Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#24761 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ZenZo írta:Akit érdekel a bulvár:
Ashley Cole has been found guilty of driving at more than 100mph in a 50mph zone.

The England and Chelsea defender, who did not attend court for his trial, was in his black Lamborghini Gallardo on the A3 in Kingston, Surrey, when a speed gun recorded him driving at 104mph.

...he may be banned from driving.

...Cole, 29, told police he thought he was driving at 80mph
Szegény, járhat busszal edzésre :)
(egyébként mekkora kifogás: azt hittem, 80-nal megyek... mert az jobb ám, 50-es sebességhatárnál :lol: )
majd más viszi edzésre a seggét vagy odaköltözik az edzőpályára. :D
ő annál nagyobb hímpicsa, hogy busszal járjon :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24762 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Akit érdekel a bulvár:
Ashley Cole has been found guilty of driving at more than 100mph in a 50mph zone.

The England and Chelsea defender, who did not attend court for his trial, was in his black Lamborghini Gallardo on the A3 in Kingston, Surrey, when a speed gun recorded him driving at 104mph.

...he may be banned from driving.

...Cole, 29, told police he thought he was driving at 80mph
Szegény, járhat busszal edzésre :)
(egyébként mekkora kifogás: azt hittem, 80-nal megyek... mert az jobb ám, 50-es sebességhatárnál :lol: )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24763 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ToreAndre írta:Nálatok ki eddig a Man of the Season? (ergo: Man of the Halfseason)
Nálam:
1. Iva
2. Drogba
3. Terry
Nekem Iva s Drogba, Terry sem volt semmi a MU ellen, de azért annyira nem magaslott ki, mint az előző 2.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24764 Hozzászólás Szerző: misakd »

Speedie írta:
BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
Miért ne adhatnaknk el?
Ivanovic,Bosingwa,belletti jobb védö mint PF és a portugal szintjet Hutchinson is siman lehozza.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24765 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Na ez meg a másik, azt az 5-10 percet amit PF kap alkalomadtán egy Hutchi egy Bertrand is simán lehozza, az meg nem jellemző, hogy meccseket játszik végig PF, de ha meg is teszi max angol kupa meccseken ahova évek óta követeljük a fiatalokat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2010. január 3., vasárnap 14:52-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24766 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Speedie írta:
BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
A Fiatalok elől veszi el a lehetőséget. itt van mostmár PvA, 1-2 meccs erejéig ő is tökéletes cserember lehet (nem tudom elképzelni, hogy ligakupa meccsen ne tudna lehozni akár ő, akár Bertrand egy meccset P.F. szinten)! Nekem ez a bajom, hogy a fiatalokhoz képest óriási fizetéssel vannak itt játékosok, pedig semmivel sem tudnak többet mint a kevés fizetést kapó, tehetséges ifik.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24767 Hozzászólás Szerző: Daniel »

gerawba írta:
Dani1905 írta:
Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol:
Jó, hát akkor ennyi erővel teljesen értéktelen minden teljesítmény, amivel nem nyertünk kupát vagy bajnokságot, azokkal is ,,sokat érünk''...
Így van, jól mondod,sőt külön bosszantó jó játékkal, jó teljesítménnyel veszíteni. Ott a barca elleni meccs, jobbak voltunk, megérdemeltük volna, stbstb, mégse nyertünk, szóval nem értünk a jó játékkal semmit...Vagy igen?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24768 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dani1905 írta:
Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol:
Jó, hát akkor ennyi erővel teljesen értéktelen minden teljesítmény, amivel nem nyertünk kupát vagy bajnokságot, azokkal is ,,sokat érünk''...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24769 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol: , BlueBlood-al értek egyet, semmi szükség rá, még akkor se ha nem igazolhatunk. Kapásból van 4 ember, akit szívesebben látok azon a poszton mint őt, de balon is van előtte legalább 3 ember
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24770 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Cserének még tökéletes, arra az 1-2 meccsre, az már más kérdés, hogy helyette a fiataloknak is lehetne lehetőséget adni, de ő azért sokat tett már a csapatért.
2012. 05. 19.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#24771 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Speedie írta:
BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24772 Hozzászólás Szerző: Pöri »

BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24773 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

1: Iva
2: Drogba
3: Terry

Szóval ugyanaz, de Drogba nálam első lenne, ha olyan szimpatikusan játszana mint Iva. Ő sohasem fetreng a pályán, (igaz nem is aprítják annyit), higgadt marad bármi a szitu, nagyon hajt mindig, és megkockáztatom, hogy az egyik legtöbbet futja minden meccsen fel s alá a csapatban. Rengeteget fejlődött, rá igazán büszke vagyok, hogy nem horribilis összegért vettük és a világ egyik legjobb jobbhátvédjét faragtuk belőle. Az viszont a csapat többi tagjának kritikája, hogy nem hogy további kettőt, de egyet sem tudok megnevezni. Kevés meccsen játszott de akkor jól: Alex, Zhirkov (és még talán Sturridge).

