Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26881 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26882 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta: Nem gondol(6)od komolyan, hogy Sinclair lenne A Megváltónk?!. :)
ilyet nem írtam, de annyit minimum hozna, mint malouda.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26883 Hozzászólás Szerző: Dízel »

drogbat csak akkor szabad eladni, ha elakar menni.
helyére egy david villa szint kell, benzema meg hunti nem elég jó, szvsz.
Sztem épp most kéne egy jó csatárt venni télen, ha akarunk valamit ebben a szezonban elérni.

Azóta is síratom a 70millas csomagot (villa - silva), meglenne oldva a balszélső és a csatár poszt. kell ennél több?!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#26884 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...ha Duff-Robben szintű párosunk lenne, akkor kb. 6 ponttal "mennénk" a 'Pool előtt..., de a "ha" nem sokat számít. :wink:
(Én is a dús bajszú játékosokban hiszek) :lol: Nem gondol(6)od komolyan, hogy Sinclair lenne A Megváltónk?!. :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26885 Hozzászólás Szerző: undertow »

semmi gond a paddal. a gond a kezdőcsapat szélsőivel van, sorolom: malouda és joey(bár ő se szélsőként kezdte, de ennyi év után már tekinthetjük a stabil posztjának). az első értékelhetetlen a másik idén sérült. marad kalou aki második csatár lenne, ha játszanánk olyannal, és sinclair aki úgyse játszik, mert scolari szemében csak az férfi aki dús bajszot tud növeszteni.
ha lenne egy duffer-robben szintű párosunk a szélre, akkor a drogba/anelka/di santo csatársor elég is lehetne. főleg klasszis szélsőt akarok és egy egészséges colet, csatárt akkor amikor drogbát eladjuk.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#26886 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

emsanya írta:Látva a kispadunkat a meccs előtt, már sejtettem hogy nem lehet sok jóra számítani. Szokták mondani és nagy igazság van benne, egy csapatról mindent elmond, milyen hosszú a kispadja...
Akik beálltak, szó szerint gyengítették a csapatot...
Főleg a támadórészleg gyenge, de ezt már sokan leírtátok, szégyen hogy nincs klasszikus befejező csatár a padon.

Amíg egy MU-ban egy Tevez perceket kap, mert a 4 támadóból azt sem tudják kit játszassanak vagy egy Inter-ben egy Quaresma vagy Mancini legtöbbször a padra sem ül le(tartom, hogy mindkét játékos stabil kezdő lenne nálunk), vagy akár Babel a pool-ban, addig itt Malouda-nak húzóembernek kéne lenni...

Ezek alapján ezt a keretet nem nevezném bajnok vagy BL esélyesnek...
Mintha csak a saját véleményemet olvasnám. :wink: :)
Emberi nyelven fogalmazva ez a véleményem: maximálisan egyetértünk. :wink:
- Tragikus a padunk. Egy komoly célokért küzdő csapatban nem hiszem el, hogy ilyen támadó szekció ül a padon.
-A se**em verném a földhöz örömömben, ha Mancini nálunk játszana, de Quaresma is sokkal kreatívabb, mint pl. Malouda. :)
Ugyanazokat a köröket futjuk..., ha egy halom laikusnak ugyanazok a dolgok szúrnak szemet, akkor a hiány posztjainkat illene látnia a szekembereknek is. :evil:

Scolari az Arsenal ellen, - a lehetőségeinkhez mérten - a lehető legjobb kezdő csapatot küldte pályára, az egy másik kérdés, hogy ilyen "mókás" kispaddal képtelenség "belenyúlni a meccsbe", mivel a rendelkezésre álló emberek inkább csak gyengítik a csapatot. Remek.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#26887 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Én se hinném, hogy Carvalho lenne a legfontosabb. Sőt, szerintem nem is baj, hogy mostanában nem játszik. Ivanovic és Alex remekel, legalább ők is kapnak lehetőségket.
2012. 05. 19.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26888 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Spring írta:Valaki nem tud valamit Carvalho-ról? Októberben sérült meg, úgy volt hogy csak 1 hónap... :roll:
nem hinném h az ő hiánzása lenne a leg"fájóbb" . de ettől függetlenül engem is érdekelne h mi van ..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26889 Hozzászólás Szerző: Spring »

