Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#25781 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

hi,
komolyan ha Essient vagy Joe Cole-t elkótyavetyélik valamék nyomorék milános rokkantnyugíjasra kimegyek Londonba és ott fogok sztrájkolni a székház előtt és gondolom nem leszek egyedül. Hajlamosak sokan elfelejteni hogy Joe Cole ugyanolyan jó a saját posztján mint essien a magáén és majdnem olyan sokoldalú. Csak hát hajlamosak sokan megfeledkezni rólla mivel ugye egy fél éve nem láttuk a pályán de ez nem jelenti azt hogy nem ő a legjobb

:)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#25782 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Speedie93 írta:
Pethy írta:Szavazzatok Lamps goljára:) http://sportgeza.hu/futball/2009/06/25/ ... _ev_goljat
sztem ez így hülyeség h csak személyekre bontják..mer most én beköpöm h Tóth a megye3ba akkor mi van? senki nem tudja h milyen gólt lőtt..ugyan így senki sem tudj az összes playernek az összes gólját szal meg kellett volna nevezni h Lamps a Poolnak vagy valami..
Én Gerára szavaztam... Az ő gólja volt számomra a szezon legszebb futballpillanata.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25783 Hozzászólás Szerző: misakd »

28 év felett nem szabad igazolni mert még beilleszkedik egy öregebb jatekos addigra megörekszik persze vannak kivetelek.

qiroga
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008. szeptember 1., hétfő 22:22
Kedvenc játékos: deco
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Játékosok

#25784 Hozzászólás Szerző: qiroga »

ZenZo írta:
Norbertoo írta:Abramoviccsal van pár gond:
- türelmetlen, 1 év sikertelenség után pápá Mr. Manager
- megvett/megvesz sok pénzért 30 év feletti játékosokat, akik lehet, hogy névileg nagyok voltak/még mindig azok, de 1-2 éven belül kiöregednek
- nem igazán törőd a fiatalokkal. lehet, hogy megveszi őket, de aztán nem szabja meg, hogy talán őket is be kéne építeni.
- ha már fiatalok, akkor megvesszük őket pár millió fontért és utána kb a harmadáért továbbadjuk
Abra egyetlen baja a türelmetlenség, a többi nehezen varrható az ő nyakába. Max talán Seva legigazolása, de több más játékossal nehéz lenne összehozni a nevét. Azért ne felejtsük már el, hogy Abra a tulaj, a Chelsea FC meg azon felül, hogy sportegyesület, profitorientált gazdasági társaság annak minden velejárójával. Így Abra okolható a türelmetlensége miatt, de a többi a szakmai stáb, Kenyon és haverjainak a "műve".
szerintem is ők vitték bele a hínárba abrát.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25785 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta:Abramoviccsal van pár gond:
- türelmetlen, 1 év sikertelenség után pápá Mr. Manager
- megvett/megvesz sok pénzért 30 év feletti játékosokat, akik lehet, hogy névileg nagyok voltak/még mindig azok, de 1-2 éven belül kiöregednek
- nem igazán törőd a fiatalokkal. lehet, hogy megveszi őket, de aztán nem szabja meg, hogy talán őket is be kéne építeni.
- ha már fiatalok, akkor megvesszük őket pár millió fontért és utána kb a harmadáért továbbadjuk
Abra egyetlen baja a türelmetlenség, a többi nehezen varrható az ő nyakába. Max talán Seva legigazolása, de több más játékossal nehéz lenne összehozni a nevét. Azért ne felejtsük már el, hogy Abra a tulaj, a Chelsea FC meg azon felül, hogy sportegyesület, profitorientált gazdasági társaság annak minden velejárójával. Így Abra okolható a türelmetlensége miatt, de a többi a szakmai stáb, Kenyon és haverjainak a "műve".
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25786 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szerintem ez a HSZ elég sok témába beférne, de mivel most itt is van róla szó, és a játékosokról is lesz benne szó ezért ide írom

Abramoviccsal van pár gond:
- türelmetlen, 1 év sikertelenség után pápá Mr. Manager
- megvett/megvesz sok pénzért 30 év feletti játékosokat, akik lehet, hogy névileg nagyok voltak/még mindig azok, de 1-2 éven belül kiöregednek
- nem igazán törőd a fiatalokkal. lehet, hogy megveszi őket, de aztán nem szabja meg, hogy talán őket is be kéne építeni.
- ha már fiatalok, akkor megvesszük őket pár millió fontért és utána kb a harmadáért továbbadjuk

DE vannak Abramovicsnál pozitív tényezők
- saját pénzét, fontmilliókat költ a focira, a Chelseare
- egy igazi csapatmentő ember :)
- érdekli őt a játékosok, hogy pl. ha valaki nincs jó passzban akkor az miért van
- viszont voltak jó igazolásai(tudom, ált.-ban az edző kéri, DE ő veszi meg őket), akik máig is a keret tagjai, és meghatározó szerepük van/volt a csapatban

