Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29041 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:
Oziris írta:
tibi71 írta:megmondom öszintén én az ilyen sidwel féle labdabuta,játékhülye k.pályások miatt utáltam+ az angol válogatottat(chelsea-t sem az angolok miatt szerettem+) ! 80-as években tele voltak az eféle szürke robotokkal ! 90-es években jött gazza és vit valami fényt,de igen agyament ember volt ! a pl sem a brit-ek miatt let a világ legjobb bajnoksága,mert ha csak angolok játszanának kb a hollandot sem ütné+ ! sidwel az igáslovak között is katasztrofálisan szürke ! mikel sokmilioszor jobb játékos,van mit csiszolni a srácon nem mondom !
Ez minden bajnokságra igaz,a spanyolba vagy az olaszba is kellenek a dél-amerikaiak mert ugyanugy nem lennének sehol...
talán az olaszra vonatkozik kevésbé ! mondjuk válogatott szinten is fényévekre van mind az angol és a spnyol nemzeti csapattól,föleg ha a múltat is figyelembe vesszük !
Fényévekre,talán mert 100szor szerencsésebbek!Illetve jobb edzőik vannak!Azért nemhiszem h nem szerencse kérdése h az angolok már vagy 10éve minden világversenyről 11es rugásokkal esnek ki...
Az olaszok meg ha szenvednek is bemakkolják mindig a meccset...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29042 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
szabocsaba írta: Sidwell meg (Ő sem) nem Chelsea szintű játékos.



ott van pl amikor azt mondom Swp agyatlan. most mindenki tegye a szivére a kezét és adjon nekem arra választ hogy ha a Valencia ellen Joey helyett abban a helyzetben Swp lett volna, tudott e volna olyan golpaszt adni és egyáltalán(!) eszébe jutott volna e ez a megoldás.
hozzáteszem szerintem át sem tudta volna venni a labdát, mert Joeyna is alig ment...
Abban a helyzetben Lampard meg Káká med Ronaldinho stb. se ezt csinálta volna szóval ez megint értelmetlen boncolgatás!Amugy meg Joeytól se kell elájulni mert az utóbbi 2évben neki is több volt a pocsék teljesítménye mint az ilyen szuper mint a Valencia ellen!Ő is azért tudásához méltatlanul allul teljesít nagy átlagban!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#29043 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

jol elvagytok? :) nagyon szépek ezek a fantáziálgatások,csak azt felejtitek el,hogy az általunk szeretett klub a Chelsea,aki Abramovicsal az élen a világ leghülyébb igazolási politikáját folytatja!most kontrázhattok,és jöhettek az ellenpéldákkal,vagyis a jó igazolásainkkal.. az előbb említett játékosok soha nem fognak hozzánk jönni,mert túl jók ahhoz,hogy Abramovics észrevegye őket!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29044 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:...csatárnak cserének Pizza meg Kalou. kellene Drogba mellé a kezdőbe vmi nagyágyu...
Szerintem épp ez az, hogy nem. Eddig ezzel próbálkoztunk, de nem válltak be. Crespo, Seva... Kalou ha végre le tudná győzni magában a kaput, kvázi képes lenne gólt lőni, szerintem jó lenne. Pizarro cserének tökéletes. Jöhet Sahar vagy Sinclair, Huntelaar vagy Klose. Középpályára meg jöhet Arteta és Aquilani.
AQUILANI végre egy játékos amit mind2en birunk :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29045 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:...csatárnak cserének Pizza meg Kalou. kellene Drogba mellé a kezdőbe vmi nagyágyu...
Szerintem épp ez az, hogy nem. Eddig ezzel próbálkoztunk, de nem válltak be. Crespo, Seva... Kalou ha végre le tudná győzni magában a kaput, kvázi képes lenne gólt lőni, szerintem jó lenne. Pizarro cserének tökéletes. Jöhet Sahar vagy Sinclair, Huntelaar vagy Klose. Középpályára meg jöhet Arteta és Aquilani.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29046 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szabocsaba írta: Sidwell meg (Ő sem) nem Chelsea szintű játékos.


ezzel értek a legjobban egyet. asziszik sokan hogy itt az edző hiánya ill a felkavart lelkiállapot bélyegzi meg a csapat teljesitményét.

