szerző: misakd »

szunyog ez 1 picit szakalas

Válasz küldése