Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24781 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=12&
Várható volt, hogy elviszik Essient, csak rá ne sérüljön.
Ha jól tudom ment vele egy Chelsea orvos is, hogyha ő nem találja egészségesnek akkor a ghánai szövetség nem erőltetheti a játékát. Reméljük a legjobbakat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24782 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=12&" onclick="window.open(this.href);return false;
Várható volt, hogy elviszik Essient, csak rá ne sérüljön.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24783 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Még soha nem gondoltam arra, hogy abbahaggyam a futballt, sem a klubbomban, sem a válogatottban. Még mindig vannak ambícióim." Ballack
csak látnánk vmit abbol az ambiciózus focibol...

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#24784 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ahogy nézem az első félidőt digisporton én nem lepődök meg,hogy Drogba annyiszor lent maradt..nemsemmi milyeneket kapott,főleg mikor Pantsil a 16oson belül rátartott a lábára.Szóval én megvédem eddig Drogbát,igaz még a 2. félidőt nem láttam,így nem tudom,ott mit csinált.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24785 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

gerawba írta:
Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2011584

Így már érthető, mért játszik így, a 2012-es EB-re tartalékol! :D :wink:
Tőlem maradhat ha a fizetését megtizedeljük.
„Úgy gondolom, hogy a következő két szezonban is a legmagasabb szinten tudnék játszani a Chelsea-ben"
Nem egy kritikus fazon magával, az biztos.
Itt egy hozzászólás, amiben akár lehet ráció:
"Az a baj vele talán, hogy ingyen jött. Így se ő se a csapat nem érzi az áron az értékét és talán nem is hajtja annyira-e miatt a bizonyítási vágy. No meg az edzőt se annak idején, hogy feltétlen erőltesse a beépítését és hogy a legjobbat hozza ki belőle."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24786 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2011584

Így már érthető, mért játszik így, a 2012-es EB-re tartalékol! :D :wink:
Tőlem maradhat ha a fizetését megtizedeljük.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24787 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2011584" onclick="window.open(this.href);return false;

Így már érthető, mért játszik így, a 2012-es EB-re tartalékol! :D :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24788 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

BlueBlood1993 írta:Én úgy tudtam, akkor ezek szerint rosszul, hogy azért jár a mezlevételért sárga, mert nem látják a szponzort (samsung) vagy márkát (adidas) gólörömnél az olvasók/nézők, mert újságokba/netre legtöbbször egy gólörömöt raknak fel a fotósok cikk-képnek.
Hivatalosan biztos nem így van, de amúgy szerintem simán elképzelhető. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24789 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én úgy tudtam, akkor ezek szerint rosszul, hogy azért jár a mezlevételért sárga, mert nem látják a szponzort (samsung) vagy márkát (adidas) gólörömnél az olvasók/nézők, mert újságokba/netre legtöbbször egy gólörömöt raknak fel a fotósok cikk-képnek.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#24790 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ide írom,Drogba gondolatokat ami a többi fórumon megy :roll:
Didi sokat fetreng,néha okkal néha csak 'úgy'. Ez szerintem kicsit Muri 'találmánya' is,de gondolom Drogba egyénisége is hasonló :( Aztán pedig mocskosúl faragják,(erőcsatár lévén)és a védők kihasználják az elvesztett renomét a bíroknál ! Szinte csak azt fujják be nála amikor törik,szakad,reped.... ! Ami a legfontosabb,ha Drogba nem lenne akkor a scouserekkel csatáznánk a 8.helyért :roll: (kicsit durvitva a mondanivalóm végét)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24791 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:Jahm, mondjuk szerintem mind a két szabály f*szság...
Amely játékosnál meg olyan jellegű dolgok van a pólón (pl. nemzetiségre utaló v trágár), azoknak nem sárga járna, hanem egy hosszú eltiltás. Amúgy meg már csak azért hülyeség, mert még ha ilyen is van írva, a lefújás után simán leveheti, nem büntetheti lappal...
Ez a mezbetűrősdi meg a legnagyobb vicc... Ahogy átlépte az oldalvonalat már szedi ki, nem tudom mi értelme van ennek a szabálynak is.
:) ha valaki nekiáll végigolvasni a foci szabálykönyvét (az mlsz honlapján magyarul is elérhető), az bizony bukkan érdekességekre, de minimum a leírtak feléről elmondható, hogy hülyeség. Már csak azért is, mert ennél jóval fontosabb dolgok alig vannak szabályozva. Hogy ne menjek messzire, a focipályák mérete. A hossz még oké, az 90 és 120 közt kell, hogy legyen, (bár az a 30 méter is rohadt sok futáskor ám), de a szélesség 45 és 90 méter közt engedélyezett... az a fele vazze... aztán a lesszabály, kapus vs játékos (tiziesetek), naésígytovább.