ott van pl amikor azt mondom Swp agyatlan. most mindenki tegye a szivére a kezét és adjon nekem arra választ hogy ha a Valencia ellen Joey helyett abban a helyzetben Swp lett volna, tudott e volna olyan golpaszt adni és egyáltalán(!) eszébe jutott volna e ez a megoldás.
hozzáteszem szerintem át sem tudta volna venni a labdát, mert Joeyna is alig ment...

csapaton belül is irto nagy szakadékok vannak.
ott van pl Drogba, hozzá képest a többi csatárunk 0.
mondhatnátok azt hogy Drogba igy meg ugy mekkora ász, ami igaz is de azért nem egy félisten akit nem lehetne utánozni. Rooney, Henry, Eto'o is van simán olyan csatár csak az erényük másban mutatkozik meg.
de nállunk ha nincs Drogba vége a támadásoknak... ha Rooney nincs a muba akkor semmi baj... van más csatár aki simán tudja potolni. de ez igaz minden klasszis csapatra. 1-2 kulcsjátékos elvesztését simán kellene tudni potolni...

sőt tovább mek. ha nincs Lamps meg Drogba a pályán nem tunk golt szerezni.
hogy is szoktátok mondani: "LAmpard most már padozhatna is" tényleg?? ahhoz képest hogy a huszadrangu játékosiank nem tudnak semmit csinálni a pályá tuti Lampsnak kellene padozni...


csak remélni tom hogy nyáron nagy átalaiktás lesz...
elküldeném a következőket:
Swp, Malouda, Seva, Ballack.
kpra maradna Lamps Essien Makelele Mikel meg egy tarcsi vagy Sidwell (tök mind1 ki az ötödik 4 játékos már böven elég2 posztra)
csatárnak cserének Pizza meg Kalou. kellene Drogba mellé a kezdőbe vmi nagyágyu.
és maradt a lényeg akik az igazán szép játékot csinálják a szélsők/támado kpok.
Joet hagynám csak meg, Őt mindenképp a kezdőbe. 4. számunak Sinclair mindenképpen és kellene még 2. itt rengeteg az opcios lehetőség. mindenki tegye oda a nem Chelseas kedvenceit.
nekem Van der Vaart és Quaresma de ez szubjektiv...

a védelembe Belletti Ricky Terry Alex Bridge Cole jók. Tbh mehet a fba és jöhetne még 1 jobb back. mondjuk Richards...

na nekem ilyen csapat kellene jövöre.

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#29047 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

ToreAndre írta:Csaba: Az, hogy nem lővünk gólt, legkevésbé sem Ben Haim, Siddy és Pizarro hibája.
Ben Haim az utóbbi időben már nem olyan jó, mint nyáron volt, de Ő csak 3. számú középsővédő, mostmár visszatér a Ricc-Terry páros...
Sidwell az utsó két meccsén most remekül játszott. Nem értem mi bajod van vele...Nem Ő a legjobb középpályásunk, de nem is kell, hogy még az legyen...
Pizarro meg fantasztikus, szerintem ezt mindenki belátja...

Inkább Seva, Mikel meg A.Cole bénázását magyarázd meg!
Kedves Tore!

Hagyjuk most Sevát, Mikelt és Cole-t. Ne keverjünk másokat ide. Én a Te kedvenceidről kérdeztelek, megjegyzésem rájuk vonatkozott.
Én sosem hangoztattam, hogy akkora kedvenceim, mint neked a fenti triumvirátus.
Nem is értem, miért hoztad őket ebbe a beszélgetésbe???

Az érdekes, hogy mostmár "az utóbbi időben nem olyan jó" szerinted sem Ben Haim, eddig szenttül kitartottál mellette. Nyáron jó volt? Melyik nyáron? (amikor még nem volt Chelsea játékos?) Csak azóta felejtett el futballozni, amióta Chelsea játékos lett? Szuper.
A góljaink 35-40%-át miatta kaptuk az elmúlt 9-10 meccsünkön. Érdekes, hogy most, amikor nem játszott, egyből nyertünk Valenciában.

