Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29341 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:az nso pedig drogbáról irja,hogy távozik ! mi van ma !! nem marad játékosunk !
Hazugság.

Meanwhile, Ivory Coast forward Drogba has denied reports linking him with a move to European champions AC Milan.

"Milan? What a good club, they are the champions of Europe. But I have spoken to nobody," he added.

"I only know what I read in the press but there is no problem with my contract with Chelsea. My deal is clear and no bother to me."

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29342 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

az nso pedig drogbáról irja,hogy távozik ! mi van ma !! nem marad játékosunk !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29343 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A Newcastle elkezdte a tárgyalásokat Geremivel. Úgy látszik megvan az egyik távozó!

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... clid=8&lid

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29344 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:nekem már az nagyon unszimpi,hogy itt sajton keresztül hangoztattja hogy mennyire bántja ballack és seva fizuja !! ez kinek jó ?? mert a csapatnak biztos nem ! 1 focistának aki angol és a pl-ben focizik sőt a chelsea-ben(már ami a pézt illeti) az ne hőbörögjön a pénzről és a megbecsülésről !! ha ez eto-val történik meg akkor röhögök na de hogy lampardal :oops:
hangoztatja? mutatsz tole egy idezetet?
azt nem gondolod,hogy ennek semmi alapja ? viszont nem emlékszem arra,hogy határozottan elzárkozna és visszautasitaná ezeket a 'vádakat' !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29345 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:Úgy gondolom, hogy pofátlanság a klub vezetőségtől, hogy Ballack & Sheva jobban keres, mint azok, akik éveken át hajtottak/hajtanak a Chelsea-ben. Ez nem pénz kérdés, hanem presztízs.
(tehát ebben a kérdésben Lampard mellé álltam)

Hmmm...a nem cenzúrázott válaszomat írom inkább a dolog másik felével kapcsolatban... :oops:
Lampard a spanyol ligában egy szürke egér lenne, mert ő csak angol szinten technikás...lehet, hogy egyeseknek ez erős, de ez van. :evil:
Finomabban fogalmazva, nem lenne olyan meghatározó játékos a Barca-ban, mint a Chelsea-ben, erre fogadni is mernék...ennyi... 8)
Abban igazat adok - mégha pofátlanságnak nem is tartom - hogy Ballack vagy Sevcsenko ne keressen többet Lampardnál, de ennyi erővel minden szezon elején minden játékosunkkal köthetnénk új szerződést az új érkezők szintjére tornázva a régiek fizetését. Aztán meg a szezon után a mutatott játék alapján aki alulteljesített, attól meg visszaszednék a pénzt :) Ne már... Ezzel a már így is nevetséges pénzügyi helyzetünket tennénk katasztrofális szinten nevetségessé... az, hogy az újakat mennyiért tudjuk szerződtetni, nem szabadna, hogy zavarjon egy ilyen kaliberű játékost. Szerintem. Ennél még Gallas indoka is elfogadhatóbb számomra. Nem ott játszott, nem annyit stb. amennyit akart, miegymás, nade a pénz miatt... mert ha még negyedannyit kapna, mint a fent említett két ember. Jóhogy már nem azért verik magukat, hogy ki mennyiért került a klubhoz... érte csak 11 millát fizettek, Seva pedig 50-ért jött. Áááh. Szóval mint ember, megértem, de mint szurkoló, már kevésbé. De ez van.
----
Lampard a Barcaban kb annyira jutna, mint Guddy. Annyira való ő a La Ligaba, mint Del Horno a PL-be. Ez tény. Persze rámcáfolhat.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29346 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:nekem már az nagyon unszimpi,hogy itt sajton keresztül hangoztattja hogy mennyire bántja ballack és seva fizuja !! ez kinek jó ?? mert a csapatnak biztos nem ! 1 focistának aki angol és a pl-ben focizik sőt a chelsea-ben(már ami a pézt illeti) az ne hőbörögjön a pénzről és a megbecsülésről !! ha ez eto-val történik meg akkor röhögök na de hogy lampardal :oops:
hangoztatja? mutatsz tole egy idezetet?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29347 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem már az nagyon unszimpi,hogy itt sajton keresztül hangoztattja hogy mennyire bántja ballack és seva fizuja !! ez kinek jó ?? mert a csapatnak biztos nem ! 1 focistának aki angol és a pl-ben focizik sőt a chelsea-ben(már ami a pézt illeti) az ne hőbörögjön a pénzről és a megbecsülésről !! ha ez eto-val történik meg akkor röhögök na de hogy lampardal :oops:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29348 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

News of the world?:)....ááá...csak a színtiszta igazság...lamaprd üggyel meg majd lesz valami....ha marad örülök..ha megy...akkor megy....az éle megy tovább, a klub még megvan....ezt a problémát is meg kell oldani legfeljebb....az összegről meg kát vitázni, fingunk sincs hogy mennyiről megy a susmorgás..:)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29349 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Úgy gondolom, hogy pofátlanság a klub vezetőségtől, hogy Ballack & Sheva jobban keres, mint azok, akik éveken át hajtottak/hajtanak a Chelsea-ben. Ez nem pénz kérdés, hanem presztízs.
(tehát ebben a kérdésben Lampard mellé álltam)

