Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24321 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Zsoca írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 50,00.html

Fizetem a repülőjegyét, ha ezen múlik. :D
(Deco nyáron távozni akar, vissza Brazíliába)
Reméljük nem csak pletyka.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24322 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 50,00.html

Fizetem a repülőjegyét, ha ezen múlik. :D
(Deco nyáron távozni akar, vissza Brazíliába)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24323 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Terry jól szorakozott!
http://sporthirado.hu/videok.php?videoi ... orovatid=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24324 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Az dobja rá az első követ, aki még nem csalta meg a barátnőjét, feleségét stb.
A férfiak nagy része megcsalja a partnerét, fuck off férfiak nagy része!
A barátjának a volt nőjét dugta meg, tudunk még valamit az esetről, válasz nem, semmit.
Ítéljük meg, mert qurva fontos a foci szempontjából :twisted:
Ez a dolog igazából csak Bridge exére, Terryre és feleségére tartozik: Fuck off álszent szigetország!!
Csúnya Terry olyan dolgot tett, amelyet még soha senki az egész szigetországban, rossz példát mutatott szegény gyerekeknek, akik csak most értesültek arról, hogy vannak férfiak, akik megcsalják a feleségüket és ez rossz. De az nem olyan rossz, ha berúgsz, verekedsz meccsek előtt/alatt, ha eltöröd a pályán szándékosan egy ellenfeled lábát, ha egy szurkolót mellbe rúgsz, ha verekedsz a DJ-vel, ha részegen vezetsz, ha leköpöd az ellenfeledet stb...

Összeségében: a excsapatkapitányTerry megdugta exbarátja exnőjét e(gy)x, azután a majdnem exfeleségével kibékült, a leendő exkapitány leváltotta és a másik excsapatkapitány lett a kapitány, és a médiának sikerült elérnie, hogy a válogatott jóhangulata is egy EX lett.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24325 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Szerintem meg ezzel nem nekünk kell foglalkoznunk. Majd megoldja Terry és a családja egymás közt. Aztán meg lehet hogy vannak olyan fejlemények amiről mi nem is tudunk így meg nem túl sportszerű Bridge-et hibáztatni a feszültségét.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24326 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Féreg nagyon ez a Bridge. Semmi köze hozzá mert csak az exje volt. Csak magát röhögteti ki. Akinek köze van ehhez az egészhez az Terry családja, ők lehetnének felháborodva és nem ez.
2012. 05. 19.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24327 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Na meg ha igaz a hír, akkor nem csak Terry volt itt az egyetlen. Nem volt ott rendbe valami azzal a kapcsolattal. Az meg hogy Bridge úgy sír mint egy utcalány...Arrol nem is beszélve, hogy ha nekem annyira fontos a család, az asszony, gyerek egyebek, akkor cseszek elmenni Manchesterbe! Szóval ezt a kapcsolatot Bridge ugyan úgy elcseszte. Szóval..Aki kúrvának szegődik, ne sírjon, ha b@sszák! Tudta, hogy szakít vele az asszony ha megy, erre ment. Akkor most fogja be a lepcsest és legyen benne annyi férfi vér, és büszkeség, hogy kezet fog valakivel és a szemébe néz.
Szóval Fuck off Bridge!(csak, hogy a másik oldal szavaival éljek):)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24328 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ToreAndre írta:(...)Nem hiszem, hogy egy ember csak úgy eltudja felejteni a feleségét, gyermeke anyját, hogy szó nélkül tűrje, hogy az egyik legjobb barátja dugdosgatja titokban.
Szóval Fuck off JT!
Okéj, oké, de egy embernek nem is kellene csak úgy elhagyni a feleségét és gyermekét. Valami megoldást próbál találni. Manchester nincs annyira messze Londontól, mint mondjuk Teveznek Argentína, ééted. Mégis most volt otthon a feleségénél és a gyerekénél.
De persze, azt írtam is, hogy Terry a hunyó, nem is kicsit, de akkor is inkább a családjával volt ez undorító tett, mint Bridge-el. És ott volt is nyilván veszekedés, átkozódás, aztán elmentek Dubaiba, megebeszélték, happy end. Lehet a vége válás is, de mindenképp lesz fejlemény. De annak, hogy hetente ostorozom magam és az esetet a média előtt (válogatott visszamondás, nem-kézfogás) úgy, hogy a másik érintettel szóba se állok, nem igazán vezet sehova.

Lényeg: nem Terryt akarom ezzel felmenteni, mert erre nincs is mentség szerintem, de azért nem fekete-fehér ez az egész és nálam Bridge is elég f*szkópévá teszi magát azzal, amit a hírverés óta csinál.
They do now.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24329 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:Hát, nem tudom srácok... Terry szerintem a f*sz. Bridge jól tette, hogy nem fogott vele kezet. Oké, hogy Vanessa "csak" egy ex, de ha jól tudom csak azért szakított Bridgey-vel, mert nem akarta követni Manchesterbe. Nem hiszem, hogy egy ember csak úgy eltudja felejteni a feleségét, gyermeke anyját, hogy szó nélkül tűrje, hogy az egyik legjobb barátja dugdosgatja titokban.
Szóval Fuck off JT!
Akkor elhivom Terryt sorozni, berugunk, es agyba fobe verem, aztan levan tudva! Nem taskas szemekkel, vilagfajdalommal az arcomon kezdek el martirkodni.... Bridge a szenteletu, valoszinuleg o sem kap napi 5 ajanlatot, es ha kap is, o huseges...
Bar aki azt a not visszautasitja, vagy Ratyi, vagy No.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24330 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, nem tudom srácok... Terry szerintem a f*sz. Bridge jól tette, hogy nem fogott vele kezet. Oké, hogy Vanessa "csak" egy ex, de ha jól tudom csak azért szakított Bridgey-vel, mert nem akarta követni Manchesterbe. Nem hiszem, hogy egy ember csak úgy eltudja felejteni a feleségét, gyermeke anyját, hogy szó nélkül tűrje, hogy az egyik legjobb barátja dugdosgatja titokban.
Szóval Fuck off JT!
Only one Di Matteo!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#24331 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

paco83 írta:
Magyarul?
A lényeg: Ashley visszavonulhat.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24332 Hozzászólás Szerző: paco83 »


Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#24333 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... all-report" onclick="window.open(this.href);return false;
Ejnye :?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

CFCpeti
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 18:45
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Denis Wise

Re: Játékosok

#24334 Hozzászólás Szerző: CFCpeti »

putthelime írta:
tomi87 írta:Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
Én csak azt nem értem,hogyha valaki ekkora nagy sértett férfiállat, akkor miért a média előtt kell vergődnie? Nem az lenne a "természetes", hogy akár még elpattant aggyal idegesen, vagy már lehiggadva, de megbeszéli Vele? Vagy csak szimplán fogadja a hívást,válaszol a megkeresésre.
Persze amit Terry tett nem szép dolog bartátként, de akkor már miért nem a családapai moralitással foglalkozik senki? Az sokkal súlyosabb. Sőt az egész ügy is legfeljebb a Terryre, a nőre és a családjára tartozik, Bridge-re pedig pont annyira, mint a nő bármelyik másik exére. Mivel egy EXről van szó basszus.
énse értem miez a nagy felhajtás..jó persze nem szép dolog de nézzük már meg ez mindennapi eset a sztároknál gondolok most szinészekre stb..ritkán csinálnak belőle ekkora ügyet..plusz még a válogatott kapitányságot is elvették tőle..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24335 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ugy csinalsz mintha CA bármilyen hibájából is tanult volna...
hónapok kellettek ahhoz h. változtasson a szerencsétlen diamondon, anelka még mindig a pályán van, cserélni nem tud. ugyan ugy hilario fog védeni szvsz a következő meccseken.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24336 Hozzászólás Szerző: putthelime »

tomi87 írta:Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
Én csak azt nem értem,hogyha valaki ekkora nagy sértett férfiállat, akkor miért a média előtt kell vergődnie? Nem az lenne a "természetes", hogy akár még elpattant aggyal idegesen, vagy már lehiggadva, de megbeszéli Vele? Vagy csak szimplán fogadja a hívást,válaszol a megkeresésre.
Persze amit Terry tett nem szép dolog bartátként, de akkor már miért nem a családapai moralitással foglalkozik senki? Az sokkal súlyosabb. Sőt az egész ügy is legfeljebb a Terryre, a nőre és a családjára tartozik, Bridge-re pedig pont annyira, mint a nő bármelyik másik exére. Mivel egy EXről van szó basszus.
They do now.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24337 Hozzászólás Szerző: misakd »

tomi87 írta:Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
Hogy lehet vki ekkora bunkó,paraszt vki az viszont tetszett hogy végig fütyölték Bridget,megérdemelte

Amugy most nagy lehetöség elött van Turnbull gondolom ö fog vedeni...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24338 Hozzászólás Szerző: gerawba »

tomi87 írta:Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól tette, igaza is van...
HAZARD = Messi+Ronaldo

CFCpeti
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 18:45
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Denis Wise

Re: Játékosok

#24339 Hozzászólás Szerző: CFCpeti »

tomi87 írta:Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
hát azér ok hogy a volt csajával kavartak de ennyire paraszt ne legyen már istenem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CFCpeti 2010. február 27., szombat 17:17-kor.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24340 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Bridge nemfogadta Terry kézfogását
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2019368" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea The Pride Of London

Válasz küldése