Viszont bűnrossz teljesítményekből több is akad szerintem. Az első helyre egyértelműen Ballackot raknám a másodikra viszont megosztva Deco, Joey, aztán a harmadikon Malouda (azért főleg a szezon elején rúgott fontos gólokat, amióta rinyál viszont szar) és a negyediken főleg a PL-ben nyújtott játéka miatt Kalou (és sajnos Lampard is csak épphogy nem ebbe a kategóriába tartozik).

És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Anholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24774 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

ToreAndre írta:Nálatok ki eddig a Man of the Season? (ergo: Man of the Halfseason)
Nálam:
1. Iva
2. Drogba
3. Terry
Drogba, Ivanovic egyértelmű, hogy idáig a legjobbak, de vannak még akik kimagasló teljesítményt mutatnak, például Cech, A.Cole.
2012. 05. 19.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24775 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nálatok ki eddig a Man of the Season? (ergo: Man of the Halfseason)
Nálam:
1. Iva
2. Drogba
3. Terry
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24776 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem nagyon hasonló játékosok. Amolyan Ashley Cole ivadék mindkettő...:-) Kíváncsi vagyok, hogy "ki győz?":-) Már, ha győz valaki...
Only one Di Matteo!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24777 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

PvA vagy Bertrand a tehetségesebb? Mindkettőnek balbekk a posztja, de előbbi tud belső védőt is játszani, nem? ráadásul majdnem egy idősek van Anholt 19, Bertrand 20.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24778 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lefordítottam a PvA interjút, ha valakinek van kedve, dobja ki a főoldalra, ha jó...

Patrick van Aanholt sikeres kölcsön után tért vissza a Stamford Bridge-re

Bár szomorú, hogy búcsút kellett mondani a Coventry játékosainak, Patrick van Aanholt izgatottan várja az új időszakát a Chelsea-nél és reméli, hogy bizonyíthat Carlon Ancelotti-nak.

Mint az egyetlen igazi balhátvéd az alapember Ashley Cole mögött reméli, hogy komoly szerep juthat neki a Stamford Bridge-en.

„A kölcsönszerződésem véget ért a Notthingham elleni meccsen és ők (a Chelsea) vissza akartak engem hozni.” – mondta a játékos, aki szerint javult a játéka a City-nél eltöltött fél éve alatt.

„Ez az ő döntésük volt és remélhetőleg jól teljesítek majd és lesz alkalmam játszani az első csapatnál. Ez egy remek alkalom a számomra, de továbbra is folyamatosan játszani akarok és, ha itt nem játszhatok, akkor szeretnék visszatérni kölcsönbe. Ashley Cole van előttem a sorban illetve a Chelsea próbálkozik Zsirkovval, de én nem hinném, hogy Ő védő lenne. Ő középpályás, úgyhogy remélem csak mi vagyunk ketten Ashley-vel, így bizakodom benne, hogy legalább a padon helyet kapok és a pályán tudok tölteni néhány percet, hogy bizonyíthassak a menedzsernek. Immáron 3 éve vagyok a klubnál, ismernek már engem szóval remélem jól alakulnak majd a dolgaim. Magabiztos vagyok, megfogom ragadni az alkalmat, de ez nem csak rajtam múlik. A dolgom, hogy jól dolgozzak az edzéseken és megmutassam a menedzsernek, hogy mire is vagyok képes. Ha ezt megtudom tenni, akkor minden rendben lesz."

Miután 5 hónap után elhagyta a Ricoh Arénát, van Aanholt vegyes érzésekkel távozik, ahol nagyon jól érezte magát, mind a pályán, mind azon kívül.

„Szomorú vagyok, hogy távoznom kellett, pár új jó barátra tettem ott szert. Clinton (Morrison), Besty (Leon Best), Sammy (Clingan), Corky és a fiúk a csapatom voltak. Clinton olyan volt, mint az apám, vigyázott rám, szóval nehéz őket 4-5 hónap után otthagyni. De szem előtt kell tartanom a jövőmet és túlesni ezen.”

A szélső védő remek időszakon van túl az elmúlt hetekben pazarul játszott, részese volt a City győzelmi sorozatának, ahol rendre remekül teljesített.

„Mindig a legjobbat próbálom magamból kihozni, hétről hétre új tapasztalatokat szerzek. Úgy gondolom az itt eltöltött idő alatt jobb játékos lettem. Mindennap tanultam valami újat. Szerintem jobban bánok a labdával, a fejpárbajok is jobban mennek, többet védekeztem az itt eltöltött idő alatt. Nagyon élveztem az elmúlt fél évet és biztos vagyok benne, hogy a Coventry jól fog szerepelni a szezon hátralévő részében.”

Jack Cork, csapatunk másik játékosa az év végéig maradt a SkyBlues-nál, hamarosan ünnepli a 100. felnőtt bajnoki meccsét. (98 meccs, ebből 7 a League 1-ben)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24779 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 20,00.html

Di Santo marad szezonvégéig a Blackburnben. Remélem összeszedi magát, a 15 meccsen 1 gól nem túl acélos...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24780 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ne-2011683" onclick="window.open(this.href);return false;
Na ez igen jó hír, mondjuk ne a Watford ellen térjen vissza, ott játsszon a Borini-Sturridge kettős.

Válasz küldése