Hmmm...a nem cenzúrázott válaszomat írom inkább a dolog másik felével kapcsolatban... :oops:
Lampard a spanyol ligában egy szürke egér lenne, mert ő csak angol szinten technikás...lehet, hogy egyeseknek ez erős, de ez van. :evil:
Finomabban fogalmazva, nem lenne olyan meghatározó játékos a Barca-ban, mint a Chelsea-ben, erre fogadni is mernék...ennyi... 8)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29350 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

azt meg külön suttyó dolognak tartom,nyilvánosan höbőrög seva és ballack fizatése miatt ! ők ennyit tudtak kialkudni valszeg jobb ügynökük van ! kiváncsi lettem volna,ha ballack rug 10 gólt és brilirozik illetve seva meglövi a maga 25 gólját ahogy itt sokan vátuk tőle akkor most mi lenne a szitu ?? egyébként én seva helyébe kijelenteném,hogy csökkentsék a fizut 10 rongyal és megoldodik lampard szappan operája ! remélem kacsa ez az egész,de ha már ennyit irnak erről a szarról akkor leirhatnák az igaszságot is !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29351 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát ez a Lampard-ügy húzódik már egy ideje, most is, mint minden évben. Én amit nem értek, hogy ok, hogy meg kell tartanunk a legjobb embereinket, ésatöbbi, ésatöbbi, de könyörgöm, Franknek még két éves szerződése van nálunk! Az meg nekem sem újdonság, hogy az újabb, érkező sztárok nagyobb gázsit kapnak, akkor neki ez miért lenne?! Az a nemkevés pénz meg, amit így is zsebre tesz hetente(!), háát... én sem értem a sztárokat, mit akarnak. Biztos megvannak annak az életstílusnak is a maga előnyei, hátrányai, szokásai, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy az amúgy is rengeteghez miért kell még 1 pici, hogy maradjon. Ez már valahol nevetséges. Így is annyit keres(nek) hetente, mint én kb. nyugdíjas koromig összesen, és nyilván már most megtehetné mindegyikük, hogy futball-pályafutása után élete végéig nem kell csinálnia semmit az ég világon. Pedighát tudjuk, hogy nem így van, nem így lesz. ÉS innentől egyetértek tibivel. Ha menni akar, menjen, de tegye azt méltósággal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#29352 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Blueflag írta:
Gergely Ákos írta:De 8 rohadék, szinészkedő, MU "játékos" igen.
Nem szeretem az ilyen kijelentéseket,amiben nem tiszteled az ellefelet.Tény hogy a Manchester idén jobb volt!De új szezon,új célok,és idén miénk lesz a bajnokság! :)
nem volt jobb
Reach out touch blue (faith)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29353 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ha erre a heti 9000 font miatt fog lepattani akkor menjen a barcába leszarom,ha pedig már rég eldöntötte,hogy távozik akkor 1 gerinctelen szarember mert gerjeszti az indulatokat a csapaton illetve a szurkoló berken belül ! nekem nem lenne bajom azzal,ha kiállna és elmondaná,hogy szeretne spanyol ligába vagy az olaszoknál focizni és csak 1 pályafutása van nem csak 1 országba szeretne játszani....stb stb ! én ezt abszolult megérteném ! klubhűség ??? erről akkor itélkezzünk ha egyszer leszünk hasonló szituba,lehet hogy másképp látnánk a dolgokat !

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29354 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha ez a hir igaz óriásit csalódtam lampardban!főleg hogy a klubbhűséggel nyilatkozott még régebben!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29355 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem értem, két ellentmondó Lampard-nyilatkozat a BBC-n és a Sky-on. Az egyik szerint visszautasította az ajánlatot, a másik szerint a nyaralás alatt nem akar ezzel foglalkozni.
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29356 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

zirkonium írta:Lampardnak mi baja van? Nem mindegy, hogy 90 vagy 120 ezret keres hetente???
ugy latszik hogy nem mert ha csak 90 misit kap akkor nem jut meg egy Ferrari autora.kivan a po...m a sok kapzsi focistaval.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29357 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lampardnak mi baja van? Nem mindegy, hogy 90 vagy 120 ezret keres hetente???

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29358 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:Ugye ma fogják bemutatni hivatalosan az igazolásainkat? Kivéve Pizarro-t.
a hetfo valoszinubb.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29359 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ugye ma fogják bemutatni hivatalosan az igazolásainkat? Kivéve Pizarro-t.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29360 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

twopac írta:crespóról mi hír jön,megy?nem értem hogy a válogatottban miért ilyen gól érzékeny,bár más dél amerikai csapatok ellen játszani mint a favágó angol védőkkel!
crepso marad interben...

Válasz küldése