szerintem összefoglaltam nagyjából, és nem lett off :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25787 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Le se kellett volna igazolni egy klubszinten tapasztalatlan, angolul nem tudó, angol focit nem ismerő edzőt.
Ne értsetek félre, bírom a Főnököt, de sokkal sikeresebbek lennénk, ha sokkal kevesebbet törődne a csapattal és sokkal többet az olajjal...
Only one Di Matteo!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25788 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Szerintem meg sokmindenben igaza van Deco-nak. Tényleg komolytalankodik sokszor Abramovics és tényleg csak a kis játékszerei vagyunk...
Abramovics Scolari esetében nagyon is jól döntött, lehet másban komolytalankodik, de azt meg kellett lépni szerintem.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25789 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hidd el, így nem megy. Olyan a hozzáállásod, mint Abramovicsé. Most most most mindent! Mióta itt van, 6 éve, az 5. edzőnél jár, míg a Pool-nál maradt 2004 óta Rafa. Eredménytelenség ide vagy oda. Mert ott nem szólnak be a tulajok a menedzser dolgába... És így van ez jól.
Komolyan, szerintem a Liverpool 30 év múlva is több bajnoki címmel áll majd, mint mi.
Only one Di Matteo!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25790 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ToreAndre írta:Szerintem meg sokmindenben igaza van Deco-nak. Tényleg komolytalankodik sokszor Abramovics és tényleg csak a kis játékszerei vagyunk...
nem baj! De én nem szeretném hogy olyanok legyünk mint a Liverpool a PL-ben hogy 20 éve nem nyerte meg! Jó igaz hogy eddig az MU-val ő nyerte meg a legtöbbször de akkor is! Abramovicsnak trófea kell és eredmény! ha valakinek nem tetszik valami el lehet menni!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25791 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem meg sokmindenben igaza van Deco-nak. Tényleg komolytalankodik sokszor Abramovics és tényleg csak a kis játékszerei vagyunk...
Only one Di Matteo!

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#25792 Hozzászólás Szerző: timoboll »

James Lee írta:Deco mikor a Barcában játszott akkor sem volt nagy szám. Az elején még úgy ahogy ment neki de ezen kívül semmi. Az EB-n már szépen játszott de ha klubcsapatban játszik meccset akkor teljesen leblokkol.

Ugyanez Carvahlo, csak Barca nélkül. :)

Alexről pedig csak annyit tudnék mondani, hogy nagyon formában van, és gyönyörűen játszik.
Mit ugyanez Carvalho??Carvalho ha rendszeresen játszott akkor hibátlanul lehozta a meccsek nagy részét,nála jobban senki se tud jobb ütemben szerelni. Más kérdés, hogy a sérülések nagyon rányomták a bélyeget az idei szezonjára :(

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25793 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Norbertoo írta:azt vettem észre, hogy a külföldi játékosok akik nagy csapatban játszanak nagyon ki vannak szolgáltatva. Carvalho is nyilatkozta, hogy miután felépült Hiddink nem játszatta. Szerintem bizonyítsa be edzéseken, hogy van olyan jó mint régebben, minthogy siránkozik, hogy nem játszik mert Alex játszik helyette(azért mert ő mutatott is valamit talán :) )
Igen.

Deco mikor a Barcában játszott akkor sem volt nagy szám. Az elején még úgy ahogy ment neki de ezen kívül semmi. Az EB-n már szépen játszott de ha klubcsapatban játszik meccset akkor teljesen leblokkol.

Ugyanez Carvahlo, csak Barca nélkül. :)

Alexről pedig csak annyit tudnék mondani, hogy nagyon formában van, és gyönyörűen játszik.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25794 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

azt vettem észre, hogy a külföldi játékosok akik nagy csapatban játszanak nagyon ki vannak szolgáltatva. Carvalho is nyilatkozta, hogy miután felépült Hiddink nem játszatta. Szerintem bizonyítsa be edzéseken, hogy van olyan jó mint régebben, minthogy siránkozik, hogy nem játszik mert Alex játszik helyette(azért mert ő mutatott is valamit talán :) )

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25795 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hát nem hittem volna ezt Decóról

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25796 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Na egy ilyen nyilatkozat után (ha tényleg ő mondta), akkor nem csak, hogy takarodjon, de még egy pofon is kijárna neki. Még a végén a klub hibája, hogy nem ment neki és állandóan megsérült, mint egy kislány...

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... l?ITO=1490
IT'S IN THE BLOOD

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#25797 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Pethy írta:Szavazzatok Lamps goljára:) http://sportgeza.hu/futball/2009/06/25/ ... _ev_goljat
sztem ez így hülyeség h csak személyekre bontják..mer most én beköpöm h Tóth a megye3ba akkor mi van? senki nem tudja h milyen gólt lőtt..ugyan így senki sem tudj az összes playernek az összes gólját szal meg kellett volna nevezni h Lamps a Poolnak vagy valami..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok

#25798 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25799 Hozzászólás Szerző: redrum »

Gchamp írta:Ennek nagyon örülök, remélem Malouda tudja tartani a formáját, amit az utolsó 8 meccesn hozott! Akkkor nem is kéne nekünk senki, egy csatárt leszámítva, aki helyettesíti Drogbát amíg nyomja az ANK-n.
A legnagyobb erősítés az lenne, ha a tavalyi brigád nem oszlana fel, és CA tudná őket motiválni.
Tartom az állítást, hogy ez a keret mindent el tud érni, megfelelő edzővel.

respesct.
A keret jelenleg nem elég erős. Ahhoz hogy minden fronton harcban legyen, ahhoz biztos nem. Ezt már Hiddink is megmondta.
I'm goin' down down down down

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25800 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Ennek nagyon örülök, remélem Malouda tudja tartani a formáját, amit az utolsó 8 meccesn hozott! Akkkor nem is kéne nekünk senki, egy csatárt leszámítva, aki helyettesíti Drogbát amíg nyomja az ANK-n.
A legnagyobb erősítés az lenne, ha a tavalyi brigád nem oszlana fel, és CA tudná őket motiválni.
Tartom az állítást, hogy ez a keret mindent el tud érni, megfelelő edzővel.

respesct.
IT'S IN THE BLOOD

Válasz küldése