Valaki nem tud valamit Carvalho-ról? Októberben sérült meg, úgy volt hogy csak 1 hónap... :roll:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26890 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: 1. Tavaly volt nálunk is, főleg név, Seva, Pizarro sokszor még a kispadot sem koptatta, de Seva meg 4 perceket kapott Granttól. Akkora padunk volt, hogy majd szét esett. Az sem volt jó, most akkor mi van?
2. Mancini és Quaresma két okból nem kezd mostanság az Interben: az egyik, hogy nem igazán váltak be, (a portugál kevesebbet mutatott eddig, mint Malouda az első évében), a másik meg, hogy JM is kezd rájönni, hogy a 4-3-3 olaszországban nem él meg, és átáll 4-4-2-re.
Visszasírom Pizarro-t, meg talán Shevát is, mert egy rangadót nem lehet sztem úgy kezdeni, hogy nincs befejező csatár a padon. Ahol eredményt akarnak elérni, 3 de inkább 4 jó csatárral indulnak neki az évnek(még ha egy ékes játékot is játszanak). Klinsmann is ezért nem engedi el Podolski-t.
Ha Mancini-re és Quaresma-ra, azt lehet ennyi idő után mondani, hogy nem váltak be, akkor Malouda már sehol sincs...
De lényegtelen az inter, ott van annyi játékos, ha José akarja, egyszerre 4 csatárral is rohamozhat(ahogy a meccs végeken néha meg is húzza ezt).

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26891 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:...Szokták mondani és nagy igazság van benne, egy csapatról mindent elmond, milyen hosszú a kispadja...
Akik beálltak, szó szerint gyengítették a csapatot...
Főleg a támadórészleg gyenge, de ezt már sokan leírtátok, szégyen hogy nincs klasszikus befejező csatár a padon.

Amíg egy MU-ban egy Tevez perceket kap, mert a 4 támadóból azt sem tudják kit játszassanak vagy egy Inter-ben egy Quaresma vagy Mancini legtöbbször a padra sem ül le(tartom, hogy mindkét játékos stabil kezdő lenne nálunk), vagy akár Babel a pool-ban, addig itt Malouda-nak húzóembernek kéne lenni...
1. Tavaly volt nálunk is, főleg név, Seva, Pizarro sokszor még a kispadot sem koptatta, de Seva meg 4 perceket kapott Granttól. Akkora padunk volt, hogy majd szét esett. Az sem volt jó, most akkor mi van?
2. Mancini és Quaresma két okból nem kezd mostanság az Interben: az egyik, hogy nem igazán váltak be, (a portugál kevesebbet mutatott eddig, mint Malouda az első évében), a másik meg, hogy JM is kezd rájönni, hogy a 4-3-3 olaszországban nem él meg, és átáll 4-4-2-re.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#26892 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelseafan írta:Pizarro 11 gólos a Werderben...
azért mert oda való, és ezt most nem rossz értelemben mondom.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Látva a kispadunkat a meccs előtt, már sejtettem hogy nem lehet sok jóra számítani. Szokták mondani és nagy igazság van benne, egy csapatról mindent elmond, milyen hosszú a kispadja...
Akik beálltak, szó szerint gyengítették a csapatot...
Főleg a támadórészleg gyenge, de ezt már sokan leírtátok, szégyen hogy nincs klasszikus befejező csatár a padon.

Amíg egy MU-ban egy Tevez perceket kap, mert a 4 támadóból azt sem tudják kit játszassanak vagy egy Inter-ben egy Quaresma vagy Mancini legtöbbször a padra sem ül le(tartom, hogy mindkét játékos stabil kezdő lenne nálunk), vagy akár Babel a pool-ban, addig itt Malouda-nak húzóembernek kéne lenni...