A siker 2 fő oka: Volt, aki hátul a megszerzett labdákat értelmesen meg tudta játszani, nem
herdálta el rossz passzokkal, eladott labdákkal.
-nem játszott Ben Haim
Volt, aki a kapuskirúgások, felvelések 70%-át meg tudta tartani/megjátszani.
-játszott Drogba.

Ez a két ember cserélye a kezdőben hatalmas változást okozott a csapaton belül.
Ahogy telt-múlt az idő, úgy jött az önbizalom, ami az elmúlt meccseken el-elveszett. (talán a bizonytalan hátsó megmozdulások miatt)

Sidwell meg (Ő sem) nem Chelsea szintű játékos. A legutóbbi BL meccsen is nagyon kilógott az akkorra már nagyon jól futballozó csapatból. Rúgott a Hullnak egy gólt. És?

Pizzaroval nincs semmi bajom, tartalék csatár, aminek 110%-osan megfelelt eddig.
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29048 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Oziris írta:
tibi71 írta:megmondom öszintén én az ilyen sidwel féle labdabuta,játékhülye k.pályások miatt utáltam+ az angol válogatottat(chelsea-t sem az angolok miatt szerettem+) ! 80-as években tele voltak az eféle szürke robotokkal ! 90-es években jött gazza és vit valami fényt,de igen agyament ember volt ! a pl sem a brit-ek miatt let a világ legjobb bajnoksága,mert ha csak angolok játszanának kb a hollandot sem ütné+ ! sidwel az igáslovak között is katasztrofálisan szürke ! mikel sokmilioszor jobb játékos,van mit csiszolni a srácon nem mondom !
Ez minden bajnokságra igaz,a spanyolba vagy az olaszba is kellenek a dél-amerikaiak mert ugyanugy nem lennének sehol...
talán az olaszra vonatkozik kevésbé ! mondjuk válogatott szinten is fényévekre van mind az angol és a spnyol nemzeti csapattól,föleg ha a múltat is figyelembe vesszük !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29049 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:megmondom öszintén én az ilyen sidwel féle labdabuta,játékhülye k.pályások miatt utáltam+ az angol válogatottat(chelsea-t sem az angolok miatt szerettem+) ! 80-as években tele voltak az eféle szürke robotokkal ! 90-es években jött gazza és vit valami fényt,de igen agyament ember volt ! a pl sem a brit-ek miatt let a világ legjobb bajnoksága,mert ha csak angolok játszanának kb a hollandot sem ütné+ ! sidwel az igáslovak között is katasztrofálisan szürke ! mikel sokmilioszor jobb játékos,van mit csiszolni a srácon nem mondom !
Ez minden bajnokságra igaz,a spanyolba vagy az olaszba is kellenek a dél-amerikaiak mert ugyanugy nem lennének sehol...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29050 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

megmondom öszintén én az ilyen sidwel féle labdabuta,játékhülye k.pályások miatt utáltam+ az angol válogatottat(chelsea-t sem az angolok miatt szerettem+) ! 80-as években tele voltak az eféle szürke robotokkal ! 90-es években jött gazza és vit valami fényt,de igen agyament ember volt ! a pl sem a brit-ek miatt let a világ legjobb bajnoksága,mert ha csak angolok játszanának kb a hollandot sem ütné+ ! sidwel az igáslovak között is katasztrofálisan szürke ! mikel sokmilioszor jobb játékos,van mit csiszolni a srácon nem mondom !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29051 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem a többség nem azért fikázza, mert nem sztár, hanem mert gyengén játszik. A Hull ellen játszott eddig jól Chelsea mezben. 1 meccs! Keveset nyújt. Mikel meg fiatalabb, talán kinővi a durvaságot, ha összeszed egy kis tapasztalatot, akkor nagyon jó lesz, 10x jobb mint Sidwell. Nekem Sidwell-el nincs bajom, csakhát nem Chelsea-szintű. Ennyi. Játszon egy fiatal helyette.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29052 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem mondtam, hogy jobb. De pl. gyorsabb... Mikel nekem az itt eltöltött 14 hónap alatt begyüjtött 3 pirosa és durva játéka miatt, illetve az alibi passzai (mindig a legközelebbinek passzol) miatt nem szimpatikus. Remek játékos lehet belőle és már most is az, de Sidwell kismilliószor szimpatikusabb. Ez egy szubjektív vélemény. Nem kell szeretni őt, de csak azért fikázni, mert új fiú, vagy mert nem sztár, egy baromság!
Only one Di Matteo!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29053 Hozzászólás Szerző: Merder »

