Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27221 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Alex nem volt rossz de sajnos lassú :roll:

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#27222 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Sindu írta:Ezen az Alex - Carvalho cserén elmehet az egész meccs. :cry:
Tudom, hogy kényszerű, ezért még jobban bosszant.

Ott is van... :evil:

Deco is hiányzik, nincs lendület, nincs elképzelés a játékban, 2 percen keresztül csak szenvedtünk a középpályán meg hátul. :?
már bocs de alex mi rosszat tett????? egy góltól mentett meg minket magát nem kímélve.... :evil: :evil: kurvaszájú anelkánn ment el az egész :evil: bocs a káromkodásért de ez az igazság
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#27223 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ezen az Alex - Carvalho cserén elmehet az egész meccs. :cry:
Tudom, hogy kényszerű, ezért még jobban bosszant.

Ott is van... :evil:

Deco is hiányzik, nincs lendület, nincs elképzelés a játékban, 2 percen keresztül csak szenvedtünk a középpályán meg hátul. :?

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#27224 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bemelegítéskor megsérül Deco,aztán most Carvalho-nak is fáj a bal térde..jön Alex..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27225 Hozzászólás Szerző: Daniel »

tibi71 írta:
undertow írta:miért, ki fogja terrorizálni a jobbszélünket? nanit hagyni kell vinni a labdát, úgyse tudja beadni. tevez és rooney inkább középre húznak. esetleg a nyugdijas giggs? vagy park, akitől csak a kutyák félnek?
ha lesz egyáltalán veszélyes embere a munak a szélen az ronaldo lesz, aki meg inkább jobbos és cashley általában jól kezeli őt. de ha játszik is, nem lesz kezdő szerintem.
a védelem közepe lesz főleg nyomás alatt. már ha hagyjuk, hogy náluk legyen a labda, mert ha a pool elleni középpályájukat hozzák most is, akkor simán uralhatjuk a pálya közepét.
azzal egyetértek,hogy nani és giggs nem nagy kihivás most ! viszont evra ha talál magának társat a szélen az probléma lehet ! SB elég kicsi pálya hogy szétrohanjanak minet,viszont JT-nek fokozottan kell figyelni minden mozdulatára mert könnyen kaphat pirosat vagy a tizit is jobban befujhatjákróla :roll: gondolom nem népszerü most a bíroi körökben !
Evrára kíváncsi leszek, döntő lesz Bosingwa és Cashly játéka hisz ha jól játszanak evra nem rohangálhat annyit előre, vagy ha meg is teszi rá...sznak és ahogy azt a Zenit is tette szét szopathatjuk őket a két szélről betörve....Remélem Scolari észrevette ezt...
Ha a szélüket legyen az tevez nani romlando giggs semlegesítjük nem lehet probléma, kérdés hgoy fel merjük-e vállalni a wingbacket olyan szélsők ellen mint amik nekik vannak...
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27226 Hozzászólás Szerző: kdako »

emsanya írta:Sztem a vasárnapi derbin, minden a játékvezetésen múlik...
Ha korrekt lesz, nyerhetünk...
Riley lesz a bíró, van pozitív és negatív emlékünk is róla.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27227 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:miért, ki fogja terrorizálni a jobbszélünket? nanit hagyni kell vinni a labdát, úgyse tudja beadni. tevez és rooney inkább középre húznak. esetleg a nyugdijas giggs? vagy park, akitől csak a kutyák félnek?
ha lesz egyáltalán veszélyes embere a munak a szélen az ronaldo lesz, aki meg inkább jobbos és cashley általában jól kezeli őt. de ha játszik is, nem lesz kezdő szerintem.
a védelem közepe lesz főleg nyomás alatt. már ha hagyjuk, hogy náluk legyen a labda, mert ha a pool elleni középpályájukat hozzák most is, akkor simán uralhatjuk a pálya közepét.
azzal egyetértek,hogy nani és giggs nem nagy kihivás most ! viszont evra ha talál magának társat a szélen az probléma lehet ! SB elég kicsi pálya hogy szétrohanjanak minet,viszont JT-nek fokozottan kell figyelni minden mozdulatára mert könnyen kaphat pirosat vagy a tizit is jobban befujhatjákróla :roll: gondolom nem népszerü most a bíroi körökben !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem a vasárnapi derbin, minden a játékvezetésen múlik...
Ha korrekt lesz, nyerhetünk...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27229 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én speciel Nanira és Giggs-re gondoltam, ők tudnak olyat játszani, hogy bajban lehetünk. De legyen igazad. :)
Én egyébként arra számítok, hogy mi írányítunk majd, a középpályánk közepe erősebb, mint az övék.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27230 Hozzászólás Szerző: undertow »