A mezlevételért járó sárga egyébként semmivel sem nagyobb hülyeség, mint pölö a túlzott gólörömért adott lap... (szerintem ez a legnagyobb f@szság). Főleg mikor ápolásos sérülésekért meg sokszor nem adnak lapot. Pedig én ezért például utólag is simán adnék lapokat, ha egyértelmű a szabálytalanság (szándéktól függetlenül). Vagy akkor legyenek különböző színű lapok. Járjon tudomisén zöld a sérülésokozásért, kék a gólörömért, lila a színészkedésért... fehér a leg-fair play-ebb játékosnak, világoszöld annak, aki a legkevésbé koptatta a gyeptéglákat :)

Na mind1, van jósok hülyeség, ez is egy. Ettől függetlenül nem egy bonyolult szabály, ne vedd le, kész. Nehogymár ezt ne lehessen megtanulni... havi többszázezer fontért meg főleg. Vegye le a cipőjét, ha annyira vetközni akar, vagy tudomisén. Annyi féle kretén gólöröm van, vetkőzés nélkül, válogasson ki-ki szabadon. Szerintem Milla, Lampard FA döntős, vagy Bulland nemrégi gólörömére mindenki emlékszik, mégsem kellett vetkőzni hozzá ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24792 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:Már csak azért is, mert a hivatalos meccsviselet esetében ki van kötve, hogy a pályára csak úgy léphet a játékos, hogy a meze be van tűrve a nadrágba. Figyeld meg cserénél akár, hogy aki felmegy, nem csak azt nézik, hogy van-e ékszer, milyen a stopli, hanem hogy hol van a mez. Más kérdés, hogy aztán sokan már felfutás közben ki is húzzák, amit szintén büntetni kéne, de nem foglalkoznak vele a bírók, mert az első mezhúzásnál úgyis kijön.
Jahm, mondjuk szerintem mind a két szabály f*szság...
Amely játékosnál meg olyan jellegű dolgok van a pólón (pl. nemzetiségre utaló v trágár), azoknak nem sárga járna, hanem egy hosszú eltiltás. Amúgy meg már csak azért hülyeség, mert még ha ilyen is van írva, a lefújás után simán leveheti, nem büntetheti lappal...
Ez a mezbetűrősdi meg a legnagyobb vicc... Ahogy átlépte az oldalvonalat már szedi ki, nem tudom mi értelme van ennek a szabálynak is.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24793 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mYkr0 írta:Énis gondolkoztam ezen, hogy mi lenne ha levenné az öngólnál :DD. De amúgy ami nekem furcsa, most ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy Dani Alves mikor bevert egy szabi gólt beállása után a konföderáció kupán, csak felhúzta a nyakára a mezt és sárgát kapott. Ne kérdezzétek honnan szaladnak ilyen dolgok az agyamba, de erről vki vmi infót? Mert úgy tudom hogyha az egész mezt veszi le akkor van a lap.

(Bár azzal sem vagyok tisztába, hogy a mezlevételért miért jár lap. Azért, mert egyes játékosok [Ibra,Adebayor stb.] azzal hergelik a riválisok szurkolótáborát hogy lekapják a felsőt, esetleg azért mert a játékvezető nem tudja felírni egyből a góllövő mezszámát.?!) Na ilyen dolgok érdekelnének engem. :D
Nem, a mezfelemelésért is jár a sárga, mégpedig anno azért hozták be ezt a szabályt, mert egyes játékosok a mez alatti trikóra olyan szavakat, mondatokat írtak fel, amiből később balhé, botrány lett (ellenfél szurkolóinak, nemzetiségének stb szidalmazása, ilyenek), így ha egy játékos megemeli a mezét akár egy kicsit is, sárga kellene, hogy járjon. Már csak azért is, mert a hivatalos meccsviselet esetében ki van kötve, hogy a pályára csak úgy léphet a játékos, hogy a meze be van tűrve a nadrágba. Figyeld meg cserénél akár, hogy aki felmegy, nem csak azt nézik, hogy van-e ékszer, milyen a stopli, hanem hogy hol van a mez. Más kérdés, hogy aztán sokan már felfutás közben ki is húzzák, amit szintén büntetni kéne, de nem foglalkoznak vele a bírók, mert az első mezhúzásnál úgyis kijön.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#24794 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

