Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#24301 Hozzászólás Szerző: broduer »

Na legalább valaki visszatér :P ha nem is a csodajátékos :?

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24302 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Deco játékra kész...És az nekünk jó vagy nem? :lol:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24303 Hozzászólás Szerző: paco83 »

És ismét témánál vagyunk. :D
Beckham egy középkategóriás játékos csak fel van agyonra sztárolva.Van aki ezt nem tudja elfogadni de így van.
cr7 inkább nem nyilatkozom mert még a végén meg köveztek. :D

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24304 Hozzászólás Szerző: bihary »

beckam v 4 evig jol jatszott de utana szar lett ...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24305 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Speedie írta:
Bubi írta:
Beckhamhez? :D
Ki az a madarpok aki hozza hasonlitja? Beckham sose volt technikas, a mezonymunkaja csakis a keresztlabdai, beadasai miatt volt ertekelheto, es a szabadrugasai miatt volt hasznos... Az az ember azert lett sztar mert jokepu!:)

Beckham = Assunchao, annyu kulonbseggel hogy Assunchao (vagy hogy kell irni) csunya, viszont 20x jobban rug mint Backhem. 5 szabadrugasbol 2db kapufa, 2db gol, egy darab meg egy picivel mellemegy. Viszont a mezonyben olyan szinten hasznosithato mint Mikel; rovid tovabbitott passzok. "Osszekoto"
ezazért túlzás én birom Beckset..:) sokkal jobb ő annál h csak a pofája miatt legyen sztár:)
A mai napig sztar, es nem a jateka miatt:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24306 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Bubi írta:
Beckhamhez? :D
Ki az a madarpok aki hozza hasonlitja? Beckham sose volt technikas, a mezonymunkaja csakis a keresztlabdai, beadasai miatt volt ertekelheto, es a szabadrugasai miatt volt hasznos... Az az ember azert lett sztar mert jokepu!:)

Beckham = Assunchao, annyu kulonbseggel hogy Assunchao (vagy hogy kell irni) csunya, viszont 20x jobban rug mint Backhem. 5 szabadrugasbol 2db kapufa, 2db gol, egy darab meg egy picivel mellemegy. Viszont a mezonyben olyan szinten hasznosithato mint Mikel; rovid tovabbitott passzok. "Osszekoto"
ezazért túlzás én birom Beckset..:) sokkal jobb ő annál h csak a pofája miatt legyen sztár:)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24307 Hozzászólás Szerző: gerawba »

bihary írta:aki azt mondja h c.ronaldo a vilag legjobb focistaja az nem ert a focihoz mert egyertelmu h Messi a legjobb.
Akkor elég sok ember nem ért hozzá...
Bubi írta:Kivancsi lennek Rolando nalunk mennyit villogna.... O sem rugna annyi golt hogy ha a taktika kotne a labait. Sheva is ontotta a golokat, amig ravolt epitve a milan...
Ez nagy valószínűséggel így lenne, de az ilyen képességű játékosoknak szabad kezet kell adni (nála legalábbis elképesztő hatékonysággal bejön)
HAZARD = Messi+Ronaldo

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24308 Hozzászólás Szerző: bihary »

adna az Isten h seruljon le Rooney mert akkor a Manchaster akkor megsinlene nagyon.

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24309 Hozzászólás Szerző: bihary »

aki azt mondja h c.ronaldo a vilag legjobb focistaja az nem ert a focihoz mert egyertelmu h Messi a legjobb.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24310 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Bubi írta: Cristiano is csak akkor tudja eloadni a bohockodasat, hogyha teret hagynak neki....
Szerintem ez hülyeség, Ronaldo az angol bajnokság (ami tényleg arról híres, hogy nem kemény, és hagyják, hogy 50 métert vezetgessék a labdát, anélkül, hogy bárki is odamenne) minden csapatának védelméből (és középpályából) bohócot csinált minden meccsen, amellett, hogy zsákszámra rúgta a gólokat...

Nem szeretem CR-t, de ettől még sajnos a világ valószínűleg legjobbja... Ha valaki a PL-ben ilyeneket tud csinálni, akkor más bajnokságban előadni ugyanezt nem kihívás (ahogy a spanyol bajnokságban is könnyedén megy el mindenki mellett)...
Elismerem a kepessegeit, de abban egyeterthetunk, hogyha az ellenfelunk jatekosai kozul van egy tamado, aki kiemelkedoen jot nyujt, akkor arra rakell allni, elkell dugni a jatekbol, ahogy Drogbat dugta el az Inter.

Amugymeg Ronaldohoz futott be a labdak 80%a, es mint irtam, o az a tipikus jatekos, aki belekezd meccsenkent 15 szolo megmozdulasba, amibol 2-3 bejon, abbol a 2-3bol golt is tud loni. Kivancsi lennek Rolando nalunk mennyit villogna.... O sem rugna annyi golt hogy ha a taktika kotne a labait. Sheva is ontotta a golokat, amig ravolt epitve a milan...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24311 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta: Cristiano is csak akkor tudja eloadni a bohockodasat, hogyha teret hagynak neki....
Szerintem ez hülyeség, Ronaldo az angol bajnokság (ami tényleg arról híres, hogy nem kemény, és hagyják, hogy 50 métert vezetgessék a labdát, anélkül, hogy bárki is odamenne) minden csapatának védelméből (és középpályából) bohócot csinált minden meccsen, amellett, hogy zsákszámra rúgta a gólokat...

Nem szeretem CR-t, de ettől még sajnos a világ valószínűleg legjobbja... Ha valaki a PL-ben ilyeneket tud csinálni, akkor más bajnokságban előadni ugyanezt nem kihívás (ahogy a spanyol bajnokságban is könnyedén megy el mindenki mellett)...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24312 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Speedie írta:
Bubi írta:
Speedie írta: láttál mostanában Milán meccset? Ronaldinho a legjobbjuk 10ből8x.. minden meccsen bealszok ami nem angol de Ronaldinho-s Milan-t végig bírom nézni olyan gyönyörűen játszik.. visszatért a régi Barcás önmagához csak a Milannal nem foglalkoznak annyit itthon mint azzal a..........................csapattal-.-
Biztos lesz meg 2-3 jo eve, nem veszem el ezt se tole, es amugy kicsit dilettans voltam, mert nem nagyon kovetem nyomon, de szerintem mar nincs sok neki hatra:)

Amugymeg en ugy vagyok vele, hogy a focit Angliaban jatszak, a tobbi az mind replika! Egy Ronaldinho es egy Cristiano is csak akkor tudja eloadni a bohockodasat, hogyha teret hagynak neki....
ezzel teljes mértékig eggyet értek..:)
Dinhoban még akár 5-6 év is benne lehet főleg a Milannal..:)
Ronaldo egy féreg aki esik egyfolytában..sokan Beckshez hasonlítják pedig ég és föld úgyanúgy ahogy Ronaldinhoval..
Beckhamhez? :D
Ki az a madarpok aki hozza hasonlitja? Beckham sose volt technikas, a mezonymunkaja csakis a keresztlabdai, beadasai miatt volt ertekelheto, es a szabadrugasai miatt volt hasznos... Az az ember azert lett sztar mert jokepu!:)

Beckham = Assunchao, annyu kulonbseggel hogy Assunchao (vagy hogy kell irni) csunya, viszont 20x jobban rug mint Backhem. 5 szabadrugasbol 2db kapufa, 2db gol, egy darab meg egy picivel mellemegy. Viszont a mezonyben olyan szinten hasznosithato mint Mikel; rovid tovabbitott passzok. "Osszekoto"
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24313 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Bubi írta:
Speedie írta: láttál mostanában Milán meccset? Ronaldinho a legjobbjuk 10ből8x.. minden meccsen bealszok ami nem angol de Ronaldinho-s Milan-t végig bírom nézni olyan gyönyörűen játszik.. visszatért a régi Barcás önmagához csak a Milannal nem foglalkoznak annyit itthon mint azzal a..........................csapattal-.-
Biztos lesz meg 2-3 jo eve, nem veszem el ezt se tole, es amugy kicsit dilettans voltam, mert nem nagyon kovetem nyomon, de szerintem mar nincs sok neki hatra:)

Amugymeg en ugy vagyok vele, hogy a focit Angliaban jatszak, a tobbi az mind replika! Egy Ronaldinho es egy Cristiano is csak akkor tudja eloadni a bohockodasat, hogyha teret hagynak neki....
ezzel teljes mértékig eggyet értek..:)
Dinhoban még akár 5-6 év is benne lehet főleg a Milannal..:)
Ronaldo egy féreg aki esik egyfolytában..sokan Beckshez hasonlítják pedig ég és föld úgyanúgy ahogy Ronaldinhoval..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24314 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:
koni0725 írta:
paco83 írta:
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!
De Ronaldinhot se! Közte és CR között annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő tud focizni. Ronaldinhora a magánéletében senkinek nem lehet egy szava sem és a pályán sem játssza az agyát. Példaértékű ahogy kievickélt a hullámvölgyből, megint tudja élvezi a játékot.
Nekem konkretan C.Ronaldoval sincs bajom. Vilagklasszis, es ezt nem lehet elvenni tole... Egyszeruen utalom az olyan csapatokat, ahol van 3 klasszis jatekos, es van 8 toltelek, aki azt a masik 2-3 jatekost keresi a labdaval... Ronaldinho is egy vilagklasszis, de mar lefuto agban...
Nekem van, egy féreg de ettől még tényleg jó focista. A Milan szerintem nem olyan csapat, ahol 3 klasszis van és a többi töltelék (a többit ezzel kapcsolatban Speedie leírta:)) Ronaldinho még 30 éves sincs, a posztján ezzel az életkorral ilyen teljesítmény mellett még sokáig tud játszani. Ennyi erővel Lampard is lefutó ágon van :wink: .
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24315 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Speedie írta: láttál mostanában Milán meccset? Ronaldinho a legjobbjuk 10ből8x.. minden meccsen bealszok ami nem angol de Ronaldinho-s Milan-t végig bírom nézni olyan gyönyörűen játszik.. visszatért a régi Barcás önmagához csak a Milannal nem foglalkoznak annyit itthon mint azzal a..........................csapattal-.-
Biztos lesz meg 2-3 jo eve, nem veszem el ezt se tole, es amugy kicsit dilettans voltam, mert nem nagyon kovetem nyomon, de szerintem mar nincs sok neki hatra:)

Amugymeg en ugy vagyok vele, hogy a focit Angliaban jatszak, a tobbi az mind replika! Egy Ronaldinho es egy Cristiano is csak akkor tudja eloadni a bohockodasat, hogyha teret hagynak neki....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24316 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Bubi írta:
koni0725 írta:
paco83 írta:
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!
De Ronaldinhot se! Közte és CR között annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő tud focizni. Ronaldinhora a magánéletében senkinek nem lehet egy szava sem és a pályán sem játssza az agyát. Példaértékű ahogy kievickélt a hullámvölgyből, megint tudja élvezi a játékot.
Nekem konkretan C.Ronaldoval sincs bajom. Vilagklasszis, es ezt nem lehet elvenni tole... Egyszeruen utalom az olyan csapatokat, ahol van 3 klasszis jatekos, es van 8 toltelek, aki azt a masik 2-3 jatekost keresi a labdaval... Ronaldinho is egy vilagklasszis, de mar lefuto agban...
láttál mostanában Milán meccset? Ronaldinho a legjobbjuk 10ből8x.. minden meccsen bealszok ami nem angol de Ronaldinho-s Milan-t végig bírom nézni olyan gyönyörűen játszik.. visszatért a régi Barcás önmagához csak a Milannal nem foglalkoznak annyit itthon mint azzal a..........................csapattal-.-
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

koni0725 írta:
paco83 írta:
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!
De Ronaldinhot se! Közte és CR között annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő tud focizni. Ronaldinhora a magánéletében senkinek nem lehet egy szava sem és a pályán sem játssza az agyát. Példaértékű ahogy kievickélt a hullámvölgyből, megint tudja élvezi a játékot.
Nekem konkretan C.Ronaldoval sincs bajom. Vilagklasszis, es ezt nem lehet elvenni tole... Egyszeruen utalom az olyan csapatokat, ahol van 3 klasszis jatekos, es van 8 toltelek, aki azt a masik 2-3 jatekost keresi a labdaval... Ronaldinho is egy vilagklasszis, de mar lefuto agban...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24318 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

paco83 írta:
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!
De Ronaldinhot se! Közte és CR között annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő tud focizni. Ronaldinhora a magánéletében senkinek nem lehet egy szava sem és a pályán sem játssza az agyát. Példaértékű ahogy kievickélt a hullámvölgyből, megint tudja élvezi a játékot.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24319 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!
Na igen, o kulonleges volt. Igazabol nem tudnam senkihez hasonlitani! Egyediek voltak a bevett megmozdulasai. Bayernben is villog.... Ha o palyan van, annyi szent hogy 150%ot nyujt, es meg is latszik a vegeredmenyen. Ha nem lett volna csirkelabu, szerintem mar aranylabdas lenne. Meg a Gonningenben is figyeltem, az ottani teljesitmenye miatt rajongok mostansag Stochert, a ket ember teljesitmenye hollandiaban, nagyjabol egymas lenyomatai, Stoch felelmetesen hasonlit ra:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24320 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
paco83 írta:
Bubi írta:altalaban az olyan nyalasszaju csirkelabu latinok kapjak az aranylabdat mint Ronaldinho meg Cristiano, akik 1 meccsen nekiallnak 15 szolo megmozdulasnak, es abbol 2 bejon ugy, hogy 3-4 emberen atviszik a labdat.
Ezt nagyon gyönyörűen fogalmaztad meg!Magam se mondhattam volna szebben.
Az lehet, csak az en kezeimtol paradox egy kicsit a mondat, ugy, hogy Robben van kint az avataromban :o

O nem latin, de nagyjabol ugyan ezt csinalta hollandosan:)
Azért Robbent ne hasonlitsuk már holmi cr7-ekhez!

Válasz küldése