miért, ki fogja terrorizálni a jobbszélünket? nanit hagyni kell vinni a labdát, úgyse tudja beadni. tevez és rooney inkább középre húznak. esetleg a nyugdijas giggs? vagy park, akitől csak a kutyák félnek?
ha lesz egyáltalán veszélyes embere a munak a szélen az ronaldo lesz, aki meg inkább jobbos és cashley általában jól kezeli őt. de ha játszik is, nem lesz kezdő szerintem.
a védelem közepe lesz főleg nyomás alatt. már ha hagyjuk, hogy náluk legyen a labda, mert ha a pool elleni középpályájukat hozzák most is, akkor simán uralhatjuk a pálya közepét.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27231 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azon gondolkodtam különben, hogy eljött az első nagy meccs, eljött az az idő, amikor az a cél, hogy egész meccsen irányítsunk. Bosingwa új oldaláról kell megmutatkozzon, ugyanis amit eddig tőle láttam, az alapján úgy gondolom, hogy védekezni nem igazán tud. Nem tudom mennyire vagyok pesszimista, de az az a pont ahol eldőlhet a meccs. Ha Bosingwa jól védekezik, akkor úgy gondolom nem tudnak minket megverni ellenkező esetben igencsak nagy problémák lehetnek...
A másik kérdés, hogy Drogba mennyit játszhat. Ugye múlt héten tudott játszani már 20-25 percet ha jól emlékszem, vasárnap talán 60 percet is bírni fog már.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27232 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Essien túl van a műtéten, mielőbbi felépülést neki!


http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 623471.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#27233 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Én sem Maloudát, sem Kalout nem kedvelem annyira, de Malouda az utolsó két meccsen jól mozgott és a felkészülés alatt végig a kerettel volt, míg Kalou nem szerintem csak időt kell adni hosszú még a szezon.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27234 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekes már eleve a dolog, mert a goal.com számomra nem kifejezetten a megbízhatóságáról híres oldal, máshol pedig nem olvastam, szerintem ez csak sajtópletyka, mert Wenger a nyáron elejtett (tán) egy olyat, hogy esetleg Kalou beférne az elképzeléseibe.
Mondjuk ha tényleg így lenne, kicsit megérteném Kalout, merthát mégiscsak jó volt tavaly, és egész szezonban játszott, de nem hiszem, hogy négy meccs után kifakadna, hiszen ő (legalábbis eddig) tipikusan az a játékos, aki még mentes a sztárallűröktől. Soha nem lehetett hallani tőle olyat, hogy most miért nem játszik, ilyen edző, olyan fájás, nyilatkozataiból folyamatosan csak az tűnt ki, hogy küzdeni, hajtani akar, s ha lehetőséget kap, szeretne élni vele.

Kedvelem a játékát, és a hozzáállása is szimpatikus eddig. Tény, hogy tavaly kicsit Anelkás volt, azaz 24 helyzet kellett neki 1 gólhoz, de tavaly Lampard után a legtöbb PL gólt jegyzi. Én nagyon szeretném, ha maradna, de az játéklehetőséggel is párosuljon. Azért, hogy a padon ücsörögjön, ne tartsuk itt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27235 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így van, baromi hosszú a szezon, teljesen fölösleges ezzel foglalkozni. Meg amit már sokszor kiemeltem én is, sérülés hegyek voltak tavaly is és sztem idén is lesz jó néhány...sajnos....
A Malouda vagy Kalou esetben továbbra is tartom, Scolari Maloudát küldte be, jól muzsikált, kész...hozza az eredményt...

Amúgy meg teljesen mindegy ez a vita, felépült Ballack és Drogba, sztem a legtöbb meccsen se a Kalou, se Malouda nem lesz kezdő 8)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27236 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azt mondom, hogy türelem srácok. Kiba hosszú a szezon, majd december környékén érdemes ezen újra parázni, mert addigra azért letisztulnak a dolgok ill. sok minden változhat még.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27237 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Kalou amikor lehetőséget kapott mindig élt vele és tavaly 11 gólt lőtt ami szerintem nem rossz egy csatártól aki szélen játszik...ugye tudunk olyan játékost mondani aki ugyanígy szélen nem éppen így teljesített tavaly :)
Chelsea mezben Kalou sokkal de sokkal többet bizonyított mint malouda úgyhogy szvsz jogos a felháborodásom amiatt hogy Phil Kalou-t behozza 3-4 percekre ami idő alatt még labdához se tud érni egy játékos.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#27238 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A mai labdarúgásban az idő nagyon nagy úr. Most már egy harminc éves játékosra azt mondják, hogy öreg. Nem egy és nem két olyan játékos van, aki tényleg 26-28 éves korában tűnik fel, s gyorsan hatalmasat emelkedik. Viszont az egyértelmű, hogy egy él csapat játékosának most kell jónak lennie nem mondjuk öt év múlva. Kalounak türelmesnek kell lennie, ha kap meccsenként tíz percet akkor az alatt kell mindent meg tennie, ha nem kap annyit sem akkor az edzésen. A játékos sorsát nem mindig a tehetsége dönti el, hanem az adott döntései.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27239 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én is eggyetértek Neoval DE amíg scolari hozza az eredményeket nincs miröl beszélni ! biztos vagyok benne hogy kalou sokat fog játszani idén is ! nem nézem ki maloudából hogy folyamatosan birnifogja a sorozatterhelést ! szerintem közel ugyanannyi lehetöséget kap mint tavaly és a többi rajta múlik :roll: ha rugdossa a gólokat és jóljátszik nem kell agodnia ! phil-nél nem számit a név ! 2002-ben romariót is otthonhagyta mint a szart !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27240 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem meglepő, de Neo oldalán vagyok. :) Tökéletesen leírta.

Válasz küldése