gerawba írta:Mert még csak egyenlített, nem volt sok idő vissza és még be kellett vinni a győzteset...
Ha ő rúgja a másodikat is, akkor sztem ott leveszi. Egy öngólnál meg mégse teheti meg, azt levágták volna az FA-nél... :D
Énis gondolkoztam ezen, hogy mi lenne ha levenné az öngólnál :DD. De amúgy ami nekem furcsa, most ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy Dani Alves mikor bevert egy szabi gólt beállása után a konföderáció kupán, csak felhúzta a nyakára a mezt és sárgát kapott. Ne kérdezzétek honnan szaladnak ilyen dolgok az agyamba, de erről vki vmi infót? Mert úgy tudom hogyha az egész mezt veszi le akkor van a lap.

(Bár azzal sem vagyok tisztába, hogy a mezlevételért miért jár lap. Azért, mert egyes játékosok [Ibra,Adebayor stb.] azzal hergelik a riválisok szurkolótáborát hogy lekapják a felsőt, esetleg azért mert a játékvezető nem tudja felírni egyből a góllövő mezszámát.?!) Na ilyen dolgok érdekelnének engem. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24795 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca írta:De az angol kommentátor vmi olyat mondott, hogy akkor ez plusz egy meccs az ANK után... Lehetséges ez???
Sztem csak fogalma sem volt róla, szokott ez így lenni... Sztem kizárt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24796 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

De az angol kommentátor vmi olyat mondott, hogy akkor ez plusz egy meccs az ANK után... Lehetséges ez???

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24797 Hozzászólás Szerző: gerawba »

koni0725 írta:
kiskacsa08 írta:
mYkr0 írta:Nem hiszem, hogy holmi véletlen műve volt a mai sárga. :D
Igen, amikor mondta a kommentátor, hogy ezzel összegyűlött az 5, rajtam is egyből az villant át, hogy valószínűleg direkt csinálta (ráadásul elég hülye szabálytalanság volt). :)
De én azt nem értem, hogy ha sárgát akart kapni akkor miért nem vette le a mezét gólöröm közben? Ezzel a becsúszással egy esetleges egyenlítési lehetőséget kínált fel.
Mert még csak egyenlített, nem volt sok idő vissza és még be kellett vinni a győzteset...
Ha ő rúgja a másodikat is, akkor sztem ott leveszi. Egy öngólnál meg mégse teheti meg, azt levágták volna az FA-nél... :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24798 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kiskacsa08 írta:
mYkr0 írta:Nem hiszem, hogy holmi véletlen műve volt a mai sárga. :D
Igen, amikor mondta a kommentátor, hogy ezzel összegyűlött az 5, rajtam is egyből az villant át, hogy valószínűleg direkt csinálta (ráadásul elég hülye szabálytalanság volt). :)
De én azt nem értem, hogy ha sárgát akart kapni akkor miért nem vette le a mezét gólöröm közben? Ezzel a becsúszással egy esetleges egyenlítési lehetőséget kínált fel.
211! NEW RECORD!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24799 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

kiskacsa08 írta:
mYkr0 írta:Nem hiszem, hogy holmi véletlen műve volt a mai sárga. :D
Igen, amikor mondta a kommentátor, hogy ezzel összegyűlött az 5, rajtam is egyből az villant át, hogy valószínűleg direkt csinálta (ráadásul elég hülye szabálytalanság volt). :)
Pontosan, Drogba ezt tökéletesen csinálta! Tovább növeli a szándékosság esélyét, hogy a 88. percben történt a szituáció. Bár akkor szartam volna össze magam a TV képernyője előtt, ha az abból a szabálytalanságból megítélt szabadrúgással kiegyenlít a Fulham, figyelembe véve, hogy már eddig is elég sok szabadrúgás(pontrúgás)-gólt kaptunk... Ebben az esetben már nem is járt volna olyan jól ő és csapata... :oops:

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24800 Hozzászólás Szerző: misakd »

egyébként azt figyeltem meg ,hogy a szögleteink teljesen veszélytelenek mostanaban,jó sose voltak erőségeink a pontrugások de azért mégis ennyi jól fejelö és jó rugotechnikáju jatekos mellett illene neha golt szerezni szögletekböl

Válasz küldése