ToreAndre írta:Csaba: Az, hogy nem lővünk gólt, legkevésbé sem Ben Haim, Siddy és Pizarro hibája.
Ben Haim az utóbbi időben már nem olyan jó, mint nyáron volt, de Ő csak 3. számú középsővédő, mostmár visszatér a Ricc-Terry páros...
Sidwell az utsó két meccsén most remekül játszott. Nem értem mi bajod van vele...Nem Ő a legjobb középpályásunk, de nem is kell, hogy még az legyen...
Pizarro meg fantasztikus, szerintem ezt mindenki belátja...

Inkább Seva, Mikel meg A.Cole bénázását magyarázd meg!
Én általában egyetértek veled, de most nem. Légyszi mondd meg, hogy Sidwell mivel jobb Mikelnél azon kívül, hogy angol?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29054 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Csaba: Az, hogy nem lővünk gólt, legkevésbé sem Ben Haim, Siddy és Pizarro hibája.
Ben Haim az utóbbi időben már nem olyan jó, mint nyáron volt, de Ő csak 3. számú középsővédő, mostmár visszatér a Ricc-Terry páros...
Sidwell az utsó két meccsén most remekül játszott. Nem értem mi bajod van vele...Nem Ő a legjobb középpályásunk, de nem is kell, hogy még az legyen...
Pizarro meg fantasztikus, szerintem ezt mindenki belátja...

Inkább Seva, Mikel meg A.Cole bénázását magyarázd meg!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29055 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lamps ma már edzett, szóval elég esélyes, hogy vasárnap játszik. Hurrá!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#29056 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Sziasztok!

Kicsit megkésve kapcsolódok be az eszmecserébe (halaszthatatlan teendőim miatt :) )
Tore, azt szeretném tőled kérdezni, boldogabb vagy -e mostanában, hogy Sidwel és Ben Haim is "stabil" kezdő lett (meg pizaro is játszik) ?
Bár a csapat már 4 meccse nem rúgott gólt (emlékeztek ilyenre az elmúlt 10 évben?), de tudjuk, neked nem a győzelem számít.
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#29057 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Télleg ebben fog játszani, tévedtem az előző hsz-ben

Amugy asszem rocchi is maszkban játszott a tavalyi szezonban a lazioban egy pár meccsen, de az teljesen befedte az arcát ha jól emlékszem... ... de nembiztos

De lehet hogy ilyenvolt az is mint a Terryé lesz. Emlékszem gólt lőtt levette és földhözvágta... :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29058 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:hm egyfelöl megértem Terryt, mert Legend, de örültség... hátvédként töröt arccsonttal játszani.
Én is tartok a dologtól, de semmivel sem jobban, mint anno Cech esetében. Az ő sérülése kicsit komolyabb volt, mégis pályára lépett. Védősisakban. Terry-n lesz maszk. Bízzunk a legjobbakban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29059 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=155770

„Néhány évvel ezelőtt Paul Gascoigne is futballozott arccsonttörése után. De ő középpályásként szerepelt, jóval kisebb volt a kockázat. Terry azonban centerhalf, bele kell fejelnie a labdába és az ütközések elől sem térhet ki. Én aggódom érte” – mondta a szakember.

hm egyfelöl megértem Terryt, mert Legend, de örültség... hátvédként töröt arccsonttal játszani.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29060 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
ToreAndre írta:Bridgey-t (állítólag jogtalanul) egyből kiállították a Fulham elleni tarcsi meccsen, így 3 meccsen keresztül nem játszhat...:(
Ha jól tudom egész életében először kapott pirosat...Profi karrierje ideje alatt mindenképp. 27 évente egy belefér!:)
Ez a felnőtt meccsekre is vonatkozik???
igen.
bar a reserve is 'felnott' meccs ;)

Válasz küldése