Ezek alapján ezt a keretet nem nevezném bajnok vagy BL esélyesnek...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26894 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Dízel írta:
grimrieper írta:na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER
neked meg mi bajod? miről maradtam le?
mas:
drogba nem tűri az igazságtalanságot, és ennek érdekében néha sajnos tesz is. ez csak egy saját vélemény nem kell vele egyet érteni.
ezt lehet hisztinek hívni. de sztem ő csak nem fogadja el ha nem adnak meg nekünk pl egy szabadrúgást. erősebb jellem, ez van. nem egy cica cigány rondalo az biztos.
a bordo elleni merkozesen kint voltak a cimboraim masrol nem is volt szo mint arrol hogy az a geci drogba prizsban talalkozott a Jose agentjevel es utana azt nyilatkozta hogy o tudja hogyan kel innen kiszabadulnia. erre kb 3500 CFC drukker a merkozes vegen enekelte hogy fuck off drogba ,drogba fuck off.egy jellemtelen gusztustalan gerinctelen fereg semmi mas.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26895 Hozzászólás Szerző: Dízel »

grimrieper írta:na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER
neked meg mi bajod? miről maradtam le?
mas:
drogba nem tűri az igazságtalanságot, és ennek érdekében néha sajnos tesz is. ez csak egy saját vélemény nem kell vele egyet érteni.
ezt lehet hisztinek hívni. de sztem ő csak nem fogadja el ha nem adnak meg nekünk pl egy szabadrúgást. erősebb jellem, ez van. nem egy cica cigány rondalo az biztos.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Játékosok

#26896 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pizarro 11 gólos a Werderben...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26897 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26898 Hozzászólás Szerző: Spring »

Tudjátok mitől "félek". Attól, hogy mi lesz Essien-nel, ha felépül, Mikel mellett nem lesz könnyű dolga, hát... :shock: :roll:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#26899 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Azon agyalok, hogy mennyire 1/2reérthetőek az ember szavai bizonyos szitukban. :wink: :D :lol: /lehet, hogy "tréh" ahogy írok... :lol:

Patrik: én azt írtam, hogy "nekik" (Arsenal-nak). Olvass "vissza". :)

Dízel: ...ha valami csoda folytán idén nem nyerünk semmit, akkor is jó edzőnek tartom Scolari-t.

ZenZo: Csak az első 3 sor vonatkozik konkrétan Drogba-ra. (Azért is választottam el. A többi megjegyzésem "globális".) :wink:
Én is többre tartom Drogba-t Anelka-nal, de számomra már túl sok a "sztori" Vele kapcsolatban. Még egy Csatár pedig mindenképp' szükséges...
//...sőőőt, az általad említett 4 csatár közül Őt tartom a legjobbnak... :wink: /Sheva sajna a "múlt embere"/
Remélem valójában nem tűnök annyira korlátoltnak, hogy a 1/2 csapatot eladnám, csak azért, mert sérültek. :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26900 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

shine: 1. én nem bánom, hogy nem váltunk meg Drogbától. Nekem sem jelent annyit Chelsea mezben, mint Terry vagy Lampard. Sőt, ha a nyáron távozott volna, (vagy küldtük volna), nem csináltam volna nagy problémát belőle. De ettől nehéz elvitatni tőle, hogy a back-to-back champions, a hét trófeát nyerő gárdának oszlopos tagja. (King Kerry óta először termelt 30 fölött egy szezonban). Vannak hülyeségei, vannak allűrjei, de hogy már odáig jutunk el, hogy direkt játszik sérültet... a világ szánalmas. Egy Drogbánál semmivel sem jobb (sőt!) futballista, semmivel sem több ember (sőt!) jelenleg az Aranylabda legfőbb várományosa! Drogba csinált pár hülyeséget, és sérült egy ideje, de ezért eljutni a végletekig... Essien még nem játszhat jó két hónapot. Vele is ezt csináljuk? Ballack, Terry, Carvalho, Cech... velük is?

2. teljes mértékben egyet értek. csak nem értem, hogy ez miért Drogba hibája... :) Tavaly hiába volt olyan támadósorunk, ami elméletileg a világot oda-vissza verte, nem sokra mentünk vele. Emlékszel? Drogba-Seva-Anelka-Pizarro. Ezek közül még mindig Drogba volt, aki mutatott valamit. És most ezt a Drogbát tennétek ki Anelkaért, akinek tagadhatatlan, hogy ebben a szezonban alapjában véve jól megy. De nagy csapatok ellen eddig nulla, a BL-ben majdnem nulla (1 gól). Én sem tagadtam (sőt), hogy kell egy csatár, de én nem Drogba helyére hoznám.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése