Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2861 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. november 12., péntek 20:41
kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Szerintem őt már elengedhetjük, nem fogunk neki 250 körüli fizetést adni, a Real vagy a PSG viszont simán. Arra viszont kíváncsi leszek hogy 4 védős rendszerben is ilyen magas szinten fog-e játszani, mert egyáltalán nem vagyok benne biztos benne.
Tuchelel nem igen fog ez kiderulni, hogy 4 vedos rendszerben milyen. Remelem sikerul megegyezni vele es behuzzuk meg Koundet is melle, legjobb korban van Rudi es ilyen mentalitasu jatekosok kellenek. Rudiger, Kounde, Christensen, Chalobah jol nezne ki miutan kioregszik Silva es Azpi, nyilvan utobbi a mostanin kivul meg esetleg 1 szezont lesz itt.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2862 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Szerintem őt már elengedhetjük, nem fogunk neki 250 körüli fizetést adni, a Real vagy a PSG viszont simán. Arra viszont kíváncsi leszek hogy 4 védős rendszerben is ilyen magas szinten fog-e játszani, mert egyáltalán nem vagyok benne biztos benne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2863 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2021. november 12., péntek 11:52 Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.
Én sem adnám el, de nincs olyan ember aki pótolhatatlan.

Más: Havertz nem volt a német keretben sem, mit tudni róla?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2864 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudigerert fél Európa sorban áll azt írjàk sok helyen már. Nagyon remélem nem leszünk idióták és megtartjuk. Nem tudnánk pótolni őt, sem játék, sem mentalításban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2865 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nyaron pedig johet Declan Rice akar 100+ millioert is.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2866 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2021. november 9., kedd 18:10 Saúl totál megszívta azt, hogy RLC formába lendült és Barkley sem teljesen használhatatlan. Ergó jelenleg 6. A a sorban (Kante, Jorgi, Kova, RLC, Barkley után), tehát teljesen felesleges itt maradnia.
Meg sem fordult volna a fejemben, hogy Saul ennyire hasznalhatatlan lesz a Pl-ben, emlekszem hogy vartam, hogy hivatalos legyen :roll:

RLC az utobbi idoben ugyanugy meglepett, de pozitiv ertelemben, Barkleyt viszont csak cserekent hasznalnam, kezdokent altalaban kevesebbet tud hozzatenni.
Az viszont sajnos nem meglepo, hogy mindketten Saul elott vannak jelenleg, nem tudom, hogy ez fog e valtozni a jovoben es Saul felveszi a ritmust.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4819
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2867 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2021. november 9., kedd 18:44Akkor már inkább Gilmour-t menekítsük ki a kanáriktól.
Kib*szták az edzőt és Lampardot írkálják. Lehet nem a legjobb időzítés épp most visszahívni, ha Frank lesz a befutó, szerintem rendszeresen kezdene

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2868 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ráadásul Mount és Trev is jászott már a középpálya azon részén Tuchel alatt, ahol Saúl, szóval ha nagy a gond házon belül is megoldható. Én nem bánom ha visszaküldjük, két hónap múlva arra se fogok emlékezni kis túlzással, hogy valaha megfordult nálunk. Gallagher viszont maradjon csak ott, előszezonban nagy betli volt a csávó, derüljön ki, hogy csak jó periódust kapott el vagy jövőre tényleg hasznunkra lehet. Akkor már inkább Gilmour-t menekítsük ki a kanáriktól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2869 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Saúl totál megszívta azt, hogy RLC formába lendült és Barkley sem teljesen használhatatlan. Ergó jelenleg 6. A a sorban (Kante, Jorgi, Kova, RLC, Barkley után), tehát teljesen felesleges itt maradnia.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2870 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2021. november 9., kedd 17:22 Jöhetne akkor vissza Gallagher. Felkészülési meccsekem nem volt ilyen meggyözö, most meg a PL egyik legjobb formában lévö játékosa.

Persze jo az is hogy most kölcsönben szárnyal, de nálunk is biztos játszana. Valaki, valakik mindig sérültek.
Én inkább otthagynám egész szezonban.
Most játsszon csak RLC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2871 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jöhetne akkor vissza Gallagher. Felkészülési meccsekem nem volt ilyen meggyözö, most meg a PL egyik legjobb formában lévö játékosa.

Persze jo az is hogy most kölcsönben szárnyal, de nálunk is biztos játszana. Valaki, valakik mindig sérültek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2872 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. november 9., kedd 15:22
Pityee írta: 2021. november 9., kedd 14:55 "Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
Nekem még Cuadrado jut eszembe. Az nagyon kemény volt, nem tudott labdát kezelni a csávó.
Salah rosszabb volt, azt nézd meg...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2873 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. november 9., kedd 14:55 "Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
Nekem még Cuadrado jut eszembe. Az nagyon kemény volt, nem tudott labdát kezelni a csávó.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2874 Hozzászólás Szerző: Pityee »

"Chelsea are planning to send Saúl Ñíguez back to Atlético in January after playing just 239 minutes for Thomas Tuchel"

Falcao szintű besülés lehet itt a csávóból...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2875 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. november 5., péntek 11:57 Mourinho: "A Chelsea-nek nincs szüksége Pogbára. Nekik ott van Loftus-Cheek."

Conte: "Loftus-Cheek lesz a Chelsea jövője."

Sarri: "Loftus-Cheek világklasszis lehet."

Tuchel: "Ruben túl tehetséges."

Lehet végre beteljesíti a vele kapcsolatban elvártakat RLC? :)
Így legyen 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2876 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mourinho: "A Chelsea-nek nincs szüksége Pogbára. Nekik ott van Loftus-Cheek."

Conte: "Loftus-Cheek lesz a Chelsea jövője."

Sarri: "Loftus-Cheek világklasszis lehet."

Tuchel: "Ruben túl tehetséges."

Lehet végre beteljesíti a vele kapcsolatban elvártakat RLC? :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2877 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tobbet jatszik a valogatottba mint nalunk.
Fizuba akkor beszallhatna a francia szovetseg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2878 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kante is called up to France's squad

Serules gyere apahoz... Kurv@ elet

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2879 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2021. október 29., péntek 17:03
emsanya írta: 2021. október 29., péntek 15:38 Kovacic combizom serules, nehany hetre kiesett. Fasza...

Nehanyan visszatérnek a serulesbol (Azpi, Kante, Christensen, RLC) a csataraink valoszinu csak a valogatott szunet utan.
Sajnálom az egyéneket, hogy a két több 10-100 milliós csatárunk sérült, de csapatszinten nekem sokkal jobban tetszik, amikor Kai a "csatárunk". Mellette/mögötte Mount + Zijes, Odoi vagy akár Barkley sem ördögtől való... pivotban pedig megnéznék egy RLC-Kantét. Ki kell mondani, sokkal dinamikusabbak vagyunk Lukaku nélkül, jobban működik a gégeprés is, emiatt én pozitív meglepetésekre számítok az ő és Werner hiányában.
De én nem akarom elhinni, hogy erre Tuchelék nem gondoltak amikor Lukakut monitorozták. Meg szerintem jól nyomta Lukaku eddig, csak a labdák a vége felé nem jól találták meg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4819
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2880 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. október 29., péntek 15:38 Kovacic combizom serules, nehany hetre kiesett. Fasza...

Nehanyan visszatérnek a serulesbol (Azpi, Kante, Christensen, RLC) a csataraink valoszinu csak a valogatott szunet utan.
Sajnálom az egyéneket, hogy a két több 10-100 milliós csatárunk sérült, de csapatszinten nekem sokkal jobban tetszik, amikor Kai a "csatárunk". Mellette/mögötte Mount + Zijes, Odoi vagy akár Barkley sem ördögtől való... pivotban pedig megnéznék egy RLC-Kantét. Ki kell mondani, sokkal dinamikusabbak vagyunk Lukaku nélkül, jobban működik a gégeprés is, emiatt én pozitív meglepetésekre számítok az ő és Werner hiányában.